Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz napisz to jeszcze raz, ale tym razem po Polsku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale dla mnie ta domyślna kamera jest nie do przyjęcia, drugi koniec boska źle mi się steruje graczami, są za daleko i są za mali. Najlepiej mi się gra na kamerze z góry. Jak u Was z kamerą? Na której Wam się najlepiej gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz napisz to jeszcze raz, ale tym razem po Polsku :D

TV Samsunga mają system podnoszenia animacji obrazu, w moim to się chyba nazywa emotion engine, przy włączonej tej opcji mogą lecz nie muszą pojawiać się artefakty przy szybkich ruchach np wybicia piłki. W GTA 5 działa to znakomicie i jest lepsza płynność. Polecam ustawić tryb gry w tv i wszystkie problemy znikną. Mówię o tv Samsungach. Pozdrawiam

Jednak są dość spore zmiany w tym roku http://tiny.pl/gmqpf

:D

Jebłem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość tv ma wspomagacze. Wystarczy je wyłączyć albo włączyć tryb gra i nic bie będzie Wam ciąć. A Wy od 2 lat marudzicie na grę bo nie ogarniacie własnego TV:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślna kamera też mi nie pasowała, ale nie chciało mi się zbytnio bawić w jej ustawianie. W 15stce rozegrałem może 5 spotkań przeciwko konsoli bo zwyczajnie tyle się nagrałem przez te lata w tryby kariery i inne pierdoły, że kompletnie nie sprawia mi to frajdy. Dlatego w tym demku też rozegrałem może z 4 spotkania i dałem sobie spokój. Coś tam niby jest inaczej, ale potrzeba będzie wielu spotkań żeby to dostrzec. Czyli generalnie jest tak jak wszyscy uważali- kosmetyczne poprawki (czy może lepsze słowo to 'zmiany'). Jedyne co wyraźnie mi się rzuciło w oczy to fakt, że bramkarze często wypluwali piłkę, nawet w prostych sytuacjach. Do tego już w drugim meczu po słabiutkim strzale z wolnego Curtois zwyczajnie przeszedł sobie obok piłki i padł gol. Może to czysty przypadek, ale to zweryfikuję dopiero po meczach z realnymi przeciwnikami.
A no i Draft póki co wydaje się bardzo ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość tv ma wspomagacze. Wystarczy je wyłączyć albo włączyć tryb gra i nic bie będzie Wam ciąć. A Wy od 2 lat marudzicie na grę bo nie ogarniacie własnego TV:)

. Takie sztuczne uplynniacze dobrze sprawdzają się w filmach które mają wysoki bitrate. W grze owszem czasem Można tego użyć lecz w przypadku fify to nie pomaga. Będzie momentami płynnie ale dalej będzie przycinać gdyż telewizor nie będzie wyrabial z przetwarzaniem obrazu.

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

Jak tylko przeczytałem o tym, że EA chce nadać "rzeczywiste" ruchy bramkarzom - takie jak podchodzenie wyżej w momencie, gdy piłka znajduje się na połowie przeciwnika to wiedziałem, że będzie z tego więcej złego niż dobrego... Na 95% tego nie poprawią. Bramkarze FIFY Neuerami nie będą... bliżej im do Ter Stegena w swoich failach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy dają porady o wyłączaniu wspomagaczy chyba nie wiedzą w czym problem. W przypadku rzutów rożnych i karnych po prostu chodzi o fakt, że wtedy gra nie działa w 60, a w 30 klatkach. Nikt nie wie czemu tak jest. Jest tak zarówno na PC, jak i PS4. Na PC można to wymusić w ustawieniach karty, ale na konsoli nic nie zrobisz. To samo jest z powtórkami, cut-scenkami. Nie ogarniam dlaczego trwa to tak długo.

 

Wyłączenie wspomagaczy może co najwyżej pomóc na stuttering przy zmianie kamery, jak na przykład w sytuacji gdy bramkarz wybija piłkę z kamery za nim, a potem następuje nagłe przełączenie na meczową. Klatek nie zwiększy.

 

Po pracy potestuje, ale zapytam od razu. Czy w końcu poprawili AA w cut-scenkach, czy dalej zawodnicy są poszarpani w niektórych momentach? Nie oczekuję grafiki jak w PES, no ale chociaż drobnej poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jedyną osobą, której podoba się nowa Fifa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pierwszy drafcik:

 

blockquote><p>

 

Jaram sie na nowa fifke jak rzym za nerona :F

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj 2 sklad draftu wygladal tak ze mialem Ibre, Krysie i Mesziego... lawka powinna byc losowana z automatu a nie ze recznie dobieramy bo wypadaja za dobzi pilkarze chyba ze specjalnie tak podkrecili demko (no musi byc skoro po wygraniu 4 meczy niby przejmujemy wszystkich grajkow) no ale skoro po zaakceptowaniu skladu podlicza tam jakies punkty i dobierze nam podobnego przeciwnika to jest ok, niech dodadza tylko wiecej srebrnych i brazowych kart. Jestem ciekaw jak z nagrodami bo jest napisane ze im wiecej meczykow wygramy tym lepsze nagrody, czyli ze mozna zagrac tym skladem 4 mecze? czy po pierwszej porazce juz odpadamy i koniec.

Ogolem to chwile pogralem i mi starczy, nie lubie grac z kompem bo bardziej przewidywalny jest prawdziwy gracz i granie z nim sprawia wieksza przyjemnosc ; p i tak wiedzialem ze kupie bo dla mnie przesiadka jest kolosalna.

a pasek przy karnych nadal sie przycina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jedyną osobą, której podoba się nowa Fifa :)

 

nie jedyną, mi też się podoba :) jak dla mnie największą zmianą w gameplayu jest inna fizyczność zawodników. Czuje się jakby byli z porcelany :P trzeba wypieścić każde podanie, bo jak podasz za mocno to piłka odbije się od nogi a jak za lekko nie dobiegniesz nawet jeśli przełączysz szybko zawodnika, przez co wymagana jest duża płynność gry, żeby akcję zakończyć strzałem.

Podoba mi się to nowe podanie R1+X, ciekawe tylko czy nie będzie za bardzo op w pełnej wersji, tutaj kilka razy wychodziłem ze skrzydła dwóch na jednego obrońcę i jak sprawdzałem różną siłę tego podania to i tak wszystko dochodziło do nogi napastnika...

Rzeczywiście, pace został zmieniony, ale czuć różnicę w rozpędzaniu się ronaldo czy bale'em a np. neymarem lub messim. Myślę że drobni napastnicy i skrzydłowi będą op.

No i Draft. Genialny tryb. Ale ciekawi mnie jedno: czy drop będzie podobny w pełnej wersji. Oto mój przykład: o 1 w nocy ściągnąłem demo (wcześniej nie miałem czasu), odpalam Draft, pierwszy mecz i taki skład mi wypadł: Griezmann, Neymar, Ronaldo, James Rodriguez, Alba, Mascherano, Varane, Pepe, Carvajal, Hart, Kompany o_O rating zespołu 85 na dzień dobry. W skrócie Neymar dzik, griezmann strzela wszystkim i z każdej pozycji, Ronaldo magiczny drybling, nie do przepchnięcia, ale mocno obniżony pace i nie rozpędza się jak neymar.

Co do fizyczności piłkarzy to nareszcie czuć, że biegniesz pepe przy messim. Ani razu konus nie wygrał pojedynku główkowego czy bark w bark z pepe czy varanem. Ale... boję się główek. Miałem około 15 rożnych, strzeliłem wprawdzie tylko 3 gole, ale wygrałem WSZYSTKIE wrzutki na pepe, varane'a czy boatenga... oj może być ciężko. Bramkarze podobnie jak rok temu bronią fantastycznie.

 

No i tyle. To wszystko wyżej może być %$&^* warte za dwa tygodnie, w zeszłym roku demko zostało zweryfikowane przez pełną wersję w wielu rzeczach...

 

*wszystkie mecze zagrałem na poziomie World Class

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa jest już do pobrania na naszych PL kontach. Chciałem jeszcze sprawdzić na USA, ale spokojnie można ściągać z naszych rodzimych kont :)

Fife szukałem przez PSS PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie..na 40/42 calowych jak ustawiacie kamerę..ja nie mogę znaleźć optymalnej dla siebie..

Co do trybu draft:wydaje mi się że w pełnej wersji nie będzie tak łatwo trafić dobrych kart(będzie wiecej kart srebrnych itd). Skąd info że po wygraniu 4 meczu skład przechodzi na własność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na legendary i r1+x nie jest takie op bo konsola 90% przechwytuje. Fizyka dla mnie jest super. W koncu czuc ze Zlatan to Zlatan. Jak juz ma kogos na plecach, to jest pozamiatane.

Nie wiem czy ktorys ze zwodow jest tak skuteczny jak body feint w zeszlym roku. Probowalem roznych, z mizernym skutkiem ;) I dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem 4-5 meczy w demko i w porównaniu z Fifa 14 musze powiedziec ze naprawade warto kupic 16.

 

Myślałem, że zmiany beda kosmetyczne ale są dla mnie na duzy plus. Więcej rykoszetów to jest to czego mi brakowało w 14, gra była za bardzo przewidywalna, zachowanie bramkarzy uległo zmianie, nie bronią juz tak sztywno jak wczesniej, ale potrafią wybic pilke w gore czy przed siebie, czy rzucic sie na pilke i wybic inna czescia ciala niz dłoń czy noga.

Przyjęcie piłki jest bardziej realistyczne, a chodzi mi o to, że przyjmujac pilke musimy sie liczyc z tym ze gdy podanie jest mocne moze nam ona odskoczyc. Takie rzeczy podobały mi sie w PESie i nadaja grze ciekawego przebiegu i naprwade mi sie to podoba

 

Poza boiskiem widziałem, że możemy wybierać taktyke gry pojedynczych zawodnikow. Na przykład czy ma on wracać do obrony, zostać z przodu czy po środku, albo czy ma zbiegac do srodka czy do skrzydła. Ta opcja tez napewno bedzie ciekawa przy tworzeniu indywidualnych taktyk.

 

Zmiany jak narazie na plus.

 

Nie wiem jak w porownaniu z 15 ale z fify 14 oplaca sie przesiasc. Jesli nic mnie nie zrazi po kolejnych meczach to na 100% leci preorder ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza boiskiem widziałem, że możemy wybierać taktyke gry pojedynczych zawodnikow. Na przykład czy ma on wracać do obrony, zostać z przodu czy po środku, albo czy ma zbiegac do srodka czy do skrzydła. Ta opcja tez napewno bedzie ciekawa przy tworzeniu indywidualnych taktyk.

 

Zmiany jak narazie na plus.

 

Nie wiem jak w porownaniu z 15 ale z fify 14 oplaca sie przesiasc. Jesli nic mnie nie zrazi po kolejnych meczach to na 100% leci preorder ;)

 

Przydzielanie wytycznych poszczególnym zawodnikom, wprowadzili już w 15-stce. Więc to żadna nowość, być może dodadzą inne opcje taktyczne.

 

Zawsze opłaca się przenieść, nie ma lepszej piłki obecnie. Zassysam już demko, na razie brak czasu na granie, ale jak odpalę to coś skrobnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest mocno średnio. Samo granie wydaje się co raz gorsze z edycji na edycję, strzały jakieś takie otępiałe wszystko zmierza do wrzutek i strzelania z główek albo grania na dobitkę. Przycinanie tego paska przy rożnych bardzo widoczne, jakoś tego nie odczuwałem w poprzednich tj. 14 na ps4 i pozostałych na ps3. Ogólnie Pes spodobał mi się dużo bardziej w tym roku po demie, no ale co można stwierdzić dokładnie po graniu z durnym komputerem, wszystko się okaże po premierze :) Fifa dla samego draftu, który wydał mi się po prostu genialny będzie u mnie szybko!! Pesa gdyby online miało działać zawsze można dokupić po niskiej cenie :D Mój pierwszy skład draft : http://zapodaj.net/0dfb8fb52d72d.jpg.html

Do tego SZPREJ, który coś długo znika i trochę mnie to denerwuje bo jest nierówno xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak sprawdzałem w bfie szczególnie jak to polecają to pogarsza cholernie, nie da się na to patrzeć :D Nigdy tego trybu nie uruchamiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest mocno średnio. Samo granie wydaje się co raz gorsze z edycji na edycję, strzały jakieś takie otępiałe wszystko zmierza do wrzutek i strzelania z główek albo grania na dobitkę. Przycinanie tego paska przy rożnych bardzo widoczne, jakoś tego nie odczuwałem w poprzednich tj. 14 na ps4 i pozostałych na ps3. Ogólnie Pes spodobał mi się dużo bardziej w tym roku po demie, no ale co można stwierdzić dokładnie po graniu z durnym komputerem, wszystko się okaże po premierze :) Fifa dla samego draftu, który wydał mi się po prostu genialny będzie u mnie szybko!! Pesa gdyby online miało działać zawsze można dokupić po niskiej cenie :D Mój pierwszy skład draft : http://zapodaj.net/0dfb8fb52d72d.jpg.html

Do tego SZPREJ, który coś długo znika i trochę mnie to denerwuje bo jest nierówno xD

Jesli chodzi o glowki to W KONCU widze walke o glowke, do tego bramkarze czesto ( moze za czesto) bramkarze wychodza i wybijaja pilke. Jesli chodzi o strzaly to nie jest zle, chociaz w pesie sa one bardziej kąśliwe. Wydaje mi sie ze w porownaniu z poprzednimi odslonami to zmiana na +

Edytowane przez FlozZe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×