Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Ten fragment wygląda tak samo jak wersja z ps3, no ale to jest jasne, że gra nie będzie się znacząco różnić od tej z ps3 tak samo jak w przypadku TLoU. Jedyna widoczna różnica to 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fragment wygląda tak samo jak wersja z ps3, no ale to jest jasne, że gra nie będzie się znacząco różnić od tej z ps3 tak samo jak w przypadku TLoU. Jedyna widoczna różnica to 60fps.

Sorry redo ale ty chyba jestes slepy albo graficznym masochista ;-)

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z remasterem TLoU było podobnie o ile mnie pamięć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2015/07/15/hands-on-with-uncharted-the-nathan-drake-collection-on-ps4/

 

3 obrazki i nadal ani sekundy gameplayu.

Czy tylko mi się wydaje to dziwne jak na grę która niedługo ma wyjść?

 

Hmmm moze po prostu zamiast remasterow z krwi i kosci dostaniemy cos pokroju GoW3 czyli porty po  prostu porty.

 

 

Z remasterem TLoU było podobnie o ile mnie pamięć nie myli.

 

Wiecej bylo o remasterze mowione nawet zwiastun byl ten z zyrafami, dosc duzo nawijali.

Ale fakt gameplayu to sobie nie przypominam.

 

Nie oszukujmy  sie to trylogia dobrze przyjeta przez krytyke i graczy a majac duzy odsetek osob ktore nie mialy wczesniej konsoli lub mialy konsole konkurencji to akurat podsycanie atmosfery wokół U:collection bym zrozumial. Ta miala by na celu dotarcie do potencjalnych klientow. No chyba ze Sony jest  tak pewne swojego i tego ze to sie sprzeda ze zwyczajnie nieco oszczedza na marketingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moze po prostu zamiast remasterow z krwi i kosci dostaniemy cos pokroju GoW3 czyli porty po  prostu porty.

 

Jak by mieli zrobić zwykły port to by nie zatrudniali najlepszych specjalistów od remasterów w branży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki są autentyczne? Na razie pojawiło się kilka z jakiś niszowych źródeł i ja tam nie widzę jakiegoś szczególnego remasterowania

 

Wszystkie duże szanowane portale milczą

 

 

LOL

ChloeEyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej bylo o remasterze mowione nawet zwiastun byl ten z zyrafami, dosc duzo nawijali.

Ale fakt gameplayu to sobie nie przypominam.

ALe to chyba było jakoś niedługo przed premierą. Tutaj mamy jeszcze czas do października :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o taką Chloe walczyłem.

 

Remaster Dżirsów zapiera dech w piersiach tu mamy marny żart.

Kolejny punkt dla M$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego żart? Podbita grafa, podbite efekty, full HD, 60 klatek, czym remaster gyrosow się tak wyróżnia?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je_ie jak można mieć takie niskie oczekiwania.

 

Później zdziwienie że jako gracze jesteśmy dymani przez Sony.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gyros też można nazwać żartem, nic szczególnego remastera nie wyróżnia, ba, nawet momentami spieprzyli otoczenie względem oryginału (mniej mroczne, bardziej kolorowe). To są remastery, a nie Remake :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce mieć piękną Chloe. płacę i wymagam. 

 

A tu nic nie poprawili, ani włosów ani twarzy a jeszcze spartolili oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego żart? Podbita grafa, podbite efekty, full HD, 60 klatek, czym remaster gyrosow się tak wyróżnia?

Wejdz do watku o Gearsach masz pare porownan, jesli obrazy na stronie Gearsow nie prezentuja konceptu a to jak to wygladalo before & after to masz nowe tekstury (czesto zmieniajace kompletnie wyglad sceny), nowe oswietlenie.

 

Wiem ze to tylko obrazki i rzeczywistosc moze od tego odbiegac ale naprawde wyglada to imponujaco - jak bedzie w praktyce zobaczymy. 

 

Spojrz tez na Halo 2 before and after - kompletny make over. 

 

Nie wychwalam xbone nie mam konsoli obecnej generacji - ale nie oszukujmy sie po remasterach oczekuje czegos wiecej nizli tylko portu i podbicia rozdzialki, spojrz jak zenujaco wyglada remaster Farhenheit na PC - i wow dodali obsluge kontrolera...

Spojrz jakie oceny mial remaster Sleeping Dogs... 

 

Jesli gra ma blisko dekade to powinno sie do niej przylozyc, w mojej opinii U2 i U3 wygladaly swietnie i do tej pory nie mam im nic do zarzucenia. 

W U1 gralem tylko demo i widac ze to ciut starsza produkcja. Czego bym oczekiwal po U:collection to remastera na miare Metro:Redux. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniajcie po tych filmikach bo daleko im do ideału. Tu macie przykład w trochę lepszej jakości (wciąż daleko do ideału) ale widać że poprawa w teksturach jest bardzo duża.

 

CJ-yyCEWUAAscin.png%252520large.png

Edytowane przez zyga101
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniajcie po tych filmikach bo daleko im do ideału. Tu macie przykład w trochę lepszej jakości (wciąż daleko do ideału) ale widać że poprawa w teksturach jest bardzo duża.

 

 

Tak widac roznice. Niemniej przyzwyczaj sie do tego ze ten watek zamieni sie w krytyke, narzekanie i porownania majace udowodnic teze piszacych. 

To norma. 

 

Ja jestem ciekaw jak jedynka bedzie wygladac. 

 

Co do samej kolekcji jestem na tak. Niemniej jest pare ale:

- nie kupie tego w ciemno

- nie kupie tego w pelnej cenie

- przeczytam recki

- obejrze porownania z kanalow ktore w miare dobrze to robia (sporo robi porownania pod teze i trzeba miec sie na bacznosci)

I pewnie z czasem kupie. Ze 2 i 3 mam u siebie na polce a z PS3 nie zamierzam sie rozstawac to pewnie sam zrobie porownanie odpalajac gry na obu konsolach (jak juz zakupie PS4...) i przelaczajac zrodlo obrazu - porownanie subiektywne bez liczenia pixeli ot czy widze roznice i jak duza. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widac roznice. Niemniej przyzwyczaj sie do tego ze ten watek zamieni sie w krytyke, narzekanie i porownania majace udowodnic teze piszacych. 

To norma. 

 

Masz rację ale gorsze jest to że tu będzie narzekanie ale w temacie trochę niżej okaże się że Gears of War to najlepszy remaster na świecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawka wielka czy niewielka - filmik udowadnia, że Uncharted 2 nawet bez kolosalnych zmian wygląda zajebiście i tak naprawdę mało co mu zdołało podskoczyć od 2009.

 

Biorę na bank, nawet dla samego 1080p i 60 klatek  :wub:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czeski

Ty tak na serio o tych Gyrosach? Posłuchaj @Maga i obadaj sobie porównania obu wersji. Jak to jest dla Ciebie żart,  to nie wiem jak nazwiesz np. remaster GoW:III.

 

Co do Uncharted to jakiejś mega różnicy nie zauważyłem, ale ciężko coś ocenić po filmiku z youtuba. Na zdjęciach, które wstawił @zyga widać, że tekstury lepsze.  Poza tym pokazali U2, które już w oryginale wyglądało super. Ciekawy jestem co zrobią z U1. Chciałbym, żeby jakościowo remaster Drake's Fortune był podobny do tego Gearsów.  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale gorsze jest to że tu będzie narzekanie ale w temacie trochę niżej okaże się że Gears of War to najlepszy remaster na świecie :biggrin:

 

Nie wiem, zdjecia ze strony zrobily na mnie wrazenie (pisze o Gearsach), porownania Halo do Halo:MCC bylem pod ogromnym wrazeniem. 

To tylko moja opinia. 

 

Zostawilbym temat roznych platform, lub dyskutowal o tym w odpowiednich watkach. 

 

O U:collection swoje napisalem. 

 

 

Moge zrozumiec ze Ciebie to uwiera, ale co zrobisz - nic nie zrobisz, tak wiec polecam wrzucic na luz, jesli ten watek zamieni sie w narzekactwo to go omijaj. Raz wyglos swoja opinie ze np Tobie sie podoba, lub ze niezaleznie jak wyglada i tak kupisz bo to 3gry w jednym pudle. 

I tyle nie wdawaj sie w dyskusje ktore moga przerodzic sie w klotnie bo to konczy sie zazwyczaj po nastu postach wycieczkami osobistymi i zwieksza szanse na przerwe od forum. 

 

Powtorze to co mowie wielokrotnie, jesli widze ze dyskusja (moja z kims na forum niebezpiecznie zaczyna zblizac sie do klotni): "po dzentelmenku pozostaje nam sie zgodzic w tym ze sie nie zgadzamy" (i zazwyczaj na tym koncze). 

 

pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 60 klatek w tego typu grze nie jest potrzebne :-D, za płynnie to wszystko się rusza, brak filmowosci :-D.

W fps to rozumiem, ale 30 klatek wystarczy :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×