Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@shemaforash

 

Kilka(naście/set?) postów temu pisałeś o broniach pod str. Dwie z nich (Dark Sword i Butcher Knife) już mam.   Pisząc o Dragonslayer's Axe miałeś na myśli Dragonslayer's Axe czy Dragonslayer Greataxe?

Dark Sword/Butcher's Knife są bardzo podobne grałem obiema przez jedno przejście i ta pierwsza jest zdecydowanie lepsza.

Możliwość infuzji i enchantu to już wystarczający powód.

 

Dagonslayer Greataxe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierniczek, z tą tarczą to ja poradziłam, bo też tak sama dałam radę. Spokojnie załatwiłbyś bossa solo z tą tarczą, bo skilla zbyt dużego tu nie trzeba mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Sworda zrobiłem pod heavy (skaluje się na A pod siłę).

Dotychczas biegałem z tarczą, ale znalazłem ciekawie wyglądający build - Dark Sword (plus Zwaihander na wymianę) i do tego Cestus na offhandzie.

Dam radę w jednej grze uzbierać materiały by zrobić je wszystkie na plus10 heavy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlandy, Diablo powyciskane na maxa, a tu proste soulsy sprawiają problemy... oj oj mierniczku, nie tak to miało być :biggrin:

Grałem z nim często i muszę stwierdzić że to prawdziwy wyjadacz. Także wniosek jest jeden, po prostu jest szczery ;)

 

Dark Sword/Butcher's Knife są bardzo podobne grałem obiema przez jedno przejście i ta pierwsza jest zdecydowanie lepsza.

Możliwość infuzji i enchantu to już wystarczający powód.

Masz 100% racji. Testowałem prawie wszystkie bronie i Dark Sword jest według mnie najlepszy. Chociaż jest jeszcze jeden niedoceniany który mu prawie dorównuje, ma podobny atak i jest do znalezienia dość szybko. Chodzi o stary poczciwy Broadsword :)

 

@Hardy- Też swój zrobiłem pod heavy. Grałem pod siłę więc dmg był troszeczkę większy. Dasz radę, kilka sztab znajdziesz bez wysiłku a titanite chunki sypią się z czasem wręcz hurtowo.

 

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarom 1

Z Broadswordem biegałem od momentu gdy go znalazłem (nie pamiętam gdzie ale faktycznie było to gdzieś na początku).

W sumie nieźle się spisywał i wymieniłem go dopiero gdy wydropił mi Dark Sword.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie lubie jak gra mnie ... powiedzmy to - oszukuje.

 

Nie wiem czy to tylko moje wrazenie, czy postac zakuta w zbroje z tarcza (z mala iloscia zrecznosci, za to duza sila) porusza sie wolniej od odzianego w szmaty "Dex"tera, ale wlasnie taka postacia mialem problem z jednym bosssem.

Co podbiegalem do Bossa (zuzywaja przy tym wiekszosc staminy) to sie ciul teleportowal na drugi koniec mapy. I tak w kolko. A szczytem bylo odpalenie przez bossa na sam poczatek walki (to bylo za pierwszym razem, gdy jeszcze nie wiedzialem co mnie czeka) tego deszczu naprowadzanych strzal.

Padlem w pierwszych 2 sekundach walki po tym jednym combie wroga - mimo ze mocno zainwestowalem punkty w witalnosci. Kazdy inny boss nigdy niemial mnie na tzw "jeden strzal".

Wkurzylem sie - przywolalem pomocnika i juz boss nie byl takim twardzielem, bo jak uciekal teleportem odemnie to sie nadziewal na innego gracza (surprise motherfu...er - hehehe).

 

Pewnie postacie lekko ubrane i oparte na zrecznosci sa szybsze i maja tu mniejszy (albo wogole nie maja) klopot. No chyba ze sie myle - ale to juz nieistotne

 

Bordersy (pozdrowienia dla Romka i Belizaraaaaaaa ... hehehe czy jak to sie tam wymawialo :) ), Diablo czy nawet Path of Exile (szkoda ze tej gry nie ma na konsoli) to jednak inne gry :)

Ehhh komarku - przypomniales mi o Bordersach i zrobilem sobie chetke na nie :)

 

Btw

Wiem ze to nie ten temat (wybaczcie), ale ktos z Was bedzie pykal 5 maja w bete Overwatch?

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam radę w jednej grze uzbierać materiały by zrobić je wszystkie na plus10 heavy?

Sztab można w jednej grze uzbierać 8, resztę materiałów możesz kupić u babki w firelink jak jej dasz odpowiednie prochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z nim często i muszę stwierdzić że to prawdziwy wyjadacz. Także wniosek jest jeden, po prostu jest szczery ;)

 

Prawdziwy wyjadacz to raczej przeżuje i wypluje Soulsy solo, szczegolnie 3jke.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mały offtop, ale mam nadzieję że nie znajdzie się idiota na naszym forum który za to zapłaci.

http://allegro.pl/dark-souls-3-ps4-pakiet-wsparcia-l-best-items-i6159395477.html

 

"Witaj popiele"

 

Chyba lamusie xD

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że jak znam życie będzie masa ludzi, która się na to skusi...

Jeszcze ma pakiet M za dwie dychy :P Niska ilość sztuk wystawionych zapewne świadczy, że dopiero zaczyna swój biznes :P Powoli staje się Januszem.

@ mierniczek: Dzisiaj rano kumpel opowiadał, jak dzwonił wczoraj do gościa, żeby kupić samochód. Gościu wystawił ogłoszenie za coś koło 30 000 zł, ale sprzedaje samochód bez kół. Z kołami dodatkowe 2 000 zł. Jeszcze pare godzin temu było to dla mnie niesamowitym zaskoczeniem, bo jestem już w miare przygotowany na ludzki debilizm. A tu nagle taka aukcja na allegro :P 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe myslalem ze juz nic mnie nie zdziwi :) A tu takie "kwiatki" ... ludzie maja jednak fantazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mały offtop, ale mam nadzieję że nie znajdzie się idiota na naszym forum który za to zapłaci.

http://allegro.pl/dark-souls-3-ps4-pakiet-wsparcia-l-best-items-i6159395477.html

Bo skisne haha ciekawe czy może załatwić oponę do stara i choinkę do malucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że pakiecik ten jest goowno warty :).

Hola hola, proszem pana. 25 zł to nie takie znowu goowno. Wiesz ile paczek chipsów w szkolnym sklepiku spod lady można za to kupić i sprzedawać kolegom drożej? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że pakiecik ten jest goowno warty :).

 

Jak to goowno???

 

Łączna wartość zestawu to aż 86 590 dusz !

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash

 

Kilka(naście/set?) postów temu pisałeś o broniach pod str. Dwie z nich (Dark Sword i Butcher Knife) już mam.   Pisząc o Dragonslayer's Axe miałeś na myśli Dragonslayer's Axe czy Dragonslayer Greataxe?

Demons Greateaxe też ładnie kosi na 3 strzały mam invajderów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie jest życie Janusza biznesu. Znając życie to ktoś z oferty skorzysta (tak samo jak znajdowali się chętni na Professional Russian Sword czy inne itemki do Diablo).

Tylko patrzeć, kiedy pojawi się opcja odpłatnej pomocy przy zabiciu bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czasu i będą odpłatnie zrzucać komplet pierścieni i zaklętych broni :).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się dało covenatnowe przedmioty sprzedawać (szczególnie uszy nieszczęsne) to by na bank byli chętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 itemów do Darkmoon.

50zł. Kto da więcej?

Tylko jeden pakiet ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 itemów do Darkmoon.

50zł. Kto da więcej?

Tylko jeden pakiet ;-)

Przyjdź dzisiaj o 3 w nocy do ogniska anor londo, to może nafarmisz uszu na kilka następnych pakietów :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem już dawno bossa.

Wyjaśnisz mi jak mogę ten event rozegrać?

Wchodzę do Anor Londo i co dalej? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem już dawno bossa.

Wyjaśnisz mi jak mogę ten event rozegrać?

Wchodzę do Anor Londo i co dalej? :-)

http://fextralife.com/forums/t53015/night-of-the-darkmoons-community-event/ tu masz wszystko ładnie opisane.

Część ludzi z way of the blue, część aldrich i część darkmoon. Jedni napadają drugich, pojawiają się trzeci, dużo plam krwi na schodach :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×