Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na PS3 grałem w NFS Most Wanted na kierownicy. W sumie to lepiej mi się w niego grało niż w inne gry samochodowe :P. W GT nie próbowałem na kierze.

 

Ba dla NFS MW na PC kupilem moja DFP :) a gralem jeszcze  ze 2 lata temu :)

 

Jesli dobrze widze rivals i nfs 2015 nie mialy wsparcia dla kolek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15h na liczniku, 60% ogólnego postępu, 40 level. Po dłuższym graniu mam mieszane uczucia, dodam również  że jestem fanem driftu i tuningu:

 

+ładne modele aut

+duże możliwości customizacji, z małym ale...

+satysfakcjonujące drifty

+wciągająca rozgrywka

 

-ciągła noc

-głupia fabuła

-ciągłe telefony

-nuda w multi

-małe miasto

-stałe połączenie z netem

-dziwny poziom niektórych zawodów

-ogólna irytacja grą, w tym sporo bugów

 

Jak widać więcej minusów niż plusów, ale nie mogłem się oderwać od konsoli przez 2 dni, bo tak mnie wciągnęło. Brakuje takich arcade w tej generacji i z braku laku i tak fajnie się gra. NFS ma to coś, ale widać że jest niedokończona... Ocena jakieś 7/10, ale chyba tylko dlatego, że brakowało mi takiej driftowo-tuningowej ścigałki. Kupna preordera i tak nie żałuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ja biorę się za samochody to tylko arcade i tu nowy nfs spełnia moje wymagania w sto procent. Grafika dobra, muzyka też. Fabuła słaba ale nie jest najważniejsza. Brakuje mi tylko trochę więcej policji i bardziej zatłoczonego miasta. Jest pełno statystyk do nabijania i to też na plus. Ogólnie nie żałuję zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi starego genialnego burnouta, nfs kiedys pewnie kupie moze polataja i rozwina gre z czasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was jak wyglada u was sprawa czesci tunningowych? Chodzi mi o tunning wizualny, mam 40 poziom a nie moge zmieniac zderzakow, reflektorow, itd. w samochodach jest biala klodka i brak dostepnych czesci, pytanie jak to odblokowac bo np w takim golfie 1 mam dostepne 2 zestawy pakietow, i jeden zderzak a tak nie moge zmieniac ani lusterek progow no niczego :/ moze cos nie odkrylem ale nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w hondzie to samo, np. mam 6 zderzakow przednich a tylnego ani 1. Nie wiem moze trzeba te czesci zbierac co sa porozrzucane na mapie w pick-upach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są porozrzucane na mapie, a resztę dostaje się za misję Amy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataman w tych pick-upach sa czesci, ale do silnika. Mam ich chyba 7 na 12 zebranych, chyba ze jeszcze cos innego jest...

Edytowane przez Crucialdamisss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe we wszystkich autach można zmieniać każdą część typu światła, zderzaki... jak jest na szaro kłódka to nie zmieni się w ogóle a jak jest na pomarańczowo to wtedy się odblokuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na necie ludzie zmieniaja i u nich jakos sie da, ja np do hondy civic mam 3 zderzaki przednie a kolega SkibaPL ma ich 6 wiec cos jest na rzeczy, w zadnym posiadanym samochodzie nie moge zmienic lamp a mam BMW e30, Lancera, Golfa, Civic, i RX-7 i przy tej klodce pisze ze brak czesci a nie ze niedoatena czy cos, a i teraz tez np nie moge zdjac body kit z Lancera nie ma serii nie wiem czemu jest tylko ten jeden co mam zalozony i tyle nie wiem czy to jakis bug czy ja czegos nie mam poodkrywanego np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mam, wie ktoś jakie auta mają 100% customizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w 2015.

Twórcy bardziej przykładają się do reklamy zamiast do zrobienia gry, dawno nie grałem ale mam wrażenie, że pod względem tuningu wizualnego underground 2 był dużooo bardziej rozbudowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 40 REP ta gra jest mega wkur...jąca i frustrująca, nie dość że auta się gorzej prowadzą, to samo auto które miałem na 39 jest ZUPEŁNIE inne niż na 41, pływa, nie da się nim driftować, ewidentnie coś dodali żeby zwiększyć poziom trudności. Tryb Tougue to jakaś porażka dla debili, to destruction derby a nie driftowy taniec...

 

Ogółem zawiodłem się na drugiej części gry, teraz jest to dla mnie gra na MAX 6/10 a była nawet 8 na początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej jeździ się Porsche, do driftu jest idealny.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ferrari i bmw. Im dalej w las tym gorzej, męczę się z niektórymi wyścigami po godzinie nawet (na wysokim poziomie trudności, jeden dzwon i można zapomnieć o wygranej zazwyczaj, oczywiście nie w każdych zawodach...). Ten tuning to pic na wodę, większość elementów nie dostępna... Jak byłem fanem NFS tak mnie ta część zawiodła po dłuższym graniu (ponad 20h). Tak jak wyżej kolega gra na 6/10 pomimo fajnej jazdy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytujace jest to jakby wspomaganie skrecania, cos co bylo w Forzie, z tym ze tam mozna to bylo wylaczyc a tu nie widzialem takiej opcji, wiele razy wyglada to tak ze ja skrecam w prawo a samochod myszkuje lewo, prawo, tak jakby pad byl popsuty i gra zyla wlasnym zyciem... ogolnie zawiodlem sie i to bardzo, tak jak po odpaleniu bylem zajarany na maxa, tak hype opadl i niestety ale gra traci...

Przeciwnicy to jakas kpina, jak jedziesz pierwszy i tak Cie dogonia, chociaz na starcie widac ze maja o wiele slabsze fury, tak samo denerwuja przeszkody, raz sie samochod po nich slizgnie a drugim razem zaliczy dach i wyskakuje cut scenka :/

I ten obowiazek polaczenia online gdzie i tak ludzi jezdzi jak na lekarstwo....

Co do ulepszen to moze beda dostepne w formie DLC, zapowiadali ze maja byc darmowe to wrzuca reflektory i bedziemy sie cieszyc

Edytowane przez Crucialdamisss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy aventador. Ustawienia lekko na drift i wszystko staje się łatwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podstawowe auto pomijam, jak tylko uzbierałem niecałe 50k to kupiłem SKyline'a i nim grałem z driftem ustawionym na ogólnym pasku na trzecie oczko, pomiędzy driftem a wyśrodkowanym. Potem wpadło 200k i kupiłem Aventadora, tu tak samo ustawiłem drift na trzecie oczko i już lekko przeszedłem grę. Nie wiem jak inne auta ale w tym miewałem czasem kilka dzwonów na wyścig i spokojnie potem wygrywałem zawody. Platyna jest bardzo prosta, po przejściu fabuły i ostatniego długiego wyścigu miałem 47 poziom, chwila grindowania ostatniego wyścigu i 100k reputacji nam wpada za przejście.

 

Jak to jest z tymi codziennymi wyzwaniami? Niestety jest to jedyny pucharek który w sumie dzieli mnie od platyny, teraz wszedłem specjalnie do gry i żałuje że od dnia jej zakupu czyli w niedziele nie wykonywałem ich codziennie bo trzeba mieć zaliczone 15 a ja mam 7, dziś by mi akurat wpadło. Tylko dlaczego skoro wczoraj przed 24 wykonałem dzienne zadania to dziś patrzę że mam wykonane dzienne zadania 3/3? Po której godzinie one się resetują?

 

goj4BiO.jpgLMEgpFw.jpg

 

Według mnie jest to najlepsze ustawienie. Auto takie jak Lamborghini stabilnie ciśnie na pełnej prędkości na prostych trasach a i z zakrętami żeby je w drifcie pokonać też problemu nie ma.

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że wyzwania resetują się po 24-tej, ale widać jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i Czemu tak mało fur możemy mieć? kupuję robię i sprzedaję, w życiu większego bezsensu nie widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Daily Challenges featured in Need for Speed (2015) are a set of three challenges with each having their own specific goal. A list of three daily challenges is given to all players with a new set being given each day at 13:00 (UTC)."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skończyłem gry, nie miałem cierpliwości... ostatni 35km wyścig, cały czas prowadziłem, 3 checpointy przed koncem auto dziwnie na prostym popłyneło w prawo i uj... po zabawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×