Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

PES był "królem" w czasach gdy multi było głównie kanapowe, a gdy w poprzedniej generacji online stało się wymaganym standardem to Konami nigdy go nie ogarnęło na należytym poziomie przez cały czas jej trwania. dlatego m.in. Fifa tak zdominowała, bo nie samym gameplayem. ja nadal nie wierzę że Konami ogarnie online, ale z racji tego że w multi w PESa nie gram prawie w ogóle, a kanapowe turnieje zdarzają mi się z raz na miesiąc, to jak sam offline będzie tak miodny jak w demie to mnie mają. szkoda że drużyn lepszych nie dali w tym demku bo poprzednie kilku moim znajomym na cały sezon wystarczyło :)

Racja Pes był króle jak grało się turnieje kanapowe ;) zajebiste czasy :)

Ehhhh szykuje się kolejny dobry PES, a ja dalej nie kupię bo nie będzie online 2vs2  :down:

Szkoda, że nie będzie bo to również mój ulubiony tryb heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale PES z botami jest równie słaby i frustrujący jak online, bo na poziomie niskim stoją i wygrywasz 15-0 a na wyższym no nejmy nagle dostają umiejętności Messiego.Ta randomowość sprawia, że master liga jest idiotyczna gdyż wygrywamy po 4-0 z FCB czy Chelsea aby później skrypt nie pozwolił wygrać z Hull City i Leicester.

Oczywiście bardzo liczę na filtry w online division aby wyeliminować granie vs Real Madryt w innym wypadku kupno tej gry nie ma absolutnie żadnego sensu, wyjątkiem są tu ludzie grający z kumplami na kanapie, ale ta grupa ludzi nie dźwignie PES a w górę. Cyfry są brutalne i ta edycja PES a jest być albo nie być dla Konami.

Slaby jesteś i tyle , przy odrobinie umiejętności w 15 Almeria czy inna padaka można było każdy zespół zrobić off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaby jesteś i tyle , przy odrobinie umiejętności w 15 Almeria czy inna padaka można było każdy zespół zrobić off.

A ty jesteś mało inteligentnym człowiekiem który pierwsze co to powinien nauczyć się czytać ze zrozumieniem, i to nie wyrywkowo tylko w całości.

Wtedy będzie nam łatwiej dyskutować o PES ;)

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś jakąś stronkę lub filmik z dokładnym sterowaniem np. jak robić pressing drugim zawodnikiem, triki, markowanie strzału itp.Bo to mój pierwszy pes i nie ogarniam za bardzo, co roku kasowałem demo po pierwszym meczu i kupowałem fifę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz do PES 2015 tu nic się nie zmieni :

https://youtu.be/EvqSK1dv9Hg

Pressing to duszenie kwadratu a jeśli chcesz np aby podeszło 2 do pressingu szybkie 2x kwadrat a następnie przytrzymujesz.

Szkoda, że takie "kozaki" jak Aki1986 głoszą jak to są zayebiści w PES (pewnie jest już w 10 lidze) ale jak trzeba komuś pomóc to cisza.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrywam przez skrypty , innej opcji niema heheheh :)

A ja Ci powiem, że nie grałeś master league, malo tego! Po twoich postach stwierdzam, że PES 2015 to jeden z twoich pierwszych PES - ów.

Skoro jesteś taki fachowiec to dlaczego nigdy nikomu nie pomógłes w temacie PES 2015?pojawiasz się z partyzanta i bredzisz :) Niby wielu na tym forum "masterów" ale nigdy nie odezwą się gdy ktoś o coś zapyta, gdy potrzebna pomoc za to chętnie po to aby coś negować i to najlepiej bez żadnych argumentów.

Pamiętaj! to że kiedyś grałeś u kolegi po 4 piwach nie sprawia, że poznałeś juz grę.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że tu się nie wypowiadal, nie pomagal i nie wystosowywal argumentow przeciez nie swiadczy o tym, ze nie umie grac. Byc moze jest kozakiem, co Ty negujesz w taki sam sposob, w jaki on Ci dogryza :) Moze poflirtujcie sobie chlopaki i opowiedzcie sobie nawzajem swoje historie, to wam sie tylki zluzuja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może :) jest jednak taka różnica, że ja napisałem sporo co sądzę o grze a on jedynie napisał, że gowno prawda :)

Wiec to on chyba powinien coś napisać i ewentualnie argumentami podważyć moje wywody.

Może od teraz piszemy wszyscy po 1 zdaniu np. Fajne i hoooj albo do dupy bo tak i juz. A jak już wszyscy wyrażą swoje zdanie to Cwir zamknie temat :D

Coś ta Brazylia mocna w Demie :)

Kurcze demo zaczyna mi się mocno podobać.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, masz racje. Ja jestem negatywnie nastawiony, po tym jak dema mnie mega zauroczyly 2 lata z rzedu. 3ci raz sie raczej nie dam nabrac i kupie tylko fife. Z reszta to demo tez daje powody do niepokoju. Za duzo strzalow wpada. Hokejowe wyniki online + granie tylko Real vs Barca to slaba propozycja. No i w tym roku w myclubie juz mi sie nie bedzie chcialo tak farmic jak rok temu (grac cieniasami vs CPU w turniejach), ani wydawac pieniedzy.

Do gry kanapowej moze i fajna gierka, ja jednak stawiam tylko i wylacznie na online a ten nigdy nie zachwycal i nic nie dawało ani nie daje przesłanek, że będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx już poprawione :)

;

Zależy kogo nie zachwycał bo mnie pes online zawsze chodził bardzo dobrze. Chyba że chodzi ci o te nieszczęsne filtry to pełna zgoda jeśli ich znowu nie będzie to każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy granie w 90 % na real go satysfakcjonuje. My club by się sprawdzał gdyby nie był tak niesprawiedliwy. Nie chce mi się tego rozwijać w ostatniej części to opisałem czemu ten tryb jest słaby jednak. Wprowadzenie filtrów rozwiazuje w zasadzie problemy online u mnie. W  zje....j 14 były filtry gdzie nagle w 15 zniknęli nie wiedzieć czemu. To samo było chyba w 2013 że można było sobie zrobić kanapową ligę na ilu się chce gdzie nagle w 14 zrobili że ligę zagrasz podaj dopiero jak jest was 7. WTF?! To jest własnie konami od nich możesz się spodziewać wszystkiego. 

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtry swoja droga. Bardziej irytujacy byl fakt, ze ludzie mogli bezkarnie rozlaczac mecze, ktore przegrywali. Gdyby nie ten syf, byc moze udalo by mi sie zrobic rating 1000, a tak mialem max 965 +/-

Jak komus na tym zalezy i stara sie osiagnac max, to jest to na prawde bardzo irytujace. A takie kwiatki w pesie sa co roku.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy demko kotleta u konkurencji wychodzi ? Będzie w tym roku można podmieniać herby i nazwy na PS4 w PES16 ?

 

będzie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzały z R2 moim zdaniem nadal wchodzą jak w masło, co może okazać się znowu nudne mimo nowych animacji każdy będzie leciał na łatwizne . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzały z R2 moim zdaniem nadal wchodzą jak w masło, co może okazać się znowu nudne mimo nowych animacji każdy będzie leciał na łatwizne . . .

No tak tylko do tej pozycji żeby strzelić z R2 to trzeba jeszcze dopuścić chyba że mówisz że z poza 16 wchodzą to by było trochę nieciekawie ale jesli jest już to w 16 to sumie jest to ok ja to łatwe strzelenie z r2 traktuję bardziej jako nagrodę, rozpykałeś przeciwnika znalazłeś się na tym 8-10 metrze to masz nagrodę w postaci łatwej bramki z r2. Mnie to nigdy nie przeszkadzało. Już bardziej mnie wkur... jak w jednym meczu z 5 razu uderzy w słupek z 7 metrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rada Betonu zebrała się w swoim licznym gronie i próbowaliśmy ustalić o co chodzi z tymi skryptami... Powiedzcie mi Panowie czy to jest to samo co "wczytało mu się" ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rada Betonu zebrała się w swoim licznym gronie i próbowaliśmy ustalić o co chodzi z tymi skryptami... Powiedzcie mi Panowie czy to jest to samo co "wczytało mu się" ?

A słyszałeś o czymś takim jak Player Emotion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rada Betonu zebrała się w swoim licznym gronie i próbowaliśmy ustalić o co chodzi z tymi skryptami... Powiedzcie mi Panowie czy to jest to samo co "wczytało mu się" ?

chyba tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś namiar na preorder PESa w dobrej cenie ? Najlepiej po taniości dla przeciętnego cebulaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio? preorder od Konami? to tak jakby ich zachęcać żeby się już nie starali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś namiar na preorder PESa w dobrej cenie ? Najlepiej po taniości dla przeciętnego cebulaka :)

Haha jak Cwir pisze, bój się Boga chłopie ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsiąkłem w demo :sweat: Oj dawno tak dobrze mi się nie grało w cyfrową piłkę :) Liczę, że finalna wersja będzie taka sama :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na premiere rzeczywiscie bardzo znosna, kolejny plus dla PESa. Cholera znowu kusi ten PES... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×