Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Zwłaszcza, że prawie każda  większa gra na PS4 ma swojego bundla to Uncharted będzie miało tym bardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak z brakiem multi dali dupy. To nie był jakiś syfiasty multi pokroju Tomb Raidera gdzie grało się tylko po to żeby wbić platynę. Masa ludzi grała i pewnie wciąż gra po necie w Uncharted. Tutaj na forum temat multi też był dość popularny. Tym bardziej cena z kosmosu jak za nie pełny produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i multi planowali ale sądząc po doświadczeniach konkurencji remasterowanie multi to ciężki kawałek chleba.

Łączenie multi z kilku gier może okazać się klapą co pociągnie oceny w dół. Duże ryzyko.

Ja od początku przewidywałem że multi nie będzie i wcale się nie zaskoczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na ilu płytach dadzą. W końcu trzecia część zajmowała cały nośnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na ilu płytach dadzą. W końcu trzecia część zajmowała cały nośnik.

 

jednowarstwowa - 25GB

dwu - 50GB

 

sa tez wersje trzy- i czterowarstwowe odpowiednio 100 i 128GB ale nie wiem jak czesto i gdzie je sie stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam jedną płytę BR. Pewnie maksymalnie dai warstwowa żeby ciąć koszta itp itd. Skoro piraci potrafią zrobić paczkę z instalatorem która ma 10gb przy grze która prmalnie na start ma 50gb to Nd bez problemu też tak będzie w stanie zrobić. A co do multi to równie dobrze mogli ie dac tej opcji specjalnie. A nóż, widelec kogoś ruszy nostalgia i znowu kupi wersję na ps3 dla samego multi.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Szkoda że bez multi bo może i bym się skusił w 2 na multi sporo przegrałem czasu, była niezła kosa. Tak to chyba podziękuję bo wszystko już ograne, wolę poczekać na 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem gimbem z zachodu, ale ubolewam z powodu braku multi, w którym przegrałem ponad 2000 h. Mimo to zakupię by raz jeszcze skompletować 3 wspaniałe fabuły.

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że brak multi wynika zapewne z kilku przyczyn. Pisanie na nowo kodu sieciowego, serwery. Z tego, że dwójka i trójka miały multi i znowu jakby dali tylko z jednej części multi to ludzie by psioczyli, że czemu to a nie tamto. No i zapewne najważniejsze jest to, że pewnie U4 będzie miało multi, a przecież nie można sprawić aby ludzie ciągle grali w miodne U2 po sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna 1 zaraz wychodzi beta 4

Przyczyna 2 ryzyko że w multi wszystko się posypie i zamiast ocen na poziomie 96 będą 86 (doświadczenia Master Chief Collection)

Przyczyna 3 potrzeba angażowania ludzi z ND, który pracują nad 4

Przyczyna 4 potrzeba bilansowania , paczowania multi, odciąganie ludzi z ND jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część otrzyma pełną polonizacje.

Ja mam tylko nadzieję że w U4 będzie możliwość wybrania oryginalnej ścieżki z polskimi napisami bo nie wyobrażam sobie grania w Uncharted z Boberkiem ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się połechtany. Polonizacja w Uncharted to była zawsze najwyższa możliwa półka. Cholera  ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie polo508, to byłby strzał w stopę jeśli nie daliby oryginalnych dialogów, też śmiechłem jak usłyszałem dubbing w poprzednich częściach i grałem z napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski oddział PlayStation właśnie potwierdził, że w kolekcji pojawią się trzy odsłony przygody Nathana Drake’a i wszystkie produkcje zostaną zlokalizowane.

www.ppe.pl

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat uważam, że 2 i 3 część Uncharted były świetnie zlokalizowane. Nie wyobrażam sobie Nathana jako kogoś innego niż Boberek.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie grania w grę po polsku dlatego tradycyjnie ogram z oryginalnymi głosami i Nolanem Northem w roli głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyjdzie z chęcią zagram , narzekałem na remaster The Last a 60 fps robi w tej grze robotę , świetnie sié bawiłem grając ponownie . Jedynki nigdy nie skończyłem całej , dwójeczka 10/10 , trójeczka szkoda że nie proper 3d bo nawet na ps3 spoko to wyglądało . Generalnie jak najbardziej zakup , świetna konsolowa seria .

Edit: oczywiście po Polsku , jeden z lepszych dubbingów jaki słyszałem jest w tej serii , bardzo mi kiedyś przypadł do gustu :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie mogę się doczekać polskich głosów w jedynce. Ciekawe kto zagra "nowe" postacie. Btw. ciekawe jaki lifting graficzny przejdzie 1 część. Przydałby się mały szlif w mechanice, ale chyba mogę tylko pomarzyć :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowe" postacie są co najwyżej 3 planowe, ważne aby główna trójka pozostała z niezmienionymi głosami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was ciekawy filmik, tak się prezentuje fragment U3 w 1080p i w 60 fps'ach. Muszę przyznać że robi ogromne wrażenie. Płynność powoduje że praktycznie wygląda jak nowa gra. Żeby była jasność, nie jest to wycinek z przygotowywanej kolekcji. Jest to urywek pokazany kiedyś dziennikarzom w ramach jakiegoś konwentu. Kolekcja ma mieć jeszcze poprawione tekstury, oświetlenie i inne pierdoły. No nic, kupię to bankowo bo mnie pozamiatało, już ten fragment wygląda lepiej niż połowa stricte next-genowych gier.

 

https://mega.co.nz/#!6A9RAKwB!hkuPr9SfV6LUfD34v-d6j7KfEtgHKjt4SvGCdRQOdlc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tu jest 720 fakt ale raczej chodzi o to żeby pokazać jaką różnicę robi 60fps, pewnie pokażą coś na E3 więc można liczyć że na gamersyde będzie już filmik w jakości 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×