Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

JEST!!!

 

 

Zajrzyj pod naklejkę z informacją o becie na okładce.

 

Tam nie ma żadnego kodu

 

Aby zagrać w bete musisz mieć płytę. Przeczytaj ulotkę w środku

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominając sobie teraz U1, widzę jeszcze bardziej czym się inspirowali twórcy odświeżonego TR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy gra kupiona w Anglii ma pełny polski język,albo chociaż napisy :)??? Dzięki

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tą betą? Jeśli kupię używkę to będę miał dostęp?(jeśli są kody na bete to lipa z kupowaniem używki, a jeśli trzeba mieć płytę to też lipa bo nikt nie będzie sprzedawał xd. Ale może wystarczy sam fakt, że się płytę kiedyś włożyło do czytnika i system zapamiętał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tą betą? Jeśli kupię używkę to będę miał dostęp?(jeśli są kody na bete to lipa z kupowaniem używki, a jeśli trzeba mieć płytę to też lipa bo nikt nie będzie sprzedawał xd. Ale może wystarczy sam fakt, że się płytę kiedyś włożyło do czytnika i system zapamiętał)

Wystarczy pewnie mieć zainstalowaną grę. W środku pudełka nie ma KODU.

Ogrywam aktualnie U1 w które wcześniej nie grałem. Mam ponad 50% i wstępnie mogę powiedzieć, że tam więcej strzelania niż fabuły :D Najbardziej nastawiam się ponownie na U2, które było po prostu boskie. Co do grafiki wygląda bardzo ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś będzie na tyle miły, aby podać mi kod CUSA egzemplarza zakupionego w Polsce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem parę h. 49% jedynki za mną. Gra jest wciąż mega miodna. Grafa może i widać, że ma korzenie na ps3, ale i tak jest super. Tak, jestem frajerem bo kupiłem grę którą ograłem na ps3 :) Motyw przewodni Uncharted znowu będzie mi w głowie siedział tygodniami... Gdyby nie to, że niedługo na nockę to pewnie bym dziś skończył 1. Polecam każdemu, tym co grali i tym co nie mieli okazji. Każda z tych 3 gier to mega wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem parę h. 49% jedynki za mną. Gra jest wciąż mega miodna. Grafa może i widać, że ma korzenie na ps3, ale i tak jest super. Tak, jestem frajerem bo kupiłem grę którą ograłem na ps3 :) Motyw przewodni Uncharted znowu będzie mi w głowie siedział tygodniami... Gdyby nie to, że niedługo na nockę to pewnie bym dziś skończył 1. Polecam każdemu, tym co grali i tym co nie mieli okazji. Każda z tych 3 gier to mega wypas.

Nie jesteś jedyny hehe. Po jedynce mogę tylko stwierdzić, że fabuła jest średnia za to gra nastawiona jest na strzelanie. (2 i 3 część to bardziej historia niż fps) mimo wszystko gra się przyjemnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram pierwszy raz w serię uncharted. Na razie jestem po 5 chapterach pierwszej części i jak dla mnie jest mega. Jak kolejne dwie części są jeszcze lepsze to już nie mogę się doczekać. Najlepsza gra obok wiedźmina 3 i bloodborne w jaką grałem w tym roku :)

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram pierwszy raz w serię uncharted. Na razie jestem po 5 chapterach pierwszej części i jak dla mnie jest mega. Jak kolejne dwie części są jeszcze lepsze to już nie mogę się doczekać. Najlepsza gra obok wiedźmina 3 i bloodborne w jaką grałem w tym roku :)

Tapnięte z Oneplus One

Uncharted 2 to mistrzowstwo świata. 3 część nie mogła być lepsza bo 2 była no...doskonała co nie zmienia faktu, że 3 jest bardzo bardzo dobrą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka skończona, zabrałem się w końcu za Among Thieves. Opowiastki o tym, jak to gra się zestarzała i że remaster obnaża wszelkie niedoróbki, można między bajki włożyć. Gra wygląda fenomenalnie. Ciężki mi już przy tym rozróżnić, czy to tylko zasługa materiału źródłowego, czy wszystkich poprawek (wyraźnie podciągnięte tekstury, oświetlenie i geometria). Nepal wyrywa butów i gdyby dorzucić wolumetryczne oświetlenie, jak w U3, to gra spokojnie miażdżyłaby większość tytułów obecnej generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, jak wygląda opóźnienie kamery względem postaci? Bo były komentarze(chodzi o demko 3 części) że kamera nie nadąża za bohaterem (nie mylić z lagiem telewizora)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce nic takiego nie zauważyłem, gra się zajebiscie. Demko mnie zniesmaczylo ale zaryzykowalem i kupilem. Nie żałuję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, jak wygląda opóźnienie kamery względem postaci? Bo były komentarze(chodzi o demko 3 części) że kamera nie nadąża za bohaterem (nie mylić z lagiem telewizora)

Tez na razie gram w jedynkę i tam nie ma tego efektu co w demku. Sam na to narzekałem. W dniu premiery pojawił się patch od razu, może on to poprawił, albo demko po prostu było "ułomne". Gra się świetnie.

Tapnięte z Oneplus One

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żadnych problemów w pełnej wersji. Ani z kamerą, ani sterowaniem, ani celowaniem. Może to był problem samego dema, albo wyeliminowano to w patchu - ciężko stwierdzić. Zarówno w U1 jak i U2 gra się bardzo płynnie i przyjemnie.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Uncharted 1 jest po polsku tak samo jak 2 i 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kamery, to mam wrażenie, że w trójcę trochę czasami jest spóźniona, ale może tak tez było w oryginalne - nie wiem, nie grałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej części kamera potrafi trochę się ustawić od dupy strony, ale gra ma swoje lata więc nie ma co wybrzydzac bo gra się przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część ukończona. Druga część wygląda tak, że o ja cie pier ole :D Sorry, ale większość "nowych" produkcji nie ma startu do tego remastera.

Aaa, żeby nie było, demo mnie zniechęciło do kupna. Nie wiem po co oni je wydawali...

Ponad tydzień wyjęty z życiorysu znowu...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja ukończona. Świetna seria. Moim skromnym zdanie każda kolejna część jest lepsza, aż nie mogę się doczekać czwórki. 

 

Nie mogę się jednak zgodzić z tymi zachwytami nad poziomem graficznym drugiej części. Grubo przesadzacie twierdząc, że nowe produkcje prezentują gorszą oprawę. Nie mówię, że jest brzydka, ale widać, że swoje lata ma ;)

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×