Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny owoc spokojnego dnia w pracy;

checklista przedmiotów uzyskiwanych z dusz bossów:

 

vdd7rm.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby ją przyzwac tym sposobem zabijając kogoś trzeba wykonać gest taniec?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy przygoda z DkS3 się dla mnie nie skończyła. Jestem chyba już za stary, za często się frustruję. Szło gładko, aż uderzyłem głową w mur - Abyss Watchers. W drugiej fazie jestem w stanie przeżyć 10 sek. Próbowałem już chyba z 15 razy...Podziwiam ludzi, którzy twierdzą, że ta odsłona serii jest łatwa. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie,

przez przypadek zabiłem pielgrzyma w Irithyll w Moźnej Dolinie - kurcze nie mogę sobie tego wybaczyć. Pielgrzym tylko jęknął "Dlaczego". Zastanawiam się ile straciłem przez to ale za pewne sporo?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie,

przez przypadek zabiłem pielgrzyma w Irithyll w Moźnej Dolinie - kurcze nie mogę sobie tego wybaczyć. Pielgrzym tylko jęknął "Dlaczego". Zastanawiam się ile straciłem przez to ale za pewne sporo?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

W skrócie: 5 darmowych poziomów, fajnego questa i jedno zakończenie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: 5 darmowych poziomów, fajnego questa i jedno zakończenie.

To mnie zasmuciłeś...

Ten sam haczyk z darmowymi poziomami co z pierwszym pielgrzymem?

Jak ja to mogłem zrobić!!!

Zapewne nie można tego cofnąć?

Wiem, pewnie głupie pytanie ale warto zapytać ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie korzystałem z niego za pierwszym przejściem, ale go odkryłem później sam zginał, ewentualnie ktoś go zabił.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie zasmuciłeś...

Ten sam haczyk z darmowymi poziomami co z pierwszym pielgrzymem?

Jak ja to mogłem zrobić!!!

Zapewne nie można tego cofnąć?

Wiem, pewnie głupie pytanie ale warto zapytać ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie doczytałem co napisałeś dokladnie... Mowisz o pielgrzymie przy ognisku?

ze tak powiem, przebranego za pomnik?

Jeśli tak, to straciłeś tylko zakonczenie. Levele juz dostałeś a questa będziesz kontynuował,tyle że inaczej sie skonczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Demodiasa (odcinki w katakumbach) i właśnie się dowiedziałem, że są tam dwie osobne, ukryte lokacje, a ja już jestem przy drugim ognisku w Mroźnej Dolinie. Trzeba wracać! A tak przy okazji to w życiu bym się nie spodziewał że tam da się w ogóle wejść. Masakra. FS to mistrzowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem co napisałeś dokladnie... Mowisz o pielgrzymie przy ognisku?

ze tak powiem, przebranego za pomnik?

Jeśli tak, to straciłeś tylko zakonczenie. Levele juz dostałeś a questa będziesz kontynuował,tyle że inaczej sie skonczy.

Tak

Tak chodzi mi o tą katedre gdzie jest ognisko. Ten pielgrzym jest po lewej stronie od wejścia do tej katedry i jest w samym rogu, praktycznie nie widzialny. Rozbijałem tam obiekty i nie wiem jak to się stało, że zabiłem tego pielgrzyma.

Piszemy o tym samym?

Jak, dostałem levele z zabicie jego?

Gdzie? Jak to?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Tak chodzi mi o tą katedre gdzie jest ognisko. Ten pielgrzym jest po lewej stronie od wejścia do tej katedry i jest w samym rogu, praktycznie nie widzialny. Rozbijałem tam obiekty i nie wiem jak to się stało, że zabiłem tego pielgrzyma.

Piszemy o tym samym?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tak. Straciłeś możliwość uzyskania jednego z zakończeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Straciłeś możliwość uzyskania jednego z zakończeń.

I dostałem za niego 5 lvl? Mogę je przydzielić? Jak tak to gdzie?

Ile jest bossow tej Mroźnej Dolinie bo wydaję mi się, że widziałem dwa wejścia...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogrinduj na wrogach, wbij wiecej w hp i stamine, wez dobra tarcze i atakuj strategicznie, bez pospiechu.

 

Tu nie chodziło o statystyki, mój starczy refleks, a raczej jego brak był przyczyną. W końcu padli. Teraz farmię na nich dusze pomagając innym. Ta walka w co-opie z ogarniętym człowiekiem, to spacer po plaży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dostałem za niego 5 lvl? Mogę je przydzielić? Jak tak to gdzie?

Ile jest bossow tej Mroźnej Dolinie bo wydaję mi się, że widziałem dwa wejścia...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nic nie dostałeś, myslalem ze mowisz o pierwszym pielgrzymie. Zabiłeś go- nie osiągniesz jednego z zakończeń, tyle.

A boss w tej lokacji jest jeden.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zazdrosze Wam :) czytam wasze posty (pomijając spojlery) chciałbym grać zagłębić się ALE NATŁOK obowiązków (praca, praca,praca, w dniu wolnym remont mieszkania od 8 do 19 minimum i znowu praca) jestem w drodze do osady nieumarlych, po odblokowaniu 1 skrótu, przed walką z bossem zapewne... Aż wyje aby grę odpalić ale od 6 dni nawet jak jestem w domu, to z wieczora lulam mała córeczkę i padam jak ściera zasypiam z nią...

Kurcze zazdroszczę wam możliwości taplania się w tej grze...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dostałeś, myslalem ze mowisz o pierwszym pielgrzymie. Zabiłeś go- nie osiągniesz jednego z zakończeń, tyle.

A boss w tej lokacji jest jeden.

ale dzięki temu Anri nie zginęła ☺ Ale straciłem jedno z alternatywnych zakończeń. No cóż trzeba iść na bossa ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu smok i król padł na NG++, nieźle mi napsuł krwi ale jak to mówią git gud :)

Po trzech przejściach gry i koło 200 meczach PvP wiem że 2 najbardziej OP rzeczy w grze to Greatshield i Dark Sword do tego combo Glaive gdy przeciwnik ma koło połowy życia i nie da się nie wygrać :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dex/str duże bronie są za mocne sorceries i miraclesy za wolne w rzucaniu, nie wiem jak pyro. Muszą to spatchować bo czary są bezużyteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że dodadzą działające poise do gry i problem z broniami się rozwiąże.

Nie ma na razie sensu grać PvP niczym innym niż straightsword skoro oprócz hyper armor podczas animacji zwykły sztylet jest w stanie zrobić stuna kolesiowi w najcięższej zbroi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash

 

Kilka(naście/set?) postów temu pisałeś o broniach pod str. Dwie z nich (Dark Sword i Butcher Knife) już mam.   Pisząc o Dragonslayer's Axe miałeś na myśli Dragonslayer's Axe czy Dragonslayer Greataxe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skonczone smiley.gif

Zrobilem sobie jeden dzien "bezgrowy" (zona sie cieszyla) i wczoraj wrocilem do tego "Burzliwego Krola".
Ktos mi poradzil bym wzial do lapy te wielgachna tarcze (ktora sie dostaje ze wczesniejszego bossa).
Nie pamietam jak sie nazywa, ale ma 100% obrone od atakow fizycznych i az 95 punktow obrony przed blyskawicami.

Zeby sie nie stresowac przywolalem pomocnika (nie zalezalo mi juz na "solowej chwale") i opcja z tarcza okazala sie MEGA sluszna.
Latajace straszydlo udalo sie szybko pokonac - ale to nie problem.
Jak juz zostal sam krol to poprostu blokowalem jego ataki (nawet rolek za bardzo nie robilem).
Krol naprawde "prawie" nic mi nie robil. Czy walil naladowanym atakiem czy zwyklym - zycie prawie mi nie spadalo (ta tarcza to chyba najlepsza rzecz na ten etap rozgrywki dla ludzi grajacych "na sile")
Trzeba bylo tylko wyczuc timing na zwrot staminy.
Ja tankowalem, a przywolaniec bezkarnie okladal krola po plecach.
Na cala walke zuzylem moze ze 3 flaszki zdrowia.

Pozniej jeszcze troche pobiegalem, jakas formalnosc smiley.gif i napisy koncowe.

Teraz gra wyladuje na allegro, bo w najblizszym czasie bedzie w co grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlandy, Diablo powyciskane na maxa, a tu proste soulsy sprawiają problemy... oj oj mierniczku, nie tak to miało być :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×