Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem znowu grę o 21 i grało się już jak offline. Ale... Gram ostatni mecz w sezonie i musiałem go wygrać aby się utrzymać. Prowadzę 2:0, typ ma jeszcze czerwoną kartkę i nagle jeb. Rozłączyło z serwerem. Ta gra mnie nienawidzi, bo w ty pesie rozłącza mnie wyjątkowo często(w 15 ani razu), a tylko raz wywaliło mnie jak przegrywałem. W meczu zero lagu, w partychacie ani na sekunde nic nie przycięło ale mnie wywaliło i ide spac wkurzony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PESem nigdy nie miałem tak aby mi online chodziło idealnie, co prawda net jedyne 10/1mb ale konsola przewodowo podpięta do sieci. I dalej kupa, dziwne że inne gry śmigają jak ta lala tylko z dziełem sztuki od Konami jest wiecznie problem :) Nie mam już pojęcia dlaczego niektórym działa jak offline a innym laguje do tego stopnia że wciskasz podanie a zanim zawodnik zareaguje to jest jakieś 0,5s opóźnienia... Multi w tej grze chyba zawsze będzie padaką dlatego ja wolę jak to niektórzy tutaj mówią "katować się" z kompem niż jeszcze bardziej katować się w multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch poprawia tylko składy czy coś jeszcze bo nie grałem póki co ?

tylko składy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagra ktoś ligę około 22 ?

max 8 drużyn każdy z każdym mecz i rewanż. 

4 * MAX

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie zasrane lagi w fazie pucharowej kompetycji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli czuje że niedługo będę miał dość tej gry. Gameplay już został rozpracowany i mecze są podobne i nudne. Tyle że jak masz lepszą taktykę to masz więcej miejsca, podajesz od pola karnego do pola karnego na X i twój napastnik to przyjmie, podasz do niego tak samo na trójkąt to co chwilę wychodzi na pozycję. S-F normalnie. Wolałbym grę gdzie w większości akcji potrzebna jest pomoc, mądrość w rozgrywaniu akcji, a drybling więcej zależy od umiejętności a nie od tego że masz piłkarza któremu nie da się odebrać piłki. Strzały z R2 żałosne jak w 15. Powoli wysiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 4 graczy do zagrania nocnej ośmio osobowej ligi.

Jest nas juz 4 osoby. Gramy 4 fun wynik to sprawa drugorzędna.

Ligę zaczniemy jutro ( sobota) o około 22 godzinie.

8 osób system każdy z każdym mecz i rewanż.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wrocilem do gry po długim czasie skuszony przez Wasze rozmowy... Pierwszy mecz online i wynik 5-4.. Załamka, nadal hokej. Też macie takie hokejowe wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wrocilem do gry po długim czasie skuszony przez Wasze rozmowy... Pierwszy mecz online i wynik 5-4.. Załamka, nadal hokej. Też macie takie hokejowe wyniki?

Napiszę ponownie. W tej grze gole strzelają się same, a cała sztuka polega na graniu w defensywie. Takie wyniki nie są częste jak się mądrze bronisz.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow serio nikogo nie interesuje zagranie takiej ligi? ^^

Nikt nigdzie nie będzie pisał o wynikach. Gramy 4 fun ;O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakiś pełny OF na PS4? Taki który zmienia stroje, poprawia nazwiska itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli ogarnąłem defensywe, ale jak grasz na przepasieńca, to jakbyś nie krył, to i tak prędzej czy później napastnik Cię przeniknie, przepchnie, czy przejdzie prostym zwodem. 

Zwłaszcza gdy są lekkie lagi to jeden błąd i po Tobie. Gdy jednak nie grasz topowymi drużynami to gra się całkiem przyjemnie. 

Ale  tak jak napisał Chrono87 - strzela się bramki non stop w ten sam sposób. Brakuje mi bramek z 30 metrów, większej swobody, zaskoczenia, a tak każdy gra tak samo i bramki przeważnie strzelamy po zabójczych kontrach i trójkątem na dobieg. 

 

Gdyby była przewaga obrony nad atakiem, to nie byłoby takiego pchania środkiem jak teraz... Obrońca z ovr 74 nie ma szans na napastnika  ovl 90 - ale gimbusy się cieszą i o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście dzisiaj w friend lobby? Tez wam nawet na 3.5 gwiazdkach biegali 2x szybciej? Typowe arcade :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odłączałem wczoraj liveboxa. Gdy podłączyłem spowrotem, to nie mogę się połączyć z ps4. Miał tak ktoś?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde grałem dzisiaj online (dwa tygodnie nie grałem) i gra się jakoś inaczej, MyClub grałem. Nie wiem czy gorzej ale mam wrażenie, że muszę na nowo uczyć się grać. Dzisiaj z 10 meczy zagrałem i tylko 2 do przodu. Arcy kotem może nie jestem ale bez przesady. Wcześniej Sturridge walił wszystko a teraz taka lepioza, że szkoda gadać tylko tyle, ze szybko biega. Nie wiem, po takich batach straciłem animusz

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po tym patchu jest jakaś poprawa? Podobno bramkarze na premierę bronili tragicznie jsk jedt teraz

O wiele lepiej bronią. Mi po patchu się lepiej gra. Chodź niektórzy twierdzą, że nic nie zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też to zauważyłem, więcej piłek wyciągają co jest oczywiście na plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu niemal zerowego zainteresowania sceny PES takimi turniejami

http://www.ps3site.pl/forum/topic/83469-turniej-o-mistrzostwo-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-pro-evolution-soccer-pl/

 

pomysł zostanie zawieszony.

Tak myślałem. Wiesz chcesz pograć miło ligę to odwiedź pes.com.pl polecam. Są też turnieje dnia itp. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie miała być liga :O

Puchar aby miło spędzić ze 2 wieczory.

Liga to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie coś na 11-go. Tylko tak za dnia :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie miała być liga :ohmy:

Puchar aby miło spędzić ze 2 wieczory.

Liga to inna bajka.

Dlatego napisałem, że wejdź na pes.com.pl bo tam  są np. Turnieje Dnia. Każdy kto gra w pes-a w turniejach itp gra na pes.com.pl. Już kilka było propozycji tu ale żadna nie wypaliła.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można usiąść jutro wieczór wpisać się na tablicę, kto chętny i zagrać 11-go. Na pes.com.pl jest kozak ale trochę więcej zajścia. Tu szybko rach-ciach i tyle.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×