Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wersja cyfrowa to taka sama jak z pudła? chodzi mi o napisy w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep konsoleigry wyslal wczoraj, dzisiaj nic nie przyszlo. Szkoda bo ostatnio fife dostalem na premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie warto wybierać się do sklepu? :biggrin:

 

Kolego, cofnij sie pare stron poczytaj opinie o becie - te mysle sa w miare miarodajne. 

 

Jesli nie lubisz dlugich postow i szczegolowych opisow tu masz moja wesje skrocona - Bo ograniu bety nic nie ciagnie mnie zeby biec do sklepu - moja ocena jest gdzies miedzy moze byc, a naciagany dobry minus (6/10; 7-/10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak w finalnej grze jeździ się na kierownicy

 

Będę wdzięczny za recenzję

Edytowane przez sentinnel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to nie mogę się połączyć z serwerami EA a jak już się połączę i chcę zacząć nową grę to pasek ładowania leci do końca i nic! Jeden wielki niewypał... Pomysł ze stałą grą na serwerach nawet w kampanii to jest jakiś chory pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem od 15, nie miałem żadnych rozłączeń, żadnych lagów, żadnych problemów, jak na premierę to jest idealnie. Ci którzy mają rozłączenia i lagi to radzę kupić lepszego neta a nie na modem ISDN na impulsy. Zrobiłem 15 REP. Gra jest bardzo dobra.

Edytowane przez KurtRolson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę.

Ogólnie nfs jak nfs zapierdzielanie i tuning, nic dodać nic ująć.

Za to bardzo spodobało mi się, że razem z nami po mapie jeżdżą inne osoby, gdy przypadkiem spotkamy się z taką można rzucić tej osobie wyzwanie i razem się ścigać, nie wiem jednak dlaczego ograniczyli liczbę osób do 8, bardzo trudno złapać kogoś ogarniętego,idea bardzo dobra ale była by dużo lepsza gdyby grało minimum 20 osób, wtedy mogło by się dużo dziać :)

Nie wiem dlaczego nie mogę dołączyć do gry w której gra mój znajomy, co więcej w ogóle nie widzę trybu multiplayer (zablokowana kłódka), dziwnie to wygląda, mam rozumieć, że nie będzie wyścigów np po 8 graczy na multi i zakładania pokoi?

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy jest mega dziwny. Kombinuje z suwakami "drfit-grip" ale nic ciekawego nie uzyskałem. Będzie szybka platyna i na allegro, do Hot Pursuit brakuje lata świetlne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepsz trochę auto i wtedy się pobaw suwakami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już ulepszone i nadal zachowuje się mało przewidywanie. Ciężko uzyskać jakiś sensowny balans między driftem, a gripem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam

 

Natomiast pytanie mam dla znawców, o co chodzi z tymi gwiazdkami nad wyścigami na mapie ? zrobiłem  jeden wyścig, wygrałem a gwiazdka znowu jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mattaman, ulepsz sobie zwykle hamulce i przesun ustawienia mniej wiecej w polowie miedzy drift a neutral i probuj driftowac uzywajac zwyklych hamulcow i gazu.

Ja przez pare godzin meczylem sie z driftem z uzyciem recznego a duzo lepiej jest uzywac zwyklych hamulcow.

Mozesz tez kupic opony z mniejsza przyczepnoscia.

Ogolnie gra nastawiona na drift, nie ma sensu robic fury pod grip.

Jeszcze co do tuningu wizualnego, mam 30 poziom rep i moge zmieniac praktycznie tylko felgi i wydech.

Wybor spoilerow, bodykitu jest znikomy a na na wiekszosci elementow samochodu sa klodki "brak czesci".

Gdzie ten tuning z underground? Przeciez tam bylo tego multum.

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do tuningu wizualnego, mam 30 poziom rep i moge zmieniac praktycznie tylko felgi i wydech.

Wybor spoilerow, bodykitu jest znikomy a na na wiekszosci elementow samochodu sa klodki "brak czesci".

Gdzie ten tuning z underground? Przeciez tam bylo tego multum.

 

Po becie wnoszac tunning wizualny i jego opcje zaleza od pojazdu - recki zwracaly uwage ze np w wypadku F40 nic nie mozna zmienic. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wyso, jakoś doszedłem do porozumienia z furą w końcu. Zauważyłem właśnie ze lepiej wchodzić w drift zwykłym hamulcem, ale i tak czasem model jazdy jest nie konsekwentny bo na prostej nagle fura zaczyna tańczyć.

Jak na mój gust to nie wiedzieli jak to ogarnąć, więc wrzucili suwaczki. W Hot Pursuit jeździło się znacznie lepiej, było większe uczucie panowania nad samochodem. Tutaj momentami fura żyje własnym życiem.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś próbował jazdy na kierownicy???

 

Cały czas się zastanawiam nad zakupem a tylko sterowanie kierownicą wchodzi w grę

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nfs na kierze? Brzmi głupio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up Też mi się tak wydaje. Widok z za samochodu to nie jest dobry pomysł na kierownicę. Co innego gdyby był widok z kokpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jazdę z widoku maski i na takim widoku przeważnie jeżdżę

 

A kierownica dlatego bo odzwyczaiłem się już od pada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×