Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie,kupilem gre na psn mam napisane ze gra bedzie dostapna od 24 wrzesnia ale pobrana zostanie juz 21 czyli dzis po pulnocy zacznie sie pobierac? jesli tak to pkojnie bede mogl we wtorek (22wrzesnia) odpalic ja na konice usa ktore te mam na konsoli bo tam premiera jest wlansie 22 wrzesnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 nic prędzej, nic później

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 21 września a preorder kupiony od ponad tygodnia a gra się nei pobiera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sie nie pobiera ale cos sie dzieje bo do wczoraj nie bylo nic w bibliotece, wczoraj wieczorem dodali pozycjie Fifa 16 ale bez ikonki a dzis juz jest z ta niebieska iknka i pisze ile godizn do premiery. Mysle ze jak nam sciagnie to wchodzac na konto inne na tej samej konsoli z rejonu USA jutro bedzie mozna na tym koncie USA odpalic bo tam premiera jest wlasnie jutro:) Dajci znac jak zacznie pobierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpali ci wcześniej na koncie z USA jeśli kupiłeś w Polsce z tego co sie orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gre pobierze i doda do ekranu glownego to powinno pujsc gorzej jesli pobierze ale ciagle nie bedzie jej na ekranie glownym a tylko w bibliotece, wtedy nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo, nie wiem czemu te preordery elektroniczne kupiujecie, gra juz w moich łapach prosto z półki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik, również, już instaluję jedziemy z koksem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo, nie wiem czemu te preordery elektroniczne kupiujecie, gra juz w moich łapach prosto z półki.

Większość pewnie dlatego, że może podzielić cenę na dwie/więcej osób :D Raczej ciężko szukać osoby, która wyda więcej za cyfrową wersję i ma ją później niż inni płytkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie da sie słuchać komentarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem kilka meczów i muszę powiedzieć, że jest świetnie:) na dzień dzień dobry Man.United - Sreal 2-0 dla mnie, nie ma szans na speedzie tutaj za dużo zdziałać, trzeba kombinować, piłka nie trzyma się tak nogi po mocnym podaniu do zawodnika, bramkarze bronią świetnie. Nie mam nic do zarzucenia, jest duży progres względem FIFA15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Nie czuć na razie skryptów no i jakoś przyjemniej się pyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona dostanie na głowę, a miała pół roku spokoju :) w końcu kawał dobrej gry ! Tak się zapowiada ! Już widzę te mecze w wyższych ligach. Co też zauważyłem, rozegrałem 4 mecze i odpukać ani jednej kontuzji, gdzie pamiętam jak odpaliłem 15 to po jednym meczu już kilku na ławkę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze online jeszcze nie działa, nie odczuwam wielkich zmian między 15 a 16, na pewno cięższa piłka, zawodnicy w obronie potrafią odskoczyc od napastnika w momencie kiedy już się do niego zbliżamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Ciekawe bo grałem kilka meczy online i wszystko śmiga. Może zmień dostawcę internetu.

Jeśli nie odczuwasz zmian to pewnie grałeś w inną grę a nie w fifa 15

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram karierę w bundeslidze, oprawy przedmeczowe czyli kartoniady nadają mega klimat :) Piękna gra, kolejnym smaczkiem jest fakt, że rozgrywam mecz w dzień, w którym sfinalizowany został transfer Di Marii do PSG, podczas meczu pojawiła się informacja i Laskowski opowiedział o transferze

Edytowane przez Kubuhh
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w Poznaniu dziś dostanę fifkę ?

1.Popytaj w poznańskich sklepach a nie tu.

2.Popytaj w temacie "gdzie kupić i za ile" a nie tu.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze online jeszcze nie działa, nie odczuwam wielkich zmian między 15 a 16, na pewno cięższa piłka, zawodnicy w obronie potrafią odskoczyc od napastnika w momencie kiedy już się do niego zbliżamy.

 

Musiałeś bardzo sporadycznie grać w "15" skoro zmian dużo nie widzisz... Gameplay "15" i "16" dzieli galaktyka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×