Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyc to nie poczuc :) niestety stream/YT ma do siebie To ze mozna  zrazic sie do fajnej gry lub naciac na cos co nam pasowac nie bedzie :)

 

 

No ja sie nie jaralem, bete ogralem. Auta przynajmniej prowadza sie inaczej, na plus co juz pisalem nie raz tunning zarowno wizualny jak i mechaniczny oraz opcje jezdne.

Ciagla noc byla w Underground i pewnie do tego chcieli nawiazac, ale to "prawie" robi roznice na minus bo po tym niby swicie zapada znow noc to jakos srednio pasuje, to juz mogli zrobic cykl dnia i nocy z mozliwoscia wyboru kiedy ma rozgrywac sie wyscig.  Noc i deszcz to syndrom Watch Dogs (choc nie tylko) ogolnie gier ktore mokre i po ciemku wygladaja lepiej niz za dnia.

 

Co kto lubi co komu pasuje - ja po becie wiem ze z pewnoscia nie bede sie spieszyl z zakupem, o ile zakupie bo  ta gra ma niskie prio.

No przeca w bete obaj gralismy ale skoro ludzie pisza ze jest gorzej to hmmm... obadam to bo premiera za pare dni.

Ja to przeklinam noc i deszcz w driveclub mam juz dosc tych wyscigow zwlaszcza ze nic kurna z kokpitu nie widac.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W betę grałem na Ps4 a teraz odpaliłem na X1 w EA access. Ta gra wygląda naprawdę kiepsko przynajmniej na X1. Ziarnisty filtr rozmywa tak obraz, że masakra. Czy mi się tylko wydaje? Czy na Ps4 i X1 będzie ten sam poziom graficzny? Sam nie wiem czy w becie celowo dali lepszą grafę a w pełnej okroili czy to kwestia tego, że na Ps4 jest nieporównywalnie ładniej.

mialem dokladnie to samo ) a gralem na bardzo kiepski monitorze ale gra wygladala o niebo lepiej w becie na ps4 jak teraz na x1

gra niby fajna ale jak gralem wysicig i rozplaczyl mi się internet to odrazu gre wywalilo wiec kiepsko bardzo .

biednie to sie zapowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina gry ze masz syfiasty internet? Ludzie ogarnijcie sie...

Edytowane przez KurtRolson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina gry ze masz syfiasty internet? Ludzie ogarnijcie sie...

 

Nie, to wina gry ze mimo iz moglaby byc singlowa ma wymaganie always online.

 

To samo moze sie przydarzyc przy dobrym necie - a wierz mi nic nie wkurza tak jak jak to ze bedac pierwszym widzisz linie mety i zaliczasz disconnect.

 

Dopoki ktos nie przedstawi argumentow za podejsciem always online w NFS, do puty raczej nie ma o czym rozmawiac.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne te oceny, kilka razy po 80+ i kilka po 50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne te oceny, kilka razy po 80+ i kilka po 50?

 

Rozwin i co w tym dziwnego? Wiele gier ma rozrzut ocenowy, pozatym mysle ze wiecej recek splynie, do tego warto jeszcze na serwisy ktore zrezygnowaly ze skali liczbowej zeby nie ladowac w sredniej wazonej na metacritic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie metacritic a daleko zajdziecie... najwieksza kupowata strona ktora nie nalezy sie sugerowac w wyborze gier. Jedynie zajrzalem tam zobaczyc opinie the ordera mimo iz plytka siedziala juz u mnie w napedzie i jedni wystawiali ocene 10 a inni 1. I cale szczescie ze nie sugeruje sie hejtami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam gameplay z tej gry u polskiego youtubera i szczerze to nawet za 100zł bym jej nie kupił, no chyba jak już to tylko po to by na niej zarobić.

Jak można grać w tego typu gry...

Tutaj kanał tego Pana co zagrywa w tą grę https://www.youtube.com/user/Yoji720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grac mozna - czemu nie, zupelnie innym pytaniem jest ile sklonni jestesmy zaplacic. 

Po becie powiem ze nie bylo zle ale nie bylo tez dobrze. Niczym mnie beta nie przekonala do zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cinematiki są fajne, szkoda ze w becie nie dalo sie ich pomijac, a przez złe checkpointy i ciągłe dc, to niektóre oglądałem po kilka razy,... Ciekawe jak teraz serwery, choc przy premierze pewnie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCeny na poziomie 4/10 albo 50% są żałośne tak jak serwisy które ta grę oceniają...

 

Gra świetna nie jest ale 7/10 jak najbardziej adekwatną oceną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje się ktoś od kiedy gra dostępna w media markt ? 

Pewnie począwszy od dnia premiery - 5 listopada. 

 

A co do samej gry, a raczej jej recenzji - jestem zawiedziony. Na chwilę obecną średnia wynosi 71/100... Spodziewałem się znacznie więcej po serii, która zrobiła sobie rok przerwy, została zreebotowana, i obiecała powrót "do korzeni". 

Widziałem trochę gameplaya z pełnej wersji i na pewno podobają mi się te filmowe cut-scenki (choć gra aktorska nie powala), grafika, rozbudowane możliwości tuningu. Nie podoba mi się za to przymus stałego połączenia z internetem oraz model kolizji,

jest jakiś taki, ja wiem, drętwy? Bardziej mi się już podobał w NFS: MW na PS Vicie. Ogólnie - prezentuje się to dobrze. Dam tej grze jak najbardziej szansę, już pojutrze :)

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych recenzji.... Różni ludzie, rożne gusta. Gram na ea access i gra mi sie wyśmienicie tak samo jak grało mi sie w most wanted i undergroundy. Na minus jak dla mnie to te infantylne filmiki, chce sie ścigać a nie oglądać jakieś bzdury (nie można wyłączyć), częste przycinki - ale to na xone, preorder mam na ps4 i mam nadzieje ze tu gra będzie płynna, do tego kiepska muzyka, totalnie nie mój gust.

Spokojnie bym dał 8/10

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan serii zamówiłem w ciemno i czekam na grę, bo z obecnych recenzji wiem że się nie zawiodę i w 100% mój klimaaat ! Drifty uwielbiam, czy to w grze czy na żywo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje się ktoś od kiedy gra dostępna w media markt ? 

W dziale Gdzie kupić i za ile podobno jest w MM Wrocław za 219 zł pewien Pan napisał !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan serii zamówiłem w ciemno i czekam na grę, bo z obecnych recenzji wiem że się nie zawiodę i w 100% mój klimaaat ! Drifty uwielbiam, czy to w grze czy na żywo :)

 

 

Ja tak samo preorder zamówiony :D

 

Nie mogę się doczekać, gdy zasiądę do mojej Mazdy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w bete pogralem raptem 2h zeby sobie zabawy nie psuc.
Tylko honda civic :P szkoda ze nie ma V gena damnn bym zrobil zdjecie swojej a pozniej porownal do tego co sie wyrzezbi w grze :P bo opcji wizualnych jest tam multum.
sklep konsoleigry wylal dopiero dzisiaj wiec pykne sobie w piatek.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja troszke pograłem wczoraj

wybralem Honde ale zmienilem od razu na Golfa :D zrobilem jakiegos potwora co do setki w 3-4 sekundy dochodzi 

ale pozniej bylo jakies zadanie zeby miec pojazd z min. 350 pod maska  i juz bylo ciezko

ogolnie przyjemna gra, nie spodziewajcie sie po niej cudow, to nie DriveClub czy Project CARS, czysty fun i tuning :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę boje się zamawiać, w sumie zawsze można sprzedać, ale wstrzymam się i poczekam z ocenami, chociaż beta mnie przekonała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://oddshot.tv/shot/lirik-2015110320512263

 

Same plusy w tym stałym połączeniu z internetem :biggrin:

 

Szczerze nawet jesli to bedzie sporadyczne to moze wkurzac, szczegolnie w grze w ktorej nic nie tlumaczy bycia always online. Jakby brak pauzy w Rivals to za malo tu poszli o krok dalej, zamiast dac opcje offiline/online jak to bylo w poprzedniej czesci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×