Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Na pudle jest napisane uncharted kolekcja a na płycie uncharted collection, nie powinno też być kolekcja? Chodzi o grę z pl dubbingiem.

NIe.

ja też mam na płycie collection. Nic to nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, dostalem pudło takie jak na filmiku wyżej a na płytce mam collection. Gra ma pl napisy i dubbing. Koleś mówił, że wydanie premierowe, nawet fote paragonu pokazał. Dziwna sprawa

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś problem ze znalezieniem wszystkich skarbów w części 3?

Mam zebranych 100 znajdziek i trofeum za to silver.pngNiedościgniony łowca skarbów jak i zebrany osobliwy artefakt za który tez mam trofka bronze.pngŁowca artefaktów czyli razem 101 skarbów a nie chce mi wpaść trofeum - gold.pngKolekcja mistrza złodziei - Znajdź wszystkie skarby i osobliwy artefakt.

Spotkał się ktoś z czymś takim może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony rusza z promocjami. Coraz bardziej opłacalne staje się kupowanie cyfrówek.   :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony rusza z promocjami. Coraz bardziej opłacalne staje się kupowanie cyfrówek. :thumbsup:

Oraz bardziej ryzykowne gdyż konta takie są bardziej podatne na wykradanie ich ;)

Tapatalk - SGS5 - CM13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na tę promocję że będzie jeszcze jakaś ekstra zniżka dla plusowiczów i cena zjedzie poniżej magicznej 100.

 

Może przy nastepnej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pewnie zejdzie. Pewnie przy następnej sezonowej okazji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brać i grać bo warto !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pewnie, że warto. Ja chociaż ograłem na ps3 to do remastera też się przymierzam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie te 124 zł to naprawdę dobra cena. Kupując np na dwóch z kolegą wychodzi po 62 zł więc grzech nie zagrać ponownie. Odpaliłem narazie pierwszą część i jestem naprawde zadowolony jak ten remaster wygląda :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U to U. Marka sama w sobie.

Jak dla mnie to jedyny remaster, który nie musi się bronić (bo stanowi wyjątek) przed słuszną tezą o idiotyźmie istnienia sztucznych tworów o nazwie "remastered".

Bombowo to zrobili jak dla mnie. Gra się wybornie. Zwłaszcza jeśli chodzi o refresh klimatu. Grę odkrywa się jakby na nowo. Warto wydać kasę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo tam nie zremasterowali. Fakt, 1080/60 robi robote, aczkolwiek lyknalem tego "remastera" i splatynowalem z checi odswiezenia trylogii przed czworka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ależ niedorobiony jest ten remaster. Zachowane są wszystkie błędy edycji z PS3 plus w cholerę nowych. Przetaczany głaz nie wydaje dźwięku. W pchanym wózku nie obracają się koła. Innym razem kamera pokazała panoramę miejscówki i wracając do Nathana przeleciała przez kilka ścian. Po wyczyszczeniu innej lokacji zabierałem się do przejścia do kolejnej. Miałem to zrobić przeskakując przez dziurę w murze. Mimo że po drugiej ścianie nikogo nie było bo skrypt nie miał prawa się odpalić to już do mnie strzelano i to przez zamkniętą bramę. Sprawdziłem ją: moje pociski przez nią nie przelatywały. Irytują problemy z dźwiękiem: jakiś irytujący zapętlony odgłos jakby coś spadało obok poza kadrem, słyszę postacie znajdujące się w kolejnej lokacji. No i błędy w spolszczeniu. W scenie z jeepem na moście tuż przed jego upadkiem gdy Nathan ostrzega Elenę "Hold on" przetłumaczone jako "Czekaj" to pierwszy lepszy kwiatek.

Ogólnie gra się świetnie. 60fps i 1080p daje niesamowitego kopa ale strach się bać co będzie dalej.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym tłumaczeniem to dlatego że tłumacze dostają TYLKO tekst który mają tłumaczyć. Ale NIE WIDZĄ i NIE WIEDZĄ w jakich okolicznościach jest wypowiadany. Tak więc tłumaczą ale nie znają kontekstu, czy bohater biegnie za szybko i postać krzyczy żeby zaczekać ? czy może coś innego ?

 

Lepiej na to nie zwracać uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małpka ma dużo racji w tym co napisał. I nie polemizuję.

Ale tak na dobrą sprawę nie widziałem jeszcze gry idealnej - bez błędów.

Wiec nie ma co się spinać. Bo to nic nie da.


Ja w każdym bądź razie dobrze się bawie przy tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym tłumaczeniem to dlatego że tłumacze dostają TYLKO tekst który mają tłumaczyć. Ale NIE WIDZĄ i NIE WIEDZĄ w jakich okolicznościach jest wypowiadany. Tak więc tłumaczą ale nie znają kontekstu, czy bohater biegnie za szybko i postać krzyczy żeby zaczekać ? czy może coś innego ?

 

Lepiej na to nie zwracać uwagi.

Akurat materiał źródłowy jest dostępny na PS3 od wielu lat i nie rozumiem skąd te błędy w tłumaczeniu.

Choć i tak najbardziej przeszkadzają babole techniczne. Np. obsadzam stacjonarny CKM. Gra do końca tego nie rejestruje więc lufa sterczy w pionie z celownikiem na jej środku. W efekcie strzelam w, i tu uwaga bo będzie zabawnie, strzelam w środek lufy.

I też nie widziałem gry idealnej a graczem jestem od 30 lat. Ale do cholery, jeśli robi się remaster to powinno się błędy oryginału poprawiać. A nie zostawiać nie naruszone a na dokładkę robić nowe.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowiłam sobie odświeżyć całą serię i pomimo ogranych gier na PS3 nie mogłam się oprzeć zakupu całej kolekcji na PS4. W U1 grałam bardzo dawno za to U2 i U3 jeszcze niedawno. Nie mogę wyjść z podziwu jak to pięknie wygląda. Za to kwestia chowania się to jakaś masakra :) Zupełnie zapomniałam jak to było grać w tą część i wtedy zupełnie tego nie dostrzegałam, ale w porównaniu do 2 i 3 jest strasznie duży przeskok. Drake robi co mu się podoba i chowa się nie tam gdzie trzeba. Trzeba mieć czasem stalowe nerwy żeby nie rzucić padem, a tym bardziej na Crushing. Chociaż sam poziom trudności nie wydaje mi się w żadnej części straszny. Nawet czasem sprawdzam czy aby coś mi się nie przestawiło, bo tak proste się wydaje. Na U4 czekam z niecierpliwością odliczając dni. Polecam kolekcje każdemu kto jeszcze nie grał, bo tytuł obowiązkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzeba mieć czasem stalowe nerwy żeby nie rzucić padem, a tym bardziej na Crushing. Chociaż sam poziom trudności nie wydaje mi się w żadnej części straszny. Nawet czasem sprawdzam czy aby coś mi się nie przestawiło, bo tak proste się wydaje.

Zgadzam się. Cover system faktycznie spaprali. Podobno crushing w remasterze jest łatwiejszy. Sądzę że jest odpowiednikiem hard z oryginału. Na crushing lecę jak burza a pamiętam gdy na PS3 na normal były etapy gdzie ginąłem non stop.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która wersja ma 3 pełne polonizacje? Wystarczy jak ma polskie napisy na pudełku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ma pl pudło, ang napisy na płycie i jest w pełni pl dubb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×