Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w grze pochodnia albo jakaś lampa? Bo czasami jest ciemno

Jest pochodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli działa jak Denial w DS2 więc git.

W demons souls second chance dawało Ci od razu połowę hp po "smierci", wiec było dużo lepsze. Preferuje pvp bez używania estusow (no chyba ze koleś się leczy albo jadą na mnie we dwójkę), wiec ten 1hp jak dla mnie nie jest warty tych 7 leveli (w moim przypadku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje spalenie fragmentu kości nieumarłego w ognisku?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to jestem w kropce bo ogólnie chciałbym leczyć się i zadać ten dmg przy pomocy czarów chce być maszyna do zabijania haha wiec co polecacie Wigor,Siła, Cuda, Stamina, Udźwig i ten do slotów na czary trochę dużo nie starczy mi dusz

Jeśli będziesz grał tylko PvE to pakuj w co Ci się zywnie podoba. Jeśli chcesz jednak walczyć również pvp to musisz jednak zdecydować się na jeden build, inaczej będziesz przegrywał cały czas. Najlepiej pierwsze przejście zrób sobie lajcikowo, wypróbuj różne warianty a jak skończysz grę to zagraj od nowa i zrób sobie build jaki najlepiej Ci pasował, generalnie masz do wyboru siłę, zręczność, magię i wiarę. Pamiętaj ze np wybierając czarodzieja nie musisz latać tylko z kosturem. Jest dużo broni ktore bardzo dobrze skaluja się z inteligencją, nie musisz pakować również w siłę to będzie bez sensu. Ja np, gram Skill buildem i wiem ze broń która nabardziej będzie mi odpowiadać ma wymagania 18 siły i 20 zręczności i skaluje się bardzo dobrze ze zręczności, wiec w moim buildzie siłę leveluje tylko do 18 a resztę pakuje w zręczność dla większego dmg...

Jest pochodnia :)

Można kupić ja u babki ma krześle w kapliczce ale chyba najpierw trzeba jej dać jakieś popioly

Co daje spalenie fragmentu kości nieumarłego w ognisku?

Odzyskujesz więcej punktów zycia/many po wypiciu flaszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ta transpozycja? W kapliczce siedzi jeden z królów na tronie i się mnie pyta czy zacząć transpozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ta transpozycja? W kapliczce siedzi jeden z królów na tronie i się mnie pyta czy zacząć transpozycję?

Po zabiciu każdego bossa dostajesz jego duszę. Możesz ją zjeść i dostać kilka-kilkanascie tys dusz (bez sensu) albo właśnie ten król zrobi Ci specjalna bron/armor/pierścień jeśli przekażę mu dana dusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ta transpozycja? W kapliczce siedzi jeden z królów na tronie i się mnie pyta czy zacząć transpozycję?

zamieniasz dusze bossów na itemy ,czary 

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić z czym skaluje się moja broń? To se te wymagania np D 15 E 16 itp?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czyli jak masz D i E to lepiej skaluje się do D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam swoją kopie gry.

Dziś zacznę grać ale nie jestem dobry w tego typu gry choć bardzo je lubię. Powiedzcie mi jaką postać wybrać na początek i w co iść? ☺☺☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze D jest przed E w alfabecie czy jak hehe?

Dokładnie tak, czym wyżej w alfabecie tym lepiej. Wyjątkiem jest S, bo to najlepsze skalowanie.

 

Panowie, mam swoją kopie gry.

Dziś zacznę grać ale nie jestem dobry w tego typu gry choć bardzo je lubię. Powiedzcie mi jaką postać wybrać na początek i w co iść? ☺☺☺

Tapatalk - S5

To zależy jak lubisz grać. Żeby było dość prosto wybierz pierwszego od góry rycerza. Bardzo szybko znajdziesz łuk, dzięki któremu na luzie zabijesz

smoczka. Tam gdzie ział ogniem leży Claymore, który jest bardzo dobry i do końca nie musisz mieć nic innego

.

W pierwszej kolejności podnieś zręczność do 14 pkt żeby korzystać z łuku. Potem siłę do 16, żeby używać Claymore. Miecz ten skaluje się po równo ze zręcznością i siłą.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam swoją kopie gry.

Dziś zacznę grać ale nie jestem dobry w tego typu gry choć bardzo je lubię. Powiedzcie mi jaką postać wybrać na początek i w co iść? ☺☺☺

Tapatalk - S5

Najlepiej klasa rycerza i początkowe punkty przydziel do witalności. Ataki wrogów blokuj tarczą i naucz się uników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do kolegów, którzy już grę ukończyli lub są daleko:

 

chodzi mi o polskie nazwy lokacji z tej mapki:

 

ei2owi.jpg

 

Póki co mam:

1 - Cmentarz Popiołu
2 - Kapliczka Zjednoczenia
3 -
4 - Wysoka Ściana Lothric
5 -
6 -
7 -
8 -
9 - Osada Nieumarłych
10 - Ofiarna Droga
11 - Katedra Głębin
12 - Twierdza Farrona
13 -
14 -
15 -
16 -
17 -
18 -
19 -

 

Gdyby ktoś znalazł 10 minut to serdecznie dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy oddajecie wszystko ludziom w kapliczce? Greirat z osady nieumarłych np chce kość loretty. I teraz lepiej np ją trzymac na poźniej bo np może się przydac czy wszytko jak leci oddajecie gdy pojawia się taka opcja? W ogóle co się stanie jak tą kość mu dam. Ktoć już to zrobił i może się podzielić spostrzeżeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy oddajecie wszystko ludziom w kapliczce? Greirat z osady nieumarłych np chce kość loretty. I teraz lepiej np ją trzymac na poźniej bo np może się przydac czy wszytko jak leci oddajecie gdy pojawia się taka opcja? W ogóle co się stanie jak tą kość mu dam. Ktoć już to zrobił i może się podzielić spostrzeżeniami?

Oddałem mu, dostałem gest Zawinięcie w kłębek i można sobie kupić od niego jakieś przedmioty. Potem wyruszy na łowy jak mu pozwolisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi zabił pielgrzyma w kapliczce? Która to menda bo aż mnie katana swierzbi

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już wyruszył do Krakowa po prostu...

 

PS.

Widziałem w internetach tego drzewca, którego trzeba bić po jajkach...a ja biedny myślałem, że to coś na kształt enta z LoTR-a :P

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już wyruszył do Krakowa po prostu...

PS.

Widziałem w internetach tego drzewca, którego trzeba bić po jajkach...a ja biedny myślałem, że to coś na kształt enta z LoTR-a

Zezwlok leży na ziemi, wiec daleko nie uszedl

Chyba na za malym levelu poszedłem na tego wielkiego króla Vladimira czy jak mu tam. Tyra mnie niemiłosiernie, domyślam się ze trzeba mu rozwalić te bransolety, jedna nawet mi się udało ale jak zaczyna rzygać ta mgła to już w zasadzie po mnie

EDIT: Dobra ubilem go...

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tak miodna, że postanowiłem poprzez konsolę wrzucać na YT filmiki z moimi walkami z bossami. Nie jestem żadnym profesjonalnym youtuberem, po prostu chciałbym się z Wami podzielić tym jak mi idzie :) póki co pokonałem czterech bossów i niestety nie potrzebowałem na nich zbyt wielu prób.

Tych, którzy pokonali pierwszą czwórkę (wliczając w to bossa z tutoriala), zapraszam na mój kanał :) Będę wrzucał filmiki z każdego bossa i innych interesujących wydarzeń. Zajrzyjcie i sprawdźcie jak Wam idzie na tyle kogoś, kto na pewno nie jest pro :D link poniżej:

https://m.youtube.com/channel/UC7GCkvJAvZ887-m9Y1GTi0A

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to wezme Rycerza, zastanawiam się nad Wojownikiem. Który będzie lepszy dla początkującego i słabego gracza?

Jaki dar pogrzebowy wziąć? Ognisty klejnot będzie dobry czy coś będzie lepszego dla mnie?

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem w miejscówce w której jest ściana mgły i do przejścia przez nią potrzebuję lalki. Ci co przeszli ten etap wiedzą o co chodzi, więc pytam gdzie jest ta lalka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem w miejscówce w której jest ściana mgły i do przejścia przez nią potrzebuję lalki. Ci co przeszli ten etap wiedzą o co chodzi, więc pytam gdzie jest ta lalka :)

 

Musisz zabić bossa w Cathedral of the Deep. Drogę masz od ogniska w crucifiction woods. Musisz tam zabić bossa i potem iść dalej tą ścieżką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem w miejscówce w której jest ściana mgły i do przejścia przez nią potrzebuję lalki. Ci co przeszli ten etap wiedzą o co chodzi, więc pytam gdzie jest ta lalka :)

ja lalkę dostałem z bossa biskupa z katedry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×