Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym to robił na ng++ Fume Ultra Great Swordem wszystko w siłe, endurance i trochę w lucka nawet nie trzeba wdg mnie. Do tego Symbol of Avarice na głowę, Crystal Sage's Rapier, Covetous Gold Serpent Ring +2 ( daje 100 do discovery tylko na ng++) oraz Rusted Coin ( dodaje 50 item discovery za 200 dusz u Patchesa można kupić ) lub Rusted Gold Coin ( mnożnik x2 ale nie da się nigdzie kupić ) i kilka razy szybciej się to wyfarmi niż na ng.

Ja to właśnie tak robię i wypada jeden co 20 minut około, jeden cykl to jakieś 90 sekund.

Sprawdziłem też bez tych itemów i po 20 minutach też wypadł jeden więc myślę że na końcu wszystko sprowadza się do szczęścia.

Dwa razy mnie przyzwało w trakcie i dwa razy ubiłem invadera i raz dostałem item a raz nie :(

Nie dość że rzadko przyzywa to jeszcze jest to zbugowane, w tym tempie zajmie to jakieś 7-10h :/ 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska kochane - bo juz mnie jasny szlag trafi i na zawal padne.
Tyle razy co zaliczylem zgona w ciagu ostatnich 2ch godzin ... tyle expa ktore poszlo sie jeb... ze pewnie kilka leveli bym skoczyl smiley.gif

Wszystko przez lokacje z ....

 

Jak sie robi spoiler????

 

NIe wiem :( wiec napisze tylko ze jest tam obrzymi robak i balista ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz w spoilerze:

Wielkim robakiem i balista. Za nic w swiecie nie wiem co tam nalezy zrobic.

Bladze po tych korytarzach. Dotarlem do balisty, wylaczylem ja (nawet nie wiem po co - tyle co pozbieralem sobie drop obok krabow). 
Bossa obok robaka zabilem, a tego robaczywego skurczybyka wyskakujacego z ziemi nie wiem czy wogole da sie zabic walczac wrecz.
Probowalem kilkakrotnie, ale wystarczy jeden jego "wslizg lub wyskok" z ziemi i ja gryze glebe.
Niby robak ma jedna faze ze zatrzymuje sie i wtedy mozna go bic, ale nawet paska zycia nie widac i nie wiem czy wogole go ranie. Nawet jesli daloby sie go zabic to co to mi da - drogi dalej nie odkryje.
Aaa jest jeszcze w tych korytarzach pomieszczenie zalanie lawa, ale nie probowalem przez to przebiec, bo pewnie to 100% zgon - myle sie?

W jednej z odnow - tak jakby pod balista byl tez jakis NPC ale ze mnie zaatakowal to go takze zabilem

 

Oprocz zabicia robaka, tego NPC i bossa jest tam cos jeszcze do roboty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej lokacji masz fragment estusa i kosc do ulepszenia estusa, czary i nne znajdzki w głębokich czelusciach patrolowanych przez ogniste demony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj udało się wbić do Archdragon Peak i pytanie..

obiło mi się o uszy, że znajdę tam 2 bossów, prawda?

Prawda.

No to juz w spoilerze:

[/size]

Wielkim robakiem i balista. Za nic w swiecie nie wiem co tam nalezy zrobic.[/size]

Bladze po tych korytarzach. Dotarlem do balisty, wylaczylem ja (nawet nie wiem po co - tyle co pozbieralem sobie drop obok krabow). [/size]Bossa obok robaka zabilem, a tego robaczywego skurczybyka wyskakujacego z ziemi nie wiem czy wogole da sie zabic walczac wrecz.[/size]Probowalem kilkakrotnie, ale wystarczy jeden jego "wslizg lub wyskok" z ziemi i ja gryze glebe.[/size]Niby robak ma jedna faze ze zatrzymuje sie i wtedy mozna go bic, ale nawet paska zycia nie widac i nie wiem czy wogole go ranie. Nawet jesli daloby sie go zabic to co to mi da - drogi dalej nie odkryje.[/size]Aaa jest jeszcze w tych korytarzach pomieszczenie zalanie lawa, ale nie probowalem przez to przebiec, bo pewnie to 100% zgon - myle sie?[/size]

W jednej z odnow - tak jakby pod balista byl tez jakis NPC ale ze mnie zaatakowal to go takze zabilem[/size]

Oprocz zabicia robaka, tego NPC i bossa jest tam cos jeszcze do roboty?

[/size]

Ja ubilem

robala wspomagając sie balistą, strzaly z niej ranią też jego (jeżeli ją wyłączyłeś to można ja włączyć).

Dodatkowo jeat tam mikrosekret

na dole niedaleko krabów jest sciana z cegieł. Stań blisko i poczekaj az balista go rozwali

No i jest tam sporo ciekawych przedmiotów tak ogólnie:p polecam rozejrzeć się w okolicy

szczytu tej długaśnej drabiny prowadzącej do balisty, zwłaszcza jeśli używasz łuków:)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drodze do balisty jest drabina, na jej szczycie po prawej stronie coś co pomoże zabić robaka z dystansu. Wystarczy stanąć na skarpie i jedziemy :).

Panowie, nie przsadzajmy z tymi spoilerami ;).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak pisałem wcześniej, mag + krystaliczne pociski to podstawa, szybko i skutecznie. Nie wyobrażam robić tego wojownikiem. Farmisz dusze ale i oczekiwany drop. W grze można 5 razy zmienić swoją postać. Mi ostatnie 8 sztuk wpadło bardzo szybko, bo raptem w godzinę. Trzeba po prostu mieć szczęście... :)

Ale tutaj chodzi o drop rate a najbardziej Ci podnosi ring na ng++, bronie i rusted coin 50 tyle co ring na ng więc lepiej to robić później. Szkoda czasu ładować w luck, nawet jeśli to na ng++ będziesz mieć go jeszcze więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drodze do balisty jest drabina, na jej szczycie po prawej stronie coś co pomoże zabić robaka z dystansu. Wystarczy stanąć na skarpie i jedziemy :).

Panowie, nie przsadzajmy z tymi spoilerami ;).

 

Slepy chyba jestem, bo po wejsciu drabina na poziom balisty nic nie znalazlem. No chyba ze o innej drabinie mowimy. Moja ma dol obok czarnego rycerza i w 2/3 dlugosci jest taka mala polka skalna - ale nie ma zadnej drogi w bok.

Na samym szczycie sa tam 3 szkielety wprawione w kola od wozu plus kilka innych poczwar, ale nic co moglby mi pomoc.

Zreszta robak siedzi pod ziemia, wiec jak mialbym do niego strzelac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robaka "powinna" zabic balista;p Jak ja wylaczyles to peszek(chyba ze da sie wlaczyc) ;]

Przynajmniej to jest easy way.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slepy chyba jestem, bo po wejsciu drabina na poziom balisty nic nie znalazlem. No chyba ze o innej drabinie mowimy. Moja ma dol obok czarnego rycerza i w 2/3 dlugosci jest taka mala polka skalna - ale nie ma zadnej drogi w bok.

Na samym szczycie sa tam 3 szkielety wprawione w kola od wozu plus kilka innych poczwar, ale nic co moglby mi pomoc.

Zreszta robak siedzi pod ziemia, wiec jak mialbym do niego strzelac ...

Jak wejdziesz na sam szczyt drabiny, po prawej stronie zeskocz na półkę niżej. Leży tam zajepisty

Łuk :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj chodzi o drop rate a najbardziej Ci podnosi ring na ng++, bronie i rusted coin 50 tyle co ring na ng więc lepiej to robić później. Szkoda czasu ładować w luck, nawet jeśli to na ng++ będziesz mieć go jeszcze więcej :biggrin:

 

Ja wolałem to zrobić za pierwszym podejściem. Poświęciłem na to około 6 godzin ale przez to skróciłem czas poświęcony na NG+ i NG++. Na rusted coin nie traciłem czasu, bo nawet przy szczęściu na 99 poziomie efekt był często gorszy a czas poświęcony był dłuższy. Najbardziej podnosi efektywność skrzynia z jęzorem na głowie i to faktycznie jest bardzo zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robaka "powinna" zabic balista;p Jak ja wylaczyles to peszek(chyba ze da sie wlaczyc) ;]

Przynajmniej to jest easy way.

Easy way to schowac się za kamieniem na lewo od wrót do bossa. Wtedy balista strzela, robal jest na górze, nam sie nic nie dzieje a robal dostaje :p dla przyzwoitości wypada go jednak chociaż trochę samemu pobić:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biskupi głębin za mną, padli za 2 razem, za 1 nie ogarnialem o co chodzi. Bardzo ten boss schematem walki przypomina mi Roma tepego pajaka z BB. Teraz mam przed soba Wolnira oczywiście padlem ale to przez moje luźne podejście. Zjechałem go do polowy HP i tez nie wydaje się wymagający aż tak bardzo, chyba że pozniej odpala mu się jakaś faza. Do tej pory najtrudniejszym przeciwnikiem byli Strażnicy Otchłani, tutaj musiałem przyzwac pomoc. Dziś zagrałem 1 raz pvp, walka wygrana ale to nie dla mnie, pvp nie podeszło mi emocje jak na szachach i kręcenie się w kółko ^^.

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zręczność czy w wytrzymałość pakować? Gram rycerzem, a co do bosow, to najbardziej mi się podoba  ten gadający :D

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zręczność czy w wytrzymałość pakować? Gram rycerzem, a co do bosow, to najbardziej mi się podoba  ten gadający :biggrin:

Zależy jakiej broni używasz. Jeżeli się nie skaluje ze zręcznością to nie ma sensu. Ja wpakowałem w zręczność tylko tyle, żeby móc używać tego pierwszego łuku i później z ciekawości dla katany, której praktycznie wcale nie używałem :)

Ładuj w wytrzymałość do 40 punktów. Więcej nie ma sensu i tak, bo nic praktycznie nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka maczete Yhorma i szeroki miecz na poziomie 9 :). Skąd wydropie sztabkę?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić , lub mieć , by przeniknąć iluzoryczną ścianę ? Gram wojownikiem i zastanawiam się czy potrzebuję jakiegoś przedmiotu czy może umiejętności ??

Wczoraj cały dzień spędziłem na przejściu odcinka od 1do 2 Bossa:) Wiem że wolno , ale ile miałem zabawy przy tym :)

Co do umierania to raz się mega wkur..em ... Zbierałem dusze na klucz który mozna kupić od "laski" w kapliczce za 20000 , wiec całkiem sporo;) Nawet nie wiem czy warto na tym etapie gry? Na ale nic , uzbierałem już ponad 12000 i w pewnym momencie ginę , napadnięty bezczelnie przez dwóch zakutych w blachę cwaniaków :( Po odrodzeniu lecę , pędzę , skrótem , by odzyskać stracone dusze , wpadam do pomieszczenia z windą myśląc że ona tam będzie...;) Cóż zapomniałem że trzeba ją sciągnąć najpierw :( Windy nie było a ja z rozpędu wjeba..em się do szybu i smierć . Kilka leveli poszło w ....ehh . ;) Nie zrażam się jednak i brnę dalej aż do 2 Bossa :)

Udało się w końcu do niego dotrzeć :)) Ja wiem że na starych wyjadaczach nie zrobił on pewnie żadnego wrażenia ;) mi szczęka opadła :) no i oczywiście poległem w przedbiegach ;) Śmierć , ale dobrze że rozkminilem o co chodzi ze skrótami w grach FS :) Tym razem przygotowanie taktyki , szybka przebieżka skrótem i jestem ponownie na arenie . Teraz gram taktycznie , zgodnie z planem , próbuje najpierw zaobserwować ruchy Bossa ale bestia jest za szybka i długo dystansowa , do tego mrozi ....ja pierdziu zanim ją rozkminilem to ona rozkminila mnie i padłem :)) Kurde , jeszcze jedna próba i idę spać . Kolejny sprint i po chwili walka, kolejna próba i szukanie taktyki , przyznam się , spanikowałam i zaczalem zbliżać sie do śmierci i wtedy ......zrobiłem coś spontanicznie i panicznie a okazało się że to świetna taktyka i jakoś udało mi się ją wykonać:)) Boss padł , w trzeciej próbie , przy moim skillu to jest jak złoto olimpijskie ;) Odetchnąłem z ulgą i dałem się przenieść do wioski nieumarłych :)) Zajebista lokacja :))

Spać poszedłem z bananem na twarzy :) Świetna gra , a to drugi boss dopiero :)

To ilu ich jest w sumie ..tych Bossow ...do ubicia:)?:)

Pozdro :)

P.s . A i wczoraj dla testu przyzwalem 2 szaleńców ;) Ich nie pozdro;) Załatwili mnie w duecie a ja do nich z chlebem i solą;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka maczete Yhorma i szeroki miecz na poziomie 9 :). Skąd wydropie sztabkę?

Maczeta chyba nie ma skalowania ze zręcznością a mieczyk tak. To już od Ciebie zależy, czym machasz więcej. Ale chyba bym więcej pakował w wytrzymałość, skorzystają obie bronie.

Nie zauważyłem drugiego pytania, sorki. Sztabkę najwcześniej dostaniesz po zakończeniu quest Siegwarda. Oprócz tego jest jeszcze kilka. 2 w wielkich archiwach i podobno 2 u smoków, ale ich jeszcze nie znalazłem. Tu masz filmik https://www.youtube.com/watch?v=0qtmT07N2nA

Co trzeba zrobić , lub mieć , by przeniknąć iluzoryczną ścianę ? Gram wojownikiem i zastanawiam się czy potrzebuję jakiegoś przedmiotu czy może umiejętności ??

Trzeba ją walnąć czymkolwiek :P po prostu podchodzisz i dajesz R1.

Pamiętaj, że nie każda notatka mówiąca o iluzorycznej ścianie jest prawdziwa :P Nawet bym powiedział, że większość nie jest :P

Klucz warto kupić, bo znajdziesz tam fragment estusa i fajny pierścień. A bossów wszystich jest

19

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dr-yogi-reborn

Zobaczysz dopiero jaki trzeci boss jest trudny...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dr-yogi-reborn

Zobaczysz dopiero jaki trzeci boss jest trudny...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

W sumie to jeden i drugi trzeci (w sensie opcjonalny i "obowiązkowy") są dość proste, wnioskuje po tym, że obu rozwaliłem za drugim razem :P

Za to czwarty to już może wyzwanie w sumie stanowić, a na pewno może zaskoczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za "gópia" gra :)

Powtarzam sobie, ze dzis juz jej nie wlacze ... musze odpoczac i zagrac w cos co nie powoduje przeklenstw.

Tak sie sklada ze w tym samym pokoju gra takze moj syn (ja jestem konsolowcem, a on "przebrzydlym" pieciarzem) z kolegami w jakiegos LoLa (napisze szczerze ze nawet nie wiem co to - ale nie o tym).

Ile razy syn mnie upominal slowami: "tato przestan tak przeklinac, bo ja gram z kolegami i oni to slysza" ... lol :)

 

Wmawiam sobie ze nie wlacze .. a teraz tylko czekam az przyjdzie odpowiednia godzina, wyjde z pracy i zapuszcze to "zlo"

Edytowane przez mierniczek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×