Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

No to dowalili promocje, Uncharted Collection z 124zł w promocji swiątecznej an PS Store, Ogralem na PS3 ale jak tu nie skorzystać z takiej okazji? 

 

Kupując dzis tą kolekcje dostanę dostęp do bety Uncharted 4? I czy kupując kolekcję dostaję też dostęp do gier na PS3?

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując kolekcję, kupujesz 3 zremasterowane części na PS4, równocześnie otrzymując dostęp do bety U4. Nie będziesz miał dzięki do temu dostępu do części na PS3, Sony nie jest tak wspaniałe jak myślisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się może ktoś czy w zestawie 3 gier (Kolekcja Nathana Drake'a, God of War III Remastered, The Last of Us Remastered) z konsolą 1TB, znajduję się kod na 3 miesiące ps plus?(tak jak to było w biedronce) ?http://www.euro.com....emastered.bhtml

 

 W biedronkowym zestawie kod był w pudełku Uncharted, w tym zestawie podobno gry są w formie kodu do pss, także raczej ps+ nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawie chyba jest na fizycznym nośniku - zauważyłem na pudełku napis "Uncharted: The Nathan Drake Collection includes 3 games on 1 disc". Mimo wszystko gierkę kupiłem z drugiej ręki w foli za 145 zł. Jak dojdzie to napiszę czy ps plus był w środku (opakowanie gry identyczne jak z biedronki - z żółtym napisem "nie przeznaczone do sprzedaży osobno")

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kodu na ps+ nie było. Mimo wszystko kolekcja warta polecenia

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości włączyłem na YT film z dubbingu w pierwszej części i beka do kwadratu, gorzej niż w Ratchetach i Slyjach. Niby jakaś poważna gra, strzelanie, zabijanie i te sprawy, a głosy postaci jakby żywcem z bajki wyciągnięci. Jestem ciekaw w jaki target oni kierują te dubbingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak bym miał grać z dubbingiem, to wolał bym nie grać wcale. Nie wyobrażam sobie Nathana z innym głosem niż oryginał. Nie znam się na dubbingach polskich, ale pewnie i tak jest to jeden z lepszych.

Nienawidzę jak gra mnie zmusza do grania w Dubbingu i nie oferuje oddzielnych opcji od dźwięku i napisów, albo nie oferuje żadnych opcji (tak, patrzę na ciebie BF4 i Killzone 3).

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kodu na ps+ nie było. Mimo wszystko kolekcja warta polecenia

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

 

Miałeś na pudełku napisane: "Nie do sprzedaży detalicznej", czy coś takiego na żółto? Oczywiście z przodu pudełka, bo widziałem wersje, gdzie pisało z tyłu.

 

U mnie pisało z przodu i kod ps+ był na 3 miesiące, instrukcja obsługi pada oraz wzmianka o wersji beta Uncharted 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Żółty napis z przodu pudełka. W środku jedna kartka z obsługą pada.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w pełni spolonizowanej wersji gry jest możliwość wyboru angielskich dialogów i polskich napisów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba należe do mniejszości, której dubbing jak najbardziej odpowiadał. Głos Boberka zawsze mi pasował do Nathana, tak jak i głosy całej obsady. No pomijając czasami gówniane i powtarzalne jojczenie przeciwników. Oczywiście oryginał to najwyższy poziom, ale zazwyczaj przechodziłem z polskimi aktormi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy można w menu gry ustawić kombinacje - oryginalne głosy, polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie kojarze głosu amerykańskiego i nigdy nie włączyłem gry po angielsku, a przechodziłem ją już 2 razy, by wbić platyne  ;)

Polski dubbing w grach Sony jest rewelacyjny, tutaj przy Uncharted 4 nie wyobrażam sobie innych głosów od tych, które były do tej pory.

 

PS. Lool, przez duże Loooool. Dopiero z ciekawości wszedłem na filmweb i dowiedziałem się, że głosu Nathana podkładał Jarosław Boberek. Tak to ten policjant z Rodziny Zastępczej.

Tego to się w zyciu nie spodziewałem, nie sądziłem ani przez moment, że to policjant z Rodziny Zastępczej, bo nie pasował mi i nadal jakoś nie pasuje do tej układanki i tego głosu.

Dla mnie koleś od dzisiaj jest mistrzem i będę go kojarzył już z Nathanem :)

 

PS2. Po drugie Andrzej Blumenfeld to prawdziwy Sully. brzmi jak by miał naprawdę cygaro w gębie :) Słyszałem go w wersji angielskiej i tam wygląda ubogo do tego Polskiego. Naprawdę Sony odwaliło kawał dobrej roboty co do dubbingu Polskiego.

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dubbing to Boberek naprawdę jest niezły w te klocki. Gość dubbingował m.in kaczora donalda, co nie jest łatwą sztuką  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing polski jest niezły, ale nie umywa się do angielskiego z 1 powodu - tamci aktorzy dosłownie są tymi postaciami. Wszystkie głosy były nagrywane podczas sesji mocap, jeśli w grze Nathan stęka przeskakując płot, to to samo robił Nolan North.

A kojarzenie Boberka tylko z Rodziny zastępczej to wstyd trochę, gość jest zaangażowany w większość polskich dubbingow ;)

Edytowane przez Silvena
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, akurat w Rodzinie zastępczej to bieda straszna.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy pełna edycja po aktualizacjach wygląda tak samo jak demo które udostępnili? Pytam bo dźwięk w grze jest strasznie płaski (GOLD WIRELESS 7.1). W TLOU Remastered klasa sama w sobie, a w demie U2 - aż mocno się zdziwiłem - słabo!

Dwa: filmiki na serio mają taką sporą kompresje?! Zero ostrości i szczegółów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ogral swoją wersję to chętnie odkupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem pełniaka i kurdę... ta seria tak ocieka miodem, że ciężko się oderwać. Graficznie są śliczne i granie sprawia masę frajdy. Kto nie grał MUSI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie narzekam dubbing jest fajny pasuje lekko humorzasty sznyt w nim. Co do grafiki wszystkie części są bardzo ładne ale wiadomo 3 cześć jest najpiękniejsza grafika lepsza niż nie jedną gra na next geny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem gdzie wy kupiliście uncharted za ok 130zl.. Nie widzę ofert poniżej 150zika..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×