Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Grand , nie interesują mnie inne fora. To ze ktoś gdzieś robi burdel to nie znaczy ze mam go naśladować. A gadanie w kółko o tym samym w tym temacie nie jest wcale na +, nawet jeśli Tobie sie tak wydaje.

Ja już nie chce czytać o momentum, lagach i Twoich problemach z Bayernem wszystko już zostało powiedziane ...nie raz;) Nie znaczy to ze nie mam ochoty zajrzeć tutaj i poczytać o czyichś przygodach z PES nawet Twoich , byle nie były to odgrzewane kotlety;))

Pozdro , peace:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co by było jest gra git majonez i tyle.Wg mnie z roku na rok idą do przodu z rozgrywką. Nie wiem czemu, ale niedługo powstanie nowy silnik dla PESa na obecną generację. Ja zauważyłem, że ustawienia trzeba korygować ponieważ czasem są za duże luki w środku pola.Ja np napadziorów staram się cofać jak najbliżej linii pomocy by w nie było dużej luki między pomocnikami.A jaką taktykę preferujecie?Kontry czy podania?agresywne krycie?wymienność pozycji?zacząłem kombinować z taktykami zobaczymy co z tego wyjdzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę, że uraziłem kilka osób na forum. Przepraszam.

Teraz wy pokierujcie rozmowę na właściwe tory. Reborn wykaz się kreatywnością...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam znów net. Jadę o 13 godzinie i zrywam umowę z firmą z którą podpisałem umowę tydzień temu. Biorę 40/4 z TV kablowej. Jeśli to nie zatrybi to już nie ma sensu innych firm po i tak korzystają z tej samej infrastruktury co firmy które brałem do tej pory. Ta kablówka która biorą dzisiaj jest dość droga ale wysoka jakość ponoć.

Jeśli będą lagi to po prostu w Holandii nie da się grać w PES 2016

Gram w Pesa online od edycji 6 przez ten czas miałem neta od 4 dostawców i za każdym razem nie doświadczałem żadnych lagów. Teraz posiadam łącze 100/10 (virtual line) w łodzi i także lata aż miło.. Nie jestem mega graczem ale co do bramki wklejonej wyżej to ewidentny błąd gracza grającego w obronie a nie gry bo jak można bronić graczem za linią piłki? przełączasz grajka w obronie L1 tak żeby był najbliżej bramki i takie coś nie przejdzie(albo bardzoo rzadko) fakt gra ma błędy i czasem tracisz bramki nie mając na to wpływu (bayern) ale mam wrażenie że niektórzy brak umiejętności zrzucają na momentum,sromentum i inne pierdoły a tak naprawde trzeba trenować i będzie co raz lepiej...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co by było jest gra git majonez i tyle.Wg mnie z roku na rok idą do przodu z rozgrywką. Nie wiem czemu, ale niedługo powstanie nowy silnik dla PESa na obecną generację. Ja zauważyłem, że ustawienia trzeba korygować ponieważ czasem są za duże luki w środku pola.Ja np napadziorów staram się cofać jak najbliżej linii pomocy by w nie było dużej luki między pomocnikami.A jaką taktykę preferujecie?Kontry czy podania?agresywne krycie?wymienność pozycji?zacząłem kombinować z taktykami zobaczymy co z tego wyjdzie

Ja gram różnie. Zależy jaką drużyną. Ajax-em w competition gram z kontry, centralnie, krótkie podania, atak - many. Bym musiał zobaczyć w ustawieniach żeby dokładnie odpowiedzieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ajax na weekend będzie mocny z Milikiem na czele(ładna asysta i druga bramka z wolnego).Ktoś narzekał na strzałki, aby wszystkie były zielone.Ja się nie zgadzam.Tak jest ok wystarczy popatrzeć na CR teraz gra taką padakę obrońcy odbierają mu piłki jak chcą więc wg mnie strzałki dobrze odzwierciedlają daną formę. W competition trzeba bardzo uważać by jako pierwszy nie stracić bramki, bo potem ciężko wyciągnąć wygraną.Szkoda jedynie, że co godzinę można rozegrać turniej, bo np po trzecim meczu jak wiem, że nie wejdę do 16tki to muszę czekać ponad 20min na kolejny turniej.Ja się często pomiędzy obrońcami przełączam prawą gałką. Strzały z dystansy wg mnie są najgroźniejsze jeżeli wycofamy gałę przed pole karne i z pierwszej lutnie to czasem potrafi wejść niezła bomba.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ajax na weekend będzie mocny z Milikiem na czele(ładna asysta i druga bramka z wolnego).Ktoś narzekał na strzałki, aby wszystkie były zielone.Ja się nie zgadzam.Tak jest ok wystarczy popatrzeć na CR teraz gra taką padakę obrońcy odbierają mu piłki jak chcą więc wg mnie strzałki dobrze odzwierciedlają daną formę. W competition trzeba bardzo uważać by jako pierwszy nie stracić bramki, bo potem ciężko wyciągnąć wygraną.Szkoda jedynie, że co godzinę można rozegrać turniej, bo np po trzecim meczu jak wiem, że nie wejdę do 16tki to muszę czekać ponad 20min na kolejny turniej.Ja się często pomiędzy obrońcami przełączam prawą gałką. Strzały z dystansy wg mnie są najgroźniejsze jeżeli wycofamy gałę przed pole karne i z pierwszej lutnie to czasem potrafi wejść niezła bomba.

Z tego co jeden kolega tu na forum tłumaczył to masz szanse. Jak rozegrasz 3 mecze i wiesz że się nie dostaniesz to graj kolejne 3 i jak wygrasz wszystkie to wejdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do taktyk to ostatnio rownież cofnąłem napastnika i skrzydłowych bliżej środka pola. Łatwiej bronić ale i rozgrywać bo linie są bliżej siebie.

Co do rozegrania to w tej części dobrze jest dłużej potrzymać piłkę i kombinacyjnie rozegrać:)) Proste prostopadle piłki na "Van der miecha " już nie wchodzą jak w PES 13 ;) Za to fajnie wchodzą podania na dobieg góra , jak sie umie lekko podeprzeć lub odepchnąć:) A niektorzy pilkarze potrafią zagrać ciałem aż miło. I graficznie swietnie wyglądają takie podparcia czy odepchnięcia:)) Strzały z dystansu wchodzą czasami ....jak w realu. Na piękna bramę z dystansu trzeba popracować ale wale kiedy nadarza sie okazja i raz na jakiś czas wchodzi....a wtedy szczeka opada i mam mega satysfakcję:)) Szczególnie jak Neuer w bramce;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie warto próbować uderzeń z dystansu ponieważ rzuty rożne są bardzo groźne.Jeżeli po wrzutce dobrze z R2 się ustawimy to idzie ładnie uprzedzić obrońcę i brameczka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Jak Japońce robią aktualizację składów to Państwa biorą pod uwagę?? bo nasza PL to jakaś masakra....

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , do narodowych nawet nie zaglądałem;) Dla Japoncow nasze nazwiska to mordęga musi być;) Az z ciekawości sprawdzę wieczorkiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie Polskę i wrzućcie do pierwszego składu Kucharczyka i walcie takie nagłe strzały, żeby ten komentator się wydzierał ale mieliśmy z kumplem ubaw :) Musi być angielski komentarz (zresztą innych nie sprawdzałem)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie Polskę i wrzućcie do pierwszego składu Kucharczyka i walcie takie nagłe strzały, żeby ten komentator się wydzierał ale mieliśmy z kumplem ubaw :) Musi być angielski komentarz (zresztą innych nie sprawdzałem)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

No jest polew jak gram competition to trzeba sporo zmian robić żeby chłopy nie padli i kuchar jest jednym ze zmienników. Brakuje Błaszczykowskiego, Zielińskiego, Kapustki :biggrin:

 

Pany a który z was wgrywał stroje??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie Polskę i wrzućcie do pierwszego składu Kucharczyka i walcie takie nagłe strzały, żeby ten komentator się wydzierał ale mieliśmy z kumplem ubaw :) Musi być angielski komentarz (zresztą innych nie sprawdzałem)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dałbym lajka ale znowu limit wyczerpałem:)

Powiem tak, na sama myśl sie uśmiałem:)) Kucharczyk ...ciekawe jak z Błaszczykowskim sobie radzą? Chociaż jego mogli sie wyuczyć :))

Sprawdzimy Kuchego zatem:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym lajka ale znowu limit wyczerpałem:)

Powiem tak, na sama myśl sie uśmiałem:)) Kucharczyk ...ciekawe jak z Błaszczykowskim sobie radzą? Chociaż jego mogli sie wyuczyć :))

Sprawdzimy Kuchego zatem:)

Kuby w składzie brak....:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam znów net. Jadę o 13 godzinie i zrywam umowę z firmą z którą podpisałem umowę tydzień temu. Biorę 40/4 z TV kablowej. Jeśli to nie zatrybi to już nie ma sensu innych firm po i tak korzystają z tej samej infrastruktury co firmy które brałem do tej pory. Ta kablówka która biorą dzisiaj jest dość droga ale wysoka jakość ponoć.

Jeśli będą lagi to po prostu w Holandii nie da się grać w PES 2016

A jak z routerem ? Bo ludzie często narzekają na dostawce, a czasami więcej zależy jaki mają sprzęt. Jak grają na WiFi to już w ogóle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z routerem ? Bo ludzie często narzekają na dostawce, a czasami więcej zależy jaki mają sprzęt. Jak grają na WiFi to już w ogóle. 

No w sumie dobre spostrzeżenie.

 

@TrueGrand podaj jaki masz router. Może coś zaradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobry sprzęt, wszystko ładnie śmiga tylko pes nie, nie traktuje PES a jak główna w puchu który potrzebuje złoty router ;) . Teraz grałem z gościem to nie mogłem grać z pierwszej piłki. Zawsze piłkarz pierw musiał przyjąć a później dopiero podawał. Haha I to nawet jak spamowalem podanie zanim piłka doszła, Przyjęcie odegranie. I tak cały mecz hahha. Ocet.

Mam DMZ jeszcze dodatkowo forwarduje porty. Ale przecież przy DMZ nie trzeba forwarda.

A może PES woli przekierowanie portów a nie DMZ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobry sprzęt, wszystko ładnie śmiga tylko pes nie, nie traktuje PES a jak główna w puchu który potrzebuje złoty router ;) . Teraz grałem z gościem to nie mogłem grać z pierwszej piłki. Zawsze piłkarz pierw musiał przyjąć a później dopiero podawał. Haha I to nawet jak spamowalem podanie zanim piłka doszła, Przyjęcie odegranie. I tak cały mecz hahha. Ocet.

Mam DMZ jeszcze dodatkowo forwarduje porty. Ale przecież przy DMZ nie trzeba forwarda.

A może PES woli przekierowanie portów a nie DMZ? :biggrin:

Ale masz Modem + router czy sam router. Bo coś pisałeś o kablówce czyli masz modem i router pewnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki internet mam w Holenderskim KPN router+modem w jednym nowy ZTE ZXHN AH369

Experia Box v10 (to na przednim panelu)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie tych śmieci z konami:

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2016-roster-update-apology-and-statement/

To definitywnie ostatni pes wzięty na premierę. Zero wspierania już tych frajerów. Się kurwy... jeb... zdziwią za rok co się stało ze sprzedażą skoro tak dobra gra. Przesadzili. Nawet daty nie podają kiedy to naprawią. Te tłumaczenie jest tak kuriozalne i w zasadzie niczego nie wyjaśnia że mogą się tym dupę podetrzeć i zjeść. Też widać że się nie pomyliłem jak mówiłem ze w zimie może będą transfery. Tylko ja to pisałem jako taki grobowy żarcik po poprzednim roku a to jednak się dzieje naprawdę znowu. Na własne rzeczenie robią wszystko żeby zniknąć z rynku. No nie ma głupszej firmy w tym biznesie.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że płacz na zagranicznych forach wywołują Ci, którzy przesiedli się z fify, która ich zaczęła wkur... i tutaj po prostu nie ogarniają i dostają wpier...bo niestety PES zawsze był skillową grą. Dlaczego przesiadając się z PESa na fifę łatwiej jest aniżeli zagra się z fifofcem to jedzie się go jak małego kazia.TrueGrand cyt. Twoje słowa, które mnie też trochę ruszyły 'sram na piłki 21wieku dla dzieci z IQkolibra' uderzyłeś do tych co grają w PESa a takiego IQ nie mam,a  dzieckiem nie jestem.Swoje żale wylewaj jak pozmieniasz dostawców neta jak posprawdzasz i będziesz miał pewność, że to nie net to wtedy mów, że tj góffno

Pes, tak jak pisałem w jednym z tematów co roku staje się bardziej zaumtomatyzowany, wielu tutaj kolegów również pisało o uprostszeniu rozgrywki w kierunku nowych graczy. Nie wiem kolego jak bardzo jesteś dobry, ale myślę, że znalazłbyś pewnie wielu graczy którzy by byli mocni w obie gry i  nie ma co umniejszać umiejętności graczy EA, szanujmy się wzajemnie - może jak piszesz, to spróbuj wcisnąć shift i napisać Fifa wielką literą :)

 

Co do taktyki, w 15 grałem 4-3-3 Barcy i w tej edycji również bardzo dobrze się sprawdza. Jedynie co zmieniam to przesuwam CF na SS, gram podaniami, support range na 1 kreskę, atakowanie środkiem, agresywny i pressing, szerokość na 7 kresek, obrona wysunięta na max, pracowitość w obronie/ataku średnia. Jak coś pominąłem to sorry, piszę z pamięci.

Edytowane przez seba82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ludzie różnie piszą a ja juz zgłupiałem. Kiedy piłkarze bliżej siebie się ustawiają gdy Support range ustawimy na 1 czy na 10 kresek ?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niskim, Twoi zawodnicy wychodzą bliżej do grajka który ma piłkę, przy wysokim odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no właśnie a na grafice strzałki wskazują na odwrót( Zwróćcie uwagę włączając na chwile mecz towarzyski i obserwujcie strzałki ) a też słyszałem, że czym mniej kresek tym bliżej siebie stoją.

Do tego jak był do kupienia Guardiola jako trener to miał 8 lub 9 kresek i w taktyce krótkie podania + atak pozycyjny. A wiadomo, że Guardiola to tiki taka. Wiec to nie jest tak, że 10 kresek to ustawiają się bardzo blisko siebie a jedna kreska to dalej i bardziej pod kontratak i ogólnie długie piłki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×