Skocz do zawartości
pablos_83

E3 2015

Rekomendowane odpowiedzi

 Nawet wsteczna kompatybilność ruszy w TYM ROKU. 

szkoda tylko, że raczysz pominąć dwa istotne fakty: 1) wsparcie zależy od dobrej woli wydawcy gry/dewelopera 2) aktualna lista zawiera same pierdoły i nikt nie daje pewności co tam się jeszcze znajdzie. 

Trzecia sprawa to jak sobie wyobrażacie dodanie czegoś podobnego do PS4 bez wklejenia tam cpu i gpu z PS3 (i to w dużym uproszczeniu)?  PS3 to było power pc a tego nie da się nadal

emulować na x86 i nie prędko będzie się dało...

 

PS NOW przynajmniej docelowo ma zawierać bibliotekę gier z ps3 i jest zdecydowanie lepsze i wygodniejsze (odpada szukania starych gier). Ceny zawsze mogą być dopasowane.

 

Sony zrobiło najlepszą konfę ze wszystkich, masa NOWYCH gier, konkretów.... 

 

zresztą przed nami jeszcze wrzesień: Tokio show i październik Paryż więc można się spodziewać GT7 czy czegoś od Quantic Dream. 

 

Inną sprawą jest pustka od października (wrzesień No man sky z tego co pamiętam, sierpień Until down) do marca(?) gdy wydają U4 ale w tym czasie wychodzi masa multiplatform więc po co wpychać się tam :D   

Jedyny jaki mam zarzut do Sony to brak czegoś nowego w czerwcu lub lipcu - nuda na rynku gier jak nie wiem a sam batman sprawy nie załątwia....  natomiast jesień już zapełniona....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony musi coś zrobić bo zostanie zmasakrowane w okresie przedświątecznym.

Nic nie zrobi, bo co niby może zrobić, jak nie ma gotowych gier na ten rok?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS NOW Ceny zawsze mogą być dopasowane.

 

laugh-gif.gif

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dobrze powiedziane co ma sony zrobić? Nie ma w co grać a na gry rok trzeba czekać?, niby te UDawn zaraz będzie no ale to singiel przejdzie się i sprzeda zabawa na 8 10 godzin a co dalej no wyjdą jakieś multiplatformy no ale nie o multiplatformy chodzi w konsoli czyli wniosek 2 lata niedługo walnie a konsola nie ma ani jednego exa z multi gdzie zawsze można grać w niego pomiędzy premierami gier,)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobi, bo co niby może zrobić, jak nie ma gotowych gier na ten rok?

Ciąć ceny, robić megabundle, dodać normalne gry do plusa, wydać gry w serii "platinum" poniżej 100.

Gry już oddali walkowerem 2 ogromne exy od One a PS4 remestery gier z Vity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam państwa teraz do mnie dotarło :) jeżeli heavy Rain wyjdzie z remasterowane tak ze będzie wykorzystywać kamerkę w pełni i pada to cofam swoje narzekanie na kotleta, bo przecież zapomniałem o kamerce a zajrzałem do szuflady i przed oczami ona szybkie skojarzenie i na robiłem sobie hajpu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąć ceny, robić megabundle, dodać normalne gry do plusa, wydać gry w serii "platinum" poniżej 100.

Gry już oddali walkowerem 2 ogromne exy od One a PS4 remestery gier z Vity

A to fakt obniżka ceny to by było jakieś rozwiązanie. Z tym, że na dzień dzisiejszy to xbox jest tańszy. No zobaczymy, w każdym razie duża konkurencja w branży może tylko być korzystna dla nas. Edytowane przez wan_zen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku jest jeszcze Tearaway unfolded, był już the order 1886 i bloodborne. W Przyszłym roku Uncharted 4, Horizon zero dawn i The last guardian. Nie da się wydawać co miesiąc exa. Dobrze wiemy że w końcu będzie i nowy god of war na pewno, quantic dream coś tam skrobie też na 100%. do tego jest jeszcze Dreams od media molecule które za rok raczej nie wyjdzie jeszcze. Ile wy ludzie tych exów klasy AAA chcecie ? MS pokazał nowe gearsy,halo i Recore. No  i nie żeby coś ale gearsy i halo to to samo co było z nowymi teksturami ale recore mimo że bez gameplau wygląda ciekawie.

Sony nie da wstecznej kompatybilności bo architektura ps3 i 4 się przecie całkiem różnią. Na tym polu MS wygrał po całości bo niestety psnow jednak jest uzależnione od internetu i od miesięcznych opłat choć mogę go odpalić nie włączając nawet konsoli jeśli mam odpowiedni TV ale to słaby plus.

 

Jak dla mnie sony robi wszystko to co powinno, exy, nowe IP, remasterować remasterują ale dla mnie to nie jest w sumie minus, ja np nie ograłem Beyond bo sprzedałem swoje PS3 wcześniej po prostu, teraz nadrobię, i może heavy rain przejdę sobie znów tym razem jednak może bez pomijania sceny łóżkowej ;) Kolega ma ps4 i to jego pierwsza konsola w ogóle, dla niego nawet te remastery to coś znakomitego bo w ogóle gier nie zna z platformy SONY to ogrywa wszystko bez ględzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że raczysz pominąć dwa istotne fakty: 1) wsparcie zależy od dobrej woli wydawcy gry/dewelopera 2) aktualna lista zawiera same pierdoły i nikt nie daje pewności co tam się jeszcze znajdzie. 

Trzecia sprawa to jak sobie wyobrażacie dodanie czegoś podobnego do PS4 bez wklejenia tam cpu i gpu z PS3 (i to w dużym uproszczeniu)?  PS3 to było power pc a tego nie da się nadal

emulować na x86 i nie prędko będzie się dało...

 

PS NOW przynajmniej docelowo ma zawierać bibliotekę gier z ps3 i jest zdecydowanie lepsze i wygodniejsze (odpada szukania starych gier). Ceny zawsze mogą być dopasowane.

 

Sony zrobiło najlepszą konfę ze wszystkich, masa NOWYCH gier, konkretów.... 

zresztą przed nami jeszcze wrzesień: Tokio show i październik Paryż więc można się spodziewać GT7 czy czegoś od Quantic Dream.

Do końca roku ma być ponad 100 gier, a wśród tych "pierdoł" jest i Mass Effect i Rainbow Six Vegas / Vegas 2 (dodawane gratis do Siege'a). A ceny Ps Now, będą dopasowane tak samo, jak dopasowane są ceny w PSS ;)

Przed nami faktycznie jeszcze kilka growych imprez, ale M$ też nie pokazał wszystkiego - QB, Scalebound, Crackdown, i może jakieś nowe IP się trafi. Póki co, koniec roku na PS4 ratują multiplatformy - tak samo jak uratowały jej premierę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS NOW przynajmniej docelowo ma zawierać bibliotekę gier z ps3 i jest zdecydowanie lepsze i wygodniejsze (odpada szukania starych gier). Ceny zawsze mogą być dopasowane.

 

Pierwsza zasada jeśli Sony docelowo coś obiecuje to wiedz że do tego nigdy nie dojdzie.

Kwestia wygody też jest dyskusyjna. Obecnie np. Uncharted 3 można dostać używane już za 30zł. I nie trzeba szukać bo to nie klasyki z NESa tylko poprzednia generacja. Nawet nówkę kupisz od ręki. Wypożyczenie tej gry na JEDEN dzień to prawie tyle samo. Do tego dochodzi kwestia serwerów Sony których jakość jest delikatnie mówiąc wątpliwa i kiedy PS Now obejmie większy obszar niż tylko USA i UK może być problem.

Nie ma w ogóle co porównywać PS Now do wstecznej kompatybilności. Jedna usługa płatna druga darmowa. Jedna to wypożyczenie gry druga to jej posiadanie. Jedna wymaga dobrego połączenia z netem druga nie. To zupełnie inne światy.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszej konfie Sony powinni wygwizdać twórców call of duty za uśmiercenie serii a nie klaskać.Skakanie po ścianie wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNow to będzie bardzo dobra usługa i tania...dla kogoś kto nie mieszka w naszym kraju. Pierwsze co to cena...to że w np: Niemczech cena PSNow wynosiłaby pół dniówki nie oznacza że zostaną one dopasowane pod nas. Cena będzie taka sama dla całego regionu i to bez wyjątku. Drugie to działanie...u nas w naszej dziurze nie ma na tyle dobrego i stabilnego neta żeby to pociągnąć. Więc w skrócie otrzymamy usługę która będzie świetna na papierze i nie działająca w rzeczywistości...Poza tym hej, wolałbym mieć wsteczną kompatybilność i grać w gry z płytek albo po pobraniu niż narzekać że gra zrywa albo przy braku neciora nie działa w ogóle.

 

Obstawiam że PSNow będzie dobrze działać u nas za kilka lat...jak już sony się zacznie z tego wycofywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skończyła się ta konfa nintendo czy nie? Bo jakby nie było minęła godzina i chyba koniec. Jesli rzeczywiście to było wszystko to mogli tam ze sobą krzyż wziąć. To jakać prowokacja chyba była bo gdybym był posiadaczem ich konsoli to bym chyba ją wyjeb.. przez okno. To jakiś żart chyba. Pomyślec że przed kupnem ps4 byłem już w trasie szukać WiiU. Dobrze że się wstrzymałem. To co Nintendo odje... to jakies nieporozumienie.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa żenada, z tym Nintendo. A star fox wygląda jak gra z playstation 2 :D

Czy ja dobrze słyszałem na konfie Square Enix? Mamy nowego exa dla ps4 od platinum games? :)

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa żenada, z tym Nintendo. A star fox wygląda jak gra z playstation 2 :biggrin:

Ja przeżyłem ciężki szok po tym co zobaczyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skończyła się ta konfa nintendo czy nie? Bo jakby nie było minęła godzina i chyba koniec. Jesli rzeczywiście to było wszystko to mogli tam ze sobą krzyż wziąć. To jakać prowokacja chyba była bo gdybym był posiadaczem ich konsoli to bym chyba ją wyjeb.. przez okno. To jakiś żart chyba. Pomyślec że przed kupnem ps4 byłem już w trasie szukać WiiU. Dobrze że się wstrzymałem. To co Nintendo odje... to jakies nieporozumienie.

Było biednie, bardzo biednie. Liczyłem na trochę dłuższy (w sumie to jakikolwiek) gameplay z Xenoblade'a, a nie kolejny trailerek + masa zbędnego gadania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje wrażenia z konferencji Square Enix...na początek bezpiecznie pokazali Just Cause 3. Totalna rozpierdziucha bez trzymanki. Nielimitowane C4 + Granaty to będzie potencjał do wielkiej rozwałki. Później padł Nier 2...kontynuacja jednego z najlepszych erpegów poprzedniej generacji. Gra która zamiata tytuły AAA z palcem w nosie i prawdopodobnie będzie walczyć o tytuł najlepszej gry erpegie generacji. O ile wyjdzie równie dobrze co pierwsza część. Na dodatek będzie to dziecko studia Platinium Games. Następne na pożarcie poszło Lara Croft GO. Gierka turowa z rzutem izometrycznym o stylu Bastionu. Niestety nic więcej nie pokazali.

 

Kolejny raz doznałem gazmu na widok remak'u Final Fantasy VII ale o tym już wspominałem poprzednio. Mój wzwód opadł na widok nowej odsłony KH. Kingdom Hearts: Unchained ominie Europę i pojawi się tylko na urządzeniach z androidem. Później znowu mi stanął na widok tego co niby ma oferować Kh3. Jest moc...jest to za co kochamy KH i nawet więcej. Walka większą ilością broni, mega piękny i duży świat. Jestem kupiony.

 

Następnie leci World Of Final Fantasy którego totalnie nie łykam. Tytuł wydaje się idealny na 3ds'a i vitę ale nie na dużą konsolę. Jednak to nie koniec...na światło dzienne wyszła nowa odsłona Hitmana która jest całkowicie inna niż poprzednie. Sandbox z mocnym zacięciem online w postaci zleceń. To może się udać i być świetne.

 

Później kolejna petarda o nazwie Star Ocean. Grubiutki japończyk wyszedł i zasadził wiadomością o nowej grze z serii którą pomoże tworzyć Tri-Ace. Gra wygląda pięknie, ma płynne przejścia miedzy walką a eksploracją. To jest to na co czekaliśmy od dawna. Jedyne co mi zostaje dodać to fakt iż Square Enix wzięło się za siebie i niszczy konferencje E3. Powrót Adama Jensena nikogo nie zdziwił...to było do przewidzenia że pokażą chociaż urywki z tej gry. Mamy tutaj CP pełną gębą. Otrzymujemy wsio za co kochaliśmy Human Revolution. Jest na co czekać!.

 

Uwielbiam japończyków i fakt że widać po nich jak czytają z promptera. Towarzyszyło to zapowiedzi całkowicie nowego IP od Square Enix. Pierwsze arty wyglądały bardzo kolorowo i ciekawie. Szkoda że nic więcej o Setsunie nie powiedzieli.

 

Bardzo podobała mnie się konferencja Square Enix. Widać że wzięli się za siebie i wolą inwestować w graczy core'owychy a nie casuali. Jest to bez dwóch zdań jedna z najlepszych o ile nie najelepsza konferencja na E3. Otrzymaliśmy na niej pokazy i zapowiedzi potencjalnych killerów. Oby nie odwaliło im jak Sony i nie osiedli na laurach. Po E3 mogę śmiało powiedzieć że Square Enix wraca na listę korpo na których tytuły warto czekać. Jednak czy wrócą na długo to się okaże w przyszłości.

 

Teraz zostaje nam czekać na prawdziwe targi...TGS2015 będzie tym na co czekają ludzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Trochę boję się tego co pokazało SE, FF XV jets tworzone od lat 9?10? Załóżmy, że gra pechem wpadała w tak zwany development hell.

FF VII REMAKE - nic oprócz trailera CGI o grze nie wiemy. Kidy wyjdzie, jak będzie się prezentować. Mamy czekać do zimy. A gra jest "under development". Może to nawet oznaczać, że dopiero zaczęli przy niej dłubać. Jestem jednak nadziei, że gra jest w produkcji jakieś rok może dwa (kiedy Nomura został odsunięty od FF XV?).

Nowe IP to zbiórka artów. I nie ma nawet nazwy. Data premiery? Oby nie za 9 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNow to będzie bardzo dobra usługa i tania...dla kogoś kto nie mieszka w naszym kraju.

 

Poszukaj po forach - toz ludzie w UK jak im zasugerowali ceny powiedzieli ze za darmo bylo git ale ceny grubo powyzej tego co sa sklonni placic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się mega to e3 podobało , last guardian czekałem i się dkczekałem , mam gdzieś grafikę bije japońska magia od tej gry na kilometr :) Final VII zapowiedziany akurat gdy ogrywam remaster X a w pudełku już czeka type0 :) Shenmue nigdy nie byłem psycho fanem ale szanuje , za to moj znajomy dosłownie zwariował :)Horizon od GG ktore jak poderzewałem przemyci ten swoj industrialno militarny klimacik do nastepnego ip . Powrôt r6 i ghost recona , kapitalny pokaz u4 z akcja za jaka pokochalem kiedys 2 , nowy Ratchet no wrecz mozna powiedziec jakbym sie cofnal w czasie i trzymał nowy numer Neo/Psx :)

PSNow to będzie bardzo dobra usługa i tania...dla kogoś kto nie mieszka w naszym kraju. Pierwsze co to cena...to że w np: Niemczech cena PSNow wynosiłaby pół dniówki nie oznacza że zostaną one dopasowane pod nas. Cena będzie taka sama dla całego regionu i to bez wyjątku. Drugie to działanie...u nas w naszej dziurze nie ma na tyle dobrego i stabilnego neta żeby to pociągnąć. Więc w skrócie otrzymamy usługę która będzie świetna na papierze i nie działająca w rzeczywistości...Poza tym hej, wolałbym mieć wsteczną kompatybilność i grać w gry z płytek albo po pobraniu niż narzekać że gra zrywa albo przy braku neciora nie działa w ogóle.

Obstawiam że PSNow będzie dobrze działać u nas za kilka lat...jak już sony się zacznie z tego wycofywać.

Znowu wróżycie z fusów , przy odpowiednim łaczu usługa działa idealnie mozna grac i w god of war i inne dynamiczne gry , testowałem i nie było lagów ( upc , 60 mb na wifi ) . Kto chce ten sobie wykupi snam juz kilka osob ktore wziely zdrapki i wykupily miesieczne abo . Płatny stream bedzie sie wdzieral dzwiami i oknami w kolecje jest netflix czy hbo go , just deal with it :) To nie jest dealbreaker jak w Xboxie , to opcja .

Kończąc raz na zawsze temat remasterów i streamingu włoże kij w mrowisko :) PS3 było dla mnie słabą konsolą :) Naprwdaę granie w niektóre multiplatformy było koszmarkiem i własciwie tylko exy dawały mi radość , więc dla mnie wsteczna kompatybilność to żaden atut , miałby teraz do tych tytułow wracać ? No raczej nie , więc niektóre remastery naprawdę są spoko , podobnie ten stream ale jak mówię to tylko moje opinia , samo ps3 oddałem lata temu siostrze :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przejrzalem konfe PC Gaming Show a.k.a. Nerd Party 2015, no niestety ale konferencja ktora miala pokazac jakie to granie na PC nie jest swietne tak naprawde tylko potwierdzila ze nie jest to platforma do grania - pokazali baaardzo malo w dodatku slabych/srednich gier, i za kazdym razem jak pokazywali jakis gameplay to gadali o technikaliach i liczbach zamiast o tym co sie dzieje na ekranie - no sorry ale nie o to chodzi w grach. DX12 ktory mial w koncu wydobyc cala mityczna moc z PC dupy nie urywa delikatnie mowiac, owszem DX:MD wyglada swietenie, ale rownie dobrze (jak nie lepiej) wyglada kazda gra pokazana na PS4/X1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No konfa słaba jak nic, chyba tylko Nintendo miało gorszą. Ja uważam mimo wszystko, że pc to bardzo dobra platforma do gier, przede wszystkim jak ktoś lubi bawić się w różnego rodzaju mody i grafika jest dla niego mega istotna. Jest tylko jeden problem, cena sensownego PC. Moim zdaniem poniżej 4k w kieszeni nie ma się co nawet w to bawić, a to juz jest imo kupa kasy jak na sprzęt do gier.

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem DX:MD wyglada swietenie, ale rownie dobrze (jak nie lepiej) wyglada kazda gra pokazana na PS4/X1.

Rozumiem fanbojstwo i te sprawy, ale żeby twierdzić, że tak samo jak nie lepiej niż DE:MD na PC, wygląda każda pokazana gra na PS4/X1... no hity. :D Nie wiem czy to żart, czy poważny post. No dobra, każdy może mieć swoje zdanie. :)

Patrząc na przebieg tej konferencji, faktycznie dużo ciekawego nie pokazano.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×