Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak wyznaczyć datę premiery na sobotę :D ja jeszcze żadnej takiej informacji nie dostałem, mam preordera w konsoleigry.pl

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9.10 to piątek ;)

Ciekawe że na oficjalnym profilu PS Polska na facebooku cały czas podają datę 7.10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa no fakt, porypało mi się, że na 10 przesunęli, bo tam gdzie ja zamawiałem cały czas była data 09 październik

Tapnięte z Oneplus One

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie bo dużo sklepów sprzedaje już wersję gdzie mamy tylko NAPISY PL a brak dubbingu. Oczywiście zawsze jest napisane małym druczkiem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś ze sklepu moją kopię, pełna wersja PL.

Graficznie dla mnie jest ok. Ładnie wygląda, mimo upływu kilku lat, co widać. Nie mam porównania do wersji na ps3, byłem w drugim obozie.

Zawsze chciałem poznać historię. Dziś było mi dane.

Dla kogoś, kto grał na poprzedniej generacji, kolekcja nie będzie warta ceny (czyt. remaster) ale też wg. mnie to nie jest grupa docelowa.

Jeżeli spodoba mi się całokształt trylogii to Uncharted 4 na bank u mnie zagości w marcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można ustawić angielską wersję językową ? w wydaniu PL np z saturna ??

 

Sony na FB obiecało że będzie można, alw wiadomo dla sprzedaży robi się wszystko ;p

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie się dało, więc zapewne tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale demo było dla wszystkich takie samo na całym świecie, z pełnymi wersjami jest różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wypadku Sony jest tak samo - do wyboru polska i oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest w końcu z tą datą premiery , bo niektórzy kupują bez problemu , a na przykład ja obleciałem kilka sklepów w Toruniu i nic .

Byłem w MediaMarkt i Pan powiedział że od 09 października , Media Expert też brak i w Empik też nie ma . Nie byłem tylko w Euro .

 

Mam pytanko jeszcze jedno w jakich cenach nabywacie w swoich miastach Uncharted ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stacjonarnych zapewne po 259zeta to taka standardowa cena. Ja mam info z CDP że moja kopia będzie u mnie właśnie 9 października, dałem 247.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś edycję specjalną i potwierdzam da się zmienić język dialogów na ENG zostawiając napisy PL. 

 

uch.png

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też odebrałem Edycję Specjalną z Saturna - 289 zł i nie żałuję,że dopłaciłem te 40 zł za "wrażenia wizualne" bo zarówno opakowanie zewnętrzne jak i steelbook są bardzo ładne (no dobra - to mój pierwszy steelbook :P), ale wiem,że już wczoraj można było kupić za 259/299zł z półki - nie było kar umownych,więc sobie Saturn wystawił. Euro też powinno mieć, ale w sumie co za problem przedzwonić na infolinię i się dowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostanie limitki gdziekolwiek graniczy z cudem. Też zamawiałem w Saturnie i na razie brak informacji o odbiorze zamówienia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostanie limitki gdziekolwiek graniczy z cudem. Też zamawiałem w Saturnie i na razie brak informacji o odbiorze zamówienia :/

ja dostalem tylko potwierdzenie zamowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostanie limitki gdziekolwiek graniczy z cudem. Też zamawiałem w Saturnie i na razie brak informacji o odbiorze zamówienia :/

Ja dzisiaj o 10:30 dostałem,że zapraszamy po odbiór

 

A jak kogoś 10 zł nie boli i ma blisko MM/Saturn to na półkach (przynajmniej Poznań CC) było parę sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info z konsoleigry.pl, że dzisiaj wysłali i będzie jutro dostarczone. Zapłaciłem 254 zł z przesyłką kurierem.

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Galerii Krakowskiej cała półka zawalona, 249 zł. Tak więc problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja z Psn tez jest w full PL demo było ale z tego co widziałem w opisie na Psn wersja pełna tylko english

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja z Psn tez jest w full PL demo było ale z tego co widziałem w opisie na Psn wersja pełna tylko english

  Gra z PSN jest z polskim dubbingiem. W PS Store jest błąd w opisie. Kupiłem edycję cyfrową i gram od wczoraj, więc bez obaw można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×