Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego piszę, żeby ludzie się nie napalali za bardzo, że takie tempo na pewno będzie w wersji finalnej. Bo poprzednim demku tempo też było wolniejsze a w pełnej było inaczej.

Pamietam rok temu kupilem ps4 we wrzesniu i pare dni pozniej wyszlo demy fify 15, a ze wczesniej gralem ciagle na ps3 to bylem podjarany. Kupilem pelna wersje chyba jeszcze przed premiera, pierwszy mecz w FUTcie jakimis brązowymi gównami i załamka - mecz brązów toczył się szybciej niż w demie mecz najlepszych goldow ;)

   

Co tu robisz? Przeciez sam stwierdziles, że wolisz najgorszego pesa od najlepszej fify.

Mi rewolucji w fifie nie potrzeba. Kosmetyka wystarczy. Dla sknerusa - stara wersje mozna pogonic po 100-120 zl a nowke fife kupic za 190-200. 70-100 zl za gre, w ktora gra sie caly rok? Ja nie narzekam. Zwlaszcza, ze jak sprzedawalem coiny, to zarobilem ponad 800 zl. Wiec mam fify darmowe na pare lat :biggrin:

Nie wiem gdzie Fife 15 mozna za 100-120 zl sprzedac, na prawde nie mam pojecia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pamietam rok temu kupilem ps4 we wrzesniu i pare dni pozniej wyszlo demy fify 15, a ze wczesniej gralem ciagle na ps3 to bylem podjarany. Kupilem pelna wersje chyba jeszcze przed premiera, pierwszy mecz w FUTcie jakimis brązowymi gównami i załamka - mecz brązów toczył się szybciej niż w demie mecz najlepszych goldow ;)

Nie wiem gdzie Fife 15 mozna za 100-120 zl sprzedac, na prawde nie mam pojecia ;)

 

Trzeba bylo sprzedac miesiac temu, to bys wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   

Trzeba bylo sprzedac miesiac temu, to bys wiedzial.

Moze od razu sprzedam konsole i kupie jak tansza bedzie ;) Pieniadze zarabiam gdzie indziej, nie bede sprzedawal fify na 2 miesiace przed premiera nowej bo moge pare zlotych przyoszczedzic. Przyczepilem sie, bo napisales ze mozna pogonic fife za 100-120 zl,a teraz mowisz ze trzeba bylo sprzedac miesiac temu mhm ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moze od razu sprzedam konsole i kupie jak tansza bedzie ;) 

 

Rob co chcesz, napisalem - wersja dla skner. Mi sie nie chcialo fatygowac i fifa lezy dalej na polce. Idealne rozwiazanie dostosuj do siebie :) Albo targuj sie o 30 zl z ludzmi z allegro, bo w tej chwili to chyba po 70 zl chodzi.

Tak napisalem, bo taki mialem skrot myslowy. Dla mnie ta gra jest trupem od miesiaca/ dwoch i wtedy przestalem w to grac. Nastepnym razem kazde swoje slowa bede popierał datami, specjalnie dla Ciebie, jakbys nie mogl sie sam domyslic, kiedy to mozna bylo pogonic za stówkę.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dat wystarczyloby 'stara wersje mozna bylo pogonic' zamiast 'stara wersje mozna pogonic'. Popracuj nad budowa zdania, to nie bedziesz dat potrzebowal. Po temacie, wrocmy do watku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w demo, jest dużo wolenijsze niż Fifa 15, mam wrażenie, że trzeba dłużej trzymać podanie, strzał itp żeby siła była podobna jak w 15. Ciekawe czy w drafcie będzie taki drop jak w demie, gdzie w jednej drużynie miałem CR7, Messiego, Griezmana, Thiago Silvę, Daniego Alvesa, Albę, Iniestę i Modrica, Toure i Neuera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zamiast dat wystarczyloby 'stara wersje mozna bylo pogonic' zamiast 'stara wersje mozna pogonic'. Popracuj nad budowa zdania, to nie bedziesz dat potrzebowal. Po temacie, wrocmy do watku gry.

 

Domyślne osoby dadzą sobie radę. Dzięki, nie skorzystam. Wracajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale ten tryb draft zastąpi tera zwykły ultiamte team?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastąpi. To taki dodatkowy tryb w fucie, w ktory mozesz zarobic coiny albo stracic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, będzie to nowość ale element wchodzący w skład FUTa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jak będzie to wyglądać. Wybieram formacje, dostaje karty jednorazowo żeby mieć skład i gram dalej mecze, tak? I później juz tylko coinsy dostaje czy jakieś karty znowu?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

100-120?:) dobry zart hehe

 

Dla ciebie dobry zart, a ja dwa lata z rzedu po tyle gonilem fifke na przelomie lipca i sierpnia (nie wspominajac o promocjach ktore organizowal empik w dniu premiery nowej fify).

Sirigu dal czadu:

https://www.youtube.com/watch?v=bJX-38v20KQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac w Fife 15 zawsze sobie zmieniam z klasycznego sterowania na wlasne czyli zamianiam R1 i L2 w efekcie czego gram kontrolą tempa na R1 i strzalem finezyjnym na L2. Tak sie przyzwyczailem i juz. A teraz przykadowo jak gram piłką i podczas podania przytrzymam R1 to on tak beznadziejnie podaje tzn stara sie jakos udziwniac to podanie. Tak bylo w poprzedniej edycji czy mi sie tylko cos pierdzieli ? :) nie ukrywam ze tak zawsze gralem i czesto niemal z przyzwyczajenia grajac w obronie kontrola tempa plus sprint jak przejme pilke to zaraz ja strace przez to udziwnione podanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi rodzaj wypuszczenia, chyba będzie nadużywane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ściągnę, dziś już nie mam siły.

A co do sterowania - to każdy kto łupał w stare pesy zmienia je na takie jak tam było +- :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w demko. Tak fajnie sie gra. Podania nalezy gesciej wymieniac. Trudno brameczke zdobyc. Ogolnie podoba mi sie. Teraz tylko aby w pelnej wersji wpierdziel nie zbierac od 10 latkow i bedzie gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW nie wiem co zmienionego w strzalach widzicie, jak dla mnie bija identycznie, nawet animacje strzalu sa identyczne, tylko bramkarze inaczej bronia.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W strzalach jest ogromna roznica. Nie wiem czy chodzi ci o animacje bo te rzeczywiscie chyba dalej sa te same ale juz tor lotu pilki jest duzo inny. Duzo ciezej jest strzelic zza pola karnego co jest duzym plusem w porownaniu do 15-stki. Jest tez chyba powrot do strzalow finezyjnych w tej edycji i wrzutek na wysokiego napadziora, no ale to zobaczymy bo nieraz dema a pelna wersja to bylo niebo a ziemia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem tylko cztery mecze ale podoba mi sie że w polu karnym jest nieco więcej zamieszania. Bardzo fajnie wyglądają też wszystkie triki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dyskusji wnosze , ze niektórzy chcą rewolucji w fifie , przypomnijcie mi proszę tytul gry pilkarkiej w której zecydowano się na rewolucje i od tamtej pory po wypuszczeniu dema podsumowywana jest słowami "powrot krola" ......

Wychodzi na to , ze ten powrot krola będzie dluzszy niż powrot krola Gondoru..... :D

Z tego tez powodu wole ewolucje.

 

Wiele osob wspomina o przekoksowaniu glowek , jednak w moim odczuciu jest bardzo dobrze bramkarze i obroncy zachowują się w miare przyzwoicie , na kilkanaście spotkan tylko raz stracilem w ten sposób bramke grając kobietami :D

Prawde mowiac demo niewiele wnosi , nie można sprawdzić jak to będzie dzialalo online a tylko to mnie interesuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK WYKONAĆ TE NOWE PODANIE PO ZIEMI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 + X. A jak dryblować bez dotykania piłki? Bo to jakaś niby nowość w tej edycji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dyskusji wnosze , ze niektórzy chcą rewolucji w fifie , przypomnijcie mi proszę tytul gry pilkarkiej w której zecydowano się na rewolucje i od tamtej pory po wypuszczeniu dema podsumowywana jest słowami "powrot krola" ......

Wychodzi na to , ze ten powrot krola będzie dluzszy niż powrot krola Gondoru..... :D

Z tego tez powodu wole ewolucje..

W 2009 była rewolucja.

Po zagraniu jednej 5 minutowej połowy u kumpla rzuciłem pada wsiadłem w auto i pojechałem natychmiast do sklepu kupić Xboxa i FIFE 09, ta gra była wtedy tak dobra, że 4 innych moich kumpli tez kupiło Xbox 360

FIFA była system sellerem x360/PS3

I tu nawet nikt nie chciał rewolucji!

My chcieliśmy utrzymania FIFY w duchu piłki nożnej a nie cofania się w rozwoju i przerobienia dobrej piłki na arcadówkę rodem z automatów lat 90tych, ubraną w przepiękna grafikę.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 + X. A jak dryblować bez dotykania piłki? Bo to jakaś niby nowość w tej edycji..

 

Zwody ciałem kryją się pod L1 oraz L1 + R2 bodajże :)

 

Zagrałem dopiero z 20-30 meczy i z tego co mogę powiedzieć to jest więcej przypadkowości. Nie ważne jaki gracz czasami się zdarzy naprawdę złe przyjęcie i to mi się bardzo podoba. Ogólnie jestem mile zaskoczony.

 

Pogram więcej to dodam jeszcze pare zdań. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×