Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu kiedyś pisał (chyba Shemaforash, ale nie moge znaleźć posta i nie jestem pewien), że włączenie ponownie gry pomaga. Wiem, że RNG to bicza, ale coś w tym faktycznie jest. Farmiłem wczoraj trawy na tych trzech satyrach. Standard, skrzynia na łbie, pierścień, rapier i co kilka prób moneta. Po pewnie jakiś kilkudziesięciu próbach zauważyłem, że przestało lecieć w ogóle cokolwiek. Wyłączałem grę i włączałem 4 razy (w ciągu jakiś nie wiem, 2-3 godzin) i autentycznie po włączeniu ponownie w ciągu pierwszych pięciu prób miałem 2 trawy...

Jak mówiłem...RNG i te sprawy, ale jednak mimo wszystko spróbować warto. Ja nie mogłem uwierzyć :)

Item discovery bez monety 307, gdyby kogoś interesowało.

Później wieczorem w przerwie między serialami zabrałem się za uszy. W 40 minut 2 itemki z rycerzy i jedno wezwanie do darkmoona (aż się wystraszyłem co się dzieje, bo to był pierwszy raz, kiedy się udało :P ).

Farmienie kajdan z kręgosłupa i języków z mordęgi w postaci inwazji (100% prób to było 1vs przynajmniej 3, dostałem item tylko raz, bo moby utłukły gości zanim ich znalazłem) zamieniłem na niesamowitą przyjemność w postaci dueli na stadionie za pontyfikiem (a przynajmniej zdecydowana większość była przyjemnością i absolutnie nie chodzi mi tu o przegrane walki). Z tego co się tam działo to bym 8 stron wrażeń napisał, ale na razie się powstrzymam. Żałuję tylko, że tak późno zacząłem nagrywać, bo miałem kilka fajnych akcji :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza żądzy daje tylko więcej dusz. Na silver knightach będziecie mieć ich milionypolecam jeszcze u Patchesa zaopatrzyć się w monety, czasowo boostują item discovery o 50. Mieczotrawy i języki to małe piwo niestety, poszło mi mega szybko, dowody mi leciały średnio 4-5 na godzinę...

Z tą tarczą wyjechałem przez pomyłkę, pewnie przez jedną z poprzednich części ;). Teraz farmię itemy z Mound Makers i jest drop rate tragedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą tarczą wyjechałem przez pomyłkę, pewnie przez jedną z poprzednich części ;). Teraz farmię itemy z Mound Makers i jest drop rate tragedy.

Na prawdę szczerze polecam PvP. Zostawiaj czerwone znaki na 'arenie' za pontyfikiem i czekaj na wezwanie. 90% wezwań to były eleganckie, kulturalne duele 1 na 1, z kulturalnym ukłonem i bez leczenia w trakcie walki :) Nawet jeśli wygrasz 1 na 10 walk (a na pewno wygrasz więcej :) ) to i tak to pójdzie szybciej niż ze szkieletów :) A przynajmniej jest ten luz, że wiesz, że to od Ciebie zależy czy item dostaniesz czy nie :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno konkretne pytanie, czy po ubiciu ostatniego bossa można dokonać wyboru czy pozostać w NG i pozwiedzać, czy od razu przenosi nas do NG+? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno konkretne pytanie, czy po ubiciu ostatniego bossa można dokonać wyboru czy pozostać w NG i pozwiedzać, czy od razu przenosi nas do NG+? 

nic nie przenosi mozesz pozwiedzac albo przejsc do ng+ albo zaczać od zera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno konkretne pytanie, czy po ubiciu ostatniego bossa można dokonać wyboru czy pozostać w NG i pozwiedzać, czy od razu przenosi nas do NG+? 

Jeszcze go nie ubiłem, bo sobie zostawiam go na koniec po covenantach, ale z tego co czytałem to nie przenosi do NG+ automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, dokonałem Aldrich, przeniosło mnie gdzieś i zdobyłem mise, po czym miałem walkę z tancerka. Zginelem i znalazłem się przy ognisku w Anor Londo, co dalej ?

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, dokonałem Aldrich, przeniosło mnie gdzieś i zdobyłem mise, po czym miałem walkę z tancerka. Zginelem i znalazłem się przy ognisku w Anor Londo, co dalej ?

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Przenieś się do ogniska Vordta. Stamtąd po schodach prosto przed siebie do samego końca i ściany mgły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, dokonałem Aldrich, przeniosło mnie gdzieś i zdobyłem mise, po czym miałem walkę z tancerka. Zginelem i znalazłem się przy ognisku w Anor Londo, co dalej ?

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Wróć do tancerki i ją ubij po czym przy posągu z rycerzem połóż misę. Tancerka jest na przeciwko Vordta z mroźnej doliny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od miejsca, w niektórych miejscówkach możesz przyzwać lub najechać cię może tylko jeden phantom.

Jak użyjesz palców to liczba zwiększa się o 1, użyj palców w miejscu gdzie można przyzwać 2 phantomów i będzie łącznie możliwy co-op/pvp w 6 osób.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy wersja gry na płycie sprawi ze bedę mógł grać w DLC bez dodatkowych kosztów czy tylko cyfrowa wypasiona edycja gry zawiera wsio w jednym komplecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy wersja gry na płycie sprawi ze bedę mógł grać w DLC bez dodatkowych kosztów czy tylko cyfrowa wypasiona edycja gry zawiera wsio w jednym komplecie?

Ty tak na serio? Jak masz łysą grę, to jakim cudem chcesz żeby wszystkie dodatki były za friko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na serio? Jak masz łysą grę, to jakim cudem chcesz żeby wszystkie dodatki były za friko?

To było pytanko bo niewiem czy jest inna wersja bogatsza na plytce czy brac bogatsza cyfre na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy wersja gry na płycie sprawi ze bedę mógł grać w DLC bez dodatkowych kosztów czy tylko cyfrowa wypasiona edycja gry zawiera wsio w jednym komplecie?

Jak masz podstawę na płycie to musisz dokupić Season Pass za 104zł lub poczekać na dodatkową zawartość i wtedy kupić osobno.

Natomiast wersja cyfrowa z przepustką sezonową kosztuje 399zł co jest dla mnie ceną z kosmosu.

Sam kupiłem podstawową wersję na płycie i czekam na DLC, nic nie wiadomo o dodatkowej zawartości więc na razie przepustkę odpuszczam.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy season pass będzie droższy po premierze ktoś wie może, ewentualnie jakieś spekulacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana kula nic nie mówi :P

Tak na serio zapowiedziane są 2 DLC więc podejrzewam, że cena Season Pass (104) będzie niższa niż kupowanie osobno dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie robili takich akcji w 2 i 1, to raczej w 3 tez nie bezie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka na szybko;

jak odróżnić skrzynię od Mimica

 

różnica w ułożeniu łańcucha...

 

z2w5c.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka na szybko;

jak odróżnić skrzynię od Mimica

 

różnica w ułożeniu łańcucha...

O sprytne, nie wiedziałem o tym. Mimic też oddycha i wieko się podnosi lekko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie kolaż Covenantów, aby mieć wszystkie info "pod ręką".

Może ktoś skorzysta:

 

29x8yes.jpg

 

na podstawie darksouls3.wikidot.com

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak odróżnić skrzynię od Mimica

 

 

 

Je*nąć w skrzynie przed jej otworzeniem? 100% zadowolenia z efektu.

 

A tak w temacie Mimików. W tej części gry są to wyjątkowo irytujący przeciwnicy, kamera wariuje, hitbox chwytu totalnie skasztaniony. Nie znosiłem ich w poprzednich odsłonach DkS, a w tej totalnie ich nienawidzę. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kowenancie darmoon, w nagrodach dopisz "gwarantowana siwizna" :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kowenancie darmoon, w nagrodach dopisz "gwarantowana siwizna" :biggrin:

 

Poprawione

 

f24v8h.jpg

 

;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sprytne, nie wiedziałem o tym. Mimic też oddycha i wieko się podnosi lekko :)

Można rzucić w skrzynię talizmanem Lloyda to mimik bez walki odda skarb, przeciągnie się i pójdzie dalej spać :P

Znacie jakąś fajną taktykę na

Aldricha

? Coś, jakiś dziwny ten boss, na początku to nawet 1/4 życia mu nie kosiłem. Pierwsze wejście na bossa i byłem martwy w 3 sekundy, dostałem orbami i jednym pociskiem w czapę i poległem jak lapis :D Później było lepiej lub gorzej, wolałbym żeby obyło się bez Summonów bo chcę sam grę przejść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×