Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w pełniaka , karierę Bayernem bo tych karcianek nie gram za bardzo , świetna oprawa Bundesligi stadiony , przyśpiewki , scoreboardy wszystko odpicowane jak BPL . Nowy komentarz PL spoko , "starszy" znudził mi sie jakoś w 2009 :) a że dwa tandemy brytolskie zamulają niemiłosiernie to zeszłym roku grałem na hiszpańskim :) pan Laskowski ok , dodałbym mu jescze pana Nahornego i było by naprawdę spoko ( Dariusz Szpakowski mimo że kultowy już troszeczkę mèczy się to słychać ) . Puryści przczepią się pewnie do fonetyki w stylu "Krystiano" ale dla mnie jest to jakieś rozsądne odświerzenie ,przez kilka h nie usłyszałem "masakracjii"

Natomiast nie fajne jest to że kariera wygląda niemalże identycznie brak choćby scenek z podpisania kontraktu , rozwinięcia konferencji , negocjacji ze sponsorami czy spedaży praw , przecież mają do tego wszystkiego licencje pod tym względem mogli się uczyć od 2k bo są lata świetlne w tle :) Sam gameplay wydaje się taki sam jak demku czyli dużo wolniejszy względem 15 ale to pewnie wyjadacze będą rozkmińiać jak co roku . Wieczoarem postaram się pograć z ziomkiem jakiś custom tournament no i sprawdzę w multi ( sezony ) jak bardzo poziom odbiega na xboxie :) Generalnie podobnie jak NHL i Madden raczej ewolucja "currentowego" silnika , nie da się nie zauważyć że brną coraz bardzij w te tryby karciane , szumnie zapowiadany Pele okazuję się kartą , no nie mogę odżałować że nie stworzono jakiegoś trybu History niczym w starym Viva Football :)

Tekst tygodnia

herzlich willkommen tu Darek Szpakowski ... und Jacek Lasowski :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny post Danielski.

Będą brnąć w te karty bo to dla nich czysty zysk i kasa płynąca cały rok z fifa points.

Reszta trybów będzie traktowana po macoszemu.

Nad czym zresztą też ubolewam, bo mimo, że lubię fut i wciągam się weń na maksa, to jednak gdyby rozbudowali karierę tak jak piszesz,

chętnie bym zagrał trochę dłużej niż tylko dla paru achivków.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy już "pełniaki" macie? Czyżby na tydzień przed premierą można już wychaczyć nową Fifę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają na Xboxie to mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy już "pełniaki" macie? Czyżby na tydzień przed premierą można już wychaczyć nową Fifę?

Z xbox one dzięki ea access.

To drugie to taka usługa, która w/g Sony jest słaba i nie potrzebna ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie jestem pewien, szkoda że nie zapytałem :(  Ale jest to wysoce możliwe, bo gra była w gablocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem losowy fragment. Laskowski nie odezwał się przez 4 minuty, a Szpaku leci z tymi samymi tekstami co poprzednich edycjach. Co to ma być? Pfff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma możliwość niech włącza TVN24, biorę maczetę i biegnę do Media, zrobię im "wietrzenie magazynów" może jakaś sztuka 16 wpadnie w ręce . :drag:   :biggrin:  jak żyć . . . swoją drogą w każdej sieci ktoś znajomy pracuje, ale robić z siebie głupka i wydzwaniać z zapytaniem o grę , nie ten rocznik hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jaśniej?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze pewnie chodzilo o "W Niemczech dwaj uchodźcy uzbrojeni w maczetę i gaz pieprzowy napadli na sklep sieci Netto." :)biedni i przemeczeni ehh

 

Baczek867 zawsze mozesz sciemnic ze dla dzieciaka albo na prezent potrzebujesz:D dzwon i dziel sie informacjami!

Edytowane przez jedraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze pewnie chodzilo o "W Niemczech dwaj uchodźcy uzbrojeni w maczetę i gaz pieprzowy napadli na sklep sieci Netto." :)biedni i przemeczeni ehh

 

Baczek867 zawsze mozesz sciemnic ze dla dzieciaka albo na prezent potrzebujesz:D dzwon i dziel sie informacjami!

 

hehe też kazałem dzisiaj mojej dziewczynie wejść i zapytać czy już maja fife, że niby chce na prezent... ale mnie wyśmiała :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie możecie wytrzymać kilka dni do premiery? :D

Pocieszę was, u mnie jest gorzej bo dopiero 26 najwcześniej będę mógł pojechać do sklepu odebrać swojego pre-ordera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kariery, idealna była w Fifie 05, może niektórzy jeszcze pamiętają, że nie można było zacząć kariery Realem, Chelsea itp, zaczynało się albo jakąs ekipą z 2 ligi, albo słabeuszem z najwyższej klasy rozgrykowej w danym państwie i stopniowo otrzymywało się oferty prowadzenia lepszych drużyn, szkoda, że od tego odeszli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie możecie wytrzymać kilka dni do premiery? :biggrin:

Pocieszę was, u mnie jest gorzej bo dopiero 26 najwcześniej będę mógł pojechać do sklepu odebrać swojego pre-order

wolny weekend, więc chętnie bym już zagrał  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kariery, idealna była w Fifie 05, może niektórzy jeszcze pamiętają, że nie można było zacząć kariery Realem, Chelsea itp, zaczynało się albo jakąs ekipą z 2 ligi, albo słabeuszem z najwyższej klasy rozgrykowej w danym państwie i stopniowo otrzymywało się oferty prowadzenia lepszych drużyn, szkoda, że od tego odeszli

Pamiętam, że chyba najmocniejszym wtedy klubem jakim mogliśmy rozpocząć karierę był Celtic. Propozycje od klubów pokroju Realu otrzymywaliśmy po 3-4 sezonach i to jeśli mieliśmy dobre wyniki. Podejrzewam, że ludzie z EA zrezygnowali z tego systemu aby uatrakcyjnić ten tryb dla mniej cierpliwych graczy którzy teraz mogą od razu ruszyć na podbój ligi swoim ulubionym klubem i walczyć o najwyższe laury.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że chyba najmocniejszym wtedy klubem jakim mogliśmy rozpocząć karierę był Celtic. Propozycje od klubów pokroju Realu otrzymywaliśmy po 3-4 sezonach i to jeśli mieliśmy dobre wyniki. Podejrzewam, że ludzie z EA zrezygnowali z tego systemu aby uatrakcyjnić ten tryb dla mniej cierpliwych graczy którzy teraz mogą od razu ruszyć na podbój ligi swoim ulubionym klubem i walczyć o najwyższe laury.

Można zrobić jak jest w FMie, tzn wybierasz licencje trenera i wtedy np otrzymujesz propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, orientuje się ktoś może czy jak kupie pre order z ps store to bede mógł zagrać 24 września czy może 2-3 dni szybciej? Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokuje ci sie gra o północy 24 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tej kariery w fifie 05... Plusy i minusy. Fajnie ze zaczynalo sie slabszymi zeby cie docenili potentaci trzeba bylo byc dobrym ale... Po tych paru sezonach w klubach duzo nowych zawodnikow, starsi pokonczyli kareiery czesc posprzedawali do innych klubow i np taka barcelona czy real byly juz zupelnie zmienione w porownaniu do skladow na tamte czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro mają grę na magazynie lecz wcześniej sprzedawać nie mogą

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mm, Saturn czy media expert, jutro po pracy pojadę do me i dam znać

Btw, na ktoś pełne info na temat draftu? Zastanawia mnie jak jest z kasa, wpisowe 15k i potem tracimy je? Dostajemy z powrotem czy jakaś część zależnie od wygranych meczów?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mm, Saturn czy media expert, jutro po pracy pojadę do me i dam znać

Btw, na ktoś pełne info na temat draftu? Zastanawia mnie jak jest z kasa, wpisowe 15k i potem tracimy je? Dostajemy z powrotem czy jakaś część zależnie od wygranych meczów?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Jakieś 15-20 razy było w temacie :p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wracają

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jednej rzeczy w drafcie nie rozumiem. Z tego co przeczytałem w drafcie offline poziom trudności nie wpływa na to jakie paczki się dostaje. Czyli wystarczy zapłacić 15k, wybrać niski poziom trudności, na którym 4 wygrane będą pewne i zgarnąć paczki. To chyba sprawi, że ceny piłkarzy będą bardzo niskie w tej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×