Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

wam tez NFS traci niekiedy fpsy? Od okolo 2 dni zaobserwowalem, ze gra potrafi przyciac a wczesniej bylo dobrze...

Edytowane przez BeyondBirthday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przy dwu godzinnej jeździe zauważyłem około 5 spadków fpsów, gorzej się dzieję jak jedzie auto z mutli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy na ps4 jest rowniez ten efekt ziarna, przez ktory gra wyglada jak z poprzedniej generacji? Czy tylko na xboxie to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do wyścigu z Amy, wtedy pogadamy o trudności :P

 

 

Teraz wyścig z Amy od kiedy weszła aktualizacja to bułka z masłem , ale wcześniej to dali do pieca z stopniem trudności i kolega lookass90 to by grę pewnie prędzej sprzedał niż ten wyścig wygrał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja !!!!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Po takich darmowych pakach aż człowiek zaczyna myśleć czy sobie tego nie kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zacząć grę całkowicie od nowa? Przeszedłem już trochę gry ale nie było mnie tydzień w domu i chciałbym sobie zacząć całkowicie od nowa. W menu nie mogę znaleźć takiej opcji a save z gry tez próbowałem usunąć ale nie mam go w ogóle na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zacząć grę całkowicie od nowa? Przeszedłem już trochę gry ale nie było mnie tydzień w domu i chciałbym sobie zacząć całkowicie od nowa. W menu nie mogę znaleźć takiej opcji a save z gry tez próbowałem usunąć ale nie mam go w ogóle na dysku.

Jest taka opcja bo z niej korzystałem. Niestety nie mam już gry, więc jedynie mogę Ci pomóc słowem otuchy: szukaj bo opcja istnieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Przymierzam się powoli do zakupy gry i mam takie pytanie. Na ile godzin starcza gra? W sensie ile czasu potrzeba na główny wątek i ogólnie wszystkie questy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w przeciągu paru dni robią platyne, więc wątpię że na długo.

Stawiam około 20 godzin na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tę grę można grać 1vs1? Dzielony tv i ściganie się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rok 2015 więc nie. Takie czasy.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej RP nabijać? Mam tylko trofeum 70 ranga a na wyścigach trochę powoli ten znacznik idzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram sobie w tego nowego need for speeda i mam pytanie. da sie zmienić jakoś poziom trundości? Jak w undergrund gdzie przed wyścigiem się wybierało poziom? Bo poziom jest zbyt łatwy dla mnie, a w samochodówkach akurat lubie najwyższe poziomy trudności. To były czasy jak całego nfs underground robiło się na hardzie :)

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram sobie w tego nowego need for speeda i mam pytanie. da sie zmienić jakoś poziom trundości? Jak w undergrund gdzie przed wyścigiem się wybierało poziom? Bo poziom jest zbyt łatwy dla mnie, a w samochodówkach akurat lubie najwyższe poziomy trudności. To były czasy jak całego nfs underground robiło się na hardzie :)

nie da się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram sobie w tego nowego need for speeda i mam pytanie. da sie zmienić jakoś poziom trundości? Jak w undergrund gdzie przed wyścigiem się wybierało poziom? Bo poziom jest zbyt łatwy dla mnie, a w samochodówkach akurat lubie najwyższe poziomy trudności. To były czasy jak całego nfs underground robiło się na hardzie :)

nie tuninguj podstawowego auta, podczas zawodów drift idź na max w przyczepnowc, a podczas sprintów w drifft i po kłopocie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja Robyn czyli jazda z grupą i driftowanie plus inni gracze na mapce = best wkur***nie ever. 

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam nie było tak źle, ja jak zrobiłem auto typowo pod driftowanie + trochę się wprawiłem to wszystkie misje robiłem od strzała za pierwszym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tę grę można grać online z innymi ludźmi? Czy tylko player vs komputer??

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×