Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem i ...

PLUSY

- grafika

- dźwięki i soundtrack

- walki

MINUSY

- SI

- grafika (chwilami)

- na dłuższą metę nudne

Jak bym jechał ocenami to 8-/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis pomysl, czemu majac gre z francji, mam problem w graniu online z polakami:/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wina neta ! Ja mam z polski i tez nie moge wchodzic do pokoikow ani do mnie sie nie da !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i wina neta, tyle ze francuzow czy innych szkotow moge zapraszac i dolaczac do ich pokojow bez problemu, a z polakami zawsze trafi jakis 'network error'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze i wina neta, tyle ze francuzow czy innych szkotow moge zapraszac i dolaczac do ich pokojow bez problemu, a z polakami zawsze trafi jakis 'network error'

Nie miałem nigdy takiego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Vaderze są 2 puste miejsca jedno dla apprentice (pewnie źle napisałem) i jedno dla jeszcze kogoś. Jak odblokować te 2 postacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak odblokować te 2 postacie?

Co do App'a to temat był już wałkowany milion razy:

Przejść Arcade Vaderem.

Drugie miejsce nadal jest puste... Nikt nie wiem kto się tam pojawi (pewnie Yoda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko calkiem calkiem zachecilo mnie ale poczekam z miesiac wylapie jakas oferte na allegro 120 zl gdzies za uzywaka i dobre bedzie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda tryb online??

tzn:czy laguje w trakcie walki, przerywa, czy są jakieś statystyki?

Dodam tylko, że grając w GT V online, nie uswiadczyłem nigdy laga...Jeśli tak będzie wyglądać SC zaraz polece do sklepu(czyt. wejde na ibej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dodam tylko, że Yode można zakupić przez PSN :) ja zapłaciłem 3,5 funta i warto :D fajnie podskakuje przy ciosach i ten jego głos jest bezcenny :D

Edytowane przez n e o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie gry z serii oprócz części wydanej tylko i wyłacznie na DREAMCASTa i muszę przyznać, ze jestem nieco rozczarowany tą edycją. Niby wszystko fajnie pięknie, ale jakoś tak sie nudzi... Może przez braki fabularne, albo zmęczenie materiału. Tak czy siak gierka jest jak znalazł na imprezy, albo na szybkie odstresowanie się.

Denerwuje mnie trochę ten freerun, któy mi nijak nie wychodzi, jakieś porady? No i specjale. Jak to odpalić, ale w praktyce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można stworzyć w Creation Character własną postać ze stylem walki The Apprentice(Starkillera)??? Fajnie byłoby stworzyć własnego kolesia co także wymiata mieczem świetlnym ^^

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ O POMOC ! ! !

Zakupiłem w PSN Yodę za 14zł. Niestety po jego zainstalowaniu nadal nie mogę wybrać tej postaci. W grze się nic nie zmieniło. Tak jak bym w ogóle nic nie ściągał z PSN.

Sprawdzałem w Google no i ten problem jest dość częsty tak w Polsce jak i za granicą, ale niestety nikt nie podaje jego rozwiązania.

Dzwoniłem na Centrum Obsługi PSN, ale kazali mi czekać na odpowiedź cały tydzień.

Spotkał się ktoś z was z takim przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×