Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Nie liczyłem na żadnego gotowca, tylko na kilka informacji na temat demo czy Waszych oczekiwań. Sam nie mogę sprawdzić wersji demonstracyjnej, a informacji w necie mało.

Spoko, pitolcie sobie dalej o ilości gwiazdek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla ciebie ilość gwiazdek to bezsensowna rozmowa w kontekście PES to może kontynuuj zabawę z call of duty czy FUT-a

;)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla ciebie ilość gwiazdek to bezsensowna rozmowa w kontekście PES to może kontynuuj zabawę z call of duty czy FUT-a

;)

Dwa posty wyżej napisałem co o tym myślę :) Wystarczy czytać :) 

Po prostu tyrady o tym na kilka stron forum uważam za bezsensowne, szczególnie w wykonaniu takich zawodowców i betonu PESa ;) Może załóżcie osobny temat?

 

P.S. Wróżysz ze szklanej kuli w co gram? W FUTa nigdy nie grałem, w Fifę zdarzało się i owszem, jak każdemu fanowi piłki nożnej. CoD skończył się dawno temu, wolę jednak multi w BFa, ale na kompie, bo konsola się do tego nie nadaje. Peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ustal zasady.

Co ci przeszkadza, co lubisz. Który aspekt gry wymaga wzmianki a który dyskusji na kilka stron.

My się spróbujemy dostosować, OK?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa na to , że będzie dobierało w ONLINE poziomem (gwiazdkami) , czy nie mamy co liczyć i trzeba grzmocić Real-Real?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na to liczymy. IMO jeśli nie będzie tego, to gra nadawać się będzie tylko na kanape no i online, ale tylko kumpel vs kumpel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa na to , że będzie dobierało w ONLINE poziomem (gwiazdkami) , czy nie mamy co liczyć i trzeba grzmocić Real-Real?

Według mnie niema szans na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego?

Bo były w 2014 i wyrzucili je wraz z 15 i nowym menu. Dlatego tu będzie to samo na mój nos. Chciałbym się mylić ale szanse są minimalne. W tych ligach online jest też próg kiedy awansujemy i co ligę jest wyżej on ustawiony i według mnie dlatego nie zrobią filtrów bo będać coraz wyżej trzeba i tak zacząć grać słabszymi zespołami żeby awansować. Cała tajemnica. Ogólnie źle to jest zrobione i znowu będzie plaga realów. Jestem tego niemal pewny.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzi nie interesuje liga tylko ratting. I to jest problem z Realami i online Div. Jest masa ludzi np w 6 lidze z ratingiem 900 którzy dalej grają tylko Realem i Bayernem

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten system w dywizjach jest dobry tylko w PESa jest mało ambitnych graczy którzy chcą awansować jak najwyżej i już od np. 4 dywizji przy ustawieniu że losuje przeciwnika tylko z naszej dywizji można czekać do usranej śmierci............ większość zatrzymuje się w okolicach 8 i jest sreal sreal sreal:( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie panowie to niby ma sens z tym progiem że czym wyżej tym trzeba brać słabsze zespoły ale wiemy jak to działa w praktyce: i tak biorą real bo np nie mają już szans na utrzymanie to po co mają się męczyć słabszym zespołem biorą real i zatruwają ten tryb. Tym razem tez tak będzie. Niby to ma sens a jednak jest źle zrobione. Powinny być osobne ligi na 4 gwiazdki,3, 2 połaczone np 2 z 3 czy z 4. Do wyboru do koloru. No ale własnie tu się kłania dodanie filtrów. Mi się ustawienia pesa kojarzą z socjalizmem gdzie oni lepiej niby ode mnie wiedzą co jest dobre dla mnie i sztywno wkładają to do gry i albo ci pasuje albo nie pasujesz do systemu "idealnego" konami. To miedzy innymi przez braki konfiguracji online pes się tak słabo sprzedaje i nie zdziwię się jak kiedyś zniknie z rynku.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To miedzy innymi przez braki konfiguracji online pes się tak słabo sprzedaje i nie zdziwię się jak kiedyś zniknie z rynku.

Masz rację. Dla mnie w PES2015 nie było fajnego trybu gry. Ok początkowo Myclub ale szybko minęło. Tryby online do bani to samo z offline a to co było fajne w poprzednich wersjach to okroili albo całkiem usunęli....

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś trochę z CPU i gra wydaje się bardzo dobra.... Może troszkę za szybka .Nie moge się doczekać już online i wtedy zobaczymy jak to będzie ,ale jakby nie było to na pewno będę grał do września następnego roku i będziemy czarować dryblingiem i ładną grą :biggrin:

Jedyne co mi nie pasuje to zbyt celne podania na levelu 1 ,a potem już niestety manual.....

Arboos i Olus czekam na Was w ekstraklasie :D

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytują was te idealne tajmingi AI?

Taki Willian wozi mnie momentami jak suke :D

I jest w tym irytująco idealny haha. Jak wyglądają u was wyniki meczy Vs AI na najwyższym poziomie?

Ja jak wygrywam to skromnie 1-0 czy 2-1 z Ball possession 60% po mojej stronie, ale na taką Brazylię zdarzal się mecz, że trudno było coś ugrać bo AI wszystko robiło perfekcyjnie co strasznie irytuje i oczywiście wtedy plecy i 3 do 0. Obawiam się, że przez to master liga bedzie "nie grywalna"

Mi się nie podoba granie na słaby CPU który nagle robi się dobry gdy straci np gola i zaczyna" oszukiwać"

Jak wyglądają wasze wyniki w demku?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy poziom vs cpu (Juve - Roma) 10minut zwykle kończy się 2bramkową przewagą.

Gra się przyjemnie ze sporą dawką przypadkowości w szesnastkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta Brazylia męczy strasznie I Willian :) Gra się faktycznie przyjemnie i co warte zauważenia skrzydła są bardzo przydatne w przeciwieństwie do PES 2015 gdzie wszystko i wszyscy grali środkiem.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też darcie środkiem jest efektywne.

Ale przemodlowany system dośrodkowań zachęca do oskrzydlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytują was te idealne tajmingi AI?

Taki Willian wozi mnie momentami jak suke :D

I jest w tym irytująco idealny haha. Jak wyglądają u was wyniki meczy Vs AI na najwyższym poziomie?

Ja jak wygrywam to skromnie 1-0 czy 2-1 z Ball possession 60% po mojej stronie, ale na taką Brazylię zdarzal się mecz, że trudno było coś ugrać bo AI wszystko robiło perfekcyjnie co strasznie irytuje i oczywiście wtedy plecy i 3 do 0. Obawiam się, że przez to master liga bedzie "nie grywalna"

Mi się nie podoba granie na słaby CPU który nagle robi się dobry gdy straci np gola i zaczyna" oszukiwać"

Jak wyglądają wasze wyniki w demku?

Mnie nie irytuje , mecze wygrywam przegrywam i remisuje a bramki tracę ze względu na brak uwagi no i fakt faktem na SS Cpu potrafi zaskoczyć sprytna akcja ale żadnych hokus pokus nie odczułem a gram tylko Palmeiras.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytują was te idealne tajmingi AI?

 

Dlatego nie gram w ogóle na kompa bo to sztuczne tracenie czasu. Tylko żywy przeciwnik. W graniu na kompa niema w ogóle przyjemności. Dosłownie zero. Odbiory idealne, piłki idealne puszczane, jak się na to patrzy to jedyne co przychodzi do głowy to sztuczność. Ja nie wiem jak wy możecie przyjemność czerpać z grania z kompem. Tu niema żadnych pomyłek, zaspania z akcją, Wszystko wymuskane i sztuczne. Tyle o graniu na kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście masz rację, ale pamiętasz co było z PES 2015 po pre?

Online był grywalny tylko po 22 ostatnie 2 miesiące juz w ogóle nie jest grywalny online nie licząc prywatny friendly z kumplem.

Kupując PES 2016 i "kochając" grać w piłkę na konsoli czasem nie ma wyjścia i trzeba zagrać jakaś Master League.

A AI w Fifa jest lepiej zrobione IMHO.

Oczywiście to tylko detal bo mam nadzieje, ze w tym roku PES zrobi następny progres jeśli chodzi o tryb ONLINE.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując PES 2016 i "kochając" grać w piłkę na konsoli czasem nie ma wyjścia i trzeba zagrać jakaś Master League.

 

Ja mam tak że wtedy wolę w ogóle nie grać. Strzelenie gola kompowi na najwyższym poziomie to tez zero podjarki jakiejkolwiek a jak gram z kompem to sobie mówię "a teraz tu dasz a teraz tam" i komp gra to wszystko tak jak sobie wyobrażam. Niekiedy zaskoczy jak zwód zrobi oczywiście z idealnym timigiem gdzie nie masz absolutnie żadnych szans mu odebrać piłki a jak ją odbierzesz to faul. Mnie akurat każdy pes chodził bardzo dobrze ale wiem że było masa ludzi gdzie to chodziło źle i wina jest całkowicie po stronie konami. Ale granie z kompem to zbrodnia według mnie na samym sobie lub masochizm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie z cpu jest bezsensowne.Brazylia ogrywam Francje po 3-0  czesto,ale potrafią czesto zrobic swietna akcje.Wyczuć Cpu jest praktycznie niemozliwe i dlatego takie granie jest słabiutkie. Neymar po prostu fruwa......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×