Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem ze do pomocy może mnie przyzwać tylko w obrębie krainy co jestem ,  a wczoraj do  covenantu Blades of the Darkmoon , to przyzwało mnie z twierdzy farrona do krainy  tam gdzie się walczy z ostatnim bosem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie szybkie pytanie - Gdzie najlepiej się teraz udać?

 

Czy do Anor Londo czy może do Lochów Mroźnej Doliny? Jaką kolejność polecacie?

 

Sl na poziomie 63. Chwalmy słońce! [\T/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większej różnicy. Anor Londo nie jest długie, więc pewnie tam bym najpierw poszła ;) Za to ma (dla niektórych) bardziej wymagającego bossa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram czystym siłaczem, jak jest jeszcze dobram broń pod siłe np: z ciężkich mieczy. Narazie latam z Dark swordem na +6 i wczoraj robiłem cały czas covenant Aldricha(super zabawa) ale nie ukrywam że czasami brakowało mi zasięgu i pie..dolnięcia. Broni mam już sporo ale w sumie nie wiem co z tych większych się nadaje. Warto ładować w siłe ponad 40 żeby użyć ogromnej tarczy? Czy jakaś broń z tych za dusze jest warta uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonslayers greataxe .

Astorias sword ma większy zasięg i mozna dac buffa pod konkretny rodzaj obrażeń .

Ale i tak dark sword jest bezkonkurencyjny pod względem moc/szybkość.

Na ten moment mam na 84SL(wyżej nie będę wchodził) 420 ataku .

 

Ja mam pytanie, bo kończę ng za chwilę, 1 opcjonalny boss został .

Co warto zrobić przed NG+ ?

Na pewno chcę covenanty porobic .

Pytanie czy lepiej farmić na moobkach czy online ?

Na 2 przejście zostały mi wszystkie Q z npc bo kompletnie tego nie ogarnąłem a nie zamierzałem sobie psuć zabawy siedząc z poradnikiem w nosie .

Moje 1 przejście w tych grach to samotna wędrówka i każdy boss solo .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z questami też na bakier. Covenant słoñca zrobiony Aldricha także-tu akurat farmienie zbędne bo fajnie się gra i nalewno szybciej pójdzie niż farmienie bo przyzywają bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na którym Sl zostać by nie pozbyć się zabawy w PvP. Mam teraz 60 ale jeszce zostało mi trochę fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ładnie dorypali z tymi Covenantami defensywnymi normalnie szlag mnie trafia żeby farmić te pierdoły żeby podnieść rangę :( masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wchodzę na arenę i połowa areny jest w wodzie, jak w nia wdepne to ładuje się pasek zatrucia. Oglądałem walkę na YT I kolesiowi się to nie lądowało. Wrzucę dziś filmik po pracy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, czy zarzuci ktoś listą przedmiotów zwiększających poziom Luck?

Poza skrzynią Mimica pewnie jest coś jeszcze? Jakaś tarcza, buty, ring...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale jaja! xD Wczorajsza walka PvP mnie rozwaliła. Ostatnia potyczka doprowadziła do remisu? Ale to były emocje ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty sygnet węża (covetous gold serpent ring), zardzewiałe monety (możesz kupić u Patchesa nieograniczoną ilość) i broń z duszy Kryształowego mędrca (można trzymać w łapie zamiast tarczy) :) one zwiększają item discovery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przylaczylem sie wczoraj do fight clubu o ktorym pisal fighterzysko ale na cztery pojedynki nie wygralem zadnego. zaskoczyl mnie wysoki sl bo ponad 120, za kazdym razem brakowalo mi 1 czy 2 ciosow ale smakowalem tylko goryczy.

Praktycznie wszyscy z grupy soulsowej z fejsa maja lvl 120-125. Gracze randomowi którzy wpadli na FC to juz inna bajka, jeden miał 200 lvl w pełnym Havelu z fast rolkami i jeszcze czarował :) generalnie zabawa jest przednia i walczy się bardzo fajnie. Zapraszamy w nast piatek o 21 ;) Edytowane przez KOMARZYSKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore covenanty sa wymagane do platyny? W sensie za ktore sa jakies czary cuda ringi. Zastanawiam se ktore robic.Napewno sun i aldricha zrobie bo to czysty fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, czy zarzuci ktoś listą przedmiotów zwiększających poziom Luck?

Poza skrzynią Mimica pewnie jest coś jeszcze? Jakaś tarcza, buty, ring...?

Covetous Gold Serpent Ring +2 (100),  Crystal Sage`s Rapier (50), Rusted Coin (50 na chwilę) jak farmie to miałem mniej lucka i wypadało, teraz ch....a wypada :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje info odnośnie gestu Proper  Bow. Ogólnie wszystko jasne jak go zdobyć tylko : na wiki jest napisane że nie mogę zwiększać rangi przymierza u Rosali. Jeżeli  tak to lipa bo języki już oddane. Chyba że żle zrozumiałem. Jestem w ng++. (sam początek). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, skombinujcie sobie topóry skrzydłatych rycerzy. Miazga...

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ktore covenanty sa wymagane do platyny? W sensie za ktore sa jakies czary cuda ringi. Zastanawiam se ktore robic.Napewno sun i aldricha zrobie bo to czysty fun.

Aldrich i palce rosarii po 10 itemow. Sloneczni, ogary farrona, kopiący kurhany i darkmoon po 30.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zardzewiałe monety (możesz kupić u Patchesa nieograniczoną ilość...

 

Rozumiem, że zwerbowanie Patches to nie taka prosta sprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozumiem, że zwerbowanie Patches to nie taka prosta sprawa?

Najłatwiej go ściągnąć tak

otwierasz główne drzwi w katedrze głębin, po czym idziesz do studni,k tora jest przed wejsciem, gdzie jest katedrowe ognisko. Gadu gadu i idziesz to wieży za kaplicą zjednoczenia.

Przynajmniej w telegraficznym skrócie.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co może jakis FC dzisiaj od 21 ? 

Jestem noobem w pvp ale fajnie się gra zwłaszcza jak jest ekipa mogło b y byc miodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To co może jakis FC dzisiaj od 21 ? 

:)

 

A może dzisiaj? :P Ktoś chętny? Można byłoby zrobić taki forumowy FC.

 

Kurde nie wiem czy jakiegoś bossa czasem nie pominąłem. Mam dwa pytania:

 

1.

Gdzie znajdę Tancerkę? Ona jest w Mroźnej Dolinie? Ja już jestem w zniszczonej stolicy....

 

2.

Gdzie spotkam tego smoka, którego wypłoszyłem na początku gry w Wysokiej ścianie Lortic? Jestem już w Zniszczonej Stolicy i nie spotkałem go jeszcze. I czy jest jeszcze jakiś boss opcjonalny w wysokiej Ścianie Lortic?

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×