Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

O to właśnie chodziło. Dzięki Sieniu :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego wyścigu grupy 1 to dysponuje plikiem csv z vhud.

Chcialem wrzucić ten plik ale chyba forum nie pozwala na pliki z rozszerzeniem csv a nie chce mi się gdzieś indziej i dawać linka.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie plikom csv z vHud nie można ufać. Telefon mnie zdechł więc nawet ich nie posiadam. 60 Giga zawartości z karty SD poooszło w pi..u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Yarek napisał:

Na razie plikom csv z vHud nie można ufać. Telefon mnie zdechł więc nawet ich nie posiadam. 60 Giga zawartości z karty SD poooszło w pi..u.

 

Przejrzałem moj plik csv i masz rację. Nie można im ufać. Problem z tego co widzę polega na tym że nie są zapisane wszystkie okrążenia każdego gracza. Dla przykładu w moim pliku Diego - 10 okr zarejestrowanych, topru - 7 okr, error 8 okr, marcin - 7 okr itd, sieniu - 6 okr. W rezultacie oczywiście best lap dla poszczególnych graczy może się niezgadzać a łączny czas musi się nie zgadzać:38_worried:.

Ciekawe czy problem z rejestracją czasów jest taki sam u różnych użytkowników, tzn czy np w twoim pliku csv nagranym w trakcie wyścigu brakuje tych samych danych...może puszcze email do develepera apki. Im prędzej to naprawi tym większy pożytek z tego dla nas.

PS. Napisałem email to developera z załączeniem pliku csv.

ok. Plik tutaj. http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=79823761534708432296. Jakby co, to dalszą dyskusje na ten temat przeniesmy do wątku vhud ; Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pela222 napisał:

Chcialem wrzucić ten plik ale chyba forum nie pozwala na pliki z rozszerzeniem csv a nie chce mi się gdzieś indziej i dawać linka.

 

Zmień rozszerzenie (np. na jpg) i wrzuć tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany z mercedesow, oprocz diego, schodzi ktos jeszcze ponizej 1:26??? ja sie krece w okolicacj 1:27 i jakos nie wiem gdzie sie poprawic.

opony mi wolno i rowno schodza, chociaz tyle dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też się kręcę w okolicach 1:27,3xxx i nie widzę szans na poprawienie rezultatu,ale za to opony wytrzymują bardzo długo :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziales film pionia? niezly kolo jest, ciagle ma forme. koles wsiada do nowego samochodu, bez wiekszego treningu, i po paru kolkach robi 1:26:xxx.

ciekawe czy wroci na nowy event.

@PIONIU, wracasz do nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziales film pionia? niezly kolo jest, ciagle ma forme. koles wsiada do nowego samochodu, bez wiekszego treningu, i po paru kolkach robi 1:26:xxx.

ciekawe czy wroci na nowy event.

@PIONIU, wracasz do nas?

Zobaczymy jak z czasem wypadnie , dożo obowiązków w pracy i w domu a weekendy z wnuczką, różnica czasu też nie pomaga......ale nie powiem korci mnie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, PIONIU napisał:

z wnuczką

...ale sie czasy zmieniaja... fajny z Ciebie dziadek musi byc, jakos mojego dziadka nie moge sobie wyobrazic w simracingu ;-)

Ty masz jakis background racingowy w realu?

 

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dupy jest ten tor... Auto tez jakby nie chcialo... No Sylwester jak zwykle popsul mi humor...

24:7xx... Tyle wyciagne.. Makabra.

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ale sie czasy zmieniaja... fajny z Ciebie dziadek musi byc, jakos mojego dziadka nie moge sobie wyobrazic w simracingu ;-)

Ty masz jakis background racingowy w realu?

 

Nie tylko dla zabawy

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sir Siekier napisał:

Z dupy jest ten tor... Auto tez jakby nie chcialo... No Sylwester jak zwykle popsul mi humor...

24:7xx... Tyle wyciagne.. Makabra.

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

U mnie 1:25:0XX ale na ostatnich dwóch okrążeniach opony na zero :) Mimo wszystko 1:26-1:27 dawało radę zrobić, chyba przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zresetowalem setup nad ktorym siedzialm dlugo i lepsze czasy zaczalem robi ;-), ale do was mi duzo brakuje, moj BL 1.26.0xx. ale ten setup opony bardziej zjada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w Mercu "zjada" oznacza pewnie pół wskaźnika na kilkanaście okrążeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie Panowie i Panie że takim Mercem śmigał na początku kariery Mark Webber w endurancach taka ciekawostka, jak przyjechał z kraju kangurów na Europe do niemiec i wlk. brytanii uczyć się rzemiosła wyścigowego.

I kiedyś na autobahnie jak miał służbowego E classe w amg poznał pewnego miłego polskiego tirowca :1_grinning: który  chciał Marka zabić na śmierć bo wjeżdżał na mokrym ślimaku na autobahne i wpadł w poślizg i e klasse skasował o tego polskiego tira :)

 

polecam jego biografię jest jeszcze kilka polskich akcentów :)

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta ksiazke wlasnie, zaczynam czytac. jak zaczalem czytac twojego posta to juz myslalem, ze zaraz wypalisz, ze to twojego tira rozwalil ;-)

to nie tym mercem mark "fruwal"?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie tym wydało mi się że to ten. Musze to sprawdzić. 

Mercedes-Benz CLK GTR

tym śmigał ale LM później też 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo latający Mark Webber 1999 w Mercedes CLK od 30s

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym to później jeździł w późniejszym etapie kariery , a raczej latał. niezły dym był o ten wypadek w padoku a reszcie kierowców kazano jechać później w zawodach i marka obróciło drugi raz i się wycofali jebańcy a na szali było życie i zdrowie zawodników niemiaszki pierdzielone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to kurde możliwe, to jakiś błąd matrixu musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On to dwa razy zrobił za pierwszym razem na treningu gdzie nie było kamer i mu zespół nie wierzył że tak zrobił że to nie możliwe mówili :) 

i kazali jechać w LeMans i to się drugi raz stało.

pisał że powyżej 300km/h czuł takie mrowienie i wiedział że just jest źle :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yarek pytanko mam do ciebie,czy ty errorkowi za drugi wyścig dałeś jakieś punkty ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×