Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

 

... Wolałem zainwestować  w drugi rower i lekką rozbudowę już posiadanego, a że kosztowało to krocie ...

 

szosa? mtb? ęduro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki głosowania w Renault clio

Wygrała godzina 21:00

Jedziecie bez ABS

HS wlaczony

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szosa? mtb? ęduro?

Teraz szose kupilem , a MTB jest w trakcie kuracji odchudzającej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każda klasa (Ginetta/Clio) ma po tym sezonie własną ścieżkę rozwoju czy jednak zbiegamy się w jednej klasie? Skoro mamy awanse to jedyne sensowne wyjście to połączenie sił w wyższej, ambitniejszej klasie (tylko co z tymi, którzy nie awansowali? Co z tymi, którzy pojechali najsłabiej w wyższej klasie? Spadki?). Chyba ktoś już o tym pisał i wydaje mi się, że odpowiedź była sprzeczna z tym jak ja to widzę. Uporządkuj Sieniu.

 

Dobrze mieć jakąś spójną wizję. Za chwilę cyrk ruszy i trzeba będzie decydować szybciej niż nam się wydaje :)

 

PS. Czy przewidujesz tworzenie na ten sezon drużyn? :) Piszesz o tym w regulaminie, dobry pomysł by urozmaicić wyścigi. Jeśli tak, trzeba by to uwzględnić w wyborach kolorowania (nie jestem pewny ale chyba dla 16 osób nie starczy wariantów).

Edytowane przez cieglo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to interesuje. Przyznam, że celem jest GT3, nie LMP1. Moim celem i chciałbym wybrać dobry początek ścieżki rozwoju/awansu. Tak, zakładam awansować ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Leniucholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matta, wręcz przeciwnie, nie liczę na wiele bo tutaj czuję padowcy rozjadą mnie jak walec (nie mówiąc o kierkach). Fakt, że nie trenuję wiele, pewnie dopiero kiedy ostatecznie sprzedam PS3 przysiądę mocniej do treningów ale i tak widzę się w ogonie :) Pytam bo nie wiem co będzie dalej: czy Ginetta/Clio to tylko odpowiednik licencji na jazdę wyżej w MRL czy jednak pełnoprawna seria dla wszystkich nowych oraz tych, którzy nie zdołali awansować wyżej? Jeśli ułożą się wyższe serie - przy okazji porządek powinien być też w niższych a to już mnie interesuje mocno :) Inna sprawa, że poziom jazdy to jedno ale dodatkowo są inne czynniki, które wpływają na pozycję w tabeli (frekwencja, wydarzenia wyścigowe itp.).

 

Czy to może wyglądać tak?

- sezon testowy - Ginetta/Clio - tylko nowi w MRL (spływ nowych osób powinien być raczej zapewniony, w końcu dużo osób w końcu kupi PS4 - pewnie nie będzie tego na 16 osób w każdej lidze ale tak jak obecnie (~11) - realne). Kto zaliczy sezon - niezależnie od rezulatów - ma "licencję MRL" i nie musi ścigać się tu ponownie (chyba, że dorzucimy pikanterii i np. osoby, które wybitnie utrudniają innym jazdę (kryteria do ustalenia) zobligujemy do ponownego zaliczenia "entry level" testu ;) )

- czołowa szóstka z licencją MRL - tworzy ekstraklasę (kilka propozycji ambitniejszych serii, do głosowania?)

- reszta z licencją MRL - tworzy zaplecze (kilka propozycji mniej ambitnych serii, do głosowania?)

 

Też boję się narzucania pewnych serii, jak Leniuch wolałbym - mając takie opcje - trafić do GT3 a nie LMP1.

 

PS. GTPL ma swój ranking. Zróżnicowanie poziomów jak wyżej też aż prosi się o przyznawanie rang/wag za wyniki w danej serii, może przy okazji i to ogarniesz :biggrin:

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wroce do domu i zasiądę przed komputerem to napisze cos sensownego,bo takie pisanie w locie przez telefon jest nie wygodne ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli lajkra i te tematy ? :P

 

Ja sobie śmigam na takim :) do tańca i do różańca 

 

https://lh3.googleusercontent.com/tpa7gRMhYLNsjKULcE0rlz5sTjyWirOOvqHGbRylIDI=w1247-h935-no

 

Nie jestem fanem amortyzowanych ram :)  Aktualnie mam Meride TFS 300D kupiona w zeszlym roku (model z 2013 roku , ostatnia 26-tka ) w której za chwile zostanie już tylko tylna przerzutka  i nowiutką Meride Sculture 5000 Road Race 700C  . A co do stroju to kiedyś myślałem że to nie dla mnie , ale jednak komfort jazdy jest większy ;)
 

Matta, wręcz przeciwnie, nie liczę na wiele bo tutaj czuję padowcy rozjadą mnie jak walec (nie mówiąc o kierkach). Fakt, że nie trenuję wiele, pewnie dopiero kiedy ostatecznie sprzedam PS3 przysiądę mocniej do treningów ale i tak widzę się w ogonie :) Pytam bo nie wiem co będzie dalej: czy Ginetta/Clio to tylko odpowiednik licencji na jazdę wyżej w MRL czy jednak pełnoprawna seria dla wszystkich nowych oraz tych, którzy nie zdołali awansować wyżej? Jeśli ułożą się wyższe serie - przy okazji porządek powinien być też w niższych a to już mnie interesuje mocno :) Inna sprawa, że poziom jazdy to jedno ale dodatkowo są inne czynniki, które wpływają na pozycję w tabeli (frekwencja, wydarzenia wyścigowe itp.).

 

Czy to może wyglądać tak?

- sezon testowy - Ginetta/Clio - tylko nowi w MRL (spływ nowych osób powinien być raczej zapewniony, w końcu dużo osób w końcu kupi PS4 - pewnie nie będzie tego na 16 osób w każdej lidze ale tak jak obecnie (~11) - realne). Kto zaliczy sezon - niezależnie od rezulatów - ma "licencję MRL" i nie musi ścigać się tu ponownie (chyba, że dorzucimy pikanterii i np. osoby, które wybitnie utrudniają innym jazdę (kryteria do ustalenia) zobligujemy do ponownego zaliczenia "entry level" testu ;) )

- czołowa szóstka z licencją MRL - tworzy ekstraklasę (kilka propozycji ambitniejszych serii, do głosowania?)

- reszta z licencją MRL - tworzy zaplecze (kilka propozycji mniej ambitnych serii, do głosowania?)

 

Też boję się narzucania pewnych serii, jak Leniuch wolałbym - mając takie opcje - trafić do GT3 a nie LMP1.

 

PS. GTPL ma swój ranking. Zróżnicowanie poziomów jak wyżej też aż prosi się o przyznawanie rang/wag za wyniki w danej serii, może przy okazji i to ogarniesz :biggrin:

 

Moim zdaniem dzielenie wszystkiego na  x lig nie ma większego sensu w chwili obecnej , zwłaszcza że póki co  to nawet kompletu w 2 nie ma (a 3 z planowanych nawet nie wyszła poza fazę pomysłu). 

Więc może póki co lepiej się skupić po prostu na organizacji tego na zasadzie 2/3 konkretnych serii zmienianych co sezon , z możliwością dowolnej migracji między sezonami.

Bo prawdę powiedziawszy żeby taki system "Ligowy"  z awansami i spadkami działał to już teraz musiał by być taki podział , a do tego nawet w chwili obecnej nie ma wystarczającej ilości chętnych .

 

Pomysł może jest i fajny ale stworzył by wiele problemów , bo co w przypadku gdy w jakiejś serii nagle w trakcie sezonu wycofa się kilku graczy? Nowych nie dopiszemy bo bo to by było nie fair w stosunku do tych z niższych lig którzy walczą o awans .

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem fanem amortyzowanych ram :)  Aktualnie mam Meride TFS 300D kupiona w zeszlym roku (model z 2013 roku , ostatnia 26-tka ) w której za chwile zostanie już tylko tylna przerzutka  i nowiutką Meride Sculture 5000 Road Race 700C  . A co do stroju to kiedyś myślałem że to nie dla mnie , ale jednak komfort jazdy jest większy ;)
 

 

Bo nigdy nie miałeś za pewne amortyzowanej ramy z prawdziwego zdarzenia i nie wiesz jaką frajdę niesie jazda w trudnym terenie :P a Merida ... no cóż, z tłumu się nie wyróżnisz.

 

Ale każdy lubi to co chce.

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jeśli chodzi o rowerki, to zapraszam do offtopa - http://www.ps3site.pl/forum/topic/82875-szosa-cross-mtb-a-mo%C5%BCe-full-enduro/

 

Ps. Co do PC, to jeśli uda mi się w tym tyg zakupić, to będę chciał dołączyć, ew. dopiero na 2 rundę, rozumiem, że nie powinno być problemów? ;)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nigdy nie miałeś za pewne amortyzowanej ramy z prawdziwego zdarzenia i nie wiesz jaką frajdę niesie jazda w trudnym terenie :P a Merida ... no cóż, z tłumu się nie wyróżnisz.

 

Ale każdy lubi to co chce.

Miałem okazje pojeździć ale zdecydowanie wolę wszystkie zalety jakie daje hardtail  ;) A co do wyboru marki to po pierwsze bardzo mi odpowiada geometria ram w Meridach , a po drugie w Zabrzu jest polska siedziba firmy , co bardzo ułatwia mi wszelkie sprawy serwisowe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jeśli chodzi o rowerki, to zapraszam do offtopa - http://www.ps3site.pl/forum/topic/82875-szosa-cross-mtb-a-mo%C5%BCe-full-enduro/

Ps. Co do PC, to jeśli uda mi się w tym tyg zakupić, to będę chciał dołączyć, ew. dopiero na 2 rundę, rozumiem, że nie powinno być problemów? ;)

Liczę na to ze dołączysz do naszego grona ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up: No tak, będziesz miał pewniaka do "objechania" ;)

Zaraz tam pewniaka ;)

Jeszcze mam do was prośbę czy moze sie zgłosić po 2 ochotników z serii na to by stawiać pokój na wyscig,i po jednej osobie ktorym bedzie sie chciało robic tabelki ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle panowie to nie wiem czy zauważyliście ale wybór malowanie jest lekko zbugowany, lubią się włączyć domyślne losowo, pisałem już o tym także żeby potem ktoś kogoś z kimś nie pomylił.

To tak informacyjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciegło ty masz fajny pomysł i ty Polo dobrze prawisz 
Dla tego wszyscy którzy ukończą ten sezon otrzymają możliwosć rywalizacji w nowej serii wyścigowej,wiadomo że jeśli udało by się do końca sezou uzbierać po 16 osób było by świetnie 
Bo niechcem wam z góry narzucać drogi jaką macie podążać,ale z drugiej strony obawiam się że jak dam wolny wybór to w jednej serii zrobi się kąplet a w drugie 6 kierowców a tego niechcę,dla tego chiała bym tego typu wytyczne pozostawić na póżniej bo niewiem jak się nam potoczą losy tak.
Jeśli chodzi o nowych którzy dojądą po zakończeniu tego sezonu,będą musieli zacząć od tych samych klas co my czyli Ginetta/Renault ,bo takie założenie ma liga MRL.
Ale mówię na to potrzeba czasu..Więc można uznać że ten sezon będzie naszą reklamą :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, "przycebuliłem" nówkę za 179 zł, więc wstępnie do żylety możesz mnie zapisać. Gdybym się do niedzieli nie ogarnął, to najwyżej jeden wyścig odpuszczę. Aha jakby co, to z chęcią zajmę się tabelami wynikowymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, "przycebuliłem" nówkę za 179 zł, więc wstępnie do żylety możesz mnie zapisać. Gdybym się do niedzieli nie ogarnął, to najwyżej jeden wyścig odpuszczę. Aha jakby co, to z chęcią zajmę się tabelami wynikowymi :)

Super zaraz cie dopisze do Ginetty , pewnie jak tylko masz ochotę to ogarni tabelki

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie orzekał o przewinieniach? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie trzeba zrobic skład sędziowski składający sie conajmniej z 4-kierowców, po dwuch z serii. Mozna sie zglaszac ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Zgłaszam Yogiego  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×