Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale lipa. nIe ma Rasheeda Wallace. 2 historyczne teamy praktycznie niegrywalne. Ehh zawsze coś odwalą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swoją wersję przedpremierową, póki co nie udało mi się połączyć z serwerami 2k być może dlatego, że oficjalnie wersja early tip off powinna być dostępna od jutra.

Zagrałem dosłownie chwilę i tak na szybko to mogę wyróżnić (na moje oko) lepszą grafikę niż w 2k15, animacje jeszcze bardziej naturalne, no i zmieniła się klawiszologia podań np alley-oop to 2* trójkąt, podanie po koźle - kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day 1 patch zajmuje jakies 2,2 gb, to dla zainteresowanych z internetem limitowanym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z zakupem do startu sezonu. Za dużo wydatków było w tym miesiącu (NHL, PES)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko napiszę, bo do pracy sie zbieram. Ostatni nba w ktorego grałem to 2k13. W ciągu trzech lat zmiany wyszły na plus. Zwłaszcza w kwestii grafiki, ale tu pewnie wiecej ma do znaczenia zmiana ps3 na ps4. Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to sterowanie. Zapomnialem juz, ze to nie fifa czy pes, gdzie wystarczy wciskać pare przycisków zeby wygrać. Tu musze sie od nowa wszystkiego uczyć :) . Od początku gram na poziomie trudnosci pro. Jak narazie moj bilans to 2:1. Ani razu żadna z druzyn nie zdobyła 100 punktów przy kwartach po 10 minut. W poprzednim nba co gralem 10 minut odzwierciedlalo wyniki z prawdziwego nba. Przy skuteczosci 56% moj rekord to 95 zdobytych punktów. Chyba bede musiał przestawić sobie kwarty na 12, żeby miec normalne wyniki. Konsola jak narazie niszczy mnie zagraniami pod kosz. Jej center ma grubo ponad 20 pkt na mecz. Ale to pewnie dlatego ze nie potrafię go przykryć

@edit

Intro:

https://youtu.be/Qc4KOO1Urpo

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś może w skanowanie twarzy w tej edycji ?  :) Chciałbym wiedzieć czy to poprawili jakoś, bo w 2k15 się poddałem z tym (kamerki nie mam w domu, więc sam niestety nie sprawdzę).

 

Gra sama w sobie mega miodna. Fajnie by było jakby 2k stworzyło grę o piłce nożnej, bo w kwestii gier sportowych nba 2k nie ma konkurencji  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich edycjach było coś takiego że można było pobrać aktualne oficjalne rostery albo stworzone przez graczy.

 

Teraz zupełnie nie mogę znaleźć takiej opcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać po sieci 2vs2, byśmy sobie z kumplem pograli z żywym przeciwnikiem

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś patrze do sklepiku i są jakieś 2 rodzaje monet

 

NBA points 12000 - 419zł!!

VC 200000 -209zł

 

To NBA points to jest do tego "ultimate team"? i trzeba to kupić a nie można zdobyć?

 

VC jakoś po mału się zbiera za 1 pełen mecz wpada 1000VC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos problem z tatuazami w my player? wywala mi blad ce-3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie ogarniam tych update-ów oficjalnych rosterów. Np MWP u mnie nie ma. 

 

 

 

Edit:

Już chyba wiem, samo się zaciąga w tle

Mam już MWP w Lakers, i  Wilki zwolniły Bennetta, choć kwadrans temu było inaczej. A sam nic nie zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę grać z kumplem na jednej konsoli przeciwko innym graczą przez neta?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszych polskich sklepach jest opcja wyboru wersji okładki spośród trzech zawodników, czy takie rzeczy tylko w USA?  ;)

 

Edytowane przez kacpero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też można wybrać okładkę. Pan podał mi opakowanie z Davisem i poprosiłem o zamianę na opakowanie z Curry'em. Oprócz tego jest jeszcze tak jak kolega wyżej napisał. No i jest jeszcze opakowanie z Jordanem ale na to trzeba więcej plnów wydać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile gra w ataku jest łatwa , efektowna i przyjemna to obrona to ciężki kawałek chleba.

 

Na domyślnym poziomie trudności nawet zespoły z Euroligi psują mnóstwo krwi, wchodzą pod kosz jak w masło

Trzeba trenować, trenować i jeszcze raz trenować oraz koncentracja przez każdą sekundę akcji w obronie.

 

Jakieś próby strefy zostają automatycznie ośmieszone przez CPU ścięciem wolnego gracza pod kosz.

Na razie poza twardym kryciem 1 vs 1  i nie skakaniem z blokiem aż do ostatniej chwili nie mam na ten element żadnego pomysłu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagralem jeden mecz online. Jedyne co zapamietalem to lagi.

Druga kwestia. Druzyny podzielone sa na trzy koszyki. Wybieram druzyne z drugiego. Oczywiście przeciwnika daje mi z cleveland. Jak zrobić zeby wybieralo mi z tego samego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać w ataku tyłem do kosza?  W poprzednich latach wystarczyło nacisnąć trójkąt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUSISZ PRZYTRZYMAĆ L2

 

pYTANIE DOSTALISCIE KOD NA PACZKI EMERALD DO MY TEAM ? JA W WERSJI CYFROWEJ NIEMAM  :shok: A NARAZIE TYLKO TEN TRYB OGRYWAM 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieliśmy dostać taka paczke ?  tez cisnę my team aktualnie bo kariere skończyłem. Wysyłajcie zapro :) i dołączajcie do społeczności która stworzyłem "NBA 2K ONLINE" byśmy mogli wspólnie się zgadywać grać :D gram codziennie w 2K :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w preorderze pisao 3 paczki emerald z gwarantrowanymi graczami emerlald a jak narazie w my team jest mega trudno z tymi sabymi zawodnikami ,robie juz 8 podejscie do la lakers ,koby jest nie do zatrzymania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×