Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

To niby błąd. Zajmijmy się rzeczami ważnymi czyli gameplayem. Oczywiście wita na żałosny Live Update. Granie lig znowu nie ma sensu. myClub jakby lepiej, podniesli TS. Ping w 2 meczach które grałem nie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to jeśli jest jakiś błąd to niech go natychmiast naprawiają minął miesiąc mieli czasu w chu... więc od razu niech go naprawiają i dawają te transfery całe a nie kur... trochę. Jesli tego błedu nie naprawiają a widzę  że dalej nic niema to znaczy że znowu polecieli w chu..

 

 

Co do gameplaya to po 3 rozegranych meczach zmiany sa kolosalne dla mnie. To według mnie ten sam gameplay co demko. Supercancel jak działa to wystarczy sprawdzić jaka jest różnica, podania idą na dobieg do przodu a nie te mega dokładne do nogi co niszczyło grę, szybsza reakcja zawodników na polecenia to natychmiast się czuje, ogólnie zawodnicy znowu sa mega zwrotni, mega plastyczne to wszystko znowu wróciło jak z dema. Bramkarze znowu bronią tak jak trzeba. To wszystko widać po jednym meczu. Mi wystarczyło jedno, dwa podania żeby zobaczyć różnicę i jak to się rusza. Czyli jest tak jak mówiłem wydali znowu kupę na szybko żeby być przez fifa z premierą a gra cała spierdo... była do teraz. I tak ich nic nie ratuje bo niema tych transferów więc gra jest dalej nie gotowa. Dalej ten produkt jest niepełny. Ot po prostu dalej dają dupy i plują na nas. Oby padli. Już mnie nawet nie obchodzi to że teraz się lepiej gra. Za długo to wszystko trwało i trwa nadal bo niema tych transferów i nic nie wiemy. To jest kpina z ludzi dalej.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z was w FIFE 16 i może porównać z PES 16 ??? Głównie mi chodzi o rozgrywkę online 

Edytowane przez Nehake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES ssie online

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES ssie online

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Nie u wszystkich jak trafisz z netem w gusta konami bo to chyba tak trzeba powiedzieć to masz zajebisty online jak ja. Ale prawdą jest że masa ludzi narzeka że online ma źle. Po prostu każdy musi sam sprawdzić czy jego net wpasowuje się w tych frajerów z konami.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie u wszystkich jak trafisz z netem w gusta konami bo to chyba tak trzeba powiedzieć to masz zajebisty online jak ja. Ale prawdą jest że masa ludzi narzeka że online ma źle. Po prostu każdy musi sam sprawdzić czy jego net wpasowuje się w tych frajerów z konami.

 

Kurde myślałem że jak sprzedam fife to kupię pes ale widzę że wszędzie problemy. 2 tygodnie grałem w fife i do tej pory nie widziałem gorszej rozgrywka online bazuje na ruchach lewm drążkiem  lewo-prawo-lewo-prawo i nic nie możesz zrobić w obronie jakaś masakra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy zajebiści , dajemy sobie pluć co roku w twarz... ech i nawet ta ślina mi nie przeszkadza i gram w PES'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 gra jest tak oskryptowana jak stare Fify. Już chyba w ISS PRO na PSX było więcej możliwości do strzelenia gola z różnych pozycji, zajechało mi Fifą 2001 na PSX masakra jakaś. :biggrin:

Po tym patchu naprawdę jest dobrze, coś jak demko. Ale może oczekujesz jeszze więcej po tej grze. W pełni cię rozumiem bo też lubię dostawać coś naprawdę dobrego a nie zadowalać się byle czym. Ale jeśli nie sprawdzałeś jeszcze po patchu pes to na prawdę jest różnica na plus. Co do tych transferów to sa skończeni. NA necie jest jedna wielka gówn.. burza i słusznie. Ludzie nawet się pozbywają pesa nie zwracając uwagi że patch poprawił gameplay. Są po prostu już tak wkurwi... na nich za to co odpier.. że jebi.. ich czy gra się poprawiła czy nie. Gra jest nie gotowa dalej i nie wytrzymali. W pełni ich rozumiem. Ja mam nadzieję że ta firma przepadnie za niedługo. Robią dużo żeby zniknąć z rynku. Myślę że im się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tez wole żeby zwolnili miejsce dla innej firmy.

Ja aż boję się wieczorem grać żeby czar nie prysł, boje się, że złapią mnie takie skrypty, że znów nie będę mógł wyjść ze swojej połowy i to nawet przeciwnik nie musi zakładać wysokiego pressingu :) No ale wtedy gra leci na sprzedaż o ile w ogóle ktoś będzie chciał to kupić haha

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie poważni ludzie. Oni nawet nie powiedzieli dlaczego tych transferów niema. Ogłaszali to na prawo i lewo jaki to wielki patch nadchodzi i wszystko zjeba.. Przez takie gów.. już nawet ta poprawa gameplayu schodzi na drugi plan. Człowiek jest tak wkurw.. i zawiedziony tymi idiotami. Pesa już nigdy na premierę nie wezmę i wyznacznikiem na ile jest zrobiony pes od dziś będą dla mnie paradoksalnie ... transfery. Będę widział że jest już wszytko ok z transferami to będzie dla mnie znak że można brać to sprawdzać co i jak. Chyba nawet dobrze że oni nie mają tyle tych licencji co EA bo gdyby mieli ich tyle samo to bój się boga. Spierdo... by to jeszcze bardziej. Jeba.. by mnie te transfery gdybym od razu wiedział że gra wychodzi z samymi "no nejmami" wtedy jest klarowna sytuacja ale gdy już maja tych parę licencji to to powinno być zrobione tak jak należy. Bo kolejne pytanie jakie się nasuwa to po co oni własnie maja te licencje niektóre skoro jest listopad zaraz a transfery jak z poprzedniej edycji. Jednym  wielkim syfem jest ta firma. JA sobie przerzuciłem tych zawodników dawno temu żeby to miało sens jak się gra ze znajomymi, dziś sobie myślę że tylko się to nałoży tym patchem na siebie a tu jeb z 2 najważnieszych dni niema transferów i moja robótka ręczna poszła się pierdoli.. A konami dalej milczy jakies przeprosiny. JA nie rozumiem tych przeprosin przeciez specjalnie przedłużyli o miesiac żeby to dziś wszystko było. Oni tam w japonii może mają jakiś inny kalendarz bez 31 sierpnia i 1 września? No idioci do potęgi. Ręce opadają.

 

Skoro już na necie specjalnie na konami grafiki powstają to tylko pokazuje jaki ludzie po dzisiejszym dniu maja do nich stosunek. Mój jest identyczny gdybym mógł to bym jexsszcze na koniec umieścił grafikę jak dostaje w ryj i pluje krwią i zębami.

CSgOopjUEAAh3hn.jpg

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, był miód i orzeszki aż w końcu moi chłopcy z Sevilli postanowili zastrajkowac w meczu i to Vs Bayern Monachium. Nie atakowany na swojej połowie klepiąc piłkę podawali na aut, obrona rozjezdzala się na boki zapraszając Lewego do wejścia w bramkę. Przegrałem 6 do 0 i nie miał bym żadnej pretensji gdyby nie fakt ze jebana gra nie pozwoliła mi grać.

Dzisiaj jestem ustawiony na kilka meczów z kumplem (online) jeśli tam wystąpi to j3bane Momentum gra idzie do kosza na śmieci.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, był miód i orzeszki aż w końcu moi chłopcy z Sevilli postanowili zastrajkowac w meczu i to Vs Bayern Monachium. Nie atakowany na swojej połowie klepiąc piłkę podawali na aut, obrona rozjezdzala się na boki zapraszając Lewego do wejścia w bramkę. Przegrałem 6 do 0 i nie miał bym żadnej pretensji gdyby nie fakt ze jebana gra nie pozwoliła mi grać.

Dzisiaj jestem ustawiony na kilka meczów z kumplem (online) jeśli tam wystąpi to j3bane Momentum gra idzie do kosza na śmieci.

 

Trzeba tez brać pod uwagę że bayernu koksów po live update stała się to znowu drużyna kosmiczna. Z tego co wiem robben, lewandowski, thiago czerwoni więc ja się dziwię że tych graczy twojej sevili wręcz nie wchłonęli do czarnej dziury :) Samo nałożeni overalli na twoich zawodników powinno ich zmieść z powierzchni ziemi i jak piszesz tak tez się stało czyli dostali małpiego rozumu.JA jeszcze po patchu nie grałem na bayern i po live updata nie mam zamiaru. Ja ale po patchu zauważyłem różnicę na duży plus. To widać od razu. Ale silnik ten jest tak niestety jak widac dalej zbudowany że taki bayern nakrywa cię swoim polem magnetycznym overalli bayernu i nawet patch nie pomoże. Dla mnie ale po patchu jest dużo dużo lepiej niemal jak demko tak mi się dobrze gra. No ale po tym co dziś odjeba.. z tymi transferami to po prostu wszystko chu. strzelił. Tu ludzie czekają a ci idioci nic nie mówią. JA tam mogę już za konami powiedzieć co będzie otóż jakoś jestem dziwnie spokojny że ogłoszą za góra 2 dni że patch poprawiający transfery będzie pod koniec listopada. Jeśli o mnie chodzi to dla mnie ta firma może przestać wypuszczac pes. JEst mi to już kompletnie obojętnie. Człowiek po prostu by się lepiej czuł jakby wiedział że niema już takiej gry jak pes. JA to tak czuję. Oni się ośmieszają na każdym kroku. Czy kogokolwiek dziwi że EA ich miażdży sprzedażą skoro konami do klienta podchodzi w tak chamski sposób. Fifa ma słabiutki gameplayu porównując do pesa ale przynajmniej traktują ludzi normalnie. To co robi konami jest nie normalne. Jak można ogłaszać patcha i nie umieścić tam najważniejszej rzeczy. To logicznie rzecz biorąc się go nie wydaje skoro niema tam tego co miało być. Na necie ludzie chcą się dowiedzieć dlaczego tych transferów niema i nic cisza.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że co? Usprawiedliwiasz fakt, że w grze online moi wirtualni piłkarze przestraszyli się faktu, że muszą grać vs Bayern?

To nie jest football manager, że dostaje przed meczem info na pysk, że połowa składu ma sraczke i zle.sie czuje. Jeśli Konami wpakowało Bayern to niech się odpierd0lą od mojej Sevilli. Ja podając do swojego nie atakowanego wybijałem piłki a aut. To nie jest gra Panowie. To jest nie akceptowalne to samo miałem teraz Vs Lyon. Le przegrałem tylko 0-1

Teraz zaczynam mecz Vs pSG i koleś ma przesrane bo moi po meczu z Lyonem nawpieprzali się fety. Pewnie będę mógł strzelać z 40 metrów

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wytłumaczy mi ktoś moją metamorfozę od wczoraj ? Zacząłem grac Chelsea competition czy dywizje i jak tylko nie grałem na Bayern to nie byłem sobie w stanie bramki stracić z kimkolwiek bym nie grał. 

Mój rating skoczył do 850 i nagle kuźwa czarna dziura i jestem w dupie. Na 20 meczy, wygrałem może 3 ?

A przed chwilą to już była kulminacja jak nie wygrałem z gościem z bilansem 15zw - 100 porażek !!! 

Nagle moi zawodnicy nie wychodzą do piłki, obrona się rozbiega i co mecz tracę bramki w kuriozalnych okolicznościach ! 

W jeden dzień oduczyłem się grać ? 

 

Już nie wspomnę o tym , że te live update to nieporozumienie. Chelsea wszyscy strzałki w dół i drużyna całkowicie nagle niegrywalne. Po kiego grzyba te pieprzone strzałki, jakby randoma nie mogło być jak dawniej, czy wszyscy na zielono i było by fair. Kolejny leszcz mi wyskakuje z PSG a tam Ibra Cavani i Di Maria na czerwono, nie do zatrzymania dla obrońców Chelsea ! 

 

Niech to Konami już zbankrutuje, bo szkoda nerwów na takiego gówno ! A moglibyśmy mieć najlepszą piłeczkę w historii, bo ten PES2016 ma naprawdę duży potencjał, ale po co ?

 

Kolejna sprawa sędziowie. Gość mi jeździ cały mecz na dupie i kończy mecz w 11 ? Już nie mówię ile ewidentnych karnych mi nie gwizdają. 

Ja serio zaczynam wierzyć w jakieś Momentumy czy coś. Sędziowanie w tej grze to jest skandal !!! 

 

Idę się zabić... Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje arboos, a wiecie skąd wiem, że to mogła by być najlepsza piłka w historii? Bo gnoje nas łechtają dając zagrać mecz bez żadnych urozmaiceń aż tu nagle jeb nie chcą mi chłopaki biegać, są jak by ociężali, nie da się zagrać szybko klepki i ogólnie mam ochotę odłożyć pada. Naprawdę nie mogę uwierzyć w politykę Konami. No nic trzeba się rozglądać za.jakas inna gra. Aby do Battlefronta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohoho nie oszalejcie od tych zmian na plus. Za tydzień pewnie wszystko zostanie zweryfikowane a Konami będzie dalej równane z ziemią.

Ja tu dalej widzę że obrońcy to frajerzy, a napastnicy to bogowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak Pe'es mnie zaskakuje od zawsze,ale mieć doliczoną 1minutę i dograć pierwszą połowę do 54minuty to jest lipa. Napluli w twarz za mocno tą odsłoną i patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myClub po patchu gra się o niebo lepiej. Wcześniej tryb był niegrywalny. Chociaż mam wrażenie że teraz szybciej stamina schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz85 trafiliśmy się w competition i kazałeś zdać jak mi poszło. Doszedłem do finału juve po drodze usuwając kosmitów czerwonych z psg jak i realu. Finał wiadomo Bayern i wpierdol taki że głowa mała 8:3 . W całym competition straciłem 3 gole a w finale z bayernem 8. Nigdy nie grałem w kopankę gdzie jeden team ma takiego handicapa. Jeśli wprawny gracz ma bayern a ty na niego nie wyskoczysz bayernem albo może realem to niema chu.. zawsze przegrasz. Niema szans na bayern jeśli ktoś potrafi grać. Musisz też mieć bayern bo cie niema. Zostaniesz starty w proch. I tak tez było w finale.

 

 

Co do grania po patchu to to jest coś pięknego dla mnie. Gra nie do poznania. Ten sam feeling co demko. Tutaj teraz porażka lepiej smakuje niż wygrania w tej gównianej wersji przed patchem. Dla mnie kolosalna różnica na plus ale tak jak chrono pisze to będzie trwało do następnego patcha i gra zapewne znowu się posypie. Ale na razie jest moc dopóki oczywiście się nie trafia na bayern. Ta drużyna powinna dostać bana. Od razu po finale typa zablokowałem i tak powolutku eliminuję bayerny. W końcu lepiej jak jest ich choć trochę mniej. U mnie każdy typ czy wygram z bayernem czy przegram natychmiast ban. Gdyby dziś nie dali dupy z transferami to było by cudnie a tak jest tylko ok. Grywalność na razie zrywa gwint ciekawe do kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz85 trafiliśmy się w competition i kazałeś zdać jak mi poszło. Doszedłem do finału juve po drodze usuwając kosmitów czerwonych z psg jak i realu. Finał wiadomo Bayern i wpierdol taki że głowa mała 8:3 . W całym competition straciłem 3 gole a w finale z bayernem 8. Nigdy nie grałem w kopankę gdzie jeden team ma takiego handicapa. Jeśli wprawny gracz ma bayern a ty na niego nie wyskoczysz bayernem albo może realem to niema chu.. zawsze przegrasz. Niema szans na bayern jeśli ktoś potrafi grać. Musisz też mieć bayern bo cie niema. Zostaniesz starty w proch. I tak tez było w finale.

 

 

Co do grania po patchu to to jest coś pięknego dla mnie. Gra nie do poznania. Ten sam feeling co demko. Tutaj teraz porażka lepiej smakuje niż wygrania w tej gównianej wersji przed patchem. Dla mnie kolosalna różnica na plus ale tak jak chrono pisze to będzie trwało do następnego patcha i gra zapewne znowu się posypie. Ale na razie jest moc dopóki oczywiście się nie trafia na bayern. Ta drużyna powinna dostać bana. Od razu po finale typa zablokowałem i tak powolutku eliminuję bayerny. W końcu lepiej jak jest ich choć trochę mniej. U mnie każdy typ czy wygram z bayernem czy przegram natychmiast ban. Gdyby dziś nie dali dupy z transferami to było by cudnie a tak jest tylko ok. Grywalność na razie zrywa gwint ciekawe do kiedy.

Ta? A co powiesz o sędziowaniu? Jeżdżenie cały mecz na dupie, wpierd**alnie się od tyłu wślizgami bez kartki...ba bez faulu nawet, a gość nie trafia nawet w piłkę zarówno chodzi o offline i online - to dopiero zrywa gwint!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja posumuje wczorajsze granie:)

 

Zacząłem od competition patrze znajomy nick :D a tu Vincent :) ciężko było ale wyszarpałem ledwo na remis :) mam nadzieję, że zagramy jeszcze nie raz :)

 

@Vincent to niezły wynik :D szkoda, że gościa nie ograłeś bo moc w Tobie drzemie :D

 

Rozgrywka: Dla mnie jest mega i uważam, że osoby, które grają BM, RM itp. (chodzi o tych bez skilla) mają gorzej bo teraz liczy się rozgrywanie a nie gra na pałę. Zresztą wczoraj z kilkoma grałem takimi co koleś w 84 min jak mu strzeliłem bramę to z nerwów się rozłączył he

Wiadomo wyjadacz + BM to nie mam polotu z moim Ajax-em.

W cometition powinny być również filtry, wtedy było by super ale to tylko marzenie :D

Sędziowie: Koleś wczoraj skosił mnie od tyłu i dostał czerwień - więcej kos nie uświadczyłem.

Bramkarze: dla mnie na + wyciągają bardzo dużo piłek, z bliska praktycznie każda techniczna wchodzi no ale w rzeczywistości dobry grajek też sety nie marnuje (przynajmniej rzadko).

 

Wyniki meczów: wczoraj największy wynik 4-1 chłop wymiatał Romą więc nie miałem szans bo był o głowę lepszy. Reszta wyników to kilka wygranych, remisów, porażek  2-1, 1-0, 0-0, 1-1, 2-2 , 0-1, 1-2 itp. po zaciętej walce i to jest piękne.

Mam syndrom kolejnego meczu he.

 

Tym co obrona się rozchodzi, piłkarze nie dają się sterować to po prostu problem z netem  wina Konami? hmm miałem tak w 2015 aż w końcu przestałem grać. Rozumiem was w 100% bo można wszystko ustawić mieć super net a i tak gra raz działa raz nie. Ciekawostka jest taka, że Ja net mam taki sam jak w PES2015, ustawienia te same i 2016 chodzi teraz miodzio.

 

Mam nadzieję, że już nic w rozgrywce nie będą grzebać choć z drugiej strony to nie możliwe hehe


Ta? A co powiesz o sędziowaniu? Jeżdżenie cały mecz na dupie, wpierd**alnie się od tyłu wślizgami bez kartki...ba bez faulu nawet, a gość nie trafia nawet w piłkę zarówno chodzi o offline i online - to dopiero zrywa gwint!!!

Hmmm ja chyba trafiam na normalnych graczy :D wczoraj sporo meczów zagrałem to tylko jedna kosa od tyłu i czerwień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak Pe'es mnie zaskakuje od zawsze,ale mieć doliczoną 1minutę i dograć pierwszą połowę do 54minuty to jest lipa. Napluli w twarz za mocno tą odsłoną i patchem.

Tak jest w tych meczach 5 min offline czy online - zawsze tak było.

Wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam szanse jeszcze tej grze ale muszę podszkolić się w obronie. Jak wy bronicie się na przepasanców (Bayern Monachium) tak już przed szesnastką. Bo jak pilnuje ostatniego obrońcę to tracę bramkę z dystansu, jeśli w tym samym czasie użyję pressingu aby uchronić się przed strzałem z dystansu to tworzy się dziura i dostaje podanie prostopadle . Itd itp :D

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×