Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Najs, całkiem ładnie się to prezentuje. Nieźle jak na grę z 2007 roku  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1 - moja pierwsza platynka , fajnie będzie wrócić do tytułu  :biggrin:

Wiadomo coś na temat trofeów ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, że nie będzie trofika za speedrun....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również Kolekcja Drake'a to pozycja obowiązkowa. Wcześniej byłem w obozie MS więc nie miałem okazji zagrać w Uncharted. Ja czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolekcja nie ustrzegnie sie latki premierowej:
 
zdrodlo: ttp://www.gamespot.com/articles/ps4-uncharted-collections-day-one-patch-detailed/1100-6430913/
Poprawki

- pomniejsze poprawki stabilnosci

- poprawki w zakresie  audio & video

- optymalizacja wydajnosci, wlaczajac w to poprawienie kontroli celowania

- pomniejsze poprawki zwiazane z gameplayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękłem i złożyłem w CDP.pl preorder 259,99zł - 12zł zniżki = 247,99 zł wyszło z darmową dostawą do Ruchu przy płatności z góry.

 

Czekam premiery

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już streamują na PS4 :) Kurczę cały czas zastanawiam się czy brać na premierę, choć jeszcze nie grałem w żadnego Uncharted... mam wrażenie że za niecały miesiąc gra straci na wartości..Chociaż co do Naughty Dog to jestem pewien - The Last of Us to zmiażdżyło moim zdaniem wszystkie gry które dotychczas grałem (a podchodziłem sceptycznie). 

Edytowane przez teamdox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie grałeś to nawet się nie zastanawiaj, przygoda życia warta każdej złotówy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no wygląda to naprawdę spoko , 60 klatek robi robotę w tak dynamicznej grze mimo że skrypty już nie robią takiego wrażenia jak kilka lat temu poziom na dachu nadal mega energetyczny :) Jak ktoś nie grał to czeka go z pewnością świetna zabawa , mam nadzieję że na wiosnę spadnie trochę cena to wtedy przed 4 z chęcią sobie przejdę tego packa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 po początkowej animacji nie było ekranu ładowania z tego co pamiętam. SI nadal ma poważne braki. Ale to nadal Drake. Mimo to poczekam z zakupem. 250zł to zbyt dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już streamują na PS4 :) Kurczę cały czas zastanawiam się czy brać na premierę, choć jeszcze nie grałem w żadnego Uncharted... mam wrażenie że za niecały miesiąc gra straci na wartości..Chociaż co do Naughty Dog to jestem pewien - The Last of Us to zmiażdżyło moim zdaniem wszystkie gry które dotychczas grałem (a podchodziłem sceptycznie). 

 

Jak nie grałeś to bierz śmiało. Nie zawiedziesz się. Prawdziwy klasyk i jedne z najlepszych gier na PS3. Co do tego czy warta 250zł to się nie wypowiadam bo to zależy od indywidualnych preferencji. Cena pewnie spadnie dosyć szybko bo to sam singiel, więc ludzie podejrzewam przejdą i będą gonić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, ale liczyłem na trochę więcej niż 10 minut gameplaya... Zwłaszcza biorąc pod uwagę wagę dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 min tylko? ehh

 

No nic sprawdzi się chociaż tyle. Ostatnio przyzwyczaiłem się do tłustych dem co pół wieczora można było spędzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem co myslec, jakos nie powalilo mnie to demo a szkoda

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wszystkie części na ps3. Grafika w u2 mnie zachwyciła w dniu premiery. Jak się tu sprawa przedstawia? Będzie wow jak na poprzedniej generacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje, albo dubbing jest jakiś lekko zmieniony, i kolorystyka bardziej stonowana.

Ogólnie zachwytu wow nie było, płynnie ładnie i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wow i tak jak kolega pisal jakos stonowana kolorystyka, moim zdaniem warto kupic jak sie nie gralo wczesniej

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×