Skocz do zawartości
pablos_83

E3 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze nie ma co zarywac nocki

 

Tu sie w  pelni zgadzam, niemniej jednak wzorem ostanich 2 lat pewnie jak znajde czas to obejrze pelne konferencje z samej ciekawosci oprocz gier jak byly prowadzone.

Licze ze Sony skonczy juz kopac MS bo mnie to bardziej żenuje niz smieszy, chocby ostatni zart chyba na Gamescomie w roku zeszlym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale by było gdyby złączyli ps+ z ps music (spotify) w ramach jednego abonamentu :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz Sony Twoja kolej. Wsteczna kompatybilność, M$ poleciał mocno

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje ktoś do konfy Sony? ;)   Ja nie wiem czy sobie konsferencji Ubi nie odpuszcze i nie kimne chwilę do tej 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft pozamiatał ze wsteczną kompatybilnością XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft pozamiatał ze wsteczną kompatybilnością XO.

dla mnie było by to coś w dniu premiery ale teraz jest wystarczająco nowych gier więc jak dla mnie nie robi to różnicy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest za późno. W tym momencie posiadacze x360, którzy jeszcze nie przesiedli się na nową generację (a jest takich bardzo dużo), raczej będą kontynuować swoją przygodę z ms.

Edytowane przez wan_zen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi tu o nowych graczy, każdy kto ma 360 juz większość gier ograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał X360 i przesiadał się na XONE to pewnie nie miałbym za bardzo kasy na ileś nowych gier na start. Może z jedna czy dwie max. A tak w przypadku wstecznej kompatybilności wiem że nowy nabytek nie będzie mi się kurzył z braku kasy na gry. A ile osób sobie ogra dzięki temu choćby wiedźmina 2 który miał premierę na x360 ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście o nowych również, ale Ci którzy maja teraz x360 i pokaźną kolekcje gier, mają bardzo mocny powód żeby pozostać przy xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda na to, że exclusive. Taka była podana informacja na konfie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wsteczną kompatybilność poczekajcie aż Sony uruchomi u nas PsNow , odpłatna usługa pozwalająca na abonamentowe granie w stremowane klasyki coś jak Spotify wiadomo że nie ma co porównywać z darmową emulacją , ale testowałem ostatnio z amerykańską wersją i działa to rewelacyjnie wybierasz np.Finala XIII i dosłownie po sekundzie grasz zero ściągania zero opóźnienia bajka .

W Tomba zagramy tak czy siak mam wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wsteczną kompatybilność poczekajcie aż Sony uruchomi u nas PsNow , odpłatna usługa pozwalająca na abonamentowe granie w stremowane klasyki coś jak Spotify wiadomo że nie ma co porównywać z darmową emulacją , ale testowałem ostatnio z amerykańską wersją i działa to rewelacyjnie wybierasz np.Finala XIII i dosłownie po sekundzie grasz zero ściągania zero opóźnienia bajka .

W Tomba zagramy tak czy siak mam wrażenie :)

Jak można takie gówno jak PS Now porównać do wstecznej kompatybilności :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można takie gówno jak PS Now porównać do wstecznej kompatybilności :D

Nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ dowalił :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony się musi mocno postarać. Tylko za bardzo nie mają czym Nas zaskoczyć :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można takie gówno jak PS Now porównać do wstecznej kompatybilności :D

No można ja nie mam czasu i ochoty od lat zbierać pudełek a zwłaszcza past genowych , koszt miesięczny dostępu do biblioteki na stany to tyle ile Spotify które używam od lat także nie wiem co się oburzasz to przyszłość i trend widać od lat , jeszcze tylko czekam na Netflix :)

Kolekcja Rare beeka , myślałem że coś konkretnego odwalą ech

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można ja nie mam czasu i ochoty od lat zbierać pudełek a zwłaszcza past genowych , koszt miesięczny dostępu do biblioteki na stany to tyle ile Spotify które używam od lat także nie wiem co się oburzasz to przyszłość i trend widać od lat , jeszcze tylko czekam na Netflix :)

Kolekcja Rare beeka , myślałem że coś konkretnego odwalą ech

Ale ja nie jestem w stanach. 20$ za wypożyczenie gier za które płaciłem już kiedyś 200 zł na premierę a które dziś można mieć za kilkadziesiąt złotych maks to jakaś farsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farsa nie farsa życie , można płakać można grać można robić co innego :) Jak mówię używam wiele lat Spotify i nie wiem nawet nie będę wchodził w dyskusje po co mam płacić za piosenki które już raz słyszałem parafrazując inżyniera Mamonia , jakoś PPV się w Polsce spezdaje widziałem raporty więc przestańcie być tacy antysystemowi .

Bez kitu zawód z Micro zero gorących IP , kolejny raz mityczny Samarytanin od Epic zaginął , brak nowych produkcji od Rare nawiązujących chociążby duchowo do Perfect Dark czy Banjo jak dla mnie bez pierdzielnięcia , Halo od końca Bungie już mnie nie jara a Forza to Forza więc słabiutko imo .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza 6 ,Gearsy 4 ,tomb raider ,quantum break fable wsteczna kompatybliność żegnaj sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie widzę żadnej radości z dostępu do staroci... kupując nowe konsole oczekuję nowych gier nie zremasterowanych czy też po prostu odpalanych staroci.

PSNOW to zdecydowanie ciekawszy pomysł, szczególnie, że ps3 miało inną zupełnie architekturę od ps4 więc nie obyło by się bez wklejenia
drugiej konsoli w to co jest.... tylko na co to komu...

nowe konsole- nowe gry a nie,,,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×