Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

Bo na świecie premiera była koło 1 sierpnia. Co zrobić, że my jesteśmy nie z tego świata...

legileg z ciekawości. Instrukcję masz po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje tylko czekac jeszcze te 4 dni. Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo na świecie premiera była koło 1 sierpnia. Co zrobić, że my jesteśmy nie z tego świata...

legileg z ciekawości. Instrukcję masz po polsku?

Nie, to full anglik jak 90% moich gier. I to chyba standard? Instrukcje PL mam tylko w Buzz, Uncharted i Ratchet&Clank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło. Czyli gra była sprowadzona z zagranicy a nie z polskiej dostawy Dlatego mieliście ją koło 1 sierpnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, to full anglik jak 90% moich gier. I to chyba standard? Instrukcje PL mam tylko w Buzz, Uncharted i Ratchet&Clank.

GTA IV ma instrukcję w PL.

PS. Czy SC ma wibracje? Jakoś nie mogłem się ich doszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem gdzieś ta gra poprstu ich nie obsługuje widocznie było juz zapóźno aby je dodać ,jak dla mnie to jeden z największch minusów tej gry może jakiś patch to zmieni ale jakoś na to nie liczę i nie mam nadzieji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dorwałem gre i nie wiem czemu dużo osób na nią narzeka jak dla mnie jest to świetna bijatyka no może troche zwalony jest ten tryb "Tower of Souls" bo w 3/4 już nie ma bata żeby iść dalej ale reszta bardzo fajna o wiele lepsze od Dragon Balla

moja ocena to 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytalem gdzies ta gra poprstu ich nie obsluguje widocznie bylo juz zapozno aby je ddac ja dla mnie to jeden z najwiekszch minusow tej gry moze jakis patch to zmieni ale jakos na to nie licze i nie mam nadzieji.

Pisze z PS3 jak wlacze laptopa to edytuje.

Ale myśle, że nie ma powodu żeby nie wydali patcha. Choć mnie to lotto bo i tak DS3 nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale myśle, że nie ma powodu żeby nie wydali patcha. Choć mnie to lotto bo i tak DS3 nie mam

SCIV nawet na klocka nie ma wibracji. zatem raczej ich juz nie dodadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak głośno się zastanawiam jak zdobyć postać co jest między Vaderem i Appem

Gra jest booooska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja tak głośno się zastanawiam jak zdobyć postać co jest między Vaderem i Appem

Gra jest booooska

ja mam taka cicha nadzieje ze to miejsce Yody ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w SC IV są 2 postawie jedi : Vader i the apiriance gdzie można zdobyć tego drugiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka cicha nadzieje ze to miejsce Yody ;p

A ja mam cichą nadzieje że to nie miejsce yody tylko całkiem nowej postaci. Yoda jest brzydki, mały, zielony i przede wszystkim podobno niegrywalny. Ja bym dał Darth Maula i jego podwójny miecz świetlny . Eh szkoda że w Create a Character nie mozna stworzyć własnego Jedi używajac stylu Vadera lub jego ucznia

napster apprentice'a zdobywasz przechodząc Vaderem Arcade mode. Przed samym bossem sie pojawia i musisz go pokonać. Jeśli sie nie myle jest to siódma walka z kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napster apprentice'a zdobywasz przechodząc Vaderem Arcade mode. Przed samym bossem sie pojawia i musisz go pokonać. Jeśli sie nie myle jest to siódma walka z kolei.

Prawda. App zawsze się pojawia w Arcade, niezależnie od postaci jaką grasz, ale dopiero jak przechodzisz ten tryb Vaderem, odblokowujesz ucznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy będzie dostępny Yoda w psn store ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiadomo kiedy będzie dostępny Yoda w psn store ?

A wiadomo czy na 100% będzie dostępny? No właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh żadnego dodatku do soula w dzisiejszej aktualizacji. Ja tam nie mówie że ma byc odrazu Yoda ale mogliby rzucić ten pakiecik z nowymi ubrankami który już dawno jest na amerykańskim i japońskim playstation store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dodam teraz coś od siebie. Grę mam od paru dni, grałem w poprzednie części. Szpil w miarę szybki, online nie muli mi tak jak mówią wszyscy.. single... ? w bijatyki nie gra się samemu Co do versusa z kumplem to dobra sprawa, obojętnie co niedoświadczony głupek naciśnie to i tak zrobi coś ciekawego. Podsumowując: grafika średnia, muzyka nieciekawa, filmiki nieciekawe, postacie ze star wars to dla mnie jakaś pomyłka (jakoś nasuwa mi się na myśl nowy MK:)) ale najzabawniejsze jest to że grę polecam i jestem z niej zadowolony Zanim ją wydano było wiadomo że nie będzie żadnym hitem i nie wniesie nic nowego do świata gier tego typu ale grywalność i efektowność niektórych ciosów bije na głowę wszystkie dotychczasowe bijatyki wydane na naszą platformę.. szkoda tylko, że robi to z powodu braku jakiejkolwiek konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak to patyk powiedział, tylko że ja się nie zgodzę z jednym - postacie wg. Mnie są bardzo ciekawe, moze jednak niektóre zbyt przekombinowane ( vide. Kilik,Cervantes, Nightmare czy Siegfried ) co ogólnie drażni ( na multi 80% typa gra Kilikami i Cervantesami xD ) gra świetna - i jedynie co ją może zdetronizować to oczywiście Tekken.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na multi 80% typa gra Kilikami i Cervantesami xD

To powszechny grzech bijatyk - zawsze trafią się "łatwiejsze" postacie... Ale jak jesteś dobry to nikt Ci nie podskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam że im dłużej gramy przeciwko np kilikowi tym łatwiej jest przewidzieć jego ruchy nawet zanim przeciwnik je wykona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się rozumie samo przez się. Jak to mawiają - trening czyni mistrza i to bynajmniej nie Yodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo wam sie kidys podczas walki online zrobic critical finish ? Bo mi ni cholery ! Nigdy soul gauge nie schodzi do mrugania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×