Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj z ciekawosci i dla porownania wszedlem do tematu Fifa 2016. To co od razu wylalo sie z ekranu to : momentum i skrypty:(((

To chyba jakas epidemia jest :(( Ciagle posty o tym ze cos jest BE.

Osobiscie , nie marnuje czasu na rzeczy ktorych nie lubie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem dlaczego nie chce mnie połączyć z kumplem wyskakuje jakiś komunikat wiecie dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj po tym patchu no i muszę napisać, że jest poprawa w gameplay. Bardzo blisko jest temu co było w demie. Na pierwszy rzut oka to tempo rozgrywki i podania na dobieg. Online to oczywiście dalej u mnie jeden wielki lag. Na szczęście zostaje przy offline, więc kolejnego patcha nawet nie instaluje, bo jeszcze coś mi spieprzą znowu. Chyba, że jeszcze bardziej cudem to poprawią. Ufff więc zostaje zimowo-kanapowe granie na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uswiadczam zadnych lagow online. Co wiecej poraz pierwszy gra online nie rozni sie od offline. Nie ma zadnych opoznien w reakcji zawodnikow jak to bylo w poprzednich czesciach. Te same wrazenia ma 2 moich kumpli z ktorymi tne online. Zero lagow , pelna plynnosc.

Wczoraj znowu turniej gralem z kumplem drozynami z My club. Bylo zajebiscie. Mega sesja , swietne meczyki pelne walki , pracy w obronie i wspanialych akcji:) Zajebista gra:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kompetycje :) Z Olusem napitalaliśmy do 3 w nocy. 

Raz udało się dojść do finału, ale Bayern okazał się za mocny na moją Romę.  

 

Nie wiem dlaczego ale zauważyłem, że w fazie pucharowej jakby częściej lagowało, bo w grupach gra się płynnie.

 

Co do patcha to na strzałkach nie idzie teraz grać na lvl pass 1 i trzeba grać na lvl pass 2 - Jest moc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przecież nawet pisałem, że Konami łechta każdego. Ta gra jest jak kameleon. Jednego dnia arkade pełna gębą innego dnia gra ustala nam, że gramy na remis 4-4 a innego gram w grę moich marzeń.

Oczywiscie nie wiem jak jest w Myclub który tak jak i FUT obdarzona jest TS i rządzi się innymi zasadami. Dzieciom bankowo spodoba się.

Aby do Dooma I sram na piłki 21 wieku dla dzieci z IQ kolibra.

Musze obczaić te kompetycje ale boję się ruszać tej gry hahha

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MyClub po patchu rewelacja. Całkiem inny tryb, przed patchem był niegrywalny. Z TS powyżej 80 gra się teraz jak w inne tryby. No i gram drużynami max lvl 3, więc nie trafiam na żadne dream teamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak usunąć ten problem [you were unable to join the session] help me !

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand, jak nie chcesz grać na same Bayerny które obrzydzają tego PES, to jedyny słuszny wybór kompetycje. Zwłaszcza samymi państwami fajnie się gra, bo brak jednej drużyny z samymi koksami. I te emocje w trzech kolejnych meczach, by zwyciężyć i awansować do TOP16 - jest ciężko, ale już sam awans cieszy, zwłaszcza jak weźmiesz kogoś słabszego.

Dla mnie dużą psują te durne strzałki, bo kozacy stają się mega kozakami i nie idzie ich zatrzymać słabszymi obrońcami.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak usunąć ten problem [you were unable to join the session] help me !

Jakieś problemy z ustawieniem sieci albo samym łączem. Może być problem u kolegi. Sprawdźcie czy w ustawieniach sieci w konsoli macie Nat 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przecież nawet pisałem, że Konami łechta każdego. Ta gra jest jak kameleon. Jednego dnia arkade pełna gębą innego dnia gra ustala nam, że gramy na remis 4-4 a innego gram w grę moich marzeń.

Oczywiscie nie wiem jak jest w Myclub który tak jak i FUT obdarzona jest TS i rządzi się innymi zasadami. Dzieciom bankowo spodoba się.

Aby do Dooma I sram na piłki 21 wieku dla dzieci z IQ kolibra.

Musze obczaić te kompetycje ale boję się ruszać tej gry hahha

Mi sie zawsze miodnie gra i nigdy druzyna mi nie wariuje.Czasami nie moge wyjsc z polowy ale to dla tego ze kumpel dobrze presing zaklada i mocno cisnie.

I fajnie by tez bylo gdybys nie obrazal ludzi ktorym ta gra sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam to i FUT podoba się, wiec tak naprawdę ten odpis jest wyjątkiem w ogólnej ignorancji.

Enjoy.

BTW gdzie ja kogoś obrazilem?

Hahaha

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdzie ?? Nie bede Ci Twoich postow tlumaczyl. Przeczytaj ze zrozumieniem to co sam piszesz , czasami;)

I przestancie juz plakac w tym temacie. To apel do wszystkich PESowych beks:))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przecież nawet pisałem, że Konami łechta każdego. Ta gra jest jak kameleon. Jednego dnia arkade pełna gębą innego dnia gra ustala nam, że gramy na remis 4-4 a innego gram w grę moich marzeń.

Oczywiscie nie wiem jak jest w Myclub który tak jak i FUT obdarzona jest TS i rządzi się innymi zasadami. Dzieciom bankowo spodoba się.

Aby do Dooma I sram na piłki 21 wieku dla dzieci z IQ kolibra.

Musze obczaić te kompetycje ale boję się ruszać tej gry hahha

Co ma wspólnego MyClub z dziećmi :biggrin: też czasami zagram bo lubię drużynę sobie budować.... chodź jak już pisałem wcześniej do MLO z pes2013 nie ma polotu....

 

Moje wrażenia po weekendzie. Po prostu miód :) Gra się rewelacyjnie. Uwierzyć nie mogę, że nic nie laguje he w 2015 to włosy z głowy wyrywałem.

 

@TrueGrand ja w competition gram tylko Polską i Ajaxem - czasami wejdę do top 16.Ogólnie gram tylko słabszymi zespołami i gra mi się super.

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, on czepia się mnie bezpodstawnie to i ja odbiłem piłeczkę bezsensownie.

Jest oddzielny temat o Myclub i tam nie wchodzę nie narzekam bo nie gram tego trybu. FUT i Myclub traktuje jak inne gry. Gra w grze haha na innych zasadach. Ja nie mam czasu farmić budować losować (próbowałem ale jest to zbyt czasochłonne gdy np zmienię trenera i ten. TS) Może jest to fenomenalny i kosmiczny gameplay ale nie gram go więc nie krytykuje. Tymczasem tu wchodzą ludki i mają pretensje ^^mówią, że chce im się wymiotować bo im Myclub śmiga pięknie. No i świetnie, że. MYCLUB działa,ale Ja kładę dzieci spać i chcę zagrać Online Division czy friendly match które działało fatalnie. Wczoraj grałem i faktycznie grało się wręcz kosmicznie fajnie. Dlaczego to nie działa tak zawsze? :D

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, on czepia się mnie bezpodstawnie to i ja odbiłem piłeczkę bezsensownie.

Jest oddzielny temat o Myclub i tam nie wchodzę nie narzekam bo nie gram tego trybu. FUT i Myclub traktuje jak inne gry. Gra w grze haha na innych zasadach. Ja nie mam czasu farmić budować losować (próbowałem ale jest to zbyt czasochłonne gdy np zmienię trenera i ten. TS) Może jest to fenomenalny i kosmiczny gameplay ale nie gram go więc nie krytykuje. Tymczasem tu wchodzą ludki i mają pretensje ^^mówią, że chce im się wymiotować bo im Myclub śmiga pięknie. No i świetnie, że. MYCLUB działa,ale Ja kładę dzieci spać i chcę zagrać Online Division czy friendly match które działało fatalnie. Wczoraj grałem i faktycznie grało się wręcz kosmicznie fajnie. Dlaczego to nie działa tak zawsze? :biggrin:

Prosta odpowiedź KONAMI :biggrin: widzisz na moim przykładzie w zeszłym roku klapa, lagi zacięcia itp. w tym roku ten sam net i te same ustawienia i nie mam żadnych problemów o których piszesz . Sam nie mogę do końca w to uwierzyć hehe

Na moje to jest to do obrony. Za późno i nie na tego zawodnika się przełączyłeś. Ja jak gram przeciw koksom to jak zaczynają atakować to już manualnie sobie z tyłu ustawiam piłkarza żeby przeciął piłkę ale to jak pisałem wcześniej kwestia wprawy i wyuczenia. Nauczyłem się tego w pes 2013 gdzie był Van der Mirch  czy jak mu tam i każdy grał na niego :triangle:  i szczerze bardziej ten zawodnik był wkur...niż teraz roben czy lewy he

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam znów net. Jadę o 13 godzinie i zrywam umowę z firmą z którą podpisałem umowę tydzień temu. Biorę 40/4 z TV kablowej. Jeśli to nie zatrybi to już nie ma sensu innych firm po i tak korzystają z tej samej infrastruktury co firmy które brałem do tej pory. Ta kablówka która biorą dzisiaj jest dość droga ale wysoka jakość ponoć.

Jeśli będą lagi to po prostu w Holandii nie da się grać w PES 2016

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam znów net. Jadę o 13 godzinie i zrywam umowę z firmą z którą podpisałem umowę tydzień temu. Biorę 40/4 z TV kablowej. Jeśli to nie zatrybi to już nie ma sensu innych firm po i tak korzystają z tej samej infrastruktury co firmy które brałem do tej pory. Ta kablówka która biorą dzisiaj jest dość droga ale wysoka jakość ponoć.

Jeśli będą lagi to po prostu w Holandii nie da się grać w PES 2016

Ile człowiek musi się namęczyć i wydać kasy, żeby spokojnie zagrać w grę. Masakra i szczerze współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ja nie mam problemów z lagami opóźnieniami co być może zawdzięczam dostawcy netu(multimetro mikołów).Zacząłem grać competition i tj masakra. Ile emocji ten tryb daje chociaż ani razu się nie zakwalifikowałem. Na temat obrony hmm ja mogę tyle powiedzieć, że wybitnym graczem nie jestem ale mam wrażenie, że w tej edycji jeśli jakiś mały błąd popełnimy w ustawieniu/przełączeniu to niestety przepasieńcy wjeżdżają jak w masło. Nie ma tak jak w poprzednich edycjach, że konsola nam pomagała w ustawieniu ja to tak postrzegam. Dla mnie ten PES jest zajebisty i grał będę na fifolinę w życiu się nie przesiądę jak w demo nie potrafię połówki dograć hahaha

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, on czepia się mnie bezpodstawnie to i ja odbiłem piłeczkę bezsensownie.

Jest oddzielny temat o Myclub i tam nie wchodzę nie narzekam bo nie gram tego trybu. :D

Nie czepiam tylko proszę i nie bezpodstawnie tylko konkretnie. Pojechałeś tych którzy lubią My Club i ciagle narzekasz o tym samym. Z tad prośba abyś zaprzestał obu praktyk.

A jak pisze o płynności gry online to nie chodzi tylko o tryb MC . Gram tez online z kumplami i chodzi jak byśmy na kanapie grali . Nam wszystkim;) Wszyscy mamy dobry net z kablówki podłączony bezpośrednio do konsoli , Nat1:)

Wole już żebyś narzekał na dostawce neta , choć szczerze to tez jest mało ciekawe;) Ale kibicuje i mam nadzieje ze jak już zmienisz to nie będziesz sie już męczył PESem a dzięki temu i my odetchniemy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby nie te kilka osób to temat by umarł zdajesz.sobie z tego sprawę? Nie było by co czytać więc równie dobrze po prostu tu nie zaglądaj ;)

Idź z ciekawości na zagraniczne fora, te najbardziej znane o tematyce PES. Tam to dopiero jest burza.

Serio, topiki na inne tematy jak skrypty, momentum itp umarły. A Adama Bhatti jak by spotkali to by go zamordowali :D ja nie jestem jedynym człowiekiem który nie może grać w PES 2016 i tak naprawdę ja nie wierzę, że to wina netu ale dla świętego spokoju zmienię ostatni raz dostawce.

Ja serio wiem na czym polega rywalizacja sieciowa. Wiem kiedy są lagi a kiedy gra szwankuje. 15 lat grałem w Starcrafta byłem w lidze Master, po drodze przegeywając tysiące meczy i serio nigdy nie płakałem ze przegrałem przez Momentum a i w lagu dawałem rade na bardzo dobrym poziomie.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i co do przepasiencow to taki mamy dzisiaj futbol :( Są cztery przepasione drużyny na świecie a potem długo długo nic.

Jakoś sobie trzeba radzić z tymi teamami a na świetnego napadziora należy wystawić świetnego obrońce. Jak sie takiego nie ma bo gra sie słabsza drużyna to cóż ...będzie cieżko :) To jednak nie jest wina gry tylko taka rzeczywistość:)

Takie drużyny trafiające na Bayern , Real czy Barce w prawdziwej LM to maja przechlapane;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że płacz na zagranicznych forach wywołują Ci, którzy przesiedli się z fify, która ich zaczęła wkur... i tutaj po prostu nie ogarniają i dostają wpier...bo niestety PES zawsze był skillową grą. Dlaczego przesiadając się z PESa na fifę łatwiej jest aniżeli zagra się z fifofcem to jedzie się go jak małego kazia.TrueGrand cyt. Twoje słowa, które mnie też trochę ruszyły 'sram na piłki 21wieku dla dzieci z IQkolibra' uderzyłeś do tych co grają w PESa a takiego IQ nie mam,a  dzieckiem nie jestem.Swoje żale wylewaj jak pozmieniasz dostawców neta jak posprawdzasz i będziesz miał pewność, że to nie net to wtedy mów, że tj góffno

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×