Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Covenant: Mound-makers

Jak to uzyskac po ukonczeniu gry? Przegladalem poradniki i musze wywolac znak Sirris przy drzewobossie, ale nic sie nie pojawia. W Irythil tez na moscie nie ma jej znaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzień spędziłem przy Twierdzy Farona na bagnach. No i pojawił się kolejny mój dylemat, gdzie teraz najlepiej się udać. Mhm.

 

Czy tam gdzie otworzyły się wielkie wrota (po ugaszeniu płomieni), czy na górę windą gdzie jest wilczek?

 

SL 50

 

Chwalmy słońce [\T/]

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Idź do góry po drabinie, będzie tam niespodzianka - walka ale nie boss. Poźniej pójdź tymi wrotami ☺

P.S.

Bardzo nie lubię tej lokacji...

Ja ostatnio minąłem

kryształowego miecznika czy jakoś tak, dziś przypadkowo na niego trafiłem i za 3 podejściem ubiłem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w ogole w fabule tej gry? Czesci sa powiazane czy to rozne regiony swiata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ogień/płomień zjednoczył Gwyn, pokonał smoki itp w pierwszej części. Po iluś tam latach/wiekach płomień przygasa i by rozpalić go na nowo trzeba zebrać żar z duszy bossów w tej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Covenant: Mound-makers

Jak to uzyskac po ukonczeniu gry? Przegladalem poradniki i musze wywolac znak Sirris przy drzewobossie, ale nic sie nie pojawia. W Irythil tez na moscie nie ma jej znaku.

Prawdopodobnie tak jak ja zepsułeś jej quest line i nic nie zrobisz.

Miałem identyczną sytuację i do Mound-Makers dołączyłem dopiero w NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak jak ja zepsułeś jej quest line i nic nie zrobisz.

Miałem identyczną sytuację i do Mound-Makers dołączyłem dopiero w NG+.

Ja tak samo.

Nie wiem teraz jak to zrobić...generalnie na trofea nie liczę, ale te Soulsy są jakieś takie łatwe to wymaksowania pod tym względem tyle tylko, że szalenie upierdliwe. Covenant Darkmoon'a to żart bo bez farmienia się nie obejdzie. Jak ktoś nie invadował cały czas w lesie na bagnach i nie wymaksował covenantu wilka to w NG+ nie ma co szukać bo spędziłem tam kilka godzin i żadnego najazdu nie udało mi się zrobić. Pewnie zrobię tak, że wymaksuje teraz cuda, a w następnym podejściu pierścienie i ostatni covenant czyli Piromancje. Za dużo trochę z tym roboty i trochę mnie ta gra nie zadowala. Do tego stopnia, że znowu klepie w Bloodborne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z żadnym covenantem za wyjątkiem Darkmoon nie miałem problemu.

Miałem postać na niskim SL (50 większość gry, 65 pod koniec, 70 w NG+) i najazdy były zawsze błyskawiczne.

Jedynie przy wilku trzeba było dłużej poczekać (5-10 minut), ale zwiedzałem bagna więc nie miałem z tym problemu.

Mound-Makers w NG+ zrobiłem w dwie godziny więc na pewno nie potrzeba na to nie wiadomo ile czasu.

 

Darkmoon to rzeczywiście porażka i tak jak pisałem nie rozumiem czemu nie ma w grze Blue Eye Orb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat farmienie trawy do wilka jest najszybszym z wszystkich farm covenantów bo masz 3 mobki od razu przy przy ognisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam, z przyczajki..

 

 

btw:

Rough translation:

  • Fixed a bug where you might not get items properly while accessing a covenant when a player joins your game.

  • Some NPCs questline events have been made easier to trigger.

  • Made the requirement for joining the Rosaria's Fingers less strict.

  • Fixed a bug when teleporting to Untamed Graves.

  • Amended an issue where kicks were being parried.

  • Fixed a bug where Crystal Sage would not re-appear after warping in.

  • Fixed a bug where Dragonslayer Armour would die on its own before you fight.

  • Fixed a bug where Knight Slayer Tsorig would continue to gesture.

  • Fixed a bug where Siegward would fail to save Greirat even though the conditions have been met.

  • Fixed a bug where, when wearing a ring that increases Max HP, the change would not be reflected in some menus.

  • Fixed a bug where the voice chat icon would show (or not show) according to the settings.

  • Fixed a bug where the voice chat icon would continue to display when HUD display is set to AUTO.

  • (Xbox One) Fixed a bug where you can't access the functions Quit Game, access bonfire, or use online play items when failing to connect to an online session.

  • (Xbox One) Fixed a bug where the game would crash to the title screen when you fail to connect to an online session.

  • Fine tuned various other things, fine tune performance, and corrected various bugs.

Edytowane przez m0rph
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha kiedy ma być update ? Dodaliby blue sign i naprawiliby niebieskie Covenanty ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem z farmieniem Darkmoon Blade rozwiązany będzie event w piątek :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś rano wpadl 30 token. Zajelo mi to ok 6 godzin. Przy okazji zebralem kilkaset tytanitow, kilkadziesiąt setów silver knightow oraz ponad 6 mln dusz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej upierdliwa rzecz podczas mojej drogi do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytanka:

 

-Co na 2 przejście czarodziej czy piromanta

-Na speedrunie widzialem jak gosciu laduje w szczescie i przy 10 sily ma mieczyk na ponad 400 obr. jak to mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytanka:

 

-Co na 2 przejście czarodziej czy piromanta

-Na speedrunie widzialem jak gosciu laduje w szczescie i przy 10 sily ma mieczyk na ponad 400 obr. jak to mozliwe?

Czarodziej, bo piromancja jest dość słaba :) Szczęście dużo daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliście, ze za pomoc w biciu bosa na mobkach więcej dusz się zarabia? :biggrin:

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś rano wpadl 30 token. Zajelo mi to ok 6 godzin. Przy okazji zebralem kilkaset tytanitow, kilkadziesiąt setów silver knightow oraz ponad 6 mln dusz :D

Wszystko przedemna ale z ciekawości gdzie taka farma? (i jak tam dojść :P)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ognisko Anor Londo, farma na dwóch silver knightach schodzących po schodach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema gdzie mogę znaleźć jakąś ciekawą broń ? W chwili obecnej mam 40 lvl i używam szeroki miecz+2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema gdzie mogę znaleźć jakąś ciekawą broń ? W chwili obecnej mam 40 lvl i używam szeroki miecz+2

To tak jakbys zapytał, który samochód jest fajny? Nie da sie raczej odpowiedziec na to pytanie, bo kazdemu pasuje cos innego.

Ja całą grę przeszedłem uzywajac Mroczny Miecz, ktory zdobywa sie na Darkwraths. Wszystko zalezy od stylu walki, od tego jak masz zbudowana postac, czy jedziesz pod sile czy zrecznosc itd.

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytanka:

-Co na 2 przejście czarodziej czy piromanta

-Na speedrunie widzialem jak gosciu laduje w szczescie i przy 10 sily ma mieczyk na ponad 400 obr. jak to mozliwe?

Jak pve to co chcesz jak pvp to zdecydowanie pyro.

Build hollow/bleed, na necie znajdziesz więcej info.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pve to co chcesz jak pvp to zdecydowanie pyro.

Build hollow/bleed, na necie znajdziesz więcej info.

Sent from my D5803 using Tapatalk

To straszne że teraz się gra pod jakieś buildy, najlepsze/najgorsze itp... Kiedyś to się grało dla fanu, a teraz :(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam o Cebule:

Pomógł mi ubić tego palącego się stwora przy pierwszym spotkaniu z nim, pogadaliśmy i poszedł spać. Teraz powinien być w studni przy katedrze głębin? On coś zagada, jak będę przechodził obok? Bo kompletnie nic się nie dzieje, a Patches nie sprzedaje póki co jego zbroi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×