Skocz do zawartości
pablos_83

E3 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Bethesda zamiast dorzucić na wizualia pełnoprawnego Fallouta rzuca klon na tablety Tiny Towers no rewelacja . Zaciągłem , odpaliłem , skasowałem :) Aha , rozpiętość mikrotransakcji od 0,99 do 19,99 euro :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ubi ma mnie kupionego tym nowym IP , demo multi jutro ma byc na konsolach jestem pod wielkim wrazeniem

@down

Dyrektor projektu powiedzial ,ze bedzie na konsolach jutro nic nie wspominal o przymusie rejestracji 

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ten Division , wyreżyserowane to w cholerę ale czuć ten klimat starych Ghost Reconów , ciekaw jestem tej gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie obawim , ze The Division podzieli los Destiny tzn pod wzgledem contentu oraz stopniem znuzenia graczy pbym sie mylil. Dobrze , ze bedzie demo to kazdy sie przekona czy to gra jakiej oczekuje.

 

Jesli chodzi o The Honor to nic nie wspominali o singl tylo o coopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ubi ma mnie kupionego tym nowym IP , demo multi jutro ma byc na konsolach jestem pod wielkim wrazeniem

 

Ubi ogólnie od chyba 2 czy 3 E3 maja najlepszą prezentację bo najwięcej nowych gier pokazują czyli robią to co powinno się robić na takich targach. To że te gry później nie okazują się tak dobre to inna sprawa ważne że na E3 robią to co należy robić. Za to szacun mają choć nie za bardzo przepadam za tą korporacją i ich grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak będzie @saitgb1972 ale jakby to powiedzieć po tych cyrkach z oprawą teraz już tak na spokojnie na tą gierkę patrzę i jest ok , pobiegałbym . Też to tpp od Ubi mi bardzo podchodziło kiedyś moim zdaniem system z Rainbows Vegas czy G.R.A.W bardzo był dobry , lepszy niż ten z Gearsów który był za bardzo kontekstowy , można się było czołgać np . Teraz to wszystko uproszczone w cholerę , może duch Toma Clancy pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna gra od Ubi czyli R6Siege , szczerze mowiac nie wyobrazam sobie gry bez komunikacji z przypadkowymi ludzmi. Ubi ma fajne pomysly robia rzeczy tak rozne od CoDa podczas gdy cala reszta devow dazy do tego aby ich gry jak najbardziej ten produkt przypominaly.

The Division , R6Siege a wczesniej Ghost Recon no zobaczymy jak dlugo serwery bed zapelnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem to napisać nowe R6 absolutnie rewelacyjnie i realistycznie ... Tyle że nie znam w realu ludzi którzy byli by w stanie tak się zgrać ech . Ogarnięta ekipa przeżyje w tej grze wspaniałe chwilę .

Nowy Ghost Recon jest faktem , MASAKRA :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leze na lopatkach po konfererencji Ubi. Nowy Ghost Recon i w roli oponenta jeden z najgrozniejszych karteli Santa Muerte poprostu pieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik widać że z PC także od razu pamiętajmy bo jeszcze ten trailer poleci dziesiątki razy pamiętajcie :) Ale ogólnie mega e3 , doom , r6 i teraz Ghost Recon .... A kilka postów wcześniej tęskniłem za starym dobrym tpp od Ubi haha

Ale beka z Asasyna , CGI i to jeszcze w zamkniętych scenach niewiele lepiej od Ordera

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na Watch dogs 2 no cóż może za rok. Ale muzyka przy GR i sam zwiastun miazga. Teraz Sony pokaż moc 

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rok bez czegokolwiek o Beyond Good & Evil 2, mój osobisty TLG/ Half-life 3 itp. :/

O kurczę zgadzam się tyle że nawet ja o tym zapomniałem , ale był kiedyś teaser fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A capcom ma swoją konfe czy już sa tak nędzni że stoiska jakieś wywalą i tyle? Bo chodzi mi o residenta 7 czy pokażą choć bardziej odpowiednim miejscem dla tego typu produkcji wydaje mi się TGS.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale heh na streamie gościu z Game Trailers coś tam pół słówkami brechtal że pokazali coś co tak naprawdę nie istnieje czyli pewnie gruby prototyp na ten moment skoro nikt nic nie wiedział , no nieważne trzymam kciuki . Ogólnie jak zerkałem to na początku mi się coś wbiło że to Just Cause przez te mega widoczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy można się spodziewać zapowiedzi na e3 mafia ? a jak tak to w jaki dzień e3?

Edytowane przez luki1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 3 :)

Nic na to nie wskazuje niestety żeby gra była pokazana na tym e3 , wydaje ją jak pamiętam 2k które zdaje się nie ma własnej konferencji . Mogła by zostać ewentualnie zaprezentowana na konfie Sony za kilka h , kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to może wiedzoeć , można jak Ubi pokazywać prototypy a można jak rockstar :) Pierwszą część wydało Take2 może się nauczyli heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby sony zapowiedziały jakieś 2 mocne tytuły chociaż .Najgorsza konfa to wy była jak wy pokazali call of duty i remasted..swoich gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby sony zapowiedziały jakieś 2 mocne tytuły chociaż .Najgorsza konfa to wy była jak wy pokazali call of duty i remasted..swoich gier

Nie no tak źle to nie będzie nawet ja w to nie wierzę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi pójść jakiś trailer Uncharted Trillogy ale za długo o tym nie będzie no bo 4 main event . Ja ogólnie czekam na to Last Guardian , wiem że to trochę gra widmo , no ale jakoś z tym mi się kiedyś kojarzyło Sony , nietuzinkową japońszczyzną bardzo lubię sobie czasem w te ich produkcje pograć mam już "szczelanki" więc dawać jakieś oryginalne AAA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×