Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

00029359_001_06.jpg

 

Uncharted-Trilogy.jpg

 

 

http://www.gamersftw.co.uk/uncharted-trilogy-listed-by-retailer/

 

Kupię na premierę za pełną cenę.

Będę platynował z uśmiechem na twarzy i łezką w oku.

 

http://www.ppe.pl/news-35017-trylogia_uncharted_trilogy_zadebiutuje_we_wrzesniu_na_playstation_4_.html

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Naughty Dog specjalnie przesunęli premierę Uncharted 4, żeby jeszcze wyciągnąć kasę z tej trylogii?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią szczęśliwy zbieg okoliczności, ale pewnie gdyby U4 wychodziło na jesieni to by wypuszczali na siłę remastera w maju /czerwcu.

Tak czy siak każdy wiedział że ta gra wyjdzie, jedyne pytanie brzmiało czy przypadkiem nie wrzucą tam jeszcze portu z VITY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem ps3 więc pewnie kupię o ile będzie porządnie zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zacieram ręce, biorę w premierę. Poprzednią generację spędziłem na xboxie, więc to jedyna opcja żeby się jakoś wdrożyć w temat Uncharted przed U4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podliczyłem się na szybko

1 przeszedłem 8 razy

2 przeszedłem 6 razy

3 przeszedłem 3 razy

na Vitę przeszedłem 5 razy

 

Czy chcę przejść każdą część trylogii kolejne kilka razy.

Oj takkkk  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dziś jak włączam jedynkę na Ps3 to nie mogę się nadziwić, że ta gra nadal tak dobrze wygląda, a parę lat już minęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Naughty Dog specjalnie przesunęli premierę Uncharted 4, żeby jeszcze wyciągnąć kasę z tej trylogii?

 

Tez tak strzelalem, ale decyzja zrozumiala, Sony chce zrobic szybkiego cash graba na starych czesciach tym bardziej ze z tlou im sie to oplacilo, a wiecej sensu ma wydanie takiej kolekcji przed a nie po U4. U4 niestety musieli zapowiedziec wczesniej bo firma 4theplayers musiala konsole puscic na swieta (okres playstation experience i gp z U4).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie każda część z osobna  bardziej zasługuje na remaster  niż np. Sleeping Dogs wobec tego jestem na tak! Tym bardziej, że dostaniemy całą trylogię w pakiecie.  Przejdę każda część ponownie z miłą chęcią.   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie z przyjemnością, zwłaszcza, że nie grałem w żadną odsłonę (dali by jeszcze remastery GoW - wszystkich części i Killzone'a :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktaktaktaktaktaktak oh yeah! No kurde biere :biggrin: 2 czesc to byl majstersztyk, chetnie kupie i przejde jeszcze raz.

@Turin: GG mogloby rozwazyc zrobienie remasteru killzone'a, ale tylko 2 i 3, bo z tego co sie orientuje, to pierwsza czesc juz zostala zremasterowana na PS3, wiec mielibysmy remaster remasteru. Chyba, ze gruntownie by przebudowali sterowanie, bo chociaz nie gralem, to obilo mi sie o uszy, ze sterowanie jest takie sobie, rodem fpsow z PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS nie przeszkadzało puścić na XO Halo 1 w wersji anniversary, którą wypuścili na x360 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną nadzieję, że to się potwierdzi. Takie remastery biorę bez popity i splatynuję calutką trylogię w mgnieniu oka ;)

Z drugiej strony Naughty Dog zbierze trochę hejtu, że ich dwa ostatnie produkty to remastery... No, jednym to będzie przeszkadzać, drugim nie. Ja jestem w tej drugiej grupie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest swietna wiadomosc. Ja bym to nazwal ponurym zartem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymi remasterami chyba na złość robią graczom, idąc tym tropem, nie ma sensu kupować teraz gier, ponieważ wyjdą remastery gier z ps4 na ps5, jakaś masakra z tą generacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola nowej generacji z grami starej generacji ale ta skladanke kupuje w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co komentują tu osoby ktore przyszły sie tylko żalic ze znowu remastery? Nikogo nie interesuje wasze zdanie na temat tej trylogii. Ja osobiście sie cieszę bardziej z tego remastera niz od takich remasterow gta, TR, czy TLOU. Ja biore na premiere. Obstawiam ze wiekszosc co przeszla z xboxa na ps4 tez. Jest pelno takich osob. Trylogia osiagnie bardzo duza sprzedaz. Ciekawe czy nie najwieksza. Obstawiam ze ilosc sprzedanych kopii bedzie wieksza od co niektórych produkcji aaa wydanych na ps4.Czekam. Amen

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sakosusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają zrobić osoby które ograły trylogię na PS3? Kupiły PS4 i co im sklepy oferują? Gry z PS3 kompatybilne z PS4. Pani premier, w co grać?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież będą Mortale, Wieśki, Gacki. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. 

Ja mogę w Uncharted grać w nieskończoność nawet na PS7.

Najbardziej jestem ciekawy jak im pójdzie z U1 

 

U1 kończy w tym roku 8 lat , U2 kończy 6. 

Rozumiem czepiać się re mastera 9 miesięcznych gier , ale tu mamy ponad całą generację róźnicy

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej roznicy przeciez silnik ten sam od u1 az po u4 :D sakosusz nikogo nie interesuje ze chcesz grac w kotleta.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co komentują tu osoby ktore przyszły sie tylko żalic ze znowu remastery? Nikogo nie interesuje wasze zdanie na temat tej trylogii.

Bzdura. Każdy ma swoje zdanie i może się wypowiedzieć. Mnie interesuje co każdy o tym myśli. Nie chcę czytać wyłącznie opinii napalonych entuzjastów, którzy deklarują zakup w premierze.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych remasterach to playstation now wydaje się być pomylka, tz. Przeinwestowana kasa, zmarnowanym czasem.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Każdy ma swoje zdanie i może się wypowiedzieć. Mnie interesuje co każdy o tym myśli. Nie chcę czytać wyłącznie opinii napalonych entuzjastów, którzy deklarują zakup w premierze.

Tak kazdy ma swoje zdanie ale jak ktoś wchodzi by tylko napisac cos w stylu" eee znowu kotlet" to lepiej niech to zachowa dla siebie. Jak będziecie wylewac żale w watku to go zamkną jak w przypadku tematu playstation plus. Trylogia bedzie skierowana dla nowych starych graczy ktorzy przesiadli sie z konsol konkurencji. A jest ich mnóstwo. Uncharted Trillogy jest to jedyny słuszny remaster na ps4. Przy tej cenie i produkcie czuje ze nie wywale pieniędzy w bloto. Dostane 3 gry, dodatki i mnostwo godzin zabawy w cenie takiego remastera jak te ktore wyszly. Czyli poprzednie remastery byly pomyłka w porównaniu z ta trylogia.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×