Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy premiera?

Premiera Soul Calibur 4 miała nastąpić już pod koniec czerwca ale premiera z tego co sie orientu została przesunięta na 29 lipiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS 3 było bardzo fajne, a po przeczytaniu zapowiedzi, na 100% kupie CS 4! (głównie dla vadera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się wahasz

Co do gry... grafika extra, może się na nią pokuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie nad nia zastanawiam. Przydalaby mi sie jakas bijatyka dobra. Czekam na Tekken'a 6. A tak na poczekaniu zainwestuje albo w SC 4 albo VF 5 albo FNR 3. Zobaczymy jak wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już pojechali w 2 tymi licencjonowanymi postaciami ( Heniu,Spawn i Link )...ale z uniwersum Star Warsa ? To może w 5 części pogramy Indiana Johnsem, He-Manem i Snakem !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekam na tą grę. Zwów się zaczną wielogodzinne przesiadywania z kumplem przed Tv i okładanie się nawzajem. Jak tak czytam niektóre wypowiedzi to dochodzę do wniosku, że parę osób kupi grę dla Vadera. SC 4 posiada wiele innych, bardziej ciekawych postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie moge się doczekać na Amazonie 120 zł jak ktoś z tamtąd kupuje to prosze o kontak na PW ale wolałbym chyba z UK bo może online ze starym kontynetem nie współgrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie częśći były fajne, to wydaje się fajne, bijatyki są fajne. Kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko aby nie wrzucili kolejnych beznadziejnych trybów ( tryb strategiczny w SC3 był strasznie marny )....mogli by poprawić edytor (aby te postacie wyglądały jak killery, a nie błazny w pończochach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prawda to akurat był najgorszy tryb ( i sejwy sie przez niego psuły), ale trudno nawet najlepszym się zdarza.

a w CS 4 to mogliby dać np że se zdjęcie swojej mordy mozna zrobić przez Play eye i albo edytor przedmiotów że kształt można zmienić albo coś dołożyć do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciesze z połączenia uniwersów tylko mam nadzieję, że za jakis czas dadza zciągnąć Yodę na pS3, żeby można było miedzy nimi pojedynki toczyc/

Gratiss poprosze postać Boby Fetta:-)

Gra mogłaby bycteż trochę trudniejsza. Zarówno w Story Mode jak i sama walka tak, żeby kotś kto po prostu na pałę wciska wszytkie buttony miał raczej nikłe szanse na wygraną z kimś kto zna kombinacje. W 3 znałem kilka przypadków kiedy ktos kto pierwszy rtaz w to grał-wygrywał z "wymiataczem"

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ten "wymiatacz" az takim wymiataczem nie byl ;-)

w Tekkena jestem sklonny uwierzyc, ze da sie tak wygrac.

ale w Virtua Fighter albo Soul Calibur... nie bardzo. niby Killikiem jest dosc latwo grac na poczatek, ale mimo wszystko jesli ktos potrafi uzywac blokow i biegac po arenie, to nie ma bata, zeby przegral z nowicjuszem.

chociaz w sumie w trojke gralem najmniej (balans postaci byl mocno skopany - Astaroth byl praktycznie nie do pokonania, gdy gral nim ktos znajacy sie choc troche na rzeczy) - ale mam nadzieje (ogromna nadzieje!), ze w przypadku czworki, nawet jesli zdarza sie takie przegiecia z balansem ludkow, to patche to beda systematycznie naprawiac.

a ja juz nie moge sie doczekac gry online - moj Voldo czeka :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach nie widziałem mojej TAKI ale pewnie będzie. Tego "wymiatacza" specjalnie wziąłem w cudzysłów bo chodziło mi np. o walki moich kumpli, którzy grali powiedzmy 100 razy z moja nardzeczoną.grała 1. dla mnie taką za bardzo przegięta postacią oprócz Astarotha był w trójce Cervantes i ta babeczka z halabardą. Ciekawe jak mocni będa w czwórce vader i yoda. Chciałbym , żeby Vader był taką techniczną postacią jak np. Mitsurugi, a nie siekatorem-niepowstrzymanym wymiataczem dla każdego:-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wiadomo że vader ni będzie wymiataczem ale wiecie co wole vadera niż yode .No i podobno w 4 ma być też kratos ale by było SUPER .Jak dla mnie to jest must-have dla fanów bijatyk i SC oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na screenach nie widziałem mojej TAKI ale pewnie będzie. Tego "wymiatacza" specjalnie wziąłem w cudzysłów bo chodziło mi np. o walki moich kumpli, którzy grali powiedzmy 100 razy z moja nardzeczoną.grała 1. dla mnie taką za bardzo przegięta postacią oprócz Astarotha był w trójce Cervantes i ta babeczka z halabardą. Ciekawe jak mocni będa w czwórce vader i yoda. Chciałbym , żeby Vader był taką techniczną postacią jak np. Mitsurugi, a nie siekatorem-niepowstrzymanym wymiataczem dla każdego:-)

pozdro

Mitsurugi tecniczną postacią ??? Obok Siegfrieda i Nightmare jest to najbardziej przegieta postać. Ma sporo kombinacji ale wystarczyło obejrzeć kilka turniejów. Trzy kombinacje jakie ludzie używają to maks. Jest tani że aż głowa boli.

Vadr mi nie przeszkadza. Mam nadzieje tylko że dzieki używaniu mocy nie bedzie zbyt napakowany

Od dwójki gram Yun-seong i Sophitią i mam nadzieje na poważne rozbudowanie tej drugiej postaci ponieważ jest to chyba najsłabsza postać w każdym Soulu

Premiera 1 sierpnia wie ktoś czy gdzieś juz mozna składać preordery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że vader ni będzie wymiataczem ale wiecie co wole vadera niż yode .No i podobno w 4 ma być też kratos ale by było SUPER .Jak dla mnie to jest must-have dla fanów bijatyk i SC oczywiście

skąd takioe info że kratos? jeśli to prawda to gre kupuje w dzień premiery i nie ważne ile będzie kosztować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ...ciekawie kiedy już pre-ordery będą możliwe i które sklepy wprowadzą je jako pierwsze

Pewnie ultima i inne tego typu znane sklepy ...

W każdym razie dla mnie SC IV i Tekken 6 to będą MUST HAVE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W psx extreme juz jest preorder. Wkoncu jakaś konkretna bijatyka do pogrania online na ps3. Tego mi najbardziej brakowało. No moze przyda sie jeszcze dobry japoński RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W japońskim PSS pojawił się nowy trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×