Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące questa z Siegwardem.

Czy jak odpaliłem już pierwsze ognisko w lochach zanim dotarłem do kuchni to quest jest nieudany? W panice spieryczałem przed krokodylami i poszedłem w drzwi zamiast do kanałów, a z drzwi trafiłem właśnie do lochów. Nie ma Cebuli przy kociołku...

Podobno jeśli się z nim nie pogada w kuchni, to nie pomoże w walce z bossem, nie dostaniesz jego pancerza i nie będziesz mógł z nim pogadać w celi i dostać emotki. Tak przynajmniej twierdzi wiki. Ja go w kuchni dorwałem, więc potwierdzić nie mogę.

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się tak bawiłem przez jakąś godzinę. Założyłem co miałem do znajdowania przedmiotów. Efekt: za dusze wykupiłem juz wszystkie czary u wszystkich vendorów, tytanitem zacząłem wykładać podłogę w kaplicze a medalionu nie dostałem ani jednego :P

A ja mam odwrotnie, chunków mało a słoneczkami mógłbym wyłożyć wszystkie sciany w kapliczce ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka rada odnośnie przymierzy . Celuje w platyne. Teraz tak zostać w ng i podbijać te rangi czy lepiej to zrobić w ng+, ng++? Czy zebrane przedmioty (te od przymierzy) przechodzą do ng+?

Edytowane przez dziadek_mruz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do Mroźnej Doliny czuć juz ze poziom trudności wzrósł, moby są tutaj już dosyć mocne, cały czas gine na początku nie mogę dojść w głąb lokacji :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz się stresować to ją przebiegnij i zbieraj po drodze co się da, na końcu morderczej drogi skręć w lewo i masz

ognisko ;)

. Potem będziesz sobie spokojnie wracał i eliminował :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie o których pisałem to Butcher's Knife/Dark Sword oraz Dragonslayer Greataxe.

Pierwsza broń (wymieniłem 2 bo są bardzo podobne) duży zasięg, dobry DMG jak na broń tak szybko uderzającą.

Świetna broń na graczy grających bardzo agresywnie oraz stawiający na atak niż obronę.

Drugą broń trzeba zobaczyć w akcji, nie wiem ile razy zabiłem atakiem L2 dwóch graczy na raz lub ściągałem przeciwnika na raz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Sword używam i rzeczywiście daje radę.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu narzekacie na tego Nameless Kinga, prosty w chooy. Ciosy na łeb tej wiwerny a jak zaczyna latać to lockowanie na króla i bez problemu boss ubity.

EDIT: Dobra, już wiem czemu narzekacie.

Pomocy....

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam z rzeźnickim tasakiem i on też daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi farmiących przedmioty do covenantów.

Wczoraj grałem 4h i wyfarmiłem 7 przedmitów, dzisiaj gram 45 minut i już poleciało 5.

Mam tylko 188 item find bo zapomniałem wszystkiego założyć.

Jedynie co się zmieniło to że po 30 minutach wyłączam zupełnie grę i odpalam od nowa.

Może to tylko szczęście ale czytałem o tym na forum innym i podobno to pomaga.

U mnie jak na razie to się sprawdza, wczoraj miałem ponad 300 item find a w pewnym momencie przez 90 minut nie dostałem ani jednego przedmiotu.

Jakoś nie działa przed chwią włączyłem konsolę i po trzech próbach nie wyleciało nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu narzekacie na tego Nameless Kinga, prosty w chooy. Ciosy na łeb tej wiwerny a jak zaczyna latać to lockowanie na króla i bez problemu boss ubity.

EDIT: Dobra, już wiem czemu narzekacie.

Pomocy....

hahaha też tak sobie pomyślałem, a tu zonk i druga runda:D i mimo, że wcześniej zdarzały się takie bossy, to znowu mi nie przyszło do głowy, że za łatwo i może być 2 faza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane cebulaki pytanie za 100 punktów: Jak tam wejść?

 

Dzisiaj w nocy główkowałem nad tym z godzinę i nic nie wymyśliłem. #dziurywmózgupogrzybach

 

Ofiarna droga

 

DARK_SOULS_III_20160422005953.jpg

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie działa przed chwią włączyłem konsolę i po trzech próbach nie wyleciało nic...

3 próbach? mi jedna próba zajmowała około minutę od startu do powrotu do ogniska (nie teleportowałem się bo ładowanie zajmuje nawet 25 sekund).

Wczoraj w trochę ponad  2.5h wyfarmiłem 15 sztuk więc przy tej prędkości było to pewnie około 120 prób.

120 prób to 360 knightów czyli wypadało średnio co 24 ubitego knighta.

Zrób 100 prób i wtedy powiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane cebulaki pytanie za 100 punktów: Jak tam wejść?

 

Dzisiaj w nocy główkowałem nad tym z godzinę i nic nie wymyśliłem. #dziurywmózgupogrzybach

 

Ofiarna droga

 

Nie wiem czy dobrze widzę, ale chyba wiem gdzie to jest. Przenieś się do ogniska las ukrzyżowań. Wejdź od ruin, po schodach na górę i zaraz za mostkiem w lewo i do góry wzdłuż muru. Dalej już znajdziesz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o questa pana cebuli

siedzi w studni i czeka na zbroje, ja natomiast zwaliłam rozmowę z pathes i nie chciał mi nic sprzedać, a teraz zniknął z kapliczki. Można jeszcze w jakis sposób kupic zbroje cebuli? Dodam ze fabularnie jestem po zabiciu pontyfika a przed yhornem.

Poza tym ukończenie których questow jest niezbędne do platyny?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez erazel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane cebulaki pytanie za 100 punktów: Jak tam wejść?

 

Dzisiaj w nocy główkowałem nad tym z godzinę i nic nie wymyśliłem. #dziurywmózgupogrzybach

 

Ofiarna droga

 

DARK_SOULS_III_20160422005953.jpg

8:29

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Claymore na topie :)

W ekwipunku od dawna nosze tone innych broni (z rzeznickim nozem na czele) i tak nadal macham claymorkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ukończenie których questow jest niezbędne do platyny?

Na pewno musisz ukończyć te questy dla jednego z zakończeń

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dla pewności , nie ma takiej opcji ze za mocno przypakowalem i teraz ten ostani boss jakoś sie skaluje ? Zasiadam zaraz brrr

"Ostatni boss jakiś prosty"

" Jedyne rozczarowanie ostatni boss padł za 3 razem"

:)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Ja mam jeszcze jedno pytanie xD Czy podczas najazdów, jak atakuje mnie jakiś gracz i toczę z nim potyczkę to można się leczyć? Będzie to sprawiedliwe? Jak grałem w Bloodobrne to się leczyłem :biggrin:

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odkryłem

ukrytą drogę w osadzie dla Nieumarłych, tam na tej wieży skąd strzela ten olbrzym. Jadąc windą w górę do niego jest droga ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odkryłem

ukrytą drogę w osadzie dla Nieumarłych, tam na tej wieży skąd strzela ten olbrzym. Jadąc windą w górę do niego jest droga ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Masz na myśli to kładkę, którą zeskakujemy z winy podczas jechania na górę do tego olbrzyma? O tej ukrytej wiosce gdzie jest ten wielki dinozaur z ognistym młotem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ☺☺

Tam po ubiciu tej besti warto się porozglądać ☺

Dobrze, że coś mnie pokusiło aby tam zajrzeć ponownie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Ja mam jeszcze jedno pytanie xD Czy podczas najazdów, jak atakuje mnie jakiś gracz i toczę z nim potyczkę to można się leczyć? Będzie to sprawiedliwe? Jak grałem w Bloodobrne to się leczyłem :biggrin:

Jak ciebie atakuje inny gracz lub ty najeżdżasz innego gracza nie ma żadnych zasad.

Jak przyzywasz kogoś na pojedynek to wtedy 99% meczy zaczyna się ukłonem i nikt nie używa Estusa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×