Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

racja, gier bedzie wysyp, ale jesli szukasz bijatyki to dlugo lepszej nie bedzie. Soul Calibur IV wymiata na max! jak lubisz bijatyki to nawet sie nie zastanawiaj tylko lec do sklepu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tekkena 6 lepszej bijatyki nie bedzie ale uważam że nie jest taka idealna (np. tandetnie wykonane pola bitwy, lagi w online przy słabym połączeniu, Critical finishers i te bzdety z rozwalaniem zbroi ). Fakt że pomimo tego gra jest naprawde bardzo dobra ale tylko bardzo dobra i do ideału sporo brakuje. Jak masz z kim grać lub/i szybkie łącze to polecam. Zresztą ja jakoś nie widze tego wysypu gier w najbliższym czasie. Chyba dopiero Dead Space w październiku, ewentualnie Brothers in Arms w połowie września a tak bida

Chciałbym żeby wyszedł jakiś patch który by dał funkcje na wyłączenie w VS i online tej wstrętnej kulki odpowiadającej za rozbijanie zbroi i finishery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niszczenie zbroi to chyba nie jest takie złe. W pierwszej części było niszczenie broni. I dawało dodatkową rzecz do martwienia się. Zwłaszcza jak przeciwnik miał broń do tego stworzoną.

Gry jeszcze nie mam, więc nie wiem jak to wygląda w praniu ale mnie informacja ucieszyła bo jakoś ostatnie gry z serii pomijały kwestie niszczenia czegokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niszczenie zbroi to wylacznie zaleta! niby w czym to przeszkadza? grajac w zwykly versus przeciez dalej zachowujesz taka sama obrone a wyglada to znakomicie! dla mnie to wielka zaleta i jakis powiew swiezosci w serii. finishery tez takie zle nie sa bo przeciez bijatyka nie moze stac w miejscu lecz powinna ewoluowac. fakt ze moznaby wprowadzic jakas opcje wylaczenia ich ale przeciez te finishery nie padaja tak czesto. ja moim Astarothem wale jak wsciekly a prawie nigdy nie mam okazji do odpalenia ich! areny i tak graficznie sa o niebo lepsze niz w poprzedniej czesci wiec jakis krok do przodu mamy. jedyne do czego moge sie przyczepic to te lagi. ale w koncu powinien wyjsc jakis patch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wam sie nie nudzi ten SC IV ? ;P ja miałem do wyboru, właśnie soul calibura albo Fight Night: Round 3, UEFA EURO 2008 i Uncharted : Drake’s Fortune. Oczywiście wybrałem tą drugą opcje, wkońcu trzeba nadrabiać zaległości, a znając życie bijatyki po tygodniu się poprostu nudzą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do SnifulSholar: tak, w SC IV jest taki podzial. my mamy Vadera, a x-shity maja Yode. swoja droga to Vader sie jakos prezentuje, Yoda znacznie mniej. ale prawdopodobnie za jakis czas dojdzie mozliwosc kupna Yody na PS Store i wtedy bedziemy mieli wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do SC IV to nie mam i niestety zmartwię Cię ale nawet nie jest na mojej liście "must have"

/ Edit By meloon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno przekleństwo, groźba karalna (owszem padła w tym temacie ale kolega dostał już bana), kłótnia, a ten kto sprowokował dostaje w najlepszym wypadku 2 warny. I tak The.Yahoo jesteś pierwszy w kolejce.

Przestańcie się kłócić !

Przypominam, że groźby karalne są zabronione w Naszym prawie a dane użytkownika mogą zostać przekazane organom ścigania.

Zapraszam do dalszej dyskusji tylko na TEMAT wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok szybkie pytanko-warto kupić jak chce się pograć w bijatykę, czy czekać na t6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się złamałem właśnie w oczekiwaniu na Tekkena 6 i... No coż, Tekken to to nie jest. Ale mimo to jest to najlepsza bijatyka dostępna obecnie na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może zrobi ktoś jakaś maluteńką recenzje? Bo tak sie waham nad kupnem...

Z mojej strony - możesz na nią liczyć ale dopiero po 20tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro ide kupić z samego rana więc napiszę co nieco ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkładamy płytkę do napedu ! Widzimy zajebioshcze dwa mieczyki w wysokiej rozdzialce (jest okej). Odpalamy gre i widzimy .... "gowno" a nie intro. Jest pierwszy minus ! Odpalamy single player STORY MODE i widzimy drugi minus ! Na poczatku leci se tekscik z historyjka toczymy 5 walk po czym zostajemy karmieni kiczowym zakonczeniem (filmikiem). Jest tez tryb Tower w ktorym to .... i tu zaskoczenie BIJEMY SIE ! Slowem tzeci minus ! Grafika niestety 720p ktora potrafi lekko chrupnac ,ale naprawde z rzadka . Przejdzmy do online . Tu jest calkiem okej jest ranking ,zdobywa sie lewele mozna zapraszac friendsow do walki. Minus tego trubu to lag 1/3 graczy , ktorzy oczywiscie wybiora kilika jak 90% wszystkich graczy (wqr.... mnie to niemilosernie , co ja se demo kupilem.) Najwiekszy plus tej grze daje za opcje CUSTOMIZE , mozna tu sobie robic wlasne postacie. Milo sie klepie morde he-mana czy chlopaczka w samych szortach(party boy?). Slowem jest slabo ,ale z braku konkurencji polecam zakup ja sie nie moge oderwac i nie wiem czym jest to spowodowane.

PLUSY

-framerate

-Ladne bronie i zbroje

-Niezly Online

-Skillsy w trybie SPECIAL (normalny fight w ktorym liczone sa punkty obrony i ataku w zaleznosci od ekwipunku)

-Taki

-Customize

MINUSY

-Kilik

-SINGLE

-Intro

-W wiekszosci infantylni bohaterowie

-Kilik

-Przechodzenie obiektow przez siebie

-Vader to jakas porazka

-Kilik !!!!

Daje grze 8= (przepraszam za jakosc, slaby ze mnie PiSmak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie pojawił się nowy update - wersja 1.02 . Może poprawili lagi w online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem zagralem z daurek 20 walk i bylo git czasami chruplo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkładamy płytkę do napedu ! Widzimy zajebioshcze dwa mieczyki w wysokiej rozdzialce (jest okej). Odpalamy gre i widzimy .... "gowno" a nie intro. Jest pierwszy minus ! Odpalamy single player STORY MODE i widzimy drugi minus ! Na poczatku leci se tekscik z historyjka toczymy 5 walk po czym zostajemy karmieni kiczowym zakonczeniem (filmikiem). Jest tez tryb Tower w ktorym to .... i tu zaskoczenie BIJEMY SIE ! Slowem tzeci minus ! Grafika niestety 720p ktora potrafi lekko chrupnac ,ale naprawde z rzadka . Przejdzmy do online . Tu jest calkiem okej jest ranking ,zdobywa sie lewele mozna zapraszac friendsow do walki. Minus tego trubu to lag 1/3 graczy , ktorzy oczywiscie wybiora kilika jak 90% wszystkich graczy (wqr.... mnie to niemilosernie , co ja se demo kupilem.) Najwiekszy plus tej grze daje za opcje CUSTOMIZE , mozna tu sobie robic wlasne postacie. Milo sie klepie morde he-mana czy chlopaczka w samych szortach(party boy?). Slowem jest slabo ,ale z braku konkurencji polecam zakup ja sie nie moge oderwac i nie wiem czym jest to spowodowane.

PLUSY

-framerate

-Ladne bronie i zbroje

-Niezly Online

-Skillsy w trybie SPECIAL (normalny fight w ktorym liczone sa punkty obrony i ataku w zaleznosci od ekwipunku)

-Taki

-Customize

MINUSY

-Kilik

-SINGLE

-Intro

-W wiekszosci infantylni bohaterowie

-Kilik

-Przechodzenie obiektow przez siebie

-Vader to jakas porazka

-Kilik !!!!

Daje grze 8= (przepraszam za jakosc, slaby ze mnie PiSmak)

ZetBe nie przesadzaj z tym Kilikiem ponieważ jest fajną postacią, sam lubie nim troche powalczyć ale faktycznie jest również prosty w opanowaniu i na online najwiecej jest Kilików i Maksiorów. Stwierdzam nawet że ludzie używają maks 60 % postaci. Nie spotkałem nikogo kto uzywa Rocka (jakoś mnie to nie dziwi) ,Lizardmana, Setsuki (pewnie za dużo JF które bedą prawie niemożliwe do wykonania przy słabym łączu), Tiry, yun Seonga, Zasalamela, Astarotha (dziwne bo jest bardzo silny) i mojej kochanej Seong miny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do domu o 3 rano, pierwsze co zrobiłem to ... odpaliłem SC IV. Przespałem całą drogę w samolocie i spać mi się nie chciało (celowo tak zrobiłem ). Gra wymiata. Do Tekkena nie muszę się martwić o żadną mordoklepkę. Na razie grałem tylko kilkoma postaciami. Przeszedłem 3 razy kampanie (Vaderem, Astarothem [hehehe] i tym Piratem - Cev...coś tam) i odblokowałem sobie już wszystkie postacie To jest moja pierwsza odsłona SC i na pewno nie ostatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja spotykam samych Carvantesow, dlatego Kilikiem cisne w rankingowych ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam...skad macie juz gre skoro premiero dopiero 15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja sie zapytam...skad macie juz gre skoro premiero dopiero 15?

O_c ? 1 sierpnia byla premiera

15 ma byc jakas kolekcjonerska edycja z tego co tu czytalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to moze w polsce premiera jest pozniej, nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ze sklepu PSX extreme. Dostałem 31 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×