Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zagrałem 5 męczy online i faktycznie są lagi.

Ale przynajmniej na razie staty 5:0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym zapytać jak w tym roku wygląda gra online? Nie ukrywam, że co roku mam nadzieję, że coś w tym temacie się zmieni. Gra z lagami to żadna przyjemność. 

Rambo8 czy w tej kwesti nic się nie zmieniło w porównaniu do poprzednich edycji ? Czy lagi pojawiają się w każdym meczu ? Będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednią nie grałem więc nie wiem jak było. Grałem w ostatnią w 2014.

W porównaniu do 2014 spokojnie można grać.

Nie wiem do końca czy to są lagi czy ogólnie slamazarnie jest ustawione tempo online.

Bo ja jak grałem zawsze ustawialem szybsze tempo w singlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generlanie gra online wlasnie nie wiem czy przez lagi czy tak ma byc ale straszniew wolno...

 

ktos chetny do pro am?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma tego roczna odsłona 2k16 do NBA Live 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma tego roczna odsłona 2k16 do NBA Live 16?

Zgniotła, zjadła, przeżuła, wypluła. Tak to wygląda :) jeszcze tylko fix serverów i gra jest idealna ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgniotła, zjadła, przeżuła, wypluła. Tak to wygląda :) jeszcze tylko fix serverów i gra jest idealna ;)

Fix serwerów nadciąga od 3 lat... Mają skopany silnik sieciowy, jak DriveClub i tu żaden patch nie pomoże pewnie. Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, dzięki Wam mam już swoją grę :)

fdc438c87301.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem czekać z zakupem do startu sezonu ale pre-season wystartował i bach kupiłem. Najbardziej jestem zadowolony, że udało mi się dorwać z Davisem na okładce :) Let's go Pels!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jestem zadowolony, że udało mi się dorwać z Davisem na okładce :) !

Jakby była jakaś różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby była jakaś różnica

kibicuję Pelicans więc zawsze jakiś dodatkowy smaczek jest :P

Co do gry pograłem trochę i wstępnie mogę coś powiedzieć. Różnicę względem 2K15 widać i jest oczywiście lepiej (Animacje itp). Denerwuje mnie tylko to zbliżanie kamery podczas meczu a nie mam pojęcia gdzie to wyłączyć. Trochę to ogranicza pole widzenia parkietu :) Nie wiem po co to wprowadzili. Online zagrałem 1 mecz i o dziwo nie było lagów dało się grać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kibicuję Pelicans więc zawsze jakiś dodatkowy smaczek jest

Co do gry pograłem trochę i wstępnie mogę coś powiedzieć. Różnicę względem 2K15 widać i jest oczywiście lepiej (Animacje itp). Denerwuje mnie tylko to zbliżanie kamery podczas meczu a nie mam pojęcia gdzie to wyłączyć. Trochę to ogranicza pole widzenia parkietu :) Nie wiem po co to wprowadzili. Online zagrałem 1 mecz i o dziwo nie było lagów dało się grać.

Zmień sobie kamerę, ja tak zrobiłem i juz mi nie zbliża,a denerwowalo to strasznie,

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

MUSISZ PRZYTRZYMAĆ L2

pYTANIE DOSTALISCIE KOD NA PACZKI EMERALD DO MY TEAM ? JA W WERSJI CYFROWEJ NIEMAM :shok: A NARAZIE TYLKO TEN TRYB OGRYWAM

Dobrze ze mi przypomniales, bo rzeczywiście przy preorderze pisało ze powinniśmy dostać jakiegoś zawodnika emerald, a ja w 3 paczkach bonusowych nie miałem takiego zawodnika, trzeba się jakoś w 2k skontaktować

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie co się stało...

Wyciągam płytę z PS4, wkładam do pudełka, po jakiejś chwili sięgam po nią ponownie a płyta lekko pęknięta!!

Niestety już nie działa!!

Jak to się stało, co się mogło stać?

Czyżbym kupił nadpękniętą płytę?

 

 

//edit

Właśnie wróciłem z nową NBA 2k16 :)

 

oTn4w8u.jpg?1

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się dokonuje zmian w trakcie meczu? Chodzi mo o takie zmiany w locie,bez wchodzenia do menu i wybierania zakładki "substitution". Wiem,ze naciskając dól krzyzaka,pokazuje mi zawodników na parkiecie ,ale co dalej? Jak wybrac tego którego chcę zmienic ,no i jego zmiennika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad zakupem, 2k15 mi się podobało, ale nie wgłębiałem się w te wszystkie tryby. o co chodzi z tym my team? coś jak fut w fifie? czy lepiej klasycznie my player siekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad zakupem, 2k15 mi się podobało, ale nie wgłębiałem się w te wszystkie tryby. o co chodzi z tym my team? coś jak fut w fifie? czy lepiej klasycznie my player siekać?

Tak my team to coś w podobie ultimate team w fifie tylko dużo lepsze :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać w jaki sposób wytłumaczone jest fabularnie, to że w pierwszym sezonie gramy tylko 8 meczów ? kontuzja ? zawieszenie ? A może reszta jest po prostu symulowana i w statystykach widnieją po sezonie 82 rozegrane mecze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz krzyżak, prawą gałką wybierasz zawodnika do zmiany i jeszcze raz prawą gałką zawodnika którego chcesz wpuścić na jego miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z serwerami w myteam? Chciałem wystawić kogoś na aukcję i wywala mnie do głównego menu z jakimś errorem, później już mnie nie loguje nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z serwerami w myteam? Chciałem wystawić kogoś na aukcję i wywala mnie do głównego menu z jakimś errorem, później już mnie nie loguje nawet.

Weekend jest, a jeszcze i serwery 2K jak zawsze ledwo dyszą więc pewnie dlatego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

The NBA 2K16 Patch Update v2 has been approved by Sony and was just released on the PlayStation 4 in US and Europe. It is still with approval at Microsoft, hopeful that it’ll be released in coming week. The notes are below.

 
We are currently working hard on our usual Patch Update v3 that will be larger in scope. We wanted to release this update to address ProAM concerns as quickly as possible. Thanks!
 
GENERAL
 
- Resolved a rare case where the game would hang when entering/exiting the Tattoo editor when customizing the tattoos on your MyPLAYER.
 
- Addressed an issue on the main menu where the title would freeze for a period of time before proceeding to the selected action (e.g. loading a MyCAREER save).
 
- Tuned player sweat so that its effects are much more visible when playing longer quarter lengths.
 
- Players will no longer slide/skate when pressing the block button during an inbound state.  It was funny while it lasted.
 
- Tuned crowd excitement and intensity on made buzzer beaters.
 
- Resolved a case where certain players (e.g. Kristaps Porzingis) would have their hairstyle change slightly when zooming in the camera very close in replay.
 
 
 
MyPARK/2K PRO-AM
 
- Pro-Am Team Play has been added to the game!  You can now play as a full team in your custom-built arenas.
 
- Addressed a number of matchmaking issues that inhibited users from playing in Pro-Am Walk-On games.
 
- Fixed an issue where your player would sometimes appear with the incorrect height (if you had more than one MyCAREER save file) when entering MyPARK/Pro-Am from within MyCAREER.
 
- Fixed a rare case where the ball would get stuck in the High Roller courts, thus preventing a game from concluding.
 
- Improved voice chat support in both MyPARK and 2K Pro-Am.
 
- Improved the animation of the skateboard in MyPARK.  If you don’t have this, get it.  You can move between courts faster than those that are on-foot!
 
- 2K Beats will now continue to play after finishing a game in MyPARK.
 
 
 
MyCAREER/MyCOURT
 
- Fixed an issue where some users were unable to join their friends’ MyCOURTs.
 
- Fixed an issue where the host user was unable to send MyCOURT invites after leaving MyPARK/Pro-Am with a squad.
 
- Addressed a number of issues with Accolades not unlocking at the appropriate time within MyCAREER.
 
- Pressing the back button will no longer cause the game to hang from the MyCAREER NEXT menu after being eliminated from the playoffs.
 
 
MyGM/MyLEAGUE
 
- Numerous tuning and code enhancements to improve simulated player stats.
 
- Playoff games (within a series) can no longer be played out of order in MyLEAGUE Online.
 
- Found and fixed a case where visiting certain submenus with no head coach would cause the game to hang.
 
- Fans of relocated/rebranded teams will no longer hold up signs referencing the previous identity of the team.
 
- Fixed a rare hang that could occur when the ticker referenced a previous game result where all of the players on the team have since been traded.
 
- Selecting to load a custom draft class will no longer cause a game hang in the MyGM offseason if you had previously been fired during that same offseason.
 
 
NOTE: All patch fixes will work in your existing game mode saves.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy miał ktos podobny problem w czasie gry onnline -dodam ze dzieje sie to tylko w nba ine gry multi smigają ino trzeszczy

post-23805-0-47258400-1444902750_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz krzyżak, prawą gałką wybierasz zawodnika do zmiany i jeszcze raz prawą gałką zawodnika którego chcesz wpuścić na jego miejsce

Dzięki Kolego,juz załapałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×