Skocz do zawartości
Turin

Deus Ex: Mankind Divided

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, grafika jest specyficzna, sam nie wiem czy ładna czy brzydka. Z gameplayow na YT wygląda to średnio, tak jak i ludzie na ulicach - zwłaszcza ich zachowanie jest takie nie dopracowane...

Serię Deus EX albo się lubi albo nie, dla mnie klimat jest fajny ale otoczenie gry nie zabardzo. Świat powinien być bardziej żywy a nie sztywne tekstury :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje zbiera wysokie, ale mi najbardziej podoba się cena, która jeszcze przed premierą ostro spada :1_grinning: Do wyrwania już po 209zł, chyba jednak się skuszę bo wasze opinie same pozytywne a wiadomo głód gier po lecie ogromny :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

 

Właśnie, grafika jest specyficzna, sam nie wiem czy ładna czy brzydka. Z gameplayow na YT wygląda to średnio, tak jak i ludzie na ulicach - zwłaszcza ich zachowanie jest takie nie dopracowane...

 

Serię Deus EX albo się lubi albo nie, dla mnie klimat jest fajny ale otoczenie gry nie zabardzo. Świat powinien być bardziej żywy a nie sztywne tekstury :)

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Technicznie nie ma żadnej rewelacji - czasami jest wręcz brzydko (tekstury), ale design świata jest znakomity... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass na steam za 30 euro.

 

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Przepustka sezonowa obejmuje fabularne pakiety DLC i przedmioty z gry, dzięki czemu jest pełna zawartości, która dodatkowo wzbogaci uniwersum Deus Ex.

 

Ładna cena, pewnie tam będzie brakujące zakończenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te youtubowe porównanie? Akurat w tej grze dużych różnic grafice nie ma, co nie znaczy że jest identyczna jak na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, kill napisał:

Tradycyjny downgrade. To już chyba taka świecka tradycja w tej branży :)

 

To nie jest dowgrade, po prostu pokazowy gamepla byl z PC, natomiast na PS4 jak widac poziom grafiki prezentuje ustawienia Low, przez co oswietlenie, cienie i caly post-processing praktycznie nie istnieja. No nie da sie ukryc ze jest slabo, skoro juz dzisiaj trzeba obcinac grafike az na najnizszy poziom to najlepszy znak, ze juz czas najwyzszy na nowe konsole ;) Chociaz sama gra tez nie jest bez winy, DX:HR mial byc jedna z pierwszych 3ech gier pisanych od podstaw w DX12, a teraz jego nawet nie ma w grze lol. Takze cos po drodze "nie pyklo".

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wmówicie mi, że normalna dłoń zamiast cybernetycznego implantu to kwestia ustawień :1_grinning: A to tylko przykład jeden z wielu, znaleziony na szybko. Wciskają kit na konfach a potem rezygnują z detali bo silnik nie wyrabia. Nie ma się tu co doszukiwać drugiego dna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

No jasne ze na konfach sie wciska kit :)

 

Z tym ze owe zmiany prezentacja vs wersja finalna dotyka wszystkich platform (smuteczek).

I bylo wiele tego przykladow z chyba jedna z wieksza gownoburz w obozie PC dotyczaca Far Cry 3 ktore ktos nawet chyba dekompilowal gre zeby dobrac sie do ustawien i zblizyc gre do poziomu tego co prezentowalo UBI na konfie... 

Tutaj mysle nic sie nie zmieni, mimo postepu w zakresie sprzetowym. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma obecnie gry która nie cierpi na downgrade, względem tego co obiecywali na pokazach czy targach. Ale kij z tym - gra na tyle mi się podoba, że jestem skłonny przymknąć oko na te wszystkie niedoróbki graficzne (jest ich całkiem sporo). No i jednak design trzyma poziom, chociaż brakuje tych złotych odcieni jak w HR...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś już przeszedł tą grę i może opisać swoje odczucia?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podobało HR to śmiało bierz, będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma wiedzę czy trofki dotyczące Breach np. Data Discaple polegają na wymaksowaniu lvl na 100% czy tylko ich przejściu- opis trofki jest zalicz, ale po zwykłym zaliczeniu nie weszło? :2_grimacing: z góry:thanks:

 

Edit:

dla zainteresowanych trofki te są zglitchowane, trzeba poczekać na poprawki, żeby wpadały to m.in. nie można mieć powyżej 100 znajomych

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kolos28 napisał:

Kogoś już przeszedł tą grę i może opisać swoje odczucia?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Ja już przeszłam. Kupuj tylko jeśli jara Cię eksploracja i robienie side questów (które są najlepszą częścią gry), główna linia fabularna jest mało rozbudowana i krótka (6-10 godzin), a zakończenie jest bardzo słabe, bo urywa grę jakby w 3/4.

 

Jednak grało mi się bardzo dobrze i nie mogłam się oderwać, mimo tego że to takie HR 1.5. Lip sync tragiczny, a FPSy lecą w dół. Nie mam ochoty na kolejne przejście (dla testu zrobiłam drugą opcję z ostatniego wyboru w grze - TOTALNIE NIC się nie zmieniło...)i jestem bardzo rozczarowana samą fabułą i tym że jest tylko jeden hub... Najlepsze pokazali na targach (ten obóz dla ulepszonych), super design.

 

Przejście na full stealth na najwyższym dostępnym poziomie zajęło mi ~25 godzin. 

 

Mam trochę deja vu z MGS V Phantom Pain - tam też fabuła rozczarowywała, a gameplay był miodny...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z fabuly jestem zadowolony, zaczeli nowy watek i go skonczyli, otwierajac sobie tez furtke na kolejna czesc, gra "urywa sie w 3/4" tez glownie dlatego ze kawalek z tej historii jest juz zaklepany w deus exie 1, wiec trudno zeby go w MD wyjasnili nagle.

 

Zakonczenie mialem chyba najlepsze, wnioskujac po trofce za

 

 

powstrzymanie obu atakow terrorystycznych

 

wkrotce bede robil drugie podejscie, sam gameplay to cud miod i orzeszki. Mnogos dróg do celu, stealth, grafa, dialogi, wszystko tip top. Poza oczywiscie animacja twarzy, serio mogliby nad tym popracowac.

 

Poki co moje osobiste goty, co jest spora rekomendacja biorac pod uwage ze jestem fanem soulsow i 3jka wyszla w tym roku :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Human Revolution bardzo mi się podobał ale nie sądzę żeby ta gra całościowo podskoczyła DS3, w zasadzie nie ma szans jak dla mnie.

I martwi mnie że sporo osób pisze ośredniej fabule bo jednak bardzo liczyłem na porządne story po gównianym wątku w MGS V .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS3 mega giera, ale praktycznie kalka poprzednich czesci, tutaj mamy sequel w pelnym znaczeniu tego slowa.

 

W przeciwienstwie do Ds3 to nie hajpowalem sie jakos bardzo sequelem deusa, ale po skonczeniu jestem calkowicie zauroczony tym tytulem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, One Post Man napisał:

DS3 mega giera, ale praktycznie kalka poprzednich czesci, tutaj mamy sequel w pelnym znaczeniu tego slowa.

Przecież MD to kalka HR. Oprócz kilku nowych ulepszeń i możliwości przegadania bossów nie wprowadza kompletnie nic nowego. To jest więcej tego samego co w HR. Z jednej strony to dobrze, bo te rzeczy się sprawdzały, ale żadnych innowacji tu nie ma. No może hub jest bardziej rozbudowany, ale w HR przynajmniej mieliśmy jeszcze Hengshę do zwiedzania oprócz Detroit...

 

Tutaj nawet przy takedownach mamy black screen i dopiero animację, co mnie wybijało z klimatu... Nawet tego nie ulepszyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oprocz nowych ulepszen"

No wlasnie. Z reguly takie rzeczy decyduja o czyms czy cos jest kalka, czy moze sequelem z usprawnieniami. Zdaje sobie sprawe ze to juz mocna semantyka, ale dla mnie roznica jest dosc istotnia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się żadne z nich tak naprawdę nie przydało oprócz Tesli, bo robiłam no kill run...

 

Myślę że nasza różnica zdań wynika z tego, że ja jestem grą rozczarowana, bo spodziewałam się czegoś więcej, a Ciebie usatysfakcjonowała taka jaka jest. Dla mnie DS3 nadal królem tego roku póki co i liczę na to, że może Dishonored 2 to zmieni :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplaye z tej gry utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie warto poświęcać tej grze mojego cennego czasu - tyle w temacie

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×