Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie są zawody "złap rytm" ? Są w dzisiejszych wyzwaniach, trzeba to wygrać a nie moge tego znaleźć na całej mapie. Dodam że grę oczywiście przeszedłem w 100% więc wyścigi mam wszystkie odblokowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moim ostatnim narzekaniu na misje od ammy :P stwierdzam że ostatni wyścig jest zdecydowanie trudniejszy :) (ten potrzebny do platyny) :P 

Platynka wpadła i coś czuje że gra idzie out. Za dużo kasy żeby trzymać na półce. Online nie jest aż tak atrakcyjny. Jak gra będzie warta 80 pln to pewnie zakupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w dzisiejszym wyzwaniu z rekomendacjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na mape i w 4 lub 5 wyscigach bedziesz miał z boku zółte AR. to jest ta rekomendacja. robisz wyscig i pobijasz wynik znajomego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kończę grę a trofeum Home Is Where Your Car Is (tam dom Twój gdzie twoje auto) nadal mam nie zdobyte! Czy to błąd czy normalne? Rzekomo trof wpada zaraz po prologu w momencie wyboru pierwszej bryczki…zgłupiałem…ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywałem ostatni wyścig kilka razy dla zabawy, na te wszystkie zabawy tylko raz byłem trzeci, tak to ciągle pierwszy.

Streamowałem niedawno gdy robiłem trzy ostatnie pucharki a potem się bawiłem, kilka dzwonów w wyścigu robiłem także jak nie potraficie go przejść to coś z wami jest nie tak. Kupcie sobie Aventadora, ulepszcie go na maksa, drift ogólnie na trzecie oczko i lecicie.

36:08 najeżdżam na kolczatkę, tracę dwie opony z prawej strony a mimo wszystko udaje mi się uciec przy poziomie 4/5.

45:55 tu macie ten wasz "arcytrudny" wyścig z kilkoma dzwonami i pierwszym miejscem.

1:29:40 -||-

Może to wam w czymś pomoże ^

Muszę się pochwalić:

Jz70mt5.jpg

Screeny z garażu:

4hZJYU3.jpg

Rz44CoR.jpgpnYMaAs.jpgjZsjPnz.jpg

Ładniejsza strona gry:

jsTCuSt.jpgUDuEXEk.jpg

Poziom platyny w tej grze jest niski, jedyne co nas będzie trzymało przed sprzedaniem pudełka jeśli robicie tak jak ja to 5 dniowy pucharek. Z tego co mi świta w głowie obiecali darmowe dlc do tej gry, mimo wszystko nawet jak będą w niej pucharki to poczekam aż już wszystko wypuszczą i kupię gre ponownie gdy będzie warta grosze lub trafi kiedyś do plusa. Bo trzymać takiej gry za 249 złotych to szkoda pieniędzy a z ceny szybko zleci przez łatwą platynę i to że w tej grze praktycznie nie ma co robić.

Z tego co zauważyłem nie dojechałeś na czas w gymkahanie, czy gra zaliczyła Ci zadanie?

Edytowane przez himus11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pips nie kozacz, bo jechałeś jak ostatnia lama i miałeś poprostu farta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprawdzić czy w danym wyścigu już wygraliśmy?? Bo widzę tylko możliwość podejrzenia ściany wyników ale nie wiem czy wygrałem czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktoś możę też ma problem z jakimś trofeum. Ukończyłem całą fabułę na 100%. Do platyny zostało mi tylko 1 wyzwanie codzienne i... no właśnie. Cały czas nie mam trofea "Największa z ikon". Wyczytałem, że dostaje się je za ukończenie wszystkich styli itp na 100% i tak też zrobiłem.

Po ostatnim wyścigu, ze wszystkimi, który wygrałem, pojechałem do baru gdzie była impreza, wszyscy mi gratulowali itp, pokazały się napisy końcowe i... te za(pipi)ane serwery padły, wyrzuciło mnie z gry. Włączyłem od nowa, znalazłem się w garażu, wyjechałem, wchodzę w menu i mam normalnie 100% wszystkiego, wszystkie wyścigi itp. Mapa wyczyszczona tego trofea nadal nie ma... Jeśli tylko tego mi zabraknie do platyny (z ich winy) to chyba rozjadę Ich walcem.

 

Czytałem na zagranicznychg forach, że nie jestem sam ale czy EA cośz tym zrobi, tego nie wiem. Moze komuś też nie zaliczyło jakiegoś trofka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno poprawiono zachowanie przeciwników, już nie są tak bardzo zależni od naszego tempa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na późniejszym etapie, obecnie mam ok 35% i rywale nie stanowią problemu w postaci turbo przyśpieszenia jeżeli im odjedziemy. Jest chyba rzeczywiście łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 100K to ja latałem wybraną na początku BRZ, później podszedł mi Skyline. 

Ale to co komu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na późniejszym etapie, obecnie mam ok 35% i rywale nie stanowią problemu w postaci turbo przyśpieszenia jeżeli im odjedziemy. Jest chyba rzeczywiście łatwiej.

Kupiłem w dniu dzisiejszym grę, mam 25 % i muszę przyznać że gra jest bardzo prosta, ogrywałem wcześniejsze nfsy i np w poprzedniej części ciężko się ścigało - tutaj natomiast bułka z masłem.

 

 

do 100K to ja latałem wybraną na początku BRZ, później podszedł mi Skyline. 

Ale to co komu pasuje.

Ja latałem BRZ, a następnie przesiadłem się na E46 i ma z 640 koni  :biggrin:

 

Ogólnie grą jestem trochę zawiedziony, policji brak, łatwo uciec, gdzie helikoptery ? Może później akcja się rozwinie chociaż wątpię, fabularnie też kiepsko. Kończę z jakimś fajnymi furami i i sprzedaję.  :pardon:

Edytowane przez lookass90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak zrobić trofeum ikonoklasta te nowe z dodatku. robie rózne wyscigi tymi autami i mi nie wpada. to trofeum co trzeba zdobyc 350k w drifcie zaliczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak zrobić trofeum ikonoklasta te nowe z dodatku. robie rózne wyscigi tymi autami i mi nie wpada. to trofeum co trzeba zdobyc 350k w drifcie zaliczyłem.

Musisz wygrać zawody autem Kena (Fordem) i Morohoshi's (Diablo). Mi wpadło normalnie po wygraniu drugich zawodów.

 

Gra skończona, ostatni wyścig udało się za 1-szym podejściem zrobić z dużą przewagą. Walka w sumie tylko z Nakai San'em była. 

Ogólnie gra ok ale czuję niedosyt. Jak dla mnie za mało policji :D Niby 4 ścieżki kariery ale w każdej prawie takie same zawody.

 

Co mnie zdziwiło to to że gra nie robi plików z save'mi na konsoli tylko wszystko trzyma na serwerach EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autem kena wygrywałem duzo wyscigów bo podoba mi sie jazda tym autem a autem Morohoshi's  wygrałem conajmniej jeden wyscig i nic, wczoraj odpalilem gre i od razu zrobilem wyscig tym lambo i wpadło. a przy trofiku pisze ze tym lub drugim autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×