Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Dam szanse jeszcze tej grze ale muszę podszkolić się w obronie. Jak wy bronicie się na przepasanców (Bayern Monachium) tak już przed szesnastką. Bo jak pilnuje ostatniego obrońcę to tracę bramkę z dystansu, jeśli w tym samym czasie użyję pressingu aby uchronić się przed strzałem z dystansu to tworzy się dziura i dostaje podanie prostopadle . Itd itp :D

Staraj sie tak grac obrońcami żeby za bardzo sie nie wypuszczali poza obszar swoich działań to nie bedzie takich dziur No i po 1 naszym meczu sugerowałbym spasowanie z r1 bo dużo piłek tracisz .
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 ograniczyłem juz, i to bardzo

Ustaw jeszcze krycie indywidualne może trochę pomoże. Ja zawsze się przełączam na ostatniego i się cofam do tego :square:  żeby drugi atakował. Musisz to wyczuć/wyuczyć się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na  przepasionych napastników nie ma bata zwłaszcza jak się na czerwonej strzałce. Możesz się cofać, wyczuć gdzie idzie a i tak prędzej czy później przeniknie. 

Wczoraj wziąłem raz Bayern w competycjach , żeby zobaczyć jak się gra i grając na pałę same zwycięstwa. 

Trafił mi się super gracz Sevilla 850 rating i jechał mnie jak chciał. Dostał 2:0 od Robbena. Porażka na maxa. Akcji nie robiłem bo po co jak granie na pałę do przodu wystarczy.

Więcej Bayernu już nie wezmę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pogram Bayernem aby zobaczyć to z innej perspektywy ;) ale po zagraniu dzisiaj 2 gier Sevillą stwierdzam, że to chyba nie jest gra na moje nerwy. IMO szkoda zdrowia. Boli tylko to, że ja mam konsole tylko dla piłki :(

Dlatego tak trudno jest sprzedać to coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam gra offline? Gameplay jak w demie po patchu? Bo nie mogę grać na razie, a jak nic się nie zmieniło, to za tydzień po co innego śmigam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw jeszcze krycie indywidualne może trochę pomoże. Ja zawsze się przełączam na ostatniego i się cofam do tego :square: żeby drugi atakował. Musisz to wyczuć/wyuczyć się.

przy kryciu indywidualnym dopiero sie dziury robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w gameplayu nie zauważyłem żadnych zmian. Może jestem ślepy albo różnice są mało widoczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy kryciu indywidualnym dopiero sie dziury robią

 

 

A moim zdaniem to jedyna szansa na jakiekolwiek zatrzymanie mega grajków. Przy ustawieniu indywidualnego krycia łatwiej jest grać na wyprzedzenie oponenta. Mnie bynajmniej w miarę się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w gameplayu nie zauważyłem żadnych zmian. Może jestem ślepy albo różnice są mało widoczne

W online jest bardzo duża zmiana. Ja od razu zauważyłem, że inaczej się gra, z resztą nie tylko ja...

 

Ile graczy tyle poglądów.

 

Może nie zauważacie bo macie lagi... nie wiem już sam.

Ile graczy tyle poglądów.

 

Ja dzisiaj pogram Bayernem aby zobaczyć to z innej perspektywy ;) ale po zagraniu dzisiaj 2 gier Sevillą stwierdzam, że to chyba nie jest gra na moje nerwy. IMO szkoda zdrowia. Boli tylko to, że ja mam konsole tylko dla piłki :sad:

Dlatego tak trudno jest sprzedać to coś.

A w co grasz na necie, że już nie wytrzymujesz?? w jaki tryb??

Jak tam gra offline? Gameplay jak w demie po patchu? Bo nie mogę grać na razie, a jak nic się nie zmieniło, to za tydzień po co innego śmigam. 

Dziś będę grał turniej offline kanapowy to mogę na pw napisać jak to wygląda.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po patchu roznica w gameplayu jest kolosalna.

1. Wolniejsze tempo, niewiele ale jednak

2. Mniej dokładne podania

3. Lepsza fizyka piłki

4. Lepsi bramkarze nadal słabi ale lepsi niz przed patchem

5. Trojkat jest na dobieg

6. Lepsze AI w obronie

7. Ja przynajmniej bardziej czuje skill niz przedtem oczywiście nie licząc Bayernu, ktory jest bardziej przepasiony niz Real i Barca w Pes 6.

8. Nie wiem ale wydaje mi sie ze lepsze jest oświetlenie nocą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w co grasz na necie, że już nie wytrzymujesz?? w jaki tryb??

Na razie tylko Quick Match.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iloma gwiazdkami proponujesz grać?

Zresztą pogram sobie Man City bo jak trafię Sevillą na Bayern czy Real to kaplica.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Competition to jedyny tryb, gdzie ludzie nie grają samymi koksami. 

Oczywiście Bayerny się zdarzają, ale żeby awansować do top16 to nimi jest bardzo trudno, bo zawsze trafi się jakiś koks który nastrzela bramek, a tylko jeden Bayern może awansować do Top16. Bardziej się opłaca grać kimś słabszym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że niektórzy nie widza różnicy. Przeskok jest kolosalny. W zasadzie to co napisał lons to wszystko się zgadza i dostało niesamowitego boosta. Wszystko na plus. Jedyne co mnie wku... to gdy idzie dalszy zawodnik  przy lini bokiem i bliżej leci kolejny to nie raz zamiast podac do tego dalszego to daje temu bliższemu to boli ale to jedyny minus. Wszytko po tym patchu jest lepsze. Co do tej rozkminy jak bronić to bayernu się to nie dotyczy po aktualizacji czerwony robben, lewy to po prostu sa jeszcze jakby naoliwieni wręcz ześlizgujesz się z nich. Tutaj nic nie pomoże bayern jest wyciągnięty z logiki w tej grze. Niema szans na nich jesli chcesz nawiązać walkę z ogarniętym bayernem to musisz tez bayern wziąć innej opcji niema i dostajesz wpier..choćby nie wiem jakim wymiataczem byłeś. ich overall spadnie ci na głowę i cie niema. 

 

Jeśli wam dalej rozbiegają się jakoś obrońcy to niema chu.. musicie coś miec z netem bo u mnie nic takiego się nie dzieje. Dla mnie po patchu ta gra jest tym niesamowitym demkiem i w takie coś chcę grać. Niczego lepszego się niedostanie. Jeszcze raz ale się potwierdziło że na premiere wcisnęli nam gówn.. Ci co siedzą w tej serii od razu się zreflektowali że zrobili nas w chu.. mnie wystarczyło w pełną 2, 3 mecze żeby stwierdzić że to z demem niema nic wspólnego i ta gra jest żartem. W ogóle te patałachy coś w końcu powiedzieli co z tymi transferami czy dalej ta swołocz milczy?

 

Edit:

włączyłem pesa a tam info że transfery będą... i to w tym roku !!!! haha oni to na poważnie piszą widzę i że to jest szybko chyba im się wydaje. Nie no musi paść ta firma i to jak najszybciej. Nie mam do nich żadnego szacunku już. Oby sprzedaż tak pikowała aby musieli zabawki zwijać i spierd. z tego biznesu. Śmiecie do potęgi. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze kompletnie zadnej roznicy jak na razie .Może jedną ...online dzis w 3 meczach działało bardzo dobrze.Zobaczymy jak bedzie dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfery w tym roku a nowe okienko transferowe otwiera się w styczniu buahahahahahaha omg :biggrin:

Dlatego mam nadzieję że za rok po tych kretynizmach sprzedaż będzie tak kiepska że padną. Zręsztą na necie leją się na nich takie ilości gówna że głowa mała. Ale bardzo dobrze. Muszą przestać istnieć za to co zrobili. Ode mnie otrzymali ostatni raz pieniądze. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może są minimalne różnice, ale wczoraj i dzisiaj miałem kilkanaście meczy z rzędu z rewelacyjnym pingiem. A jak w tej grze ma się dobry ping to cała defensywa działa o niebo lepiej. No i myClub to teraz całkiem grywalny tryb jak TS nie na takiego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent przecież wypuścili grę idealną ;) 

Arsenalem próbowałem w kompetycjach , ale zabrakło mi jednej bramki do awansu. Gość grał Granadą i dobry był. Gdybym wygrał 1:0 byłby awans. Ehh 

Wcześniej Real i PSG zniszczone. No cóż, tak czy owak ani jednego Bayernu na 4 mecze. Tragedii nie ma, gra się naprawdę fajnie bez przepasieńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent przecież wypuścili grę idealną ;)

Arsenalem próbowałem w kompetycjach , ale zabrakło mi jednej bramki do awansu. Gość grał Granadą i dobry był. Gdybym wygrał 1:0 byłby awans. Ehh 

Wcześniej Real i PSG zniszczone. No cóż, tak czy owak ani jednego Bayernu na 4 mecze. Tragedii nie ma, gra się naprawdę fajnie bez przepasieńców.

Nie ta gra jest dalej nie gotowa. Zapłaciłem im za cały produkt a dalej go nie dostałem. Dalej się nie dowiedziałem dlaczego tych transferów z 2 najważniejszych dni niema. Dalej plują na ludzi. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O transfery zniszczył byś konami...... W dywizjach próbuje grac słabszymi druzynami ,ale czesto mam srednie połaczenie.Zobaczymy jak bedzie teraz po patchu... Chciąlbym awansować do 1 dywizji ,ale w tej częsci to może być trudne bo najczęsciej losuje mi graczy z ratingiem 800+ i wszyscy grają Bayernem....

Competition jest fajne ale 5min zabija ten tryb jak dla mnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ten mecze 5 minutowe podobają. Strzelę bramkę to jestem już blisko zwycięstwa i nie ma hokejowych wyników. Za dużo goli pada w tych ostatnich PES. 

Ja się pytam gdzie są piękne bramki z 30 metrów ? 

Ja chcę PES3 ! Najlepszą chyba piłkę w historii, gdzie scena pes miała swoje apogeum, które zniszczył PES4 i sporo graczy uciekło do EA i już nigdy nie wróciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O transfery zniszczył byś konami...... 

Między innymi. W tym roku miało być już wszystko ok. Znowu oszukali ludzi. To się ciągnie od lat. Przeglądając fora to za rok konami może zapomnieć o kasie na premierę. Przewiduję że za rok to może być ostatni pes. I w sumie dobrze. Nikt normalny już tego przecież nie weźmie na premierę. Ludzie sa tak wkurw.. jak nigdy. Wystarczy przejrzeć net. Przesadzili. Nikt zdrowy na umyśle po tych syfach jakie odj... nie da im już zarobić. I słusznie. Nie można wspierać takich idiotów. Kto to widział czekać 6 tygodni na patch gdzie miało wszystko już być ok a ci śmiecie tego nie robią. Po co ten patch mi powiedz skoro niema tam tych transferów które miały być. hm?? Ty ich bronisz jeszcze. Jest to dla mnie coś niepojętego jak można bronić takich idiotów jak oni. Jeszcze jakby nigdy nic dziś pisza że transfery będą w tym roku?! przecież to jest nie normalne. Gdy się czyta fora to ludzi nawet nie cieszy ten patch którzy rzeczywiście poprawił grę. To wszytko zeszło na dalszy plan. To sa idioci do potęgi a bronienie ich uważam za niepoważne po tylu latach srania na ludzi bo to tak wręcz trzeba nazwać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×