Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po ograniu demka i gra jak najbardziej na plus :)

Zmiany w zasadzie kosmetyczne jeśli chodzi o grafikę. Najbardziej co mi się rzuciło w oczy to dokłądność podań. Wydaje mi się, że są nieco poprawione. Piła idzie tam gdzie chce żeby szła :)

No i odbiór piłki. Wślizgi czasami na pograniczu faulu ale `gwizdek` puszcza :)

Gra zamówiona i trzeba czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekkie opinie po ograniu demka:

- Przyjemniejsze strzały.

- Wydaje mi się, że tempo meczu delikatnie spadło,

- Zwody ciałem mają w sobie potencjał, zobaczymy jak będzie w pełnej wersji,

- Lepsze animacje przy prowadzeniu piłki,

- Jedno zmartwienie: jako, że gram tylko manualnie, to nie wyobrażam sobie by w sezonach online można było używać tego "wirtualnego trenera" szczególnie, że pokazuje w którym kierunku pójdzie podanie.... Inaczej ta gra będzie spalona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja trybu gry w tv nie pogarsza czasem grafiki?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ten tryb pogarsza grafikę i należy go unikać zresztą tak samo jak wszelkich wspomagaczy obrazu.

Jedyne co można przetestować to zmiana trybu HDMI np z TV na PC.

Ale to na jednych grach będzie lepiej na innych grach gorzej.

W tym roku łatwiejszy wybór dla ludzi ceniących sobie futbol a nie karcianki.

PES 2016 ma bajkowy feeling w porównaniu do Fify która względem Fifa 15 ma mniej zmian niż daje dobry pacz np w grach CD Project.

EA powinna się wstydzić.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku łatwiejszy wybór dla ludzi ceniących sobie futbol a nie karcianki.

PES 2016 ma bajkowy feeling w porównaniu do Fify która względem Fifa 15 ma mniej zmian niż daje dobry pacz np w grach CD Project.

EA powinna się wstydzić.

Bzdury gadasz. Gra dość mocno się różni od fiify 15, ale fani pesa widzą to co chcą widzieć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku łatwiejszy wybór dla ludzi ceniących sobie futbol a nie karcianki.

PES 2016 ma bajkowy feeling w porównaniu do Fify która względem Fifa 15 ma mniej zmian niż daje dobry pacz np w grach CD Project.

EA powinna się wstydzić.

 

Nie grałem w żaden z tytułów, ale EA to korporacja, podobnie Konami. W korporacji liczą się przychody. Dopóki jest popyt na grę i produkt bije rekordy sprzedaży nikt nie będzie robił rewolucji, takiej jak kilka dobrych lat temu, kiedy to PES 6 był gigantycznym zagrożeniem dla Kanadyjczyków i produktem zwyczajnie lepszym. Tak więc nie definiowałbym wstydu (i motywacji do poważnych zmian), bo nim dla EA byłaby manifestacja klientów w postaci gorszych przychodów z gry niż rok wcześniej. A na to się nie zanosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie jestem fanem PESa bo w 2015 nie da się grać np Online Division.

Kłopotem jest, że mamy dwie fatalne gry.

No i są różnice w FIFA 16, oczywiście, że są ale warte 220 PLN?

Proszę cie.

Ja nie pisze, ze FIFA to syf nie kupujcie czy coś, ja tylko jestem troszkę zawiedziony juz 2 rok z rzędu, bo nie wierzę, że PES będzie wymiataczem ONLINE a fifa to......

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czego ty oczekujesz? Że każdego roku będzie całkowicie nowy produkt z nowym silnikiem graficznym i wszystkim innym robionym od 0? Co oni mają zmieniać jak gra jest prawie idealna. Co roku lista zmian jest jest całkiem spora i do tego w każdą kolejną odsłone gra się całkowicie inaczej i na nowo trzeba uczyć grać więc jednak coś tam robią.

Edytowane przez massinio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie jestem fanem PESa bo w 2015 nie da się grać np Online Division.

Kłopotem jest, że mamy dwie fatalne gry.

No i są różnice w FIFA 16, oczywiście, że są ale warte 220 PLN?

Proszę cie.

Ja nie pisze, ze FIFA to syf nie kupujcie czy coś, ja tylko jestem troszkę zawiedziony juz 2 rok z rzędu, bo nie wierzę, że PES będzie wymiataczem ONLINE a fifa to......

135 zł kolego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie ściągać dema do premiery, ale ten Draft mnie bardzo ciekawi i muszę w niego zagrać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest ok :) Zmian za dużo nie ma ale to EA przecie . Szkoda że nie można posłuchać tego nowego komentarza PL ale tak chyba było też rok/dwa w demku . Pełna licencja jednak mnie robi jak zawsze :) Biorę jak co roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czego ty oczekujesz? Że każdego roku będzie całkowicie nowy produkt z nowym silnikiem graficznym i wszystkim innym robionym od 0? Co oni mają zmieniać jak gra jest prawie idealna. Co roku lista zmian jest jest całkiem spora i do tego w każdą kolejną odsłone gra się całkowicie inaczej i na nowo trzeba uczyć grać więc jednak coś tam robią.

Bardzo dobry komiczny tekst. Proszę o więcej. A teraz na poważnie. Ludzie którzy czekacie na prawdziwe zmiany w fifie w gameplayu to możecie takim ludziom jak massinio podziekowac bo z takim podejściem jak jego to niestety  nigdy ich nie dostaniecie. Suwaczki poszły w ruch, sa kobiety jest "szprej" jest nowa fifa z "rewolucyjnymi zmianami. Dobrze ze temu produktowi się przyglądam z boku bo gdybym grał namiętnie w fifę i był w rzeszy fanów których jest niemało nawet na tym forum którzy czekają na prawdziwe zmiany to przez użytkowników pokroju massino po prostu bym się zdenerwował. NA szczęście tak jak mówiłem oglądam to zboku i jest mi naprawdę szkoda ludzi którzy oczekują rewolucyjnych zmian od fify która od dobrych 3-4 lat jest tym samym tylko co część są przesuwane suwaki to w jedną to w drugą stronę. Niestety przez sprzedaż i FUT ludzie którzy chcą zmian mogą zapomnieć na dobre 5 lat o tym aby w EA w ogóle ktoś pomyślał alby cokolwiek zmieniać. Choć z innego obozu to jestem z ludźmi którzy chcą prawdziwych zmian w fifie bo sam bym zagrał w całkowicie nową fifę przebudowaną od nowa.

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypadkowo zignorowałem post massinio :)

Gra prawie idealna :)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyles ale tych zmian to chcą fanboje PESA i oni tu wpisują kacaboly. My którzy gramy w Fife rokrocznie wcale rewolucji nie chcemy.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest potencjal w tricku Bolasie flick, tylko czekac az Donmanu bedzie sadzil bomby z parudziesieciu metrow po wykonaniu tej sztuczki magiczki.

Jak myslicie ile bedzie kosztowac pudlo na premiere w popularnych sklepach? + - 230zl? nie wiem czy wsiadac i jechac do jakiegos mm itp czy zamawiac z neta i miec swiadomosc ze z wysylka moze pojsc cos nie tak ;p

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

To mi przypomina ktoras wersje PESa, co sie z polowy boiska z rzutow wolnych gole biło ;D

 

 

Ja w fife gram od wielu lat, sciagalem przez noc by rano pograc, specjalnie sie obudzilem wczesniej by sobie popykac ( ze 3 mecze zagralem) ale jaj mi nie urwalo poki co. Na pewno jak dla mnie sa lepsze podania, poprawili tez na bank twarze zawodnikow. Nie wiem czy ktos zauwazyl ale jak wcisniecie R2 przy podaniu (albo R1, bo ja mam pozmieniane) to jest silne podanie. Troche inne jest prowadzenie piłki. Co ciekawe, CPU czesto bije u mnie w slupek, a poza tym glowki chyba sa znowu przesadzone, tylko tym razem w bardziej 'przyjazny' sposob, otoz przynajmniej u mnie wiekszosc wrzutek laduje na glowie atakujacego, ale nie oznacza to ze zawsze pada z tego gol.

Raz tez mialem sytuacje, ze pilka juz byla praktycznie na linii i zaraz mial byc rzut rozny, ciskam kwadrat i pique przytomnie wybil w aut wslizgiem, nie jestem pewien czy to bylo w poprzednich wersjach ;)

 

Ide grac dalej i napisze jak tam dalsze wrazenia, rano gralem ledwo zywy po 4h snu takze moglem sporo rzeczy nie dostrzec :biggrin:

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 troche sie zapedziles ze nie chcemy... otoz wiadomo ze chcemy, ale nic nie poradzimy ze jest jak jest, wiem po sobie ze narzekanie nic nie da, a teksty typu "idz grac w pesa" sa bez sensu, bo Ci ktorzy graja od zawsze w fife beda w nia grac dalej.

 

"gra prawie idealna"? bez jaj i bez komentarza jak to TrueGrand ujal.

 

najbardziej martwi fakt iz ten caly FUT to moglaby juz byc oddzielna gra, widac to po tej wersji gdzie nie ma zadnych zmian w trybach gier. Jako fan WK liczylem chociaz na male dodatki i zmiany a jak zwykle dostalem nowe buty karzelka z Barcy.

 

PS ponarzekamy ponarzekamy... milego grania przez nastepny rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbys całkowitej zmiany silnika? A później lat "udoskonalania"? Silnik jest dobry, a wszystko co potrzeba to kosmetyki i równowagi

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ilu lat mozna robic zmiany kosmetyczne? to jest oszukiwanie nas, tak jak bylo napisane, przestawianie suwakow i tyle.

Tak jak kazdy czekam na FIFE, i juz doczekac sie nie moge, WK i fut znowu pochlonie na dobrych kilka miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up^ Co do WK to całkowita zgoda, EA obecnie olało ten tryb totalnie.

 

Tak jeszcze do tych co pisali, że tempo znacznie wolniejsze. Pamiętajcie, że w fucie tempo jest zawsze szybsze niż w sezonach czy normalnych meczach. To samo było rok temu z demówką.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze że niby ci co chca zmian to pesowcy się tu rzucają. To niema nic do rzeczy gdyby dla mnie fifa była lepsza ww gameplayu to bez mrugnięcia okiem bym porzucił piłkę konami. Dla mnie nieliczy się szyld tylko lepsza grywalnościowo gra ( nie mylić z trybami i innymi duperelami) JA z reszta w latach 2009-2011 byłem zagorzałym fanem fify bo po prostu była rewolucyjna i wgiatała pesa wtedy w glębę nawet w grywalności bo w reszcie fifa zawsze była lepsza i chyba już będzie. Teraz się to zmieniło jeśli chodzi o gameplay( a u mnie tylko ten aspekt się liczy) i znowu jestem w obozie pesa ale uwierzcie jeśli fifa znowu będzie dla mnie lepsza gameplayowo to od razu porzucę pesa i będę grał po prostu w lepsza grę a na chwilę obecna jest dla mnie nią pes. JA niechcę żadnych wojenek wzniecac na temat fify i pes bo to śmieszne a to że ktoś odczytuje to że chcę się wbić szpilę w grę konkurencji to już jest problem. Moim zamiarem nigdy nie jest hejt bo to niczemu nie służy. Ja nie mam żadnego problemu z tym żeby powiedziec gdzie fifa bije pesa po jajach a jest to muzyka gdzie pes nie istnieje, lepsze tryby gry, lepszy layout jak i cała otoczka gry, licencje, fut który zabija mycluba. Za to w 3 aspektach dla mnie pes wygrywa i to najważniejszych czyli grywalność(czyli sół gry), animacje co dziś brzmi nieprawdopodobnie jak się pamięta jak kiedyś pes wyglądał jak z drewna teraz to pes w tym aspekcie wyszedł przed szereg. Choć trzeba przyznac że w fifie jest lepiej oddane wychodzenie z jednej animacji do drugiej. W pesie widać te przechodzenia. Po prostu gorzej to wygląda. Ale same animacje już w pesie uważam za lepsze i płynność która tez w pesie wyszła na prowadzenie. Także naprawdę jesli fifa będzie miała dla mnie lepszy gameplay to od razu porzucę pesa bo nie gram w markę lecz w moim odczuciu lepszą grę. Ja po prostu jestem tez w tym jak widać niemałym obozie fifofców którzy chcą zmian własnie rewolucyjnych choć zdaje sobie sprawę że jest to niemożliwe przy milionach gdzie my się w ogóle nie liczymy. 

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up^ Co do WK to całkowita zgoda, EA obecnie olało ten tryb totalnie.

Tak jeszcze do tych co pisali, że tempo znacznie wolniejsze. Pamiętajcie, że w fucie tempo jest zawsze szybsze niż w sezonach czy normalnych meczach. To samo było rok temu z demówką.

Tyle, że tu mamy tryb fut do wypróbowania :p może zostawia draft z tempem jak jest, a zresztą tempo oni zmieniają też jak już jest gra wydana także może być różnie Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tempo jak jest w demo draftu dla mnie może być. Oczywiście po wyjściu pełniaka będzie 2x szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że tu mamy tryb fut do wypróbowania :P może zostawia draft z tempem jak jest, a zresztą tempo oni zmieniają też jak już jest gra wydana także może być różnie

 

Dlatego piszę, żeby ludzie się nie napalali za bardzo, że takie tempo na pewno będzie w wersji finalnej. Bo poprzednim demku tempo też było wolniejsze a w pełnej było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze że niby ci co chca zmian to pesowcy się tu rzucają. To niema nic do rzeczy gdyby dla mnie fifa była lepsza ww gameplayu to bez mrugnięcia okiem bym porzucił piłkę konami. Dla mnie nieliczy się szyld tylko lepsza grywalnościowo gra ( nie mylić z trybami i innymi duperelami) JA z reszta w latach 2009-2011 byłem zagorzałym fanem fify bo po prostu była rewolucyjna i wgiatała pesa wtedy w glębę nawet w grywalności bo w reszcie fifa zawsze była lepsza i chyba już będzie. Teraz się to zmieniło jeśli chodzi o gameplay( a u mnie tylko ten aspekt się liczy) i znowu jestem w obozie pesa ale uwierzcie jeśli fifa znowu będzie dla mnie lepsza gameplayowo to od razu porzucę pesa i będę grał po prostu w lepsza grę a na chwilę obecna jest dla mnie nią pes. JA niechcę żadnych wojenek wzniecac na temat fify i pes bo to śmieszne a to że ktoś odczytuje to że chcę się wbić szpilę w grę konkurencji to już jest problem. Moim zamiarem nigdy nie jest hejt bo to niczemu nie służy. Ja nie mam żadnego problemu z tym żeby powiedziec gdzie fifa bije pesa po jajach a jest to muzyka gdzie pes nie istnieje, lepsze tryby gry, lepszy layout jak i cała otoczka gry, licencje, fut który zabija mycluba. Za to w 3 aspektach dla mnie pes wygrywa i to najważniejszych czyli grywalność(czyli sół gry), animacje co dziś brzmi nieprawdopodobnie jak się pamięta jak kiedyś pes wyglądał jak z drewna teraz to pes w tym aspekcie wyszedł przed szereg. Choć trzeba przyznac że w fifie jest lepiej oddane wychodzenie z jednej animacji do drugiej. W pesie widać te przechodzenia. Po prostu gorzej to wygląda. Ale same animacje już w pesie uważam za lepsze i płynność która tez w pesie wyszła na prowadzenie. Także naprawdę jesli fifa będzie miała dla mnie lepszy gameplay to od razu porzucę pesa bo nie gram w markę lecz w moim odczuciu lepszą grę. Ja po prostu jestem tez w tym jak widać niemałym obozie fifofców którzy chcą zmian własnie rewolucyjnych choć zdaje sobie sprawę że jest to niemożliwe przy milionach gdzie my się w ogóle nie liczymy. 

 

Co tu robisz? Przeciez sam stwierdziles, że wolisz najgorszego pesa od najlepszej fify.

Mi rewolucji w fifie nie potrzeba. Kosmetyka wystarczy. Dla sknerusa - stara wersje mozna pogonic po 100-120 zl a nowke fife kupic za 190-200. 70-100 zl za gre, w ktora gra sie caly rok? Ja nie narzekam. Zwlaszcza, ze jak sprzedawalem coiny, to zarobilem ponad 800 zl. Wiec mam fify darmowe na pare lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×