Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Czym jest "standardowe zestawienie"? Ja pisałem o dźwięku, pierwszy raz tym jechałem (kilka okrążeń) i od samego słuchania banan na twarzy.

 

myślałem ze podniecasz się jakimś nowym samochodem o którym nie wiem :) zatem popodniecam się i ja, dźwięk to półsukcesu tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ginetty GT3 se posłuchajta, to jest symfonia dopiero. Chociaż parametrami odstaje zdecydowanie od innych w tej klasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na treningu skupilem się na przejazdach z pełnym obciążeniem i na dość skrajnych setach , więc póki co czasy nie zachwycaja , ale chyba udało mi się wreszcie rozwiązać problem lewej przedniej opony .

Swoja dwa znienawidzone przeze mnie tory od czasów Toca RD2 na sam początek sezonu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho: nie, nic nowego :) Pewnie większość tutaj ma już wszystkie fury w małym paluszku, ja odkrywam potencjał stopniowo (może 5 aut dopiero prowadziłem) i ta Beema mnie zaczarowała, szczególnie przy redukcjach, odpuszczaniu gazu, poezja :) Ta Ginetta już chyba niekoniecznie Toreso, nie wyryła mi się w pamięci (chociaż pewnie poziom wysoki). Przy Ginetta Junior to inny świat tak czy inaczej :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały tydzień prowadziłem testy czy jestem w stanie się wyrobić na 21 i niestety ani razu mi się nie udało:( Dzieciaki podrosły i teraz zazwyczaj wracają z dworu około 20, czasami 20,30. Wtedy zaczyna się harmider , kolacja , dobranocka , czasami wspólne granie na konsoli lub inne tematy . W tych warunkach nie mam szans na poważne ściganie.  Raz udało mi się wszystko ogarnąć na 21.45 ale  najczęściej 22 a nawet chwile po:(  Oczywiście mógł bym się zamknąć w pokoju ale ze skupienia i tak nici. Do tego często wieczorem okazuje się że któreś z małolatów ma jakieś zaległe lekcje i jest ''Tato jak to , czy tamto?" Bez szans na odizolowanie :) Mój czas na granie to czas po robocie gdy dzieciaki śmigają na dworzu  lub wieczorem po 22 i nie jestem w stanie tego zmienić .

 Także sorka za zamieszanie Sieniu, fajna inicjatywa i będę Wam kibicował:) Niestety nie dołączę , chyba że sporadycznie kiedyś w jakiś cudowny sposób uda mi się wyrobić na 21;) No i na jakieś treningi chętnie zajrzę tylko po 22:)

Udanego ścigania Panowie :) Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały tydzień prowadziłem testy czy jestem w stanie się wyrobić na 21 i niestety ani razu mi się nie udało:( Dzieciaki podrosły i teraz zazwyczaj wracają z dworu około 20, czasami 20,30. Wtedy zaczyna się harmider , kolacja , dobranocka , czasami wspólne granie na konsoli lub inne tematy . W tych warunkach nie mam szans na poważne ściganie.  Raz udało mi się wszystko ogarnąć na 21.45 ale  najczęściej 22 a nawet chwile po:(  Oczywiście mógł bym się zamknąć w pokoju ale ze skupienia i tak nici. Do tego często wieczorem okazuje się że któreś z małolatów ma jakieś zaległe lekcje i jest ''Tato jak to , czy tamto?" Bez szans na odizolowanie :) Mój czas na granie to czas po robocie gdy dzieciaki śmigają na dworzu  lub wieczorem po 22 i nie jestem w stanie tego zmienić .

 Także sorka za zamieszanie Sieniu, fajna inicjatywa i będę Wam kibicował :) Niestety nie dołączę , chyba że sporadycznie kiedyś w jakiś cudowny sposób uda mi się wyrobić na 21;) No i na jakieś treningi chętnie zajrzę tylko po 22:)

Udanego ścigania Panowie :) Pozdro:)

Ja mam dość podobnie, okres - szczególnie - wakacyjny to mocno wydłużony dzień i bieganie za dzieciakami na podwórku. Z tego powodu chciałbym jeszcze raz zaapelować - szczególnie do osób deklarujących wcześniejsze godziny - by spróbowali zrewidować podejście :) Być może komuś komfort znacznie nie spadnie jadąc tę godzinkę później a dla nas zrobi to mega różnicę. Myślę, że warto się dopasować bo jednak korzyści z jazdy w większym gronie są wielkie i w pełnie rekompensują być może nieco mniejszy komfort startowania później. To w końcu tylko jeden dzień w tygodniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja moge sie przestawić na późniejsza godzinkę, bo w 100% was rozumiem. Tylko wiem ze większość głosowała za 21:00. Ale dla dobra ogółu czyli największej możliwej frekwencji moze sie, nad wami zlitują ;) moj głos juz macie ;p

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za 22, tak jak pisałem wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za 22, tak jak pisałem wcześniej.

Niech napiszą ci co byli za 21:00 czy nie bedzie im przeszkadzać przesunięcie startu na 22:00, oczywiscie tyczy sie to kierowców startujących w ginetta junior

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, ja, Sieniu, niagar, toreso, Kamaczo (napisał, że obojętnie więc na tak :) ), Piotras. To 7 osób czyli ponad 53%. Cel osiągnięty? :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 22 jest nie do przyjęcia, ale rozumiem "dzieciatych" ;) jeśli większość zadecyduje 22, to cóż, będę musiał zrezygnować, ew przejść do Clio

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle policzyłem, Kamaczo jest w Clio :( Czyli 6 głosów na tę chwilę.

 

PS. Ja dodam od siebie, że nie każda niedziela musi wyglądać w ten sposób. Obiecuję, że jeśli wszystko ułoży się wcześniej - będę na torze przed 22. Jeśli dodatkowo podobnie uda się Yogiemu - mamy potencjalny komplet wcześniej. Oczywiście gwarancji nie ma ale szanse istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy niech do jutra do 12:00 wypowiedzą sie w tej kwesti pozostali ginettowcy, i w tedy podejmiemy jakas decyzje.

Wiec prosze wszystkich o przemyślenie i wypowiedz w kwesti przesunięcia godziny startowej z 21:00 na 22:00 w ginetta junior

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze policzyłem - patrząc po wypowiedziach na forum mamy:

- opcja 22:00 - ja, Yogi, Gustaw, Sieniu, Piotras, niagar, toreso (7)

- opcja 21:00 - Laptok, Michas, Smokey

 

Nie znalazłem głosów od Zybi, Marek, Krychu. Jakby jednak nie liczyć większość ma obecnie opcja na 22 (7 osób na 13 wszystkich). Oczywiście fajnie jakby wszyscy mogli bezboleśnie zmigrować godzinę później, wtedy wilk syty i owca cała. Laptok, dawaj, klimat dobry o tej porze ;)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie niektórzy oddali głos poprzez prywatna rozmowe. Na obecna chwile wyglada to tak

Krychu90-21:00

Michał333- 21:00

Smokey-21:00

Zybi-21:00

Laptok-21:00

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za miłą reakcję :) Fajnie by było gdybyście przesunęli godzinę na 22 ale tylko gdyby wszystkim to pasowało! Tylko wtedy ma to sens. Jeśli Tobie Laptok nie pasuje 22 to mogę Cie tylko poprosić o przenosiny do Clio. Zrozumiem jeśli nie zechcesz bo w końcu wybierałeś Ginette i normalne że możesz chcieć nią jechać. Jeśli jednak nie robiło by Ci to dużej różnicy i mógł byś się przenieść do Clio to byłbym wdzięczny:)

To samo tyczy się Zybiego ,Krycha, Michała i Smokeya , jeśli ktoś z Was nie może jezdzić o 22 lub przenieść się do Clio , to nie było tematu. Nie ma sensu wtedy nic zmieniać bo tak czy siak ktoś nie będzie mógł pojechać .

Dzięki , hejka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptok, dawaj, klimat dobry o tej porze ;)

Nie wątpię, ale ja o 5 już na nogach i zanim bym ochłonął po wyścigu, to już by 24 wybiła, a 5h snu to nie dla mnie ;)

up: spoko, mogę spróbować Clio, w końcu dopiero zaczynam i jak na razie nie wyczuwam za dobrze fur, więc dla mnie bez znaczenia ;) Tylko wszyscy chyba się nie zmieścimy, a jazda w 7-8 to też trochę lipa

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dla mnie no problem. Doborowe towarzystwo najważniejsze więc ok dla 22:00

A moze zaproponuje przewrotnie godz 18-19? :) :) Taki godzinny wyscie poznym popoludniem moze by Wam pasowal. Pora jak na niedziele chyba taka neutralna

Nie wszystkie wyscigi w koncu musza byc by night ;)

 

Jakby co 22:00 jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to zabrzmiało jak oferta ograniczona czasowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościny występ na treningu Renault Clio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, a jak wyglądają opcje udostępniania powtórek czy nawet fotek z wyścigu? W GT w przypadku incydentów nie można było po prostu przesłać netem, trzeba było kombinować a i tak nie zawsze było to możliwe. Da się tak po prostu wrzucić coś wprost na youtuba, bezpośrednio z poziomu powtórki czy generalnie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×