Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że wybrany został człowiek roku, okładka gry także ulega zmianie :biggrin: Już nie mogę się doczekać swojego egzemplarza.
3677398cb12f499ce46a05f7d49fd590,641,0,0

Edytowane przez michupol
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbieranie piłki w 15 było zbyt proste, więc dla mnie zmiana na plus. Jockey to L2, a nie odbieranie piłki partnerem, tak mi się przynajmniej wydaje i tak też jest to określane przez YT.

Dokładnie tak, wtedy obrońcą ustawiamy się przodem do atakującego (tak w skrócie).

Mega to było przydatne w 15 i dobrze się sprawdzało przy blokowaniu dośrodkowań i powstrzymywaniu ludzi używających za dużo dryblingów ;)

Oczywiście najpierw trzeba było dobrze to opanować.

Ściągałem wczoraj demko i mam nadzieję, że dziś znajdę wreszcie chwilę, by pograć, bo od jakiś 2-3 tygodni nie odpalałem konsol :/

Sprawdziłem tylko na szybko demo PES i jakoś mi nie podeszło.

Też tęsknię za złotymi czasami ISS/PES, ale Konami od lat nie potrafi ogarnąć dobrej kopanki, poza tym EA zarządziła jak dla mnie trybem FUT i choćby dla tego trybu mój wybór i tak padnie na FIfę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pressing partnera nie polega teraz,że biegnie jak wściekły i wyrywa piłkę zawodnikowi jak wściekły pitbull,teraz działa to na zasadzie pressingu z trzymanym x przez kierowanego przez nas zawodnika.

 

Może dzięki temu nie będzie tego czego nie lubiłem w Fifie czyli jak już miałeś piłkę przy nodze nagle podbiegało do ciebie 5 zawodników i kopali cię po kostkach jak pied......ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka.. chodziło mi o odebrnaie piłki partnerem R1 @Piachu, Ty już coś pograłeś? Jak wrażenia? :)

Na poczatku października mam nadzieje, że już pierwsza liga ruszy :biggrin:

Nic, dziś po robocie sciagne :P

 

 

Właśnie ograłem i jeżeli chodzi o gameplay to najlepsza fifa od 12, WOW. Bramkarze jak zwykle na swoim fifowym poziomie :), strzały zmienione - trzeba na nowo wyczuć. Te nowe podanie ze "szpica" na + - wreście jak idzie się dwóch trzech z kontrą to można zagrać dobrą piłkę do nogi, a nie jakieś kartofle. Co do główek grając na kompa nie widzę OP, za to wraca stara dobra finezja z fify 12 :) 

Tempo przystępne.

Zmienili odbiór - już nie będę jak stary cwaniak odbierał zmieniając zawodnika przy typie z piłką - komp staje i tyle... kiedyś odbierał :)

 

 

jest moc, pale się jak smok z puszki zapałek :thumbsup:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na demie mozna grac 1vs1 czy tylko z systemem?

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie git. Tempo jest akurat oby tak zostalo w pelnej wersji. Wslizgiem mozna wreszcie ladnie wyczyscic zwlaszcza przy obronie kontr skrzydlami. Myslalem ze kobitami bedzie sie gralo do bani a jest calkiem fajnie czuc roznice ze to kobitkami sie biega. No i poziom trudnosci w zwiazku z lepszym zorganizowaniem obrony rywala jest znacznie trudniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem chwilę i też się podzielę swoimi wrażeniami.

Tempo zdecydowanie wolniejsze od tego z 15 i mam nadzieję, że tak pozostanie w pełnej wersji.

Dla posiadaczy konsoli MS info: gra na XO śmiga w pełnym 1080p :)

Ciekaw jestem na czym dokładnie ten draft będzie polegał, narazie włączałem i wyłączałem aż mi wylosowało moją ulubioną formację 4-2-1-2-1-2 (z LP i PP),

no ale też wylosowałem Costę i Hazarda, więc banan się od razu pojawił :P

 

Plusy:

-tempo, wreszcie można popykać podaniami i może właśnie dzięki temu pace nie będzie miało aż takiego znaczenia

-nowa kamera "współpraca" jest mega oddalona już na podstawowym ustawieniu, ale daje to świetny podgląd pola

 

Minusy:

-nadal nie można zmieniać szybkiej taktyki podczas czekania na rozegranie wolnego, czy rożnego (chodzi mi o kontrę, styl bardziej defensywny/ofensywny itp.)

-L1+trójkąt nadal wchodzi jak w masło (chociaż mam to tak ograne, że nie wiem czy to minus :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, dziś po robocie sciagne :P

 

 

Właśnie ograłem i jeżeli chodzi o gameplay to najlepsza fifa od 12, WOW. Bramkarze jak zwykle na swoim fifowym poziomie :), strzały zmienione - trzeba na nowo wyczuć. Te nowe podanie ze "szpica" na + - wreście jak idzie się dwóch trzech z kontrą to można zagrać dobrą piłkę do nogi, a nie jakieś kartofle. Co do główek grając na kompa nie widzę OP, za to wraca stara dobra finezja z fify 12 :)

Tempo przystępne.

Zmienili odbiór - już nie będę jak stary cwaniak odbierał zmieniając zawodnika przy typie z piłką - komp staje i tyle... kiedyś odbierał :)

 

 

jest moc, pale się jak smok z puszki zapałek :thumbsup:

Serio mówisz o finezji ? Kurczę ja właśnie bardzo próbowałem te strzały i bardzo ciężko wieloma zawodnikami mi to szło. Do 12 strzały finezyjne się nie umywają na pewno, a jeszcze nawet poczułem utrudnienie w porównaniu do pozostałych części, bardzo często finezyjnymi grywam :P

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio mówisz o finezji ? Kurczę ja właśnie bardzo próbowałem te strzały i bardzo ciężko wieloma zawodnikami mi to szło. Do 12 strzały finezyjne się nie umywają na pewno, a jeszcze nawet poczułem utrudnienie w porównaniu do pozostałych części, bardzo często finezyjnymi grywam :P

Może powiedzmy to tak - bardziej się opłaca strzelać finezją niż normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finezyjne będą rządzić w tym roku w drafcie Messiego dorwałem i na 4 strzały finezyjne wszystkie w bramcę :) Nie umiem tego nowego podania zrobić po ziemi, już nawet grałem na ustawieniach pada domyślnych i R1+x nie działa :sad:

Ja po demku mam mięszane uczucia, najbardziej lubiłem mocne strzały z za pola karnego a tutaj to takie farfocle lecą kurcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na domyslnych ustawieniach jest to R1 + X. To jest takie.przyspieszenie akcji podaniem, wiadomo ze nie będzie sie tego robic ciagle ale mozna ladnie przyspieszyc gre :) Ja sobie bede testowal domyslne ustawienia bo o wiele lepiej mi sie jakos gra w obronie ciekawe czy dam rade sie przestawic :)

Strzaly są o wiele bardziej realistyczne, niewiem jak mozna tego nie zauwazyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie strzaly jak bomby to w prawdziwych meczach zdazaja sie raz na jakis czas. Teraz trzeba sie nameczyc zeby oddac mocny strzal ale za jaka satysfakcja jak sie juz uda

Edytowane przez PW1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wnioski są proste - demo jest świetne i pozostaje nam trzymać kciuki, żeby nic już nie grzebali i nie zmieniali względem pełnej wersji w kwestii samej rozgrywki.

Detale mogą sobie dopracowywać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie mi brak tych strzałów mocnych zza pola karnego :D straszne farfocle lecą // no chyba że się leci CR7 albo Ibrą wtedy inna rozmowa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się ze mną składa na wersję cyfrową? tylko zaufane osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wnioski są proste - demo jest świetne i pozostaje nam trzymać kciuki, żeby nic już nie grzebali i nie zmieniali względem pełnej wersji w kwestii samej rozgrywki.

Detale mogą sobie dopracowywać.

FUT i tak będzie rządzil się własnymi prawami :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT i tak będzie rządzil się własnymi prawami :biggrin:

Haha fakt, na bank tak będzie. Ale niech chociaż zachowaja ogólny trzon tempa i rozgrywki z tego dema, a będzie dobrze. :)

 

Natomiast my i tak będziemy krzyczeć, że: momentum! skrypty! "prowadziłem grę cały mecz, oddałem 13753297562397 strzałów i wszystkie w slupki, a przeciwnik jeden i wpadło" :D

No cóż, to też jest ten bodziec, który ciągnie do Fify i wywołuje syndrom "kolejnego meczu"...

Samcze instynkty (co, ja nie wygram??), ekonomia (jak uruchomią app, to nachapię coins), i ogólnie pojęty football ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra w demko, dużo lepiej niż w Fifa 15. Przeczytałem na jakimś polskim forum Fify że jacyś goście grali w wersję beta co prawda na PC i podobno znacznie się różni od dema na minus. No ale zobaczymy, oby nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo fajne, widać zmiany na lepsze i słuchanie graczy bo poprawili to na co najbardziej narzekaliśmy. Wiele się pewnie jeszcze zmieni bo to bardzo wczesna wersja gry sprzed kilkunastu tygodni, ale mam nadzieję, że zostawią tempo gry na aktualnym poziomie i zespołowa gra podaniami będzie tak skuteczna jak w demie.

 

jarek_79 demo, które dostaliśmy to jest wersja beta gry i ta sama wersja, która była pokazywana na targach, dziennikarzom itp. Możliwe, że widzą różnice bo wersja PC może nie być tą samą grą co wersja na PS4 i X1. W przeszłości bywało już tak, że gracze konsolowi dostawali nowe wersje Fify a gracze PC byli olewani

 

Tryb Draft to strzał w 10 i samo budowanie składów jest równie ciekawe co granie nimi. W pełnej wersji nie będą tak często wypadać świetne karty. Tutaj mamy tylko +/- 30 zespołów dlatego jest dość łatwo trafić Messiego i Ronaldo w jednym budowaniu składu.

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wnioski są proste - demo jest świetne i pozostaje nam trzymać kciuki, żeby nic już nie grzebali i nie zmieniali względem pełnej wersji w kwestii samej rozgrywki.

Detale mogą sobie dopracowywać.

Demko bylo gotowe na wszystkie targi ktore sie odbywaly takze do tej chwili troche juz tam pewnie pozmieniali.

Mam nadzieje ze w drafcie gdy wygramy paczke to bedzie mozliwosc sprzedazy kart.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, wtedy obrońcą ustawiamy się przodem do atakującego (tak w skrócie).

Mega to było przydatne w 15 i dobrze się sprawdzało przy blokowaniu dośrodkowań i powstrzymywaniu ludzi używających za dużo dryblingów ;)

Oczywiście najpierw trzeba było dobrze to opanować.

Ściągałem wczoraj demko i mam nadzieję, że dziś znajdę wreszcie chwilę, by pograć, bo od jakiś 2-3 tygodni nie odpalałem konsol :/

Sprawdziłem tylko na szybko demo PES i jakoś mi nie podeszło.

Też tęsknię za złotymi czasami ISS/PES, ale Konami od lat nie potrafi ogarnąć dobrej kopanki, poza tym EA zarządziła jak dla mnie trybem FUT i choćby dla tego trybu mój wybór i tak padnie na FIfę.

Panowie zakładam że każdy z nas gdyby dostał świetną grę pod względ rozgrywania meczów- zachowanie bramkarzy,strzały podania itd. to grałby w nią mając w głębokim poważaniu oprawę graficzną i czy będzie to PES czy FIFA...a tak trzeba się zadowolić tym co jest. Fifę po demku przytulę z wielką chęcią.

Czy ktoś mi wytłumaczy łopatologicznie tryb draft?wchodzimy za 15k, losujemy team, rozgrywamy mecze i ten team przechodzi do nas?przechodzą konkretni zawodnicy?dostaniemy paczkę?co z wydana kasą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Placisz 15k, losujesz sklad ktorego nie bedzie mozna w kolejnych meczach zmienic i grasz 4 spotkania, im dalej zajdziesz tym wiecej wygrasz (kasa, paczki) ale jak to dokladnie wyglada to dowiemy sie na premiere. Ciekawe czy przy pierwszej porazce odpadamy czy bedzie mozliwosc zagrania tych 4 meczykow, bylo tez cos wspominane ze jesli wygramy wszystkie to dostajemy caly sklad ale to moze byla bujda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fut draft - 15k coins, token draft(jako karta z paczki), 300fp - koszt wejścia do draftu.

Wybieramy formacje(formacji nie można już zmienić) , wybieramy 11 graczy + ławkę,tak jak jest to w demie. Mamy do rozegrania max 4 mecze, po przegranej odpadamy z draftu i w zależności od liczby wygranych gra generuje nam nagrodę (paczki, coins, losowe rzeczy). Po zakończeniu draftu nie dostajemy spowrotem wplaconej kaucji, nie możemy zatrzymać graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To R1 + X to na klasycznym ustawieniu?

Poza tym ma ktoś jakąś listę nowości podczas gry i jak tego użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepsko, że nie rozgrywamy tych wszystkich 4 meczów tylko odpadamy po 1 przegranym. Wystarczy pechowo trafić na kogoś z lagami i czasem sam wychodzę z gry na starcie... wtedy 15k w tył :D

Coś gdzieś jeszcze czytałem, że jak wygra się jeden mecz to już się praktycznie zwraca wpisowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×