Skocz do zawartości
Turin

Deus Ex: Mankind Divided

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko spoko, nie było by pytań - to nie BB czy DS3 , no chyba, że z kilka pytań bym zadał ale co najwyżej z pokroju "co Wy widzicie w tej grze, przecież to wielka pomyłka." :1_grinning:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wielka pomyłka. Nie to co taki nowatorski FC Primal...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem. Jeżeli ktoś się waha z zakupem, to napiszę tylko, że gra jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym zakończeniem? czuć że chcą wcisnąć to chamsko do DLC? czy można uznać że taki koniec jak jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można uznać, że to koniec gry. Końcowe dialogi to dla mnie bardziej wstęp do nowego Deusa niż do DLC.

W trakcie napisów końcowych jest jeszcze krótki film po którym mogliby zrobić jedną dłuższą misję jako DLC, ale bardziej mi to wygląda na to co będzie w kolejnej części Deusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabula jest kompletna + otworzyli sobie furtke na sequel, kompletnie nie rozumiem zarzutow pod tym wzgledem. Cliffhangerem to mozna nazwac zakoczenie np w Assassin's Creed II a nie w Deusie nowym xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie głupie, ale jednak wolę się upewnić. Czy day one dlc (i w sumie przyszle dlc fabularne) będą działać na wszystkich kontach na konsoli? Oboje z kobitą chcemy zagrać, a nie wiem czy czasami nie musimy losować, kto dostanie dostęp do dlc :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zostałem zablokowany ok. misji 14 podczas wczytywania nowego regionu przez błąd ce-34878-0 http://forums.na.square-enix.com/showthread.php?t=190895 i gra jest na ten moment niegrywalna. Ktoś miał ten problem i sobie jakoś poradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na weekend w nowego Deusa i jestem mega zadowolony z kupna gry. Animacje postaci podczas rozmów kłują w oczy, ale za to wirtualna Praga daje mocno radę. Spędziłem kilka dobrych godzin po prostu włócząc się po mieście, robiąc misje poboczne i obwąchując każdy kąt. A jeszcze nawet nie odwiedziłem Millera na posterunku :1_grinning:

Oj coś czuję, że spędzę przy tej grze kilkadziesiąt godzin.

Edytowane przez Will-O'-Wisp
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w misji w Alpach M13 :

Spoiler

(misja gdzie Adam po otwarciu drzwi traci przytomność i po przebudzeniu wchodzi do dużej hali) zawsze włącza się alarm, wynika to z fabuły i wyborów? Na różne sposoby ją przechodzę, nikt mnie nie widzi itd., a alarm zawsze się włącza w momencie nawiązania kontaktu z pilotem. :confused:

 

Edytowane przez KrisPora_PL
spoiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, KrisPora_PL napisał:

Czy w misji w Alpach M13 (misja gdzie Adam po otwarciu drzwi traci przytomność i po przebudzeniu wchodzi do dużej hali) zawsze włącza się alarm, wynika to z fabuły i wyborów? Na różne sposoby ją przechodzę, nikt mnie nie widzi itd., a alarm zawsze się włącza w momencie nawiązania kontaktu z pilotem. :confused:

Najs spoiler bro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam pytanie czy da sie jakosc "po cichu" wyeliminowac policjanta w ciezkim pancerzu? Jezeli nie to jak ma go ubic?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze fabularne DLC juz 23września. Niech ktoś mi powie ,że nie jest to wycięty fragment z podstawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unknown3d napisał:

Pierwsze fabularne DLC juz 23września. Niech ktoś mi powie ,że nie jest to wycięty fragment z podstawki...

To nie musi byc fragment wyciety z podstawki.

 

Z tego co ja pamietam kiedys DLC nie wrzucalo sie do jednego wora, byly tzw expansion packi - czyli wieksze fragmenty wydawane pozniej aby podtrzymac zainteresowanie grą lub ponownie je wzbudzic.

 

Potem przyszla  era zbroi dla konia, skorek dla broni, skorek dla postaci i calej masy innego badziewia.

 

DLC zmienilo podejscie tworcow/wydawcow do gier - i teraz po prostu planuje sie je na przy etapach projektowych calej gry, a tworzy pewnie rownolegle do gry (przynajmniej to pierwsze DLC). W duzej mierze tak aby pierwsze wyszlo stosunkowo szybko (po to aby czesc ludzi nie rzucila swojej kopii w drugi obieg). W niektorych przypadkach dostajemy w pelnej cenie gry ubogie w zawartosc i oferte kupna season pass za jedyne 50$...

 

Tak wiec o ile zgoda ze to moze wygladac jak cos wycietego to wcale byc tak nie musi.

 

Mamy tez nowy twor czyli pre-relase DLC jakim bylo MGS:Ground Zeros. Tak po prostu wyglada branza gier... wielu graczy widzac to po prostu nie kupuje gier na premiere, czeka na wydania kompletne i gra w starocia...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam pytanie czy da sie jakosc "po cichu" wyeliminowac policjanta w ciezkim pancerzu? Jezeli nie to jak ma go ubic?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Użyj granatu emp a potem ogłuszenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też strzelić do niego z pistoletu usypiajacego a potem poprawić z liścia ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Eloszki napisał:

Czesc,

Mam pytanie czy da sie jakosc "po cichu" wyeliminowac policjanta w ciezkim pancerzu? Jezeli nie to jak ma go ubic?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Przy pierwszym przejściu gry zabijam wszystkich, ale czy nie łatwiej będzie go ominąć z zastosowaniem np ulepszenia szklana tarcza?

A może karabin bojowy z amunicją ppanc jak nie masz granatów EMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Artik-PL napisał:

Przy pierwszym przejściu gry zabijam wszystkich, ale czy nie łatwiej będzie go ominąć z zastosowaniem np ulepszenia szklana tarcza?

A może karabin bojowy z amunicją ppanc jak nie masz granatów EMP

pytającemu raczej chodziło konkretnie o obezwładnienie, nie ominięcie, chcąc przejść całą grę bez zabicia (trofeum Pacyfizm), a jednocześnie zaliczyć opcjonalne zadania to kolesie w pancerzach nieraz przysparzają problemów, chodzi o misje, które wymagają wyeliminowania przeciwników, a nie ich ominięcie np. uratowanie kolesia uwiezionego przez policjantów - aby to zrobić należy wyeliminować 4 policjantów w tym jednego opancerzonego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Granat emp pomogl a potem z "liscia". Dokladnie to byla misja z 4 policjantami i wiezieniem. :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj zacząłem grać i owszem grafika nie powala na kolana ale praga, dbałość o detale, design i ilość ścieżek do odkrycia sprawia że jestem zachwycony tą gierką.

BA wręcz czuję się początkowo przytłoczony, gdzie iść itd .

Mam pytanie do osób które wbiły lub planują wbić platynę .

Na co zwrócić uwagę?

Wiem że są znajdzki questy itd ale nie mam zamiaru psuć sobie zabawy grając z poradnikiem czy yt ....

I tak trzeba grę przejść 2 razy chyba więc jak to rozłożyć najlepiej aby czerpać pełnię radochy z gry samemu i po 2 przejściu wbić puchara ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka trofek wynika z fabuły, musisz dokonać odpowiednich wyborów, warto robić wszystkie opcjonalne zadania, ba nawet niektóre zadania, wybory mają wpływ na włączenie się alarmu (patrz trofeum ninja ..., są dwa takie miejsca), zbierane ebooki sumują się przy kolejnych przejściach +, myślę, że jeśli chcesz przejść pierwszy raz bez pomocy i psucia sobie zabawy to minimum 3 przejścia musisz zaliczyć, pierwsze dla Ciebie w którym spróbuj po cichu + bez zabić, drugie ebooki - 75 szt, no i trzecie na najtrudniejszym poziomie (bez zgonu + 1 save), powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi platyna wpadla jakos w zeszlym tygodniu, ogolnie mozna za 2 przejsciami wbic, pod warunkiem ze 1 przejscie to bedzie 0 alarmow (zostawic jakis sejw na trofki zwiazane z walka), zabic, a drugie na najwyzszym poziomie trudnosci ze znajdzkami strzelic i z odpowiednim endingiem.

 

Chociaz ja i tak 4 razy przechodzilem, uwielbiam te gre.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić trofea za Breach? Wszedłem właśnie na poziom NETWORK_2A, zaliczyłem wszystkie dostępne kafelki/serwery poziomu 1, a trofik za  Breach lvl 1 nie wpadł. Czy zaliczając lvl 2 odkrywam jeszcze kolejne kafelki w poziomie 1, a może muszę poprawić statystyki tych zaliczeń poziomu 1 aby otworzyć nowe, a może wcale nie ma nowych, a problem tkwi w czymś innym?

edit: ok już doszedłem, na mapie serwerów jest jeden mały węzeł ulokowany z boku ;)

Edytowane przez KrisPora_PL
rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×