Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie skrypty są w nba ?

właśnie.

skryptem nazywasz zagranie jakiejs akcji z zaslonami itp. ?

Co przez skrypty rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrypty /momentum/handicap

Skrypty to zle określenie natomiast faktem jest, że gdy jest momentum to na chłopski rozum skrypty chamują skill poszkodowanego co wypacza wynik

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ray Allen nie trafia trzy razy z rzędu wide-open rzutów z hotspota, a jakiś jasio z teamu przeciwnika sam robi comeback rzutami przez ręce to fakt skrypt jest złym określeniem, ale każdy wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byla gdzies przed premiera o tym mowa, ze zawodnicy moga byc on fire. a druzyna przeciwna nie, wtedy baaardzo ciezko cokoliwek zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, podczas grania nagle gra się zawiesiła i wyskoczyło info Wystąpił błąd w poniższej aplikacji (CE-34878-0) NBA 2k16, od tego momentu za każdym razem jak chce uruchomić grę wywala ten komunikat, wie ktoś o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo co kemot, gra się zawiesiła i od tego momentu przy każdej próbie uruchomienia wyskakuje ten sam błąd, wszystkie aktualizacje mam zainstalowane, jakieś rady? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest bardzo powszechny. wystarczy wygooglać czy przeszukać twittera.

 

Trzeba czekać aż coś zrobią. Ja na razie nawet gry nie próbuję włączać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem na nowo, gra się uruchomiła, ale wciąż ściąga resztę danych, zobaczymy jak to będzie wyglądało jak całość będzie aktywna.

 

w ogóle już wcześniej gra mi często wywalała, ale tylko w trybie myGM 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy prośba o pomoc. Gram sezon w trybie my team. Wiadomo 13 graczy jest aktywnych z 15 -to osobowego roster'u. Chcę zmienić jednego z rezerwowych i wprowadzić go do rotacji. We wcześniejszych wydaniach gry było cos takiego jak rotation i tam mogłem zmieniac zawodników i określać czas ich grania. Teraz tego nie widzę. Mam skład całej 15-tki ale nie widzę tam opcji,aby zawodnika z rezerw(14 i 15 pozycja w składzie) przesunąć do graczy ,których mogę uzyć w meczu(czyli do 13-tki meczowej).
Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W team managment->edit linups mozesz zmieniac zawodnikow - nie wiem jak sie zamienia ich miejscami, ja zawsze zastepuje ich randomami i pozniej zmieniam. Mozesz tez po ich wybraniu ustawic im minuty. Chociaz i tak duza lepsza opcja jest wykonywanie zmian samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z błędem można sobie "łatwo" poradzić. Odinstalować i zainstalować jeszcze raz (mam wersje płytową). Łatwo nie znaczy tutaj szybko (czyt. instalowanie gry oraz pobieranie patchy lub pobieranie całej gry).

 

Ja mam trochę inne podanie. W trybie MyCarrer można zmienić kamerę w trybie treningu? Jest to mego denerwujące, ponieważ jest mi dosyć ciężko się przestawić jeśli chodzi o zwody.. a na ślepo to można liczyć tylko na łut szczęścia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartexXx20 czy save'y też usuwałeś przed ponowną instalacją? czy tylko samą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samą grę (w dashu wybrałem NBA poprzez opcje i usuń). Teraz znów działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W team managment->edit linups mozesz zmieniac zawodnikow - nie wiem jak sie zamienia ich miejscami, ja zawsze zastepuje ich randomami i pozniej zmieniam. Mozesz tez po ich wybraniu ustawic im minuty. Chociaz i tak duza lepsza opcja jest wykonywanie zmian samemu.

Kurcze źle opisałem problem. Gram nie My Team tylko w My League i tam nie ma takiej opcji Team managment. Mam w tej chwili kontuzjowanego zawodnika i chciałbym za niego wziąć do rotacji kogoś z 14 lub 15 numerem z listy zawodników i nie widzę jak to zrobic.

Masakra,może ktoś rozkminił jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zapraszam do druzyny Zayebyoza , poszukujemy ogarnietych graczy do proam. psn jedraz, pisac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś mi powiedzieć w którym miejscu znajdę opcję przestawienia miar na system metryczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest taka opcja ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

No właśnie chyba nie ma. Ostatnio to w 2K13 lub 14 była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Przy każdym meczu resetują mi się ustawienia audio. Próbowałem zmieniać je przed meczem w menu kariert, próbowałem podczas meczu i zawsze włączając następny ustawienia są domyślne. A na nich w ogóle nie słychać komentarza, bo zagłusza go ryk trybun i odgłosów z hali. Jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak scenariusz Spike'a ? Warto ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CzarnuchYO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×