Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec! Po wielkich męczarniach z ostatnimi 2 bossami i jednym opcjonalnym ( najfajniejszym jak dla mnie w całej gre

nameless king

przygoda dobiegła końca. Majstersztyk. 10/10 kiedyś do gry wrócę, ale na razie trzeba ochłonąć i zrelaksować się przy R&C :) Nie ma co więcej o grze pisać, bo każdy kto gra, wie jaka świetna jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a ja tych dwóch Lorianów ubiłem i nie wiem gdzie teraz , widzę że prochów mam dużo w ekwipunku zanieść je gdzoeś teraz ?

Edit;tego Loriana i Lorthicka , ta gra sie kiedyś kończy ? :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małą lalkę i za groma nie wiem gdzie ona daje mi dostęp - ziomek mówi mi, że coś ominalem. Tylko co? Gdzieś jakąś mgła itp, ja tego nie widziałem

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a ja tego dwóch księciów ubiłem i nie wiem gdzie teraz , widzę że prochów mam dużo w ekwipunku zanieść je gdzoeś teraz ?

do kapliczki zjednoczenia na tronach połóż, pogadasz z tą co robiłeś u niej lvl, dotkniesz ogniska i zobaczysz;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny trzeba wszystkie covenanty rozwinąć na max?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małą lalkę i za groma nie wiem gdzie ona daje mi dostęp - ziomek mówi mi, że coś ominalem. Tylko co? Gdzieś jakąś mgła itp, ja tego nie widziałem

Dzięki lalce przejdziesz przez taką mgłe jakby w Irythiyl w mroźnej dolinie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie smoka:

walcze z nim w zwarciu i jest lekko hardcorowo, nawet nie jest ciężko unikać jego ciosów ale dmg jakie mu zabieram szału nie robi. Polecialem wiec dalej, wybilem mobkow itd no i w końcu po drewnianych platformach trafiłem tuż nad nim. Niestety próba ciosu z zeskoku kończy się dla mnie śmiercią (za wysoko). Widzę że mogę go stamtąd cisnac z łuku ale chciałbym spróbować najpierw honorowego starcia. Czy walka z nim na dole i zabierania sladowego dmg to jedyne rozwiązanie jeśli nie chce się używać łuku?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki lalce przejdziesz przez taką mgłe jakby w Irythiyl w mroźnej dolinie

Powiedz mi po jakiej to jest lokacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie smoka:

walcze z nim w zwarciu i jest lekko hardcorowo, nawet nie jest ciężko unikać jego ciosów ale dmg jakie mu zabieram szału nie robi. Polecialem wiec dalej, wybilem mobkow itd no i w końcu po drewnianych platformach trafiłem tuż nad nim. Niestety próba ciosu z zeskoku kończy się dla mnie śmiercią (za wysoko). Widzę że mogę go stamtąd cisnac z łuku ale chciałbym spróbować najpierw honorowego starcia. Czy walka z nim na dole i zabierania sladowego dmg to jedyne rozwiązanie jeśli nie chce się używać łuku?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

musisz mu zeskoczyć na łeb z uderzeniem z doskoku, ginie od razu, nawet się nie męcz inaczej, bo nie ma sensu

Powiedz mi po jakiej to jest lokacji?

po pokonaniu wielkiego władcy wolnira w katakumbach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mu zeskoczyć na łeb z uderzeniem z doskoku, ginie od razu, nawet się nie męcz inaczej, bo nie ma sensu

Dzięki, może najpierw trochę z nim posparuje a jak mi zostanie jedna flaszka to zrobię jak mówisz

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny trzeba wszystkie covenanty rozwinąć na max?

rosaria i alritch wystarczy na 10 z tego co widzę. Reszta niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Yoel z Londoru - mogę wydobyć prawdziwy potencjał co mi da jeden punkcik do wzmocnienia postaci, mogę to bez obaw przyjąć?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jak mam miecz skalujacy się B sila i B zręczność to ładować mam w jedną z tych cech czy obie, bo jestem po wyczerpujacej walce z aldrichem i na +6 mam tylko 251 obrażeń,przy sile 35,chybat o jest  za mało jak na ten etap gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz mnie zastanowiła, otóż nie widzę nikogo do przywołania. Wcześniej miałem takie różowe i żółte znaki...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jak mam miecz skalujacy się B sila i B zręczność to ładować mam w jedną z tych cech czy obie, bo jestem po wyczerpujacej walce z aldrichem i na +6 mam tylko 251 obrażeń,przy sile 35,chybat o jest  za mało jak na ten etap gry?

 

No jak bron ci sie skaluje z sila i zrecznoscia to wypada ladowac w obie te statystyki, jak ci sie skaluje tylko z sila, to tylko w sile.

 

Wincyj PvP

 

Edytowane przez One Post Man
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Yoel z Londoru - mogę wydobyć prawdziwy potencjał co mi da jeden punkcik do wzmocnienia postaci, mogę to bez obaw przyjąć?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

W zasadzie tak. Nie ma to jakiegos negatywnego wplywu na grę a otwiera jedno z zakonczen

Panowie czy jak mam miecz skalujacy się B sila i B zręczność to ładować mam w jedną z tych cech czy obie, bo jestem po wyczerpujacej walce z aldrichem i na +6 mam tylko 251 obrażeń,przy sile 35,chybat o jest  za mało jak na ten etap gry?

Pakowanie w jedno i drugie w zasadzie powinno Ci zwiekszac obrazenia tak samo. Jezeli uzywasz tylko tej broni to dla spokoju pakuj po rowno w obie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny trzeba wszystkie covenanty rozwinąć na max?

Nie wszystkie kilka, bodajże trzy albo cztery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tak. Nie ma to jakiegos negatywnego wplywu na grę a otwiera jedno z zakonczen

Czyli, smiało przydzielić sobie punkcik u tego Yoel z Londoru?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, smiało przydzielić sobie punkcik u tego Yoel z Londoru?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Chłopie jak czytam Twoje posty to mi ręce opadają. Kolejna gra, milion pytań, dostajesz odpowiedz i zadajesz to samo pytanie do odpowiedzi na to pytanie. Z tym punktem to uważaj bo jak przydzielisz do zwinności to w ps4 wylaczysz wiatraki na stałe bez możliwości ponownego włączenia !

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba zorganizowac grupe uzytkownikow do podejmowania decyzji za kolosa, przed kazda drobnostka glosowanie haha

 

milo jest pomagac dobra rada kolegom graczom ale jak widze, ze ktos prosi zeby myslec za niego to lapie doline.

heheXDXD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc chyba najlepiej, na razie ulepszać postać? A później kupić klucz?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Masz tam jeszcze szansę na zdobycie katany, bardzo dobra jeśli idziesz w dex. No i jest tam ptasie gniazdo, gdzie możesz wymienić niektóre przedmioty na jeszcze lepsze, wiec wydać 20k jak najbardziej warto. Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jak czytam Twoje posty to mi ręce opadają. Kolejna gra, milion pytań, dostajesz odpowiedz i zadajesz to samo pytanie do odpowiedzi na to pytanie. Z tym punktem to uważaj bo jak przydzielisz do zwinności to w ps4 wylaczysz wiatraki na stałe bez możliwości ponownego włączenia !

Mam małą radę - jak brak Tobie życzliwości, ciepliwości itp. to nie czytaj moich komentarzy :)

Zapytałem ponownie bo kolega wyżej napisał, że w sumie mogę przydzielić ten punkcik. Jego ton nie był dla mnie jednoznaczny ;) Jakbyś chciał wiedzieć to zrozumiałem, że ma to wpływ na zakończenie - nie pomyślałeś, że mogłem mieć obawy co do tego zakończenia?

Resztę pozostawię bez komentarza...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał wiedzieć to zrozumiałem, że ma to wpływ na zakończenie - nie pomyślałeś, że mogłem mieć obawy co do tego zakończenia?

 

Otwiera drogę do jednego z zakończeń, nie znaczy że Cię na nie skazuje...przynajmniej ja tak to rozumiem.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×